Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2011., 22:01   #81
A ja sam totalno bila zabrijala da postoji Over the Moon losion i prošla par Kozma u potrazi za njim

Joj, šipak je divan !! Sviđa mi se miris, možda uzmem tu kremu za ruke. Kupila sam onu NY nešto, super je teksture, možda bi mogla biti mrvičak hranjivija, ali miris , užas, nakon nekog vremena umjesto cvjetnog, postane miris najgoreg industrijskog omekšivača ! Krema sa satom je super, isti je miris kao i Dream cream, ne iritira i ne smeta, nego je nekako baš suptilan, nježan, dječji.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 22:01   #82
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
i ja sam mislila točno to - da je Dream Cream losion verzija kupke s medvjedićem (koju imam)

a krema sa satom je krema za ruke verzija
Netko bi mogao pomisliti da smo opsjednute OSHom

edit- Suey, imam tu šipak za ruke, miriši jako dugo i dobra je kao to-go krema, brzo mi se upije Doduše, moje ruke su skroz izmučene pa mislim da bi popile svaku koju stavim
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 12:42   #83
meni stvarno ima wow efekt na koži jest malo skuplji, ali nije pretjerano. točno mi je za par koplja bolji od svih ostalih tuširalica i to se osjeti
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 14:26   #84
Ne stignem se kupati tako da su Oh so heavenly gelovi za tusiranje ono sto ja koristim

Za sada sam probala - Classic care:Laventher lather - ok, zadovoljna sam
Classic careay -Bye stress - jako sam zadovoljna, kupila sam ga opet

Uzela sam si za probati i Classic care:Girls best friend gel za tusiranje te losion iste linije s Q10-om jedva cekam isprobati
U paketu sam dobila i parfumizirani sprej, ali ne koristim takve stvari pa cu njega pokloniti dalje. Mislim da je cijena seta 80 kn u kozmu. a takoder imaju i pakiranje s mini dnevnikom umjesto tog spreja.

Danas sam se počastila s kremama za ruke. Noćnom Time out iz linije Beauty sleep i dnevnom Bye-bye stress iz classic linije. Prezadovoljna sam
Kailea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:04   #85
kakav je sprej? miris, postojanost? ja sam htjela kupiti taj set sestri za Božić
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 19:56   #86
Izgleda da mi je OSH tuširalica bolja od Yves Rochera, Yves mi je osušio jedno područje na koži koje je osjetljivije, dok mi se od OSH-a odmah oporavi ! A Time Out je krema mog života

Mislim da sam negdje vidjela da imaju neki miris za posteljinu ili tako nešto, di to stoji uopće, sjetila sam se da to nisam ni vidjela tamo
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:04   #87
ma imaju oni i deziće, i još hrpu stvari koje nema kod nas i meni OSH jako, jako fino djeluje na kožu, tonizira, kao gotovo ni jedna tuširalica do sada.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 20:38   #88
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post

Mislim da sam negdje vidjela da imaju neki miris za posteljinu ili tako nešto, di to stoji uopće, sjetila sam se da to nisam ni vidjela tamo
miris se vise ne proizvodi, mislim da pise na stranici sitnim slovima discontinued.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 21:14   #89
Sad baš gledam, ne proizvodi se onaj od 200 ml, već samo 100 ml, al ne znam jel toga uopće ima kod nas
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 09:17   #90
Quote:
Suey kaže: Pogledaj post
Sad baš gledam, ne proizvodi se onaj od 200 ml, već samo 100 ml, al ne znam jel toga uopće ima kod nas
nisam ni skopcala da imaju 2 boce, ali koje smo mi srece pretpostavljam da toga sigurno nema kod nas.
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 10:37   #91
Ja bi neki spej za tijelo

Vidjela sam jucer neke pakete u konzumu al sam bila u velikoj zurbi, nisam ziher al mislim da je bio dazzling (gledam na njihovoj stranici).. Mada je meni u glavi ostala neka rijec sparkle, twinkle.. tak nekaj

Rozo pakiranje, tusiralica, mazalica i sprej! Slatko izgleda..


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 10:40   #92
Je, onaj sa nekim shimmerom, taj ima sprej za tijelo
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 11:53   #93
baš sam htjela opet pitati za te proizvode iz linije sa mirisom šipka, dakle dobri su? pomirisala sam u dućanu kremu za ruke i losion, čine mi se predobri. najbitnije je da ne isušuje i brzo se upija. budem probala šipkaste losion i kremu kad potrošim ove zalihe sad
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2011., 12:08   #94
Mislim da su odlicni! Sljedeci put kad idem u konzum/ kozmo sigurno ga uzimam.. Isla sam ga pomirisat na brzaka i kak sam ga otvorila, stisnula da izade zrak tak mi je izletilo losiona po i u nos hahha nadam se da me nitko nije vidio..

Do tusiranja mi je sve mirisalo po tom sipku!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 14:55   #95
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
kakav je sprej? miris, postojanost? ja sam htjela kupiti taj set sestri za Božić
fini je. Ne mogu rec da je kao dezic, nekako mi je gusci tipa ulje
Ima šljokice u sebi i fino se upije.
Mislim da ce sestra bit odusevljena setom vrijedi svake kune
Kailea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2011., 15:36   #96
Čija je to marka?
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 09:58   #97
Imam velevty soft losion za tijelo ali ne nalazim za tuširanje/kupanje.
Jel postoji uopće?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 10:26   #98
Quote:
Tajda kaže: Pogledaj post
Čija je to marka?
iz JAR-a
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 13:35   #99
Quote:
Kailea kaže: Pogledaj post
fini je. Ne mogu rec da je kao dezic, nekako mi je gusci tipa ulje
Ima šljokice u sebi i fino se upije.
Mislim da ce sestra bit odusevljena setom vrijedi svake kune



hvala ti puno kažeš, kao ulje, nije valjda masnjikav?
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2011., 14:38   #100
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
hvala ti puno kažeš, kao ulje, nije valjda masnjikav?
Nije masan. Samo je gusće teksture nije onako pun alkohola pa da ispari kao vecina slicnih proizvoda. Ovaj se fino upije - relativno brzo kao i ostali njihovi losioni i kreme za ruke..
Kailea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:20.