Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2010., 13:46   #1
Pomozite, nađena mala maca

upravo sam dobila dojavu da je kraj meni najblizeg restorana nadjena mala maca...tj maca je tamo vec par sati, zica hranu ali neuspjesno..otisla sam vidjeti i dati joj konzervicu, hlapljivo je pojela, pitanje kad je zadnji puta jela ..maca ima oko 3 mjeseca, koliko sam uspjela vidjeti zenka je iako nisam sigurna, malo je uplasena ali ne jako, da se maziti..nemam na zalost fotic sad, ali crna je sa narancastim sarama,slatka jako ima li itko rjesenje za nju? meni se sutra oko podne decko vraca i ne smije ju ni u ludilu vidjeti ovdje, zato sam ju i hranila tamo..ali to je prometna cesta,raskrsce i bojim se da nece dobro zavrsiti..molim pomoc, postoji netko kome ova mala ljepotica ne bi smetala do udomljenja? hranu ja dajem, nije problem..pomoc
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:18   #2
prvi pokusaj lovljenja neuspjesan...ruke su mi kao da sam s bojista dosla probat cu opet kasnije, pa ako ima netko slobodan danas da mi pomogne? ako ne, probat cu sama, valjda necu i bez ociju ostati
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:20   #3
Ja bi je inace rado uzela ali ipak sad ne bi riskirala jer nemam je gdje izolirati od ostalih maca a moguce da i pokupi sporu mada za sad srecom ove izolirane nemaju nikakve znakove zaraze ali s tim nikad ne znas.. Ja ti ne znam gdje ostali nalaze povoljne smjestaje, za svoje sam platila jako puno.. Ukratko pomoci od mene nikakve ali drzim fige da nadjes rjesenje
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:22   #4
Ljudi, ko joj moze pomoc ulovit micu macu???? vjerojatno samo treba malo iskustva... ja sam u dubrovniku

koji kvart ono....kruge???
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:23   #5
koliko je velika? jel imaš whiskas od sardina? na to ti može doć sama u transporter, pa samo zatvoriš vratašca. da, uvijek se oni bacakaju, al kad ih jednom primiš za šiju, ni pod koju cijenu ne smiješ pustit jer ih više nećeš dobit. privineš ih uz sebe i rukom kojom ne držiš šiju poklopiš slobodne cape. obično negoduju, al već idući dan te vole najviše na svijetu.
blue_rainbow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:32   #6
da, kruge...ako netko imam vise iskustva a nije daleko..ma ja sam do sad u transporter trpala samo svoje mace i one pitome...zato mi sad ruke i izgledaju kao da sam se cijeli dan penjala po drvecu
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:32   #7
mala je maca..ja bi rekla nekih 3 mj
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:34   #8
ajde hrabro...samo joj zgrabi sto vise koze s ledja (super savjet od notrzan) i onda ti ona nemre nis....samo ju ubacis u transporter....al prvo ju hrani malo da nebu vec u startu nabrijana
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:54   #9
a probat cu nekako..ajd nadam se da mi nece otici negdje iako ne vjerujem jer je sad vidjela da tamo ima hrane..drzite palceve..a ako se od nekud jos netko ponudi za lov nitko sretniji od mene
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 14:55   #10
stigla je crna po svoje hrenovke a maca koju sam nasla uzasno slici na onog njenog divljeg koji je prezivio
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 18:27   #11
stize astral upomoc..drzite palceve ljudi, nadam se da ce sve biti ok..vec su se ljudi iz kafica poceli "sprdati" iz nje, nadam se da ce ju ostaviti citavu jos malo
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:05   #12
mica je ulovljena uz puno muke, hvala ti astral, bez tebe ne bi mogla do ponedjeljka je na sigurnom..jadna mica,to je bilo puno sokova za nju nada, se da ce se sad lijepo odmoriti na toplom
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:13   #13
nisam ni sumnjala u astral
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:40   #14
To je prekrasna mramorka stara neka 3 mj. Draga je i zaigrana ali nije se dala uloviti jer nije bila gladna. Umjesto da ide jesti, lovila je lišće i pretrčavala cestu. Uf, na kraju opće ne znam kak sam je čopila. Uglavnom rukom i to lijevom i ubacila u lovilicu. Toliko o lovilici. U nju nije htjela uči jer kao što rekoh, nije bila gladna. Maca izgleda kao moja Dora, mačka od 7 g, mislim, bojom, ne veličinom. Vi to zovete kornjačevina ali meni je kornjačevina nešto drugo, ona kojoj se tri boje vidljivo razaznaju u poljima. Ovo je mramorka. Jako je lijepa.
