Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 10:49   #921
Quote:
C. F. Gauss kaže: Pogledaj post
Definicija je jednostavna.

Dok budis seksualni interes privlacnih muskaraca od 40 godina, ili
dok budis seksualni interes jos donekle privlacnih ali bogatih muskaraca od 50 godina.

Neke zene tu granicu prodju vec pocetkom 30ih, neke tek sredinom 40ih, ali to ti je to.
Odlična definicija!
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 10:51   #922
Gdje nam je AxMi sada da baci oko.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:09   #923
U biti, to može vidjeti svatko tko zna tvoj password, a njega nije teško pogoditi: izabraodjh
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:27   #924
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
To mi već 10 godina govoriš, a nikad nisam dobila sliku nježnika u inboks.
To je zato što nisi umjetnica.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:17   #925
Dafuq, šta stvarno ekipa šalje slike qrca ženskama

Mišljah da je to urbani mit, nastao iz reciprociteta.
Mišljah da je to ono kao
- Aj pošalji sliku sisa/guzice/nogu...
- A šta ću dobit zauzvrat?
- Pa sliku qrca, naravno
- Fala ne triba, ali kad si tako recipročan evo ti ipak slika sisa
-

__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:21   #926
Ako te zena pristojno pita za sliku kurca, posaljes.
Losa karma ako joj odbijes zahtjev.
Plus, zene su zlopamtila. Jednom ih odbijes, zapamte. Jedna od mnogih mana zenskog roda, kao i slabe ruke.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:28   #927
De tebe sad s rukama, kako su slabe ruke mana ženskog roda? Mislija sam da su ti napete ženske ruke, dakle ženstvene ruke. Pa kakve onda ženske ruke voliš, muževne ženske ruke

Ali dobro ovo kad te pita onda pošalješ, to je ok to se slažem. Ali tu se spominje da ekipa šalje i bez pitanja, ono kao računaju da će upecat nešto valjda?
Meni je to malo neobično, ne bi mi palo na pamet uopće. Da oću upecat žensku slanjem slika, prvo bi mi palo na pamet slat sliku novčanika, auta, jahte, kuće i vlasničkog lista...
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:06   #928
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je zato što nisi umjetnica.
U stvari sad sam pogleda, pa ovo je feministica. Još se i skida gola pa to objavljuje, a onda ako joj šta napišeš onda si debil koji je napastvuje
Takvima normalno da ćeš slat slike kuraca, štaviše trebalo bi joj frižider napunit kurcima, kušin napunit kurcima, kvake na vratima i ormarima, ručicu mjenjača, ručicu kišobrana, četkicu za zube i pribor za jelo napravit od kuraca, trebalo bi joj kurac na čelu istetovirat.
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:16   #929
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Dafuq, šta stvarno ekipa šalje slike qrca ženskama

Mišljah da je to urbani mit, nastao iz reciprociteta.
Mišljah da je to ono kao
- Aj pošalji sliku sisa/guzice/nogu...
- A šta ću dobit zauzvrat?
- Pa sliku qrca, naravno
- Fala ne triba, ali kad si tako recipročan evo ti ipak slika sisa
-
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 19:37   #930
Quote:
skeptik kaže: Pogledaj post
U biti, to može vidjeti svatko tko zna tvoj password, a njega nije teško pogoditi: izabraodjh
Jebemu. Nadam se da mi je El Ninho to oprostio. Zaboraviti neće jer si ti ovdje da ga podsjetiš.

Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
To je zato što nisi umjetnica.


Nisam kreativna, šta da radim, šta šta?

@Frogger - tako ti to ide. Vidi nekakav krkan da pišem po xy temi na LJES-u. Pomisli kako bi mi mogao uletiti kurcem u čelo. Uleti besramno i ne prođe mu. Niti jednom nije prošlo. S druge strane, fora uleti normalnih momaka su znali upaliti.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:38   #931

Ali to je LJES, tamo valjda dođe ista ekipa ko i sa smokvice, iskrice ili di već ta ekipa izlazi.
U stvari evo sad me zanima kako to ide. Tip pošalje sliku kurca ženskama sa interneta. I recimo sad da se nekoj ženskoj svidi ta slika. Koji je sljedeći korak u takvoj komunikaciji? Ne znam, ja sam trenutno u nekim autentikacija verifikacija đirevima pa zamišljam da bi to trebao bit sljedeći korak.
Znači lik je poslao sliku kurca, i sad ženska njemu šalje šifru. Šifra je npr "Welcome to Jamaica and have a nice holiday". Da bi lik dokazao da je to njegov kurac, treba šifru napisat flomasterom na kurac i poslat sliku toga. Sad ženska zna da priča s pravim kurcem i onda valjda idu na sljedeći nivo interakcije, možda ona njemu sad šalje sliku pičke ili šta već
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:53   #932
Froggeru, zastario si.
Na kurac ide QR kod. Onda zenska to skenira i ako linka na njegov profil na forumu, to je to.
E, onda ides dalje, zavisi o zeni i kako je rasplozena, hoce poslat sliku svoje picke, sisa, guze ili sl. Eventualno, ako su blizu, padne dogovor za jebacinu na nekom parkingu ili iza Tiska.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:06   #933
Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post

Ali to je LJES, tamo valjda dođe ista ekipa ko i sa smokvice, iskrice ili di već ta ekipa izlazi.
U stvari evo sad me zanima kako to ide. Tip pošalje sliku kurca ženskama sa interneta. I recimo sad da se nekoj ženskoj svidi ta slika. Koji je sljedeći korak u takvoj komunikaciji? Ne znam, ja sam trenutno u nekim autentikacija verifikacija đirevima pa zamišljam da bi to trebao bit sljedeći korak.
Znači lik je poslao sliku kurca, i sad ženska njemu šalje šifru. Šifra je npr "Welcome to Jamaica and have a nice holiday". Da bi lik dokazao da je to njegov kurac, treba šifru napisat flomasterom na kurac i poslat sliku toga. Sad ženska zna da priča s pravim kurcem i onda valjda idu na sljedeći nivo interakcije, možda ona njemu sad šalje sliku pičke ili šta već
Ne znam, meni je nepojmljivo uopće nastaviti komunikaciju s takvim kretenom, ali božemoj ima i žena kretenki pa se valjda nađu.

Pretpostavljam ovako:

Oš kurac?
Oću.

... processing ...

Oooo mrcina prava. Ajmo se nać.
Ajmo.

The end.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:17   #934
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Oš kurac?
Oću.
Pa tko odbije ponudjeni kurac!?
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:18   #935
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Ne znam, meni je nepojmljivo uopće nastaviti komunikaciju s takvim kretenom, ali božemoj ima i žena kretenki pa se valjda nađu.

Pretpostavljam ovako:

Oš kurac?
Oću.

... processing ...

Oooo mrcina prava. Ajmo se nać.
Ajmo.

The end.


ne, zajebavate se

to se ne dešava
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:21   #936
Kako se ne dešava? Imaš one teme "guzice i sise", ne znam točno kako se zovu. Bezočna promocija i muškaraca i žena. Mislim da je ta tema spojila više ljudi nego bilo koja tema na forumu.

Zaboga, staviš sliku svoje obrijane... stidnice, prekrivene velom (ne velociraptorom) i očekuješ što? Esej o utjecaju stakleničkih plinova na globalno zatopljenje u inboks? Naravno da ćeš dobiti slike kurca i ponude za seks.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:26   #937
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post

Zaboga, staviš sliku svoje obrijane... stidnice, prekrivene velom (ne velociraptorom) i očekuješ što?
Mozda bas Vela
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:29   #938
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Kako se ne dešava? Imaš one teme "guzice i sise", ne znam točno kako se zovu. Bezočna promocija i muškaraca i žena. Mislim da je ta tema spojila više ljudi nego bilo koja tema na forumu.

Zaboga, staviš sliku svoje obrijane... stidnice, prekrivene velom (ne velociraptorom) i očekuješ što? Esej o utjecaju stakleničkih plinova na globalno zatopljenje u inboks? Naravno da ćeš dobiti slike kurca i ponude za seks.
Ja sam nekako mislila da je to više nekako, štajaznam, pokazivanje osjećaja za erotiku i umjetnost.


Ozbiljno


Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Mozda bas Vela
zamišljam kako bi to izgledalo
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:32   #939
Ae, takozvana The Tema i još bizarnija tema s muškima Nisam skužio da The Tema spaja ljude? Zapravo uopće ne kužim tu temu, zapeo sam pri pokušaju da skužim koja je fora s fotografima koji slikavaju te ženske. Ali nemojte mi objašnjavat, nije da me zanima zapravo
__________________
Nije svaki žabac žaba! Recimo Kermit je bičva.
Frogger is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 21:43   #940
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Mozda bas Vela
Srce, znaš da se još uvijek sjećam tvoje slike s gitarom.

Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Ja sam nekako mislila da je to više nekako, štajaznam, pokazivanje osjećaja za erotiku i umjetnost.

Ozbiljno
Nikad nisam to tako doživjela, možda je u meni problem. Znam da je bilo drama, da su žene bile jako posesivne i neugodne jedna prema drugoj. Svojatale su pojedine forumaše itd. itd. Znaš već kako to ide kad si 3 dana top fuck, a 4. dan dođe neka bolja koka. Popizditis.

Quote:
Frogger kaže: Pogledaj post
Ae, takozvana The Tema i još bizarnija tema s muškima Nisam skužio da The Tema spaja ljude? Zapravo uopće ne kužim tu temu, zapeo sam pri pokušaju da skužim koja je fora s fotografima koji slikavaju te ženske. Ali nemojte mi objašnjavat, nije da me zanima zapravo
Naravno da spaja, pa i ti si naivan ko sobarica.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.