Natrag   Forum.hr > Razno > Mali oglasi > Tržnica odjeće, obuće i sportske opreme

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 19:26   #2261
Nova Club L haljina uk10 - naručena s Asosa nikad nošena - 100 kn

Mango hlače novo vel. L (viskoza) - 80 kn
http://www.mangooutlet.com/HR/p0/wom...&s=rebajas_she

Mango kratki sako vel. L NOVO - 100 kn

Mango nova tunika vel. L (viskoza) - 70 kn

za sva pitanja i dodatne slike, opise, mjere javite se u inbox
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 10:10   #2262
Pliz oterasite me bar nečega.Cijene dogovorimo bez problema.Dajem stvarno ispod svake cijene samo da mi ne stoji.Na žalost sve su vel falivene.Najviše ima markirane robe i skoro je sve sa etiketom. Od boho maxi haljina/uni,Diesel boyfriend traperica w29,Diesel hlače w28,Diesel majice,Desigual slim fit crne hlače 34 tj xxs/xs,Diesel minica 31,Diesel monokini m,VS bikini xs/s i još masu toga.Za sve info,više slika,mjere tu sam.Moja pt.
Osim tu http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=2176
ima nešto novo...
Desigual traperice-trapez XS,ripped XS i XXS,Diesel Crossim W29 L 30...Sve je novo s etik i nova kolekcija.

Totalno sniženje!

SADA 200kn moja pt
nova najpoznatija Desigual jaketa,koja se može nosit na 3 načina,vel 44,SADA 400kn i moja pt
SADA 200 i moja pt
SADA 155 i moja pt
Nova s etik Converse hoodie jakna/debela košulja,S/M,SADA 200 i moja pt
Liu Jo nova haljina,42 SADA 350 i moja pt
Mislim da nema potribe pisat koliko je šta koštalo,svi znamo!Ako vam je skupo,javite se za dogovor! Isplati se zavirit u moj album.Osim niskih cifri dosta toga i poklanjam!
Za svu markiranu robu garantiram da je original!
Rado minjam ako imate muški parfem HB red ili Just different,Armani black code,Burberry brit for men,novi Dormeov Siena jastuk.A može i neka dr zamina ako mi se šta svidi i paše. Npr komplet trenerku L/XL(tribat će mi mire)-adidas/nike,ženski parfem Diesel loverdose...

Kupuje li iko išta ovde

Totalna rasprodaja +pokloni
Old 18.03.2017., 20:09   #2263
Tunika/haljina
Nabori na kukovima i rukavima. Naprijed je širi ovratnik a iza zanimljiv križni detalj. Boja senfa. Veličina ne piše ali po meni je XS/S
Mjere:
- dužina: oko 70 cm.
- širina (od pazuha do pazuha): 39 cm
40 kn

Miss Selfridge crop top
Crna boja s krem gumbićima. Može se nositi preko neke majice kao bolero ali i kao crop top. Vel: 38
30kn

Nove traperice
Ravni kroj. Vel: 42
Mjere:
- struk: 42 cm
- dužina: 106 cm
80 kn

Terranova traperice
Potpuno očuvane. Vel: S
Mjere:
- struk: 38 cm
- dužina: 91 cm
50 kn
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 17:48   #2264
Tamno plava majica na cvjetiće s natpisom; Veličina M; Made in Turkey; pamuk. Novo, nije nošeno. 45 kn

Rastezljiva, prati liniju tijela. EUR M, USA M; Novo, nije nošeno. 40 kn

Novi sako, nikad nošen.
Zlatni lanac se može skinuti, prednji dio je duži, na ramenima jastučići, lijepo stoji jer prati leđa pa ističe guzu. 97% pamuk, 3% elastin.
90 kn

Tamnoplava košulja sa srcima,dugmad se ne otkopčava,džep se može otvoriti, rukavi se mogu podvrnuti i prikopčati,nošena par puta, kao nova, 100% viskoza, made in Turkey,guma na dnu košulje, nije uska,vel.42, može i 40, ja sam htjela da mi bude šira
50 kn
Old 20.03.2017., 23:47   #2265
prodajem

jako efektna crna kozna jakna sa bijelim krznom, koza i krzno su umjetni i oboje vrlo mekani i nalaze se na obje strane jakne. jakna se zatvara na patent, na prednjem dijelu ima dva dzepa, nikada nosena jer sam shvatila da ju ipak nemam kamo nositi, pazena i cuvana u zastiti za jakne u ormaru, marke Terranova, placena 70 eura
velicina L, ukupna duzina 63 cm, sirina ispod pazuha/prsa 50 cm
200 kn

New Look crna jakna, malo je duza, mekana, jako lijepa, zatvara se na zip, unutra je podstavljena pa je toplija, nova i nikad nosena jer sam kupila krivi broj i zato ju prodajem. velicina UK 14 = EU L, ukupna duzina 80 cm, sirina prsa 50 cm.
180 kn