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:48   #15
da, lijepa, i mislim da ce ubrzo biti i skroz pitoma, tako ce nadam se naci udomitelje..uskoro ce i slike pa cete vidjeti da ne uvelicavamo
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:51   #16
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
To je prekrasna mramorka stara neka 3 mj. Draga je i zaigrana ali nije se dala uloviti jer nije bila gladna. Umjesto da ide jesti, lovila je lišće i pretrčavala cestu. Uf, na kraju opće ne znam kak sam je čopila. Uglavnom rukom i to lijevom i ubacila u lovilicu. Toliko o lovilici. U nju nije htjela uči jer kao što rekoh, nije bila gladna. Maca izgleda kao moja Dora, mačka od 7 g, mislim, bojom, ne veličinom. Vi to zovete kornjačevina ali meni je kornjačevina nešto drugo, ona kojoj se tri boje vidljivo razaznaju u poljima. Ovo je mramorka. Jako je lijepa.
hehe, a ja sam stajala nekoliko metara dalje i drzala astral torbu, toliko od moje pomoci a kaj cu, s vremenom cu valjda nauciti
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 15:21   #17
maca je otisla k rainbow..nadam se da ce uskoro biti udomljena, stvarno je posebno mace..rainbow, ako budes imala prilike sto prije stavi slicice a ja cu ju oglasavati gdje god bude moguce..naravno, puno hvala i gospodji kod koje je bila na cuvanju i koja se zaljubila u nju na prvi pogled i astral bez koje ne vjerujem da bi ju uhvatila i rainbow koja ce ju privremeno primiti kod sebe..cim budem u mogucnosti, a uskoro bi trebala placa pomazem u hrani, ljekovima i cemu vec bude trebalo
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 16:03   #18
Quote:
sope kaže: Pogledaj post
maca je otisla k rainbow..nadam se da ce uskoro biti udomljena, stvarno je posebno mace..rainbow, ako budes imala prilike sto prije stavi slicice a ja cu ju oglasavati gdje god bude moguce..naravno, puno hvala i gospodji kod koje je bila na cuvanju i koja se zaljubila u nju na prvi pogled i astral bez koje ne vjerujem da bi ju uhvatila i rainbow koja ce ju privremeno primiti kod sebe..cim budem u mogucnosti, a uskoro bi trebala placa pomazem u hrani, ljekovima i cemu vec bude trebalo
Ne copraj sa ljekovima, živina je zdrava!
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 16:11   #19
Quote:
astral walker kaže: Pogledaj post
Ne copraj sa ljekovima, živina je zdrava!
ma ne mislim na ne znam kakve lijekove...mislim na paste protiv glista, parazita , buha i sl, mislim da sam cak i pijesak svrstala u tu kategoriju a mace su super, joj da si vidjela ove male sto je rainbow nasla, preslatke su i penju se po nogama, i ko jaje jajetu nalikuju, ja nisam imala pojma koja je koja
sope is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 20:54   #20
Quote:
sope kaže: Pogledaj post
ma ne mislim na ne znam kakve lijekove...mislim na paste protiv glista, parazita , buha i sl, mislim da sam cak i pijesak svrstala u tu kategoriju a mace su super, joj da si vidjela ove male sto je rainbow nasla, preslatke su i penju se po nogama, i ko jaje jajetu nalikuju, ja nisam imala pojma koja je koja
astral walker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.