Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2009., 16:55   #7961
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
zašto si ne skineš ta pitanja s ispita....tak barem znaš kako su koncipirana i znaš na koji način trebaš odgovoriti.....a i nema puno...oko 15 str....ima pitanja od 2006. pa do dekanskog ove godine....
Hmmm...Nisam našla pitanja s prošlih rokova...?
Našla sam sam pitanja za Čepula i za Engelsfeld....Ima ih 200 sve skupa...

Btw.Ja kolokvij pišem tamo gdje imam i predavanje u tom terminu,ili...? :S

Jer predavanja su inače ponedjeljkom (i četvrtkom) od 5,a ja kolokvij imam u pon u 4...
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 13.11.2009., 17:15   #7962
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Hmmm...Nisam našla pitanja s prošlih rokova...?
Našla sam sam pitanja za Čepula i za Engelsfeld....Ima ih 200 sve skupa...

Btw.Ja kolokvij pišem tamo gdje imam i predavanje u tom terminu,ili...? :S

Jer predavanja su inače ponedjeljkom (i četvrtkom) od 5,a ja kolokvij imam u pon u 4...
To su ta pitanja, imaš ih na pravokutniku...nisu ih ljudi izmislili nego su napisalo što je bilo na pismenom, usmenom, što već Kad sam ja polagala naciju bilo je baš nešto s naslovom pitanja sa kolokvija na pravokutniku, pa sam to prešla čisto da vidim da li znam. Zar vam nisu rekli na seminaru gdje pišete ili su barem na str stavili?
Fashion Barbie is online now  
Old 13.11.2009., 18:03   #7963
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
To su ta pitanja, imaš ih na pravokutniku...nisu ih ljudi izmislili nego su napisalo što je bilo na pismenom, usmenom, što već Kad sam ja polagala naciju bilo je baš nešto s naslovom pitanja sa kolokvija na pravokutniku, pa sam to prešla čisto da vidim da li znam. Zar vam nisu rekli na seminaru gdje pišete ili su barem na str stavili?
Nisu...U tom i je problemčić
A na stranicama ništa ne piše....
__________________
...Welcome to forum.hr,where no server is available to handle your request!...
miss_devil is offline  
Old 13.11.2009., 18:40   #7964
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Nisu...U tom i je problemčić
A na stranicama ništa ne piše....
Možda objave, naprosto mi je nevjerojatno da vam nisu rekli u kojoj dvorani A ništa...valjda je tmt14 i dvorana 1
Fashion Barbie is online now  
Old 13.11.2009., 19:30   #7965
Quote:
miss_devil kaže: Pogledaj post
Hmmm...Nisam našla pitanja s prošlih rokova...?
Našla sam sam pitanja za Čepula i za Engelsfeld....Ima ih 200 sve skupa...

Btw.Ja kolokvij pišem tamo gdje imam i predavanje u tom terminu,ili...? :S

Jer predavanja su inače ponedjeljkom (i četvrtkom) od 5,a ja kolokvij imam u pon u 4...

pitanja se nalaze na forumu pravokutnika, ne u skriptarnici

dakle uđeš na forum, ispiti i predavanja, nacionalna povijest, 1. stranica, vidjet ćeš word dokument, piše pitanja s pismenih....da bi ih mogla uzeti moraš se logirati....ako nisi registrirana, daj mi mail pa ti pošaljem...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 13.11.2009., 20:04   #7966
Jel sigurno ima ispravka iz kolokvija iz povijesti ? Govorila je Zrinka da ce biti usmeno /pismeno (još nije sigurna), ali kako ce nam onda racunati zakljucnu ocjenu ?
_rusalka_ is offline  
Old 13.11.2009., 20:07   #7967
Quote:
_rusalka_ kaže: Pogledaj post
Jel sigurno ima ispravka iz kolokvija iz povijesti ? Govorila je Zrinka da ce biti usmeno /pismeno (još nije sigurna), ali kako ce nam onda racunati zakljucnu ocjenu ?
Ako padneš i nakon ispravksa (u slučaju da ispravka ima, naravno) računa ti se samo ocjena sa ispravka...dakle npr 1. kolokvij imaš 4, drugi padneš pa ispraviš na 4...to ti je 4
Fashion Barbie is online now  
Old 13.11.2009., 20:18   #7968
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ako padneš i nakon ispravksa (u slučaju da ispravka ima, naravno) računa ti se samo ocjena sa ispravka...dakle npr 1. kolokvij imaš 4, drugi padneš pa ispraviš na 4...to ti je 4
Pa to je super A ako dobijem 2, jel mogu ispravljati jer onda je zapravo bolje pasti pa ispraviti na npr. 3 nego dobiti prvi put 2 ako sam ja dobro skuzila
_rusalka_ is offline  
Old 13.11.2009., 20:26   #7969
Quote:
_rusalka_ kaže: Pogledaj post
Pa to je super A ako dobijem 2, jel mogu ispravljati jer onda je zapravo bolje pasti pa ispraviti na npr. 3 nego dobiti prvi put 2 ako sam ja dobro skuzila
Ne možeš ispravljat ako imaš 2, samo pad. No uvijek možeš odgovarat za veću ocjenu jer ako dobiješ 2 nemaš što ispravljati jer je ocjena pozitivna
Fashion Barbie is online now  
Old 13.11.2009., 20:28   #7970
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
Ne možeš ispravljat ako imaš 2, samo pad. No uvijek možeš odgovarat za veću ocjenu jer ako dobiješ 2 nemaš što ispravljati jer je ocjena pozitivna
Tnx
_rusalka_ is offline  
Old 13.11.2009., 22:58   #7971
Iz kojih djelova sociologije se najčešće pojavljuju pitanja na 1. kolokviju?
PoisonIvy1990 is offline  
Old 14.11.2009., 00:31   #7972
evo mene napokon.. crko mi komp, a i učilo se
jedan ispit manje, danas sam dala pravnu info - 4 u indeksu jupi
Dadushka is offline  
Old 14.11.2009., 08:51   #7973
Quote:
dada21 kaže: Pogledaj post
evo mene napokon.. crko mi komp, a i učilo se
jedan ispit manje, danas sam dala pravnu info - 4 u indeksu jupi
baš sam se pitala što je s tobom, nisam te 100 god čula
Vau, super za pravnu...to je super velika ocjena Zadnjih rokova stvarno nije davao neke dobre ocjene, tako da si se baš potrudila to naučiti
Što sad planiraš?
Fashion Barbie is online now  
Old 14.11.2009., 12:55   #7974
Quote:
Fashion Barbie kaže: Pogledaj post
baš sam se pitala što je s tobom, nisam te 100 god čula
Vau, super za pravnu...to je super velika ocjena Zadnjih rokova stvarno nije davao neke dobre ocjene, tako da si se baš potrudila to naučiti
Što sad planiraš?
ma nije me bilo jer mi je komp riknuo, sad je popravljen al pitanje koliko će raditi ovaj put..
sad planiram za 2 mjesec prvi rok obiteljsko, a drugi ustavno.. nadam se da imam dosta vremena
Dadushka is offline  
Old 14.11.2009., 13:27   #7975
Quote:
dada21 kaže: Pogledaj post
ma nije me bilo jer mi je komp riknuo, sad je popravljen al pitanje koliko će raditi ovaj put..
sad planiram za 2 mjesec prvi rok obiteljsko, a drugi ustavno.. nadam se da imam dosta vremena
Ma hoćeš...ustav jako lagan (možeš čak i preko skripte uz nadopune), a obiteljsko zanimljivo (jedino ima težak pismeni, no vjerujem da ti neće biti teško zapamtiti to ).
Fashion Barbie is online now  
Old 14.11.2009., 13:40   #7976
Ehem..jedino pametno sta se iz soc da zakljuciti da je to gomila traljezgarija koje pokusavaju figurirati kao neka znanost,jedino na sta se sve skupa svodi jest da nakon svih tih "vele" umova(Spencer,Weber,Durkheim itd.)moderni sociolozi kao krunu svojih "empirijskih" istrazivanja imaju anketu
Baggio is offline  
Old 14.11.2009., 14:47   #7977
Koliko detaljno se mora znat obiteljsko za kolokvij?

pr. da maticareva izjava ima deklarativno znacenje?

Da li ce me takve sitnice ikad pitati?
sindenis uinen is online now  
Old 14.11.2009., 14:49   #7978
Quote:
sindenis uinen kaže: Pogledaj post
Koliko detaljno se mora znat obiteljsko za kolokvij?

pr. da maticareva izjava ima deklarativno znacenje?

Da li ce me takve sitnice ikad pitati?
jako detaljno, traže nadopunjavanje rečenice i najčešće su neke sitnice za koje nitko ne bi rekao da će biti. pretpostavljam da to za 2. kolokvij učiš, on je grozan
Fashion Barbie is online now  
Old 14.11.2009., 16:46   #7979
Quote:
PoisonIvy1990 kaže: Pogledaj post
Iz kojih djelova sociologije se najčešće pojavljuju pitanja na 1. kolokviju?
Jel mi može netko odgovorit, bila bih mu jako zahvalna.
PoisonIvy1990 is offline  
Old 14.11.2009., 17:59   #7980
ja se stvarno više ne sjećam, a i mislim da imaš na pravokutniku pitanja sa prošlih kolokvija pa možeš po tome ponavljati. Sociologija mi je baš jako isparila iz glave jer sam taj ispit prvi dala i nekako bezbolno, pa valjda sam odmah zaboravila ( a i nije nešto pravno, nego se kasnije nigdje ne pojavljuje ):
Fashion Barbie is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:05.