Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2017., 21:14   #6001
proab, isti tren mob u ruke i nazvati policiju.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:08   #6002
Ma ljuta sam na sebe sto se nisam konfrotirala i rekla im direkt da stave psa na lajnu. Bas imam problema kad trebam strancima uputiti kritiku, uc u skukob, moram samoj sebi obecati cvrsto da cu iduci puta nesto reci.

A znam da ce biti iduci put jer ovaj nije ni blizu prvi slicni slucaj, proslo proljece se na nas zaletio rotvajler i poceo skakati ko lud oko malog u pokusaju da mu otme loptu, trebalo mi je vjecnost od valjda tri sekunde da od soka uspijem malom viknut da mu pusti loptu, onda je pas zgrabio loptu i odjurio, naravno probusio loptu, mali place za loptom, gazdarica dojurula s lajnom u ruci debeelo prekasno a ja ostarila koju godinu u tih par sekundi od prizora rotvajlera u punom trku i kad je skocio na njega a ne znas jel napada ili se igra
proab is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:15   #6003
Joj uzas
Mom malom je neki pas, doduse benignog izgleda, maznuo kroksicu kad mu je pala s noge.
I maltezer ga iz cista mira napao.

Summer, en Espaňa
Old 21.03.2017., 07:55   #6004
Mi smo imali lose iskustvo sa psom proslo ljeto na Mreznici, taman negdje pored znaka da je pse obavezno drzat na povodcu. Mali je imao godinu i pol i pas je malo poskocio na njega. On se bas prestrasio, ali nije mu nista fizicki naudio. Dreknula sam na vlasnicu psa koja mi je rekla "mi sad idemo". Onak, jebote, bar se ispricaj. Bas sam popizdila, doslo mi je da im demoliram auto.
Lady Guga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:15   #6005
ja sam jucer odgovor dobila od gradskog, da ce pojacati kontrole oko skole jedino, tesko da ce u 7 izaci na teren. al ajde, mozda se prosiri glas da setaju pa se maknu i ujutro.

meni je najgori dozivljaj s cuckima bio kad je mala imala oko 2 g, izasle smo iz zgrade i nasle se okruzene s jedno 10-15 cucaka.
stoje oni, stojim ja, samo gledam ako bude sranje gdje malu mogu hititi na poviseno.
onda sam bez da spustam glavu digla malu na ruke i zakoracila onak odlucno naprijed prema autu. cucak, ocito glavni, je krenuo dalje i svi za njim.
skoro svi su imali ogrlice
znaci kripli su pustali cucke da setaju sami. jos ih je par susjeda to proljece vidjelo ali ocito je netko zvao pa su ih skupili jer su poslje nestali.
od tada znamo vidjeti nekad dva tri skup u setnji, al nikad vise tako bas copor
Old 21.03.2017., 08:21   #6006
isuse, ja bi premrla al doslovno...
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:35   #6007
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
proab, isti tren mob u ruke i nazvati policiju.
i kaj policija tad napravi?
dođu li? a kaj ak vlasnik sa psom ode u međuvremenu?
ozbiljno pitam. volim pse ali neke situacije stvarno nisu primjerene za puštanje psa s lajne.
Old 21.03.2017., 08:45   #6008
ak je netko u parkiću sa psom i djetetom nekako pretpostavljam da ne bu otišao tak brzo jer se dijete igra, a policiji ne treba baš jako dugo da dođe jer uvijek se negdje nalazi neki kvartovski bobby. policija bi trebala puknuti kaznu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 08:47   #6009
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
isuse, ja bi premrla al doslovno...
pa znas kaj, ja se ne bojim cucaka ali sam umrla od straha
Old 21.03.2017., 10:21   #6010
Bome, ja sam pro dog person - ali ove situacijes coporom pasa i rotom koji juri bi mi bila itekako stresna.
Kad sam sama, uopce ne razmisljam o nekim opasnostima. I o ovim gore navedenim situacijama ne bi ni pomislila na nis opasno. Ono, pesi, okej. Al cim je mladunce uz mene, sve je potencijalna opasnost.

Poslano sa mog HUAWEI LYO-L21 koristeći Tapatalk
Old 21.03.2017., 10:49   #6011
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
ak je netko u parkiću sa psom i djetetom nekako pretpostavljam da ne bu otišao tak brzo jer se dijete igra, a policiji ne treba baš jako dugo da dođe jer uvijek se negdje nalazi neki kvartovski bobby. policija bi trebala puknuti kaznu.
fakat si optimisticna
ja nisam bas tak.

kaj je najgore, ak i puknu kaznu, prije ce onima sa velikim psima, nego onima sa neuroticnim krestavim malcima, koji su jednako opasni, i jednaku kolicinu govana ostavljaju, kao i veliki.
samo ne izgledaju opasno, a ko i vlasnici, znaju treptat okicama i sarmirat kad treba
Old 21.03.2017., 10:56   #6012
Ma nije bas, moja je frendica dobila kaznu nakon sto je na livadu (daleko od puteljka a kamoli od igralista) odvezala cucka jer se zapetljao s drugim cuckom s lajnama
i bas je tada komentirala da se ne usude ove "opsne" pese i iste takve vlasnike kaznjavati nego treniraju strogocu na gospodjama s malim pesima
Old 21.03.2017., 10:56   #6013
Zamisljam dezurnog u okc-u dok se javlja na telefon, a ja mu prijavljujem da je neka zenska u djecjem parku fifijem bez lajne. Tak bi vjerojatno okrenuo s ocima da bi pao sa stolca.

Old 21.03.2017., 11:31   #6014
kakva je kazna za puštanje psa s lajne?
Old 21.03.2017., 11:37   #6015
Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
500 kn
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:38   #6016
a veći psi bi trebali imati i brnjicu
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 11:43   #6017
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
fakat si optimisticna
ja nisam bas tak.
ipak se radi o dječjem parkiću.

Quote:
ne svi.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 12:23   #6018
Quote:
Nykas kaže: Pogledaj post
Bome, ja sam pro dog person - ali ove situacijes coporom pasa i rotom koji juri bi mi bila itekako stresna.
Kad sam sama, uopce ne razmisljam o nekim opasnostima. I o ovim gore navedenim situacijama ne bi ni pomislila na nis opasno. Ono, pesi, okej. Al cim je mladunce uz mene, sve je potencijalna opasnost.

Ovo ko da sam ja pisala. Tim više jer su mog psa napali nekoliko puta pušteni neće ništa psi pa mi je sve to jako stresno. Onak, da su svi na lajni kak treba na mjestima gdje trebaju sve bi bilo bolje...
Quote:
Ne bi, nego samo opasni psi koji su definirani pravilnikom o opasnim psima, a to su ti određene pasmine koje nisu čistokrvne i psi koji su već napali. Često vidim da se misli da svi veliki psi moraju imati brnjicu, ali to nigdje nema u zakonu.

Apropo da zamolite da se osoba sa psom udalji: po vlastitom iskustvu prešutim i odem jer da je vlasnik normalan ionako ne bi na tom mjestu puštao psa, sam ga maknuo od tuđeg djeteta ili psa. Ovak me samo počnu verbalno napadati i prijetiti.

Užasno me ljuti cijela ta situacija... I rastužuje zapravo
Old 21.03.2017., 13:10   #6019
ja mislim da treba zvati komunalno redarstvo, ne policiju.
Old 21.03.2017., 13:51   #6020
Quote:
nosorog kaže: Pogledaj post
fakat si optimisticna
ja nisam bas tak.

kaj je najgore, ak i puknu kaznu, prije ce onima sa velikim psima, nego onima sa neuroticnim krestavim malcima, koji su jednako opasni, i jednaku kolicinu govana ostavljaju, kao i veliki.
samo ne izgledaju opasno, a ko i vlasnici, znaju treptat okicama i sarmirat kad treba
Koji dobar post

Kad vec zelis psa, kupi komad zivotinje a ne igracku
Ne mogu smislit te male. Ispricavam se ako netko posjeduje jednog, ali stvarno mi idu na zivce.
Nekidan sam jednoga malo sutnila jer je poceo plazit po meni

Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post

Quote:
500 kn
To je divno. Dobro je znat

Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post

Ne bi, nego samo opasni psi koji su definirani pravilnikom o opasnim psima, a to su ti određene pasmine koje nisu čistokrvne i psi koji su već napali. Često vidim da se misli da svi veliki psi moraju imati brnjicu, ali to nigdje nema u zakonu.
Bivsa susjeda je imala staforda, kojeg je jedva vodila na lajni (on je nju vukao) i nikad mu nije nosila brnjicu.
Pas je nekoliko puta i napao, ali.ona je jednostvno bila nedokaziva
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:53.