Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2003., 10:04   #21
Quote:
Originally posted by indian
Al bila je jedna prigoda kad bi guzicu bila dala samo da ga imam..moram priznat
a da s nama podijeliš tu priču?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:16   #22
Quote:
Originally posted by just Sandy
a da s nama podijeliš tu priču?
Ne mogu..sram me
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:22   #23
Quote:
Originally posted by magic
Nemoj mi reci da imash samo jednu tel. liniju...
Jednu. Ali tri broja na njoj, naravno, ne radi ni jedan.
I mob ak zagusti.

indian, prvo pricaj, srami se poslije.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 10:24   #24
Quote:
Originally posted by indian
Ne mogu..sram me
dobro, onda ćemo o tome na samo...
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:28   #25
Ne sms-am (osim povremeno s nećakom i samo s njom) jer sam lijena k'o guzica..ak baš trebam nekom nekaj reć onda brzo nazovem i velim jer osim što sam lijena i zaboravna sam.. Da moram tipkat..dok bi nabadala slova zaboravila bi kaj sam htjela reć
Sve važne poruke obično pročitam s dan-dva zakašnjenja jerbo nemam naviku piljenja u mob.. pa svi koji me dobro znaju uopće mi ne šalju sms-ove hitnog sadržaja već me lijepo nazovu..No ni to nije ziher jerbo kad meni zvoni džep ili torba tj. mobitel ..ja uvijek mislim da to nekom drugom zvoni
Šef mi je jednom rekao .. ak me ikad najuri ..da će to bit zbog mobitela
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:38   #26
eh ovo je jedna od mojih omiljenih tema.
Pljujem po mobitelizašima gdje god i kad god stignem. Već me svi mrze ali baš me briga, ionako više od silnog mobiteliziranja nemaju niti jedne emocije u sebi pa je i ta mržnja vjerojatno mlaka.

Nisu samo žene takve. Muškarci su još gori. Neki imaju i onu slušalicu pa govore. Sad ti ne vidiš odmah da ima slušalicu pa misliš da nešto priča tebi. Kad tamo, on te u stvari niti NE VIDI. A ti ko kreten stojiš uz njega i odgovaraš mu a on u nekome svome svijetu.

Meni je mobitel odraz totalne i definitivne otuđenosti ovog našeg smiješnog društva. Pazi, u tramvaju 30 sekundi prije nego što je stanica on/ona govori u mobitel - evo sad ću biti na stanici. PA GDJE TU IMA ZDRAVOG RAZUMA????

Kad mi se voze u autu i počnu pričati ja stanem i izađem. Onda se jaaaako naljute. Kao, kako sam ja samo drska i bezobrazna. Pa ti ljudi više uopće ne vide sebe! Pretvorili su se u životinje, zaboravili da postoji stvarni (prelijepi) svijet oko njih i dali se porobiti i otudjiti. Jer ne znam kako bih drugačije nazvala ovisnost o zvonjavi i porukama....
vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:54   #27
Quote:
Originally posted by Stella
...erbo kad meni zvoni džep ili torba tj. mobitel ..ja uvijek mislim da to nekom drugom zvoni
Ja isto.
Najbolji biser je bio kad mi se to dogodilo u apoteci, pa sam urliknula glasno:"Javi se vise!"
E, a onda je trebalo imati hrabrosti izvuci mob iz torbe kad mi je sinulo tko je gluha budala...
Moze biti da sam cak i pocrvenila...
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 11:58   #28
Grozno...meni je mobitel 95% vremena sa isključenim zvukom ...onda me zovu na fiksni i hebu mi sve po spisku da koji sam si ku*ac uopće kupila mobi kad se ionako ne javljam
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:04   #29
"Najbolji biser je bio kad mi se to dogodilo u apoteci, pa sam urliknula glasno:"Javi se vise!""

jesi bar na hrvatskom?

ma joj... hahahahhahahahha, za mene je to horor prica... odma bi za salterom trazio tablu apaurina, praksitena, i dvije pive , i pobjego van

"Meni je mobitel odraz totalne i definitivne otuđenosti ovog našeg smiješnog društva."

a meni je on savrshen nachin da izbjegnem shto vise fizickih kontakata s ljudima iz moje okoline...

