Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2015., 09:35   #61
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/americki-vojn...ohodu/1382681/



neće nam saveznici doći na mimohod da ne nasekiraju srbe... kako bi tek došli u pomoć da se puca?

Toliko o NATO-u.
Nakon ovoga slobodno možemo otići iz te farse.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 09:48   #62
Sramota što ih se uopće zvalo, a onda sramota ako odbiju poziv zbog interesa zemlje nečlanice. Onda je još tu sramota ako naši ne reagiraju na to sramoćenje od strane navodnih saveznika.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 09:49   #63
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
http://www.jutarnji.hr/americki-vojn...ohodu/1382681/

neće nam saveznici doći na mimohod da ne nasekiraju srbe... kako bi tek došli u pomoć da se puca?
Toliko o onoj priči Srbi su miljama iza nas, mi smo u NATO-u.. koja hrpa jada.
Mi smo ustvari godinama prisiljeni trpiti sranja iz Srbije jer nam je tako naređeno, ne zato jer ono što oni govore ne vrijedi pol pizde ladne vode.

Dame i gospodno, mi nemamo nikakvog vodstva.
Lelujamo na vjetrometini dok se nekome opet ne sprdne izbrisati nas s lica zemlje.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:15   #64
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Sramota što ih se uopće zvalo, a onda sramota ako odbiju poziv zbog interesa zemlje nečlanice. Onda je još tu sramota ako naši ne reagiraju na to sramoćenje od strane navodnih saveznika.
Pa tko je uopće toliko naivan da vjeruje u neku pomoć. Postoje samo interesi i to trenutni. Dovoljno se vratiti u II svjetski rat i vidjeti kako su jedni druge izdajali kao na traci iako su imali ugovore o pomoći. Ili još malo dublje u povijest pa pogledati kako se Europa razvijala ne mareći što smo mi i za njih krvarili sa Turcima.

Odavno vrijedi pravilo u se i svoje kljuse, sve ostalo je farsa pa i glupost. Pametno je netko smislio hrvatska puška na hrvatskom ramenu
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:18   #65
onaj usrani tito bi sad izjavio kako se moramo približiti onima koji nas cijene i poštuju i da se prijatelji poznaju po djelima a ne rječima. još bi u istoj izjavi rekao da je pdv na votku i rižu od sutra 0%. tek da svima bude jasno i ne prave se glumpavi.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:20   #66
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Pa tko je uopće toliko naivan da vjeruje u neku pomoć. Postoje samo interesi i to trenutni. Dovoljno se vratiti u II svjetski rat i vidjeti kako su jedni druge izdajali kao na traci iako su imali ugovore o pomoći. Ili još malo dublje u povijest pa pogledati kako se Europa razvijala ne mareći što smo mi i za njih krvarili sa Turcima.

Odavno vrijedi pravilo u se i svoje kljuse, sve ostalo je farsa pa i glupost. Pametno je netko smislio hrvatska puška na hrvatskom ramenu

Naravno.
Opet, ako se "saveznici" ne udostoje poslati po 10 vojnika na proslavu, onda ne vidim razlog zbog kojeg bi mi trošili 300 milijuna dolara godišnje kao pomoć u ljudstvu "saveznicima" u Afganistanu, zamjerajući se ogromnom broju muslimana u svijetu. Sami sebe stavljamo na listu potencijalnih meta za bombaše. Zbog koga i zbog čega?
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:23   #67
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Pa tko je uopće toliko naivan da vjeruje u neku pomoć. Postoje samo interesi i to trenutni. Dovoljno se vratiti u II svjetski rat i vidjeti kako su jedni druge izdajali kao na traci iako su imali ugovore o pomoći. Ili još malo dublje u povijest pa pogledati kako se Europa razvijala ne mareći što smo mi i za njih krvarili sa Turcima.

Odavno vrijedi pravilo u se i svoje kljuse, sve ostalo je farsa pa i glupost. Pametno je netko smislio hrvatska puška na hrvatskom ramenu
Da imamo normalnog ministra, sad bi rekao da je nedolazak pozvanim saveznicima na mimohod antihrvatski stav. Pa tko voli nek izvoli.

