Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2007., 13:13   #41
Nisam se zeznula u izračunu i žao mi je ako si steko dojam da nije bitko kakve su čistačice .Mislim da je jednako bitno kakv je poslodavac a kakva čistačica.
Na planiram te uvjeravati u točnost mojih izjava.To ne znači da ti trebaš toliko to platiti ali ja sam ti ispričala priču iz prve ruke.
Ono što znam da su ti ljudi i prije moje mama imali nekoga pa ili su bili pokradeni ili loše obave posao i sl. pa sad pod svaku cijenu nebi izgubili nju jel su napokon našli nešto s čime su zadovoljni.I moja mam ne broji sate kad radi ne računa uvijek traži da je se plati po zasluzi i ako nisu zadovoljni ne moraju platiti.Jednostavna računica.Al to se još nije desilo.
linaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 23:54   #42
Quote:
lion10 kaže: Pogledaj post
Bravo Španja! Kako si pogodila. Da, ja sam inspektor i to viši inspektor. Stvarno me oduševljavaju tvoje policijske metode. Svaka čast. Zanima me samo da li si plaćena za ovakvu istragu. U svakom slučaju bi trebala osnovat, naravno ako već nisi, detektivsku agenciju.
Plaćena sam jako dobro! A ti ne znaš da Forum ima specijalne agente koje plaća da otkrivaju ovakve slučajeve?
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 00:05   #43
Quote:
linaxx kaže: Pogledaj post
........
Žao mi je ako je bilo pogrešno shvaćeno...Nisam ništa loše ni rekla (provjeri) ni mislila o tvojoj mami. Samo sam se zbilja začudila nad takvim poslodavcima koji plaćaju više nego dvostruko od onog što im sama čistačica iskazuje kao svoju tarifu! I složit ćeš se valjda da to baš i nije uobičajeno ni "normalno", bez obzira na zadovoljstvo učinjenim poslom. Dakle, zaključila sam da takvih poslodavaca baš i nema nema puno. Ja sam npr. uvijek spremna dodatno nagraditi ako sam zadovoljna - cifru od 560 kn npr. povećati na 700, ali na 1.200 sigurno ne. I mislim da tako rezonira i većina ljudi koji trebaju/koriste tu uslugu.
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 10:20   #44
Da, činjenica je da je netko za vrhunsku uslugu spremam i dobro platiti
lion10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 18:56   #45
Quote:
andy_0702 kaže: Pogledaj post
ne vidim zasto inzistirati na agenciji za ciscenje? ionako se sve svodi na to da ti agencija kao i pri kupoprodaji stana uzme samo vecu proviziju.
kod mene na poslu vec druga firma za ciscenje se izmjenila ali sto vrijedi kad malo plate zene koje ciste.

treba naci zenu na preporuku i za 5h ti sredi kompletno stan...
Ok.Imaš nekog za preporučit?
Puflica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 11:53   #46
Našla sam neku firmu in-dom koja se bavi čiščenjem stanova, ima par žena koje rade za njih. Čak sam rezervirala jedan termin, da vidim kako im ide.
Ima li itko iskustva s tim?
Puflica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 09:52   #47
evo jedne...
www.cistilica.hr
__________________
Reality is almost always wrong...
laci is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 21:11   #48
Stupila sam u kontakt sa firmom, In-dom. Ne mislim da je to neka posebno ozbiljna firma, ali sam preko nje došla do jedne gospođe koja je zaista u redu.
Zove se Mladenka, uredna je i počistila je sasvim u redu. Zapravo je čak i dosta pedantna. Pa ako išta kome znači, evo moja preporuka.
Plaćam preko računa što mi odgovara i nikome se ne osjećam dužna.
Cijena je 35kn/sat.
Puflica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 22:35   #49
Quote:
Renata kaže: Pogledaj post
baš super tema, razmišljala sam o tome.
mene zanima koliko bi koštalo čišćenje kuće cc. 200m2, brisanje podova i prašine, usisavanje tepiha, pranje sanitarija 1 puta tjedno i jednom mjesečno pranje prozora.
jel bi 100 eur bilo dovoljno ili čak previše za takav posao? i da li bi agencija u to uključila i svoja sredstva za čišćenje ili moram imati svoja?
slažem se da je agencija bolja nego netko tko je "sumnjivog" tj. nepoznatog karaktera. uz agenciju valjda dobiješ i neko jamstvo...
Zna netko koliko otprilike košta jednokratno čišćenje tolikog prostora, ali detaljno, ono, sve moguće što se ima u kući za počistiti, od kuhinjskih ormarića do pranja prozora? Da nije jedna žena koja će doći i to očistiti, nego par ljudi koji će to napraviti?