yebala te, bez uvrede , otudjenost drustva, mosh mislit koliko uzhivam u svim divnim ljudima oko sebe

"PA GDJE TU IMA ZDRAVOG RAZUMA????"

a sta da kazem nekome kad me zove? da lazhem di sam, ili kaj?

a dobro, i ja znam nazvat nekoga makar bio udaljen samo pet minuta... to je najcesce zato jer vec kasnim 15
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:07   #30
Meni mob sluzhi da nadjem sestru u Billi

I da shalhem svima unaokolo prostachke poruke
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:12   #31
Quote:
Originally posted by Reebok
"Najbolji biser je bio kad mi se to dogodilo u apoteci, pa sam urliknula glasno:"Javi se vise!""

jesi bar na hrvatskom?
Naravno da ne, pa ne bi me kuzili.
A jos sam se jedva suzdrzala da ne dodam nesto u stilu:"Seljacino, tko ti da mobitel!"
Ali bar sam nekima priustila dobru zabavu.
Ipak su bili fini i samo se zlobno cerekali, ja bih jos i nekaj rekla...

Al kad se zajebem ko magic, mislim da cu ga otkazati.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:17   #32
Ček..ček..jel' magična bila ta koja je poslala onu poruku upitnog sadržaja svima :vid'menevinašce:
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:17   #33
Quote:
Originally posted by smotana2001
Grozno...meni je mobitel 95% vremena sa isključenim zvukom ...onda me zovu na fiksni i hebu mi sve po spisku da koji sam si ku*ac uopće kupila mobi kad se ionako ne javljam



poznato.... meni je u jednom razdoblju zhivota znao zvonit po 20 puta na sat (a mora covjek imat neki poso )... otad imam traume, i otkad sam nabavio mob s vibrom, 95% vremena je stisan....

a ako nije u dzepu, ili se truckam u busu pa sve skakuce ili nekaj... ne skuzim ga najcesce
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:19   #34
Quote:
Originally posted by Reebok


poznato.... meni je u jednom razdoblju zhivota znao zvonit po 20 puta na sat (a mora covjek imat neki poso )... otad imam traume, i otkad sam nabavio mob s vibrom, 95% vremena je stisan....

a ako nije u dzepu, ili se truckam u busu pa sve skakuce ili nekaj... ne skuzim ga najcesce
Ja vibru nit ne uključim...samo zaboravim ponovo uključit zvuk...ma grozno..fakat ne znam za kaj mi služi...
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:21   #35
Quote:
Originally posted by magic
I da shalhem svima unaokolo prostachke poruke
chuj... mogu ja tebi dat svoj broj?

ono... kad se vech zajebesh, da se ja bar malo razveselim shto mi neka zhenska pishe
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:22   #36
Ne šaljem sms-ove dok sam u društvu, ne pričam na mobitel dok vozim (brzo javljanje: u autu sam ,čujemo se poslije! prekid veze) ali bih se osječala valjda izgubljenom da ga sad odjednom nemam.
To mi je drugi kućni ljubimac i pazim ja na njega, obučen je u masku sa temom grčke mitologije, u torbi ima poseban pretinac, a na poslu je u plastičnoj patkici koja svijetli ko blesava kada me netko zove ili dobivam poruku.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:27   #37
Quote:
Originally posted by smotana2001
fakat ne znam za kaj mi služi...
za nezakljucat ga, i stavit u torbu, pa potrosit cijeli bon na neki broj koji se slucajno otipka
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:32   #38
Quote:
Originally posted by Reebok
chuj... mogu ja tebi dat svoj broj?

ono... kad se vech zajebesh, da se ja bar malo razveselim shto mi neka zhenska pishe
Pa nisi fer, a mi ostale? Nama ništa... Pa daj javno broj curama, lopatom ćeš ih bacati sa sebe!
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 12:53   #39
Quote:
Originally posted by Reebok
za nezakljucat ga, i stavit u torbu, pa potrosit cijeli bon na neki broj koji se slucajno otipka
E to se uvijek sjetim
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2003., 13:06   #40
Quote:
Originally posted by kiki-j-zg
Pa nisi fer, a mi ostale?
ah... pa ti koliko ja znam vec imas muza

i ljubavnika

zar stvarno oces jos jednog balavog, napaljenog perverznjaka?
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.