Dobro, da imamo normalnog ministra ne bi ni zvao Amere ni Britance ni Francuze ni Šveđane zbog njihovih prijetnji i antihrvatskog djelovanja za vrijeme domovinskog rata.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:24   #68
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Naravno.
Opet, ako se "saveznici" ne udostoje poslati po 10 vojnika na proslavu, onda ne vidim razlog zbog kojeg bi mi trošili 300 milijuna dolara godišnje kao pomoć u ljudstvu "saveznicima" u Afganistanu, zamjerajući se ogromnom broju muslimana u svijetu. Sami sebe stavljamo na listu potencijalnih meta za bombaše. Zbog koga i zbog čega?
Tako je, da imamo normalnog ministra vanjskih poslova svima koji odbiju poslati par vodova vojnika bi odgovorili u tom stilu. Ako su nam saveznici samo na papiru onda ćemo i mi to postati.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:27   #69
Quote:
all_or_nothing kaže: Pogledaj post
onaj usrani tito bi sad izjavio kako se moramo približiti onima koji nas cijene i poštuju i da se prijatelji poznaju po djelima a ne rječima. još bi u istoj izjavi rekao da je pdv na votku i rižu od sutra 0%. tek da svima bude jasno i ne prave se glumpavi.

tito je bija pojam državnika.

vojskovođa, radnik, bonvivan. svi nakon njega su boranija
cikorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:36   #70
Iz ovoga treba izvući par pouka, a to su:

1. Srpska politička i kulturna elita se nije pomirila s porazom velikosrpske politike i nastavljaju po starome. Vjerojatno zato jer je velikosrpska politika samo djelomično poražena. Vode hladni rat s nama gdje stignu.

2. NATO kišobran i zaštita je samo mrtvo slovo na papiru. Ako su nas saveznici ovako lako odhebali zbog izjave Slobinog malog, zamislite što bi tek u ratu bilo. Dakle, treba odhebati "mirovne" misije i ulupavanje stotina milijuna kuna zbog američkih interesa i lijepo osnažiti našu vojsku s tom lovom, a ne da nam piloti voze kante.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:38   #71
Quote:
cikorija kaže: Pogledaj post
tito je bija pojam državnika.

vojskovođa, radnik, bonvivan. svi nakon njega su boranija
franjo bi danas rekao da ne moraju niti dolaziti.
nisu nam nešto ni u ratu pomagali pa ne moraju niti paradirati.

i još bi pozvao izbjegle srbe da se vrate u hrvatsku i pošalju djecu u hv.
__________________
stres je zdrav.
all_or_nothing is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:41   #72
Kada već spominjemo interese i pravdu, priznajem da mi je neshvatljiv stav javnosti u Srbiji koja i dandanas 20 godina nakon brojnih zločina misli da je Mladić heroj.

Pa šta očekuju od nas da ne slavimo oslobođenje, kada oni sami organizatore masovnih pokolja slave kao heroje. Današnji članak o Mladiću koji ga ocrtava kao heroja, obratite pažnju na komentare koji ga masovno slave http://goo.gl/bKb98g

Kada bi zaratilo imali bi na dlaku istu situaciju kao 1991, ne postoji niti trunka katarze što mene zaista dovodi u nevjericu. Kako je to moguće. Samo budala se oslanja na pamet i razum na Balkanu, jaka vojska je jedini garant opstanka i jedina suvisla politika ovdje.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:42   #73
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Tako je, da imamo normalnog ministra vanjskih poslova svima koji odbiju poslati par vodova vojnika bi odgovorili u tom stilu. Ako su nam saveznici samo na papiru onda ćemo i mi to postati.
Zašto bismo mi uopće igrali pošteno, nismo mi jedini naivci valjda. Na papiru treba sve lijepo a u praksi prema trenutnim interesima.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:47   #74
Uzdaj se use i u svoje kljuse, mi pravih saveznika nemamo niti smo imali u ratu. Sve smo napravili sami i sve ćemo u budućnosti morati sami.
Amerikanci nam nikad nisu bili saveznici u punom smislu riječi, to su više srbi potencirali pa smo i sami u to povjerovali.
PCN is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 10:58   #75
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Iz ovoga treba izvući par pouka, a to su:

1. Srpska politička i kulturna elita se nije pomirila s porazom velikosrpske politike i nastavljaju po starome. Vjerojatno zato jer je velikosrpska politika samo djelomično poražena. Vode hladni rat s nama gdje stignu.

2. NATO kišobran i zaštita je samo mrtvo slovo na papiru. Ako su nas saveznici ovako lako odhebali zbog izjave Slobinog malog, zamislite što bi tek u ratu bilo. Dakle, treba odhebati "mirovne" misije i ulupavanje stotina milijuna kuna zbog američkih interesa i lijepo osnažiti našu vojsku s tom lovom, a ne da nam piloti voze kante.
Zbog boldanog sam popušio karton na temi tzv Srbija. I ful se slažem sa tvojim postom. U ostalom, slučaj Srebrenica je zorni pokazatelj da su još zagrijani za pravljenje problema u susjedstvu. Preko svojih manjina, zapalit će oni opet vatru.
buzzin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:19   #76
Pa radi se o vabljenju Srbije da ne odu potpuno na stranu Rusa. Ništa čudno. Inače, što će nam te vojne parade, to treba biti odavanje počasti poginulima i onako veličanstveno u skromnosti, nikakve vojne velike proslave. Ionako bi bolje bili slaviti onaj zadnji korak, a to je mirna reintegracija podunavlja nakon čega je Hrvatska uistinu integrirana. No, eto na balkanu se vole slaviti pobjede u vojnim bitkama, s nuspojavom egzodusa preko 200.000 stanovnika. Kad je isto Srbija pokušala na Kosovu, tada su ih isti ti saveznici bombardirali...
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:30   #77
Quote:
Faro kaže: Pogledaj post
Pa radi se o vabljenju Srbije da ne odu potpuno na stranu Rusa. Ništa čudno. Inače, što će nam te vojne parade, to treba biti odavanje počasti poginulima i onako veličanstveno u skromnosti, nikakve vojne velike proslave. Ionako bi bolje bili slaviti onaj zadnji korak, a to je mirna reintegracija podunavlja nakon čega je Hrvatska uistinu integrirana. No, eto na balkanu se vole slaviti pobjede u vojnim bitkama, s nuspojavom egzodusa preko 200.000 stanovnika. Kad je isto Srbija pokušala na Kosovu, tada su ih isti ti saveznici bombardirali...
Hvata se srpska ideologija pomalo. Domalo ćete i plakati za izbjeglim Srbima, što propaganda radi.

Hrvatska ima pravo i slavit će za najbolji potez u svojoj povijesti, a to je oslobođenje parazitske sveze sa susjedom.
Kom bilo pravo kom krivo.

Svijet zna s kim ima posla samo na temelju događanja oko Srebrenice, ne treba im ništa više.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:31   #78
Ako neće ovi iz glavnih zemalja NATO-a doći, možemo mi laganini tražiti suradnju s nekim drugim organizacijama i državama.
Kojiro Izawa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:35   #79
Quote:
Pantelija kaže: Pogledaj post
Hvata se srpska ideologija pomalo. Domalo ćete i plakati za izbjeglim Srbima, što propaganda radi.

Hrvatska ima pravo i slavit će za najbolji potez u svojoj povijesti, a to je oslobođenje parazitske sveze sa susjedom.
Kom bilo pravo kom krivo.

Svijet zna s kim ima posla samo na temelju događanja oko Srebrenice, ne treba im ništa više.
Kakva propaganda? Moje mišljenje nema veze sa propagandom. Ti cijeli narod proglašavaš zločinačkim i genocidnim svojim pisanijama, i po tome se ne razlikuješ od nekih Srba koji to isto kažu za Hrvate zbog ustaške države i Jasenovca. Lijepo idete ruku pod ruku, vi nacionalisti. A nama normalnim ljudima ste uništili budućnost.
__________________
Znanosti mi dajte, anegdote bacite strvinarima!
Faro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 11:39   #80
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Ako neće ovi iz glavnih zemalja NATO-a doći, možemo mi laganini tražiti suradnju s nekim drugim organizacijama i državama.
mi ne možemo ništa, jer mi nemamo svoju volju.

kome to dosad nije jasno, taj je opasno slijep.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.