Ima li netko neku agenciju za preporučiti?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 19:58   #50
Nitko nema dobru agenciju za preporučiti?
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:09   #51
Ima jedna friška agencija.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:15   #52
Treba mi neka provjerena, da mi netko kaže da su mu super očistili, ne da ode 2000 kuna (bubam cifru) i da još opet mi moramo čistiti
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:19   #53
A čuj i kod provjerene možeš dobiti lošu uslugu. Jedino da ti dolazi jedna te ista osoba.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 20:22   #54
Morat ću onda piknuti prstom pa vidjeti što sam pogodila A možda još netko nešto predloži
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:55   #55
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Žao mi je ako je bilo pogrešno shvaćeno...Nisam ništa loše ni rekla (provjeri) ni mislila o tvojoj mami. Samo sam se zbilja začudila nad takvim poslodavcima koji plaćaju više nego dvostruko od onog što im sama čistačica iskazuje kao svoju tarifu! I složit ćeš se valjda da to baš i nije uobičajeno ni "normalno", bez obzira na zadovoljstvo učinjenim poslom. Dakle, zaključila sam da takvih poslodavaca baš i nema nema puno. Ja sam npr. uvijek spremna dodatno nagraditi ako sam zadovoljna - cifru od 560 kn npr. povećati na 700, ali na 1.200 sigurno ne. I mislim da tako rezonira i većina ljudi koji trebaju/koriste tu uslugu.
Pa i mene je zaprepastilo da ljudi plate toliko vise od dogovorene cijene. Slazem se sa napisanim.

Ni meni poslodavac ne daje duplu placu od dogovorene a isto sam dobar radnik, nisam uz zivotu nista ukrala pa ni kemijsku i ima u mene puno povjerenje a na raspolaganju su mi malo vece vrijednosti od recimo jedne obiteljske kuce.

Neka zeni ako moze dobiti ali ne to nije uobicajno a ni realno za ocekivati od poslodavca.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 00:02   #56
znam ja jednu zenu

i dosta odgovara opisu od line(debela dali si to ti).zena cisti za jednu politicarku doktoricu i druge neznam ali uglavnom klijenti vece platezne moci.politicarku sam upozno na svadbi od te frendice a s doktoricu sam upozno jel me ta ajmo rec cistacica(u daljnjem tekstu gospodja) pozvala da preselimo doktoricu.selili smo doktoricu i vidio sam iz prve ruke kak to izgleda.pa to nema puno veze sa ciscenjem.vise dodje ko asistent iz onih holivudskih filmova.ta doktorica nema pojma di joj je kaj kad ova sve posprema.glede same selidbe gospodja je sve organizirala dogovorila prijevoz (mene) sve odradila,kad je sve proslo ja velim cijenu(solidnu) doktorica da 20 % ibera .ja reko puno je veli zena gledala sam ja vas pazite pedantni ste niste mi nis razbili.btw bio sam i kod gospodje doma.gospodja vozi novi auto srednje klase,kuca joj je sredjena mrak ima mile kuhinju,hrastove stenge,jakuzi u kupaoni...a cistacica je.ovo nije reklama gospodja ne prima nove musterije.ja osobno nikad nebi uzo agenciju.to mi je ko loto nikad neznas kak ces proc.ja se bavim necim slicnim sitnim popravcima odrzavanjima kosenjem trave... kaj se agencija tice mislim da nemaju perspektive,mozda ako promjene nacin razmisljanja.jer tesko nalaze kvalitetnu radnu snagu.svako iole sposoban ko zeli radit radit ce sam da mu niko ne uzima proviziju.a agencije mogu uzet samo elitne kupce nudeci usluge za vecu cijenu od trzisne i za to garantirat vrhunsku uslugu i sigurnost imovine
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 10:06   #57
Hm izgleda da ćemo na kraju sami čistiti
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 23:16   #58
ima netko možda preporuku za k.p. na području Novog Zagreba?
Netspor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2008., 19:01   #59
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Ima jedna friška agencija.
Ja sam baš u pregovoru s njima, čini se OK.

10 sati čišćenja ću uzet za početak pa vam javim kak je bilo.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2008., 18:33   #60
A JEBAJI GA
supereta is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.