Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2009., 18:25   #1001
Quote:
Kelly je imala 19 godina kad je bila na AI-u.
http://www.youtube.com/watch?v=RN0m1m0h15o - isječci njezinih AI nastupa.
Bila je bolesna kad je pjevala I surrender, al ipak je otpjevala jedno 1000 puta bolje od Lil.
Rijeci nisu potrebne stvarno, vidi se da je zenska prirodno talentirana.
Al zelim Allison svu srecu svijeta
Nigdje ja ne osporavam Kellin talenat.
Samo kazem da ga Allison isto tako posjeduje (mozda i vise nego Kelly) i da sve zavisi sada od toga dal ce imat srece da joj neko ponudi album i da ga snimi jer sam siguran da od svih idola ove godine ona ima mozda i najvise sanse da profitira (najdopadljivija je od svih njih)
Lil ima talenta al sem toga nista vise. nit karizme, nit personalitija, nit originalnosti.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 19:54   #1002
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Nigdje ja ne osporavam Kellin talenat.
Samo kazem da ga Allison isto tako posjeduje (mozda i vise nego Kelly) i da sve zavisi sada od toga dal ce imat srece da joj neko ponudi album i da ga snimi jer sam siguran da od svih idola ove godine ona ima mozda i najvise sanse da profitira (najdopadljivija je od svih njih)
Koliko god mi je Allison draga, moram reci da nema veci niti isti talent ko Kelly. Nejasno mi je kako netko tko ima glazbenog obrazovanja moze reci tako nesto. Sorry al eto Da se razumijemo, meni je Allison draza od Kelly, ali negdje crtu objektivnosti moram povuci

Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Lil ima talenta al sem toga nista vise. nit karizme, nit personalitija, nit originalnosti.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 20:43   #1003
Quote:
Koliko god mi je Allison draga, moram reci da nema veci niti isti talent ko Kelly. Nejasno mi je kako netko tko ima glazbenog obrazovanja moze reci tako nesto. Sorry al eto Da se razumijemo, meni je Allison draza od Kelly, ali negdje crtu objektivnosti moram povuci
opet on sa pricom o glazbenom obrazovanju imam osjecaj, da kad god ostanes bez argumenata da onda kreces igrat na tu kartu al dobro.
uglavnom pogledaj jos jednom cry baby od srijede (kad je ispala) pa ces (mozda) shvatit o cemu pricam
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2009., 21:09   #1004
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
opet on sa pricom o glazbenom obrazovanju imam osjecaj, da kad god ostanes bez argumenata da onda kreces igrat na tu kartu al dobro.
pa kad nemam nista drugo reci vec ici na njihove glazbene sposobnosti.
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
uglavnom pogledaj jos jednom cry baby od srijede (kad je ispala) pa ces (mozda) shvatit o cemu pricam
ne znam.. super je to otpjevala. al nije pokazala te sposobnosti koje kelly ima. pogledaj range, pogledaj kellyino drzanje tona bez vibrata u gornjem registru, u "Natural Woman" onaj njezin visoki ton. Ne znam... ne vidim po cemu je Allison bolja ili jednaka Kelly. To bi te molio da mi objasnis
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 10:27   #1005
[QUOTE=alen76;20502096]pa kad nemam nista drugo reci vec ici na njihove glazbene sposobnosti.

ne znam.. super je to otpjevala. al nije pokazala te sposobnosti koje kelly ima. pogledaj range, pogledaj kellyino drzanje tona bez vibrata u gornjem registru, u "Natural Woman" onaj njezin visoki ton. Ne znam... ne vidim po cemu je Allison bolja ili jednaka Kelly. To bi te molio da mi objasnis [/

tajna allison je boja njenog glasa i jednostavnost
http://www.youtube.com/watch?v=USeUagys8rY
little voice is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 11:58   #1006
Quote:
tajna allison je boja njenog glasa i jednostavnost
Upravo tako njena prirodna boja glasa je tako specificna da je od milion mozes lako prepoznat. i to se jako dobro moze iskoristiti.

vezano za raspravu o vokalnim sposobnostima - opet napominjem kelly je bila starija od allison i imala je mnogo vise samopouzdanja (nijesam pratio prvu sezonu al mislim da je bila frontrunner). a u ovom takmicenju, kada se izadje na scenu i postoji makar trunka treme, to se vrlo dobro primijeti (da ne spominjem neprestano sabotiranje od strane sudija, posebno simona),. dovoljan dokaz za to je milion puta mocnija i bolja verzija cry baby u noci kad je ispala nego kad je pjevala prvi puta, kao i duet sa adamom gdje se vidjelo da je opustenija i samim tim sigurnija (iako ej ovo bio jelte njen teren)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 17:48   #1007
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Upravo tako njena prirodna boja glasa je tako specificna da je od milion mozes lako prepoznat. i to se jako dobro moze iskoristiti.
slazem se. ima predivnu boju glasa

Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
vezano za raspravu o vokalnim sposobnostima - opet napominjem kelly je bila starija od allison i imala je mnogo vise samopouzdanja
dvije godine su nista.. jako mala razlika

Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
(nijesam pratio prvu sezonu al mislim da je bila frontrunner)
pa pustio sam ti link njezinih nastupa da vidis. u pocetku nije bila toliko dobra, simon je govorio kako je se uopce ne sjeca sa audicija. postala je bas jako jako zamijecena sa "Natural Woman"

Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
a u ovom takmicenju, kada se izadje na scenu i postoji makar trunka treme, to se vrlo dobro primijeti (da ne spominjem neprestano sabotiranje od strane sudija, posebno simona),. dovoljan dokaz za to je milion puta mocnija i bolja verzija cry baby u noci kad je ispala nego kad je pjevala prvi puta, kao i duet sa adamom gdje se vidjelo da je opustenija i samim tim sigurnija (iako ej ovo bio jelte njen teren)
slazem se.
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 18:56   #1008


Ovo upravo nadjoh na jednom sajtu.... upute za glasovanje adamovim fanovima



ATTENTION: ADAM’S FANS
VOTE for 4 HOURS!!! 2 hours on each West & East Coast.
Please get a GO prepaid phone by AT&T or Cingular.
Get a separate sim card from opposite coast from you.
When the 2 hours are up, switch the sim and keep voting.
You can legally VOTE for the full 4 hours this way!!!

There are 6 slots in this GO phone to text simultaneously.
You can put the same text number in all 6 slots.
The phone will ask you if you want to send all texts to the same number.
Select yes. I’m not sure if this will do on every Go phone model.
Buy the $19.95 unlimited message package. It lasts for the whole month.
Another great thing about GO phone is there are less busy signals when you vote.
Please VOTE for ADAM repeatedly for the full 4 hours.
Let’s crown him as the AI. He deserves to win. And ADAM wants to win.

ADAM said in an interview: “If I were to win, it would definitely be a validation of everything I have worked for. My whole life, I have been trying to entertain people. Getting to be on this platform and being able to entertain this many people at once, this is the ultimate prize. This is what I’ve wanted for my whole life. So it will be a crowning achievement and it will be pretty overwhelming.”
If you can buy that GO phone and use it NON-STOP the next 2 Tuesdays.
Dialidol.com also has a device that records 1000 votes an hour.
Please do it so justice will be done.
Then America will not get it WRONG.

ATTENTION: INT'L FANS of ADAM
You can vote by buying a phone card to call US. Someone from Peru was able to VOTE for ADAM 150 times in 2 hours. But you can vote for 4 hours. You need someone from US to text you ADAM's numbers that night just before voting time. You can do your share to crown him as the AI.
And ADAM is our WORLD's IDOL.
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:01   #1009
Quote:
pa pustio sam ti link njezinih nastupa da vidis. u pocetku nije bila toliko dobra, simon je govorio kako je se uopce ne sjeca sa audicija. postala je bas jako jako zamijecena sa "Natural Woman"
Da, i sam kazes da je postala bas jako zamijecena poslije neke izvedbe. I Cook je postao zamijecen poslije Hello-a od Lionela Richija.
Alison nikada nijesu tako pohvalil. Cak i kada bi je pohvalili pohvalila bi je 3 suca a 4 bi nesto srao. Sto opet ne govori o njenoj netalentiranosti, vec o namjestenosti citavog takmicenja s obzirom da se citavu sezonu iskljucivo hvale Adam i Danny bez obzira na to koliko losi su im nastupi bili (jos uvijek mi muka dodje kad vidim - cujem randijev, paulin i karin komentar na dannijev dream on ). Da su kojim slucajem Alison i kris dobijali komentare koje dobijaju Danny i Adam, danas bi oni bili frontrunneri.
Al dobro. ja se veselim buducoj karijeri od alison s obzirom da je ona jedini ovogodisnji diol ciji album sa nestrpljenjem iscekujem (dobro tu je i kris al ne toliko koliko i alison)
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:02   #1010
Quote:
You can vote by buying a phone card to call US. Someone from Peru was able to VOTE for ADAM 150 times in 2 hours. But you can vote for 4 hours. You need someone from US to text you ADAM's numbers that night just before voting time. You can do your share to crown him as the AI.
jel ovo zaista moguce? i ako jeste jel besplatno?
ako jeste, da ostanemv eceras bduan i glasam za krisa
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:41   #1011
Quote:
cobras kaže: Pogledaj post
Da, i sam kazes da je postala bas jako zamijecena poslije neke izvedbe. I Cook je postao zamijecen poslije Hello-a od Lionela Richija.
Alison nikada nijesu tako pohvalil. Cak i kada bi je pohvalili pohvalila bi je 3 suca a 4 bi nesto srao. Sto opet ne govori o njenoj netalentiranosti, vec o namjestenosti citavog takmicenja s obzirom da se citavu sezonu iskljucivo hvale Adam i Danny bez obzira na to koliko losi su im nastupi bili (jos uvijek mi muka dodje kad vidim - cujem randijev, paulin i karin komentar na dannijev dream on ). Da su kojim slucajem Alison i kris dobijali komentare koje dobijaju Danny i Adam, danas bi oni bili frontrunneri.
Al dobro. ja se veselim buducoj karijeri od alison s obzirom da je ona jedini ovogodisnji diol ciji album sa nestrpljenjem iscekujem (dobro tu je i kris al ne toliko koliko i alison)
pa hvalili su oni allison jako. pogotovo kad je bio motown week.

Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post


ATTENTION: INT'L FANS of ADAM
You can vote by buying a phone card to call US. Someone from Peru was able to VOTE for ADAM 150 times in 2 hours. But you can vote for 4 hours. You need someone from US to text you ADAM's numbers that night just before voting time. You can do your share to crown him as the AI.
And ADAM is our WORLD's IDOL.
gdje se to moze kupit? ta kartica?
kako obozavam citat jos neke poludjele adamove fanove
alen76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 19:52   #1012
Quote:
pa hvalili su oni allison jako. pogotovo kad je bio motown week.
od citave njene karijere na idolu cuo sam mozda svega 3 - 4 pozitivne kritike i to uglanvom od poludjele kare. ili ju je randy kritikovao govoreci kako je izbor pjesme los (a onda dodje danny sa svojim aranzmanom i ovaj kaze kako pjesma nije bitna jer je to singing competition) ili joj je simon nametao nedostatak personalitija (jer su valjda danny,i adam sve pucali od genijalnog personalitij )
al dobro.....ja smatram ovo sto je postigla uspjehom.....mozda je i bolje sto nije odmah upala u tu idol masinu i sto ce imat vremena da se malo sovjiesti sta se sve dogodilo i da krene polako da gradi sovju karijeru.
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:13   #1013
Sam se vi prepirite.
Ja idem pripremit kokice, jagode i puno šlaga za večeranjšnji live Simon show. Mislim... American Idol.

Cobras, zar ćeš zaista glasat?

Meni je Kelly bolja od Allison.
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:23   #1014
Quote:
Cobras, zar ćeš zaista glasat?
pa da znam kako i da znam da je free zasto da ne.
mogao bih veceras cekati i geldati. jest da imam skolu sjtura....al nnema veze
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:49   #1015
Quote:
HepiHipo kaže: Pogledaj post
Sam se vi prepirite.
Ja idem pripremit kokice, jagode i puno šlaga za večeranjšnji live Simon show. Mislim... American Idol.
Jesi gledala Simona juče kod Oprah?

I meni je Kelly mnogo bolja od Allison!
__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:57   #1016


Izgleda da ćemo Tatianu ponovo videti u finalnoj emisiji....

__________________
Thanks to tumblr i know all the characters and current plots in shows that i’ve never watched.
Kevin Fisher is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 20:59   #1017
Quote:
Izgleda da ćemo Tatianu ponovo videti u finalnoj emisiji....
Zasto se tome ne cudim? Pa kad smo prosle godine vidjeli Lapuza u finalu, ne vidim zasto ne bi nastavili dobru staru naivku dovodjenja freakova u to finale
__________________
Bye bye, bitches!
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:15   #1018
Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post
Jesi gledala Simona juče kod Oprah?

I meni je Kelly mnogo bolja od Allison!
Naravno da jesam. Nije mi Oprah najdražana na svijetu, ali baš mi je dobar bio intervju. I sad se sigurno on osjeća potišteno jer svi pitaju za Susan. Njega niko ne gleda. (Koga briga, manja konkurencija.)

Kelly je apsolutno fantastična.

Quote:
Kevin Fisher kaže: Pogledaj post


Izgleda da ćemo Tatianu ponovo videti u finalnoj emisiji....

ŠTAAAAAAAAAAAAA???
Daj recite da se šalite??
Ja nju ne mogu smislit. Od načina na koji priča, što priča, kako se ponaša, tog smjeha i hihotanja... Sve mi je fuj. Ima cura glas i pol, uopće ne osporavam, ali mi je taaaako... iju!
Šta će ona to izvodit? Možda je napisala neku 'i'm-kissing-simon's-and-paula's-a**' pjesmicu... Nekak mislim da je samo to i radila...
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:42   #1019
Ej ljudi, jeli streaming jos uvijek radi na justinu/chicago? ja sam gledala na nekom drugom privatnom streamingu na justinu jer taj nije bio radio, ali sad sam slucajno izgubila link od ovog privatnog gdje cete vi gledat, neda mi se sad trazit po webu gdje da gledam..
chameleon. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 21:42   #1020
sutra na torrente jedva čekam

Nadam se da će eztv proradit do sutra, danas nije ništa izašlo
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.