Nova New Look kozna jakna, mekana, kvalitetna i odlicna ali ja ne volim zlatni zip zato ju nazalost stavljam u prodaju, narucena je sa njihove stranice. velicina UK 12 (EU 40), ukupna duzina 62 cm, sirina prsa oko 49 cm.
120 kn

jako zanimljiva Everlast hudica, ima i kapuljacu, u prednjem dijelu su dva dzepica, lijepa i udobna, plave sive i neon pastelne boje, nikad nosena. velicina - UK 14 = EU L, ukupna duzina - 64 cm, sirina ispod pazuha - 55 cm, sirinja donjeg plavog dijela - 48 cm.
85 kn

FBsister traperice iz New Yorkera, nosene jednom, jako zanimljive jer izgledaju kao da su spricane, imaju male poparane dijelove sa prednje strane, skinny model
velicina 28, ukupna duzina 102 cm, sirina struka bez natezanja 35 cm. sastav: 97% pamuk, 3% elastan
60 kn

chilicracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 14:29   #2266

Amisu haljina i Kik kožna jakna.
Haljina je broj 42,nošena jednom,a jakna je oznacena kao broj 170-176,nošena jednu sezonu,odgovara broju 42.

Zamjena za bilo šta jer mi je ovo sad veliko i stoji
aaatina is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:55   #2267
Nošena dva puta.
Cijena 120 kn, 135kn s poštarinom tiskom.
Dužina haljine je 78cm.
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 14:09   #2268
Prodajem praktički nenošene stvari, samo oprane i obučene jednom/možda dva puta. Cijenu ponudite sami, samo da se riješim. Veličina S, 36.

Original Levis jakna, veličina S piše, 36-38 (više 38 nego 36). Skroz retro. I bez vidljivih tragova nošenja. Ponudite cijenu

Zadnje uređivanje Ango : 25.03.2017. at 14:23.
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 19:49   #2269
Prodajem:

1. Smaragdno zelena haljina

Prelijepa je i super stoji. Nošena je dva puta za svečane prilike. Rastezljiva je i ugodan je mekan materijal, nije tanak i ne prozire se. Trakica za vezanje je od satena, a dio donjeg dijela od čipke.

Veličina: XS, S, manji M - rastezljiva je pa po mojoj procjeni odgovara za ove veličine

Cijena: 90kn + pt

2. Zelena haljina/tunika

Prodajem sexy zelenu haljinu/tuniku sa zlatnim lančićima oko vrata. Odlično stoji, za izlaske ili neke večernje prilike. Rastezljiva, ugodan materijal. Odlično stoji i na crne tajice i može se nositi i ljeti i zimi. Nošena možda 3 puta.

Veličina: XS, S, M - rastezljiva je pa po mojoj procjeni odgovara za ove veličine

Cijena: 60kn + pt

3. Stradivarius tulipan suknjica

Prodajem Stradivarius kratku suknju bež boje tulipan kroja (proširena malo u kukovima). Lijepo stoji i da se iskombinirani na svašta. Nošena nekoliko puta. Ja se ispričavam na zgužvanosti, htjela sam na brzinu je uslikati, nisam mislila da će baš tako ispasti.

Veličina: 36

Cijena: 30kn+pt

4. Bijeli top s otvorenim leđima

Prodajem bijeli top, nošen doslovce 2x. Sexy, odlično stoji sam a i u kombinacijama sa sakoem ili drugim majicama. Ispod grudiju se nalazi ukras sa cirkonima. Odličan za izlaske ili nekakve večernje prigode.

Veličina: XS/S

Cijena: 40kn + pt

Za sva pitanja i prijedloge slobodno mi se obratite.
Old 26.03.2017., 13:50   #2270
Prodajem robu, malo koristena, cijena po dogovoru, samo da mi ne stoji u ormaru

Jos slika ovdje.

Sretan shopping
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:19   #2271
Prodajem NOVU, NENOŠENU Bershka bikersku jaknu, veličina S, imitacija kože, bordo boja, nova kolekcija. kupljena pred par dana. Cijena 240kn. Prodajem ju isključivo zato jer sam brzopleto odrezala one papirnate etikete kad sam ju donijela iz dućana, a nakon toga skužila da bi mi bolje odgovarala druga veličina pa ju nisam mogla više vratit.

http://tenavitez.imgur.com/all/
Evalynn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:54   #2272
PRODAJEM
Nova Asos haljina, nikad nošena, sa etiketom, broj 34. Duljina 85 cm, grudi 38 cm, struk 32 cm. Cijena 160 kn bez poštarine. Šaljem tiskom nakon vidljive uplate. Nisam za zamjene.

London Closet haljina. Designed and made in London. Nošena samo jednom. Broj 34 ili uk 6. Mjere za grudi 37 cm, dužina 84 cm. Pamuk. Cijena 130 kn bez poštarine. Šaljem tiskom nakon vidljive uplate. Nisam za zamjene.

munchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 12:00   #2273
Prodajem h&m haljinu, novu s etiketom. Vel 38.
Predivna al ja se ne vidim u njoj
http://m2.hm.com/m/en_eur/productpag.../White/Checked

Cijena 280kn, pp ukljucena.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 14:11   #2274

Robica vecinom odgovara velicini M
Javite se na pm pa cu vam dati link od albuma gdje je sva robica sa dodatnim slikama i opisom
ZeaZia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 14:54   #2275
prodajem

crna casual haljina sa sitnim bijelim tockicama, jako mekana i udobra, nova i nikad nosena
velicina UK 12 = EU 40 (M), ukupna duzina 90 cm, sirina prsa 43 cm
40kn

jako zanimljiva Everlast hudica, ima i kapuljacu, u prednjem dijelu su dva dzepica, lijepa i udobna, plave sive i neon pastelne boje, nikad nosena. velicina - UK 14 = EU L, ukupna duzina - 64 cm, sirina ispod pazuha - 55 cm, sirinja donjeg plavog dijela - 48 cm.
80 kn

FBsister traperice iz New Yorkera, nosene jednom, jako zanimljive jer izgledaju kao da su spricane, imaju male poparane dijelove sa prednje strane, skinny model
velicina 28, ukupna duzina 102 cm, sirina struka bez natezanja 35 cm. sastav: 97% pamuk, 3% elastan
60 kn

New Look crna jakna, malo je duza, mekana, jako lijepa, zatvara se na zip, unutra je podstavljena pa je toplija, nova i nikad nosena jer sam kupila krivi broj i zato ju prodajem. velicina UK 14 = EU L, ukupna duzina 80 cm, sirina prsa 50 cm.
160 kn

Nova New Look kozna jakna, mekana, kvalitetna i odlicna ali ja ne volim zlatni zip zato ju nazalost stavljam u prodaju, narucena je sa njihove stranice. velicina UK 12 (EU 40), ukupna duzina 62 cm, sirina prsa oko 49 cm.
120 kn

chilicracker is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:17   #2276
Prodajem:

1. Prljavobijelu/krem jaknicu

Prodajem jaknicu prljavo-bijele/krem boje. Širokog je kroja, rukavi joj se također šire pri dnu. Nošena doslovce 1x. Materijal je čvršći pamuk, odlična za proljeće-ljetno.jesen. Kupljena u Sloveniji na dječjem odjelu pa na njoj piše broj 12. Ja bi rekla da može proć za odrasle M ili L. Ja sam S veličina pa možete vidjeti otprilike kako stoji. Točne mjere šaljem na upit.

Cijena: 80kn + pt

1. Crna nova majica

Nenošena, meni je prevelika. Materijal je lagani pamuk/mješavina pamuka, a naramenice su metalne (lagani srebrni metal).
Veličina: M/L (od oka), dimenzije šaljem na upit

Cijena: 40 kn + pt

2. New Yorker Amisu haljina/tunika

Nikad nošena, oprana i spremljena u ormar. Rastezljiva i lijepo stoji.
Veličina: 38

Cijena: 80 kn+ pt

4. New Yorker crna suknja protkana srebrnim nitima

Nošena par puta, rastezljiva. Nalazi se i na prvoj slici s jaknicom.
Veličina: M

Cijena: 20 kn + pt

Za sva pitanja ili prijedloge slobodno mi se javite na PM!
Old 12.04.2017., 18:43   #2277
Prodajem nikad nošenu svečaniju vestu/tuniku s asosa, veličina M.

Više je nema na asosu, no uspjela sam naći sliku.

Samo mi stoji u ormaru, nikad je nisam obukla. Ima lagano svjetlucave detalje, vidljivo na jednoj od slika.

Plaćena blizu 200 kn, dajem za svega 50 kn + 15 kn poštarina (tisak ili pošta) jer se rješavam stvari

detaljni sastav je vidljiv na slici etikete

Prodajem potpuno novu i nikad nošenu crnu minicu iz H&M-a, plaćenu preko 100 kuna, dajem za svega 50 kuna + poštarina (tisak ili pošta). Veličina S, no ja sam inače M, stoga mogu i takvi bez problema u nju

Nije nikad nošena. Duljina je na najkraćem dijelu cca 36 cm, a na najdužem cca 44 cm.

Mirnish is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:47   #2278
Zara

Zara haljina, veličina S, 150 kn+pp

Zara jakna,veličina S 150kn+pp

Intimissimi body,veