Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2009., 19:12   #1
Cista u predjelu hipofize

Evo javljam se po prvi puta zanima me dali je netko imao problema sa cistom na hipofizi. Meni je za sada ustanovljena ne hipofizi velicine 1cm , ali doktori kazu da je treba samo pratiti i napraviti MR za 6 mjeseci. ne znam sto da radim . POMOZITE.
to je posa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 20:57   #2
Quote:
to je posa kaže: Pogledaj post
Evo javljam se po prvi puta zanima me dali je netko imao problema sa cistom na hipofizi. Meni je za sada ustanovljena ne hipofizi velicine 1cm , ali doktori kazu da je treba samo pratiti i napraviti MR za 6 mjeseci. ne znam sto da radim . POMOZITE.
Zdravo,evo ja imam slican problem!Imam cistu na EPIFIZI velicine 1cm.epifiza je zlezda pored hipofize,isto tako i meni doktori kazu da je treba pratiti.Idem na MR jednom godisnje vec cetri god.i sva sreca nije se promenila a ni porasla.Neznam kakvi se kod tebe problemi javljaju ,ali ja imam ceste glavobolje i razne smetnje sto se tice zenskih stvari....kakve ti simptome imas ili kakve smetnje...Za ove cetri godine nisam bas puno saznala o svemu ovome a bila sam kod raznih doktora,ako si ti nesto saznao volela bi da cujem!!!!!cekam odgovor!!!
sofija1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:43   #3
Imam cistu na srednjem režnju hipofize i povećanu epifizu. Također mi odumire štitnjača i jajnici su mi hiperplastični. Ima li itko iskustva s cistama na hipofizi? Neke posebne simptome?
__________________
You must be the change you want to see in the world.
Nina Rosso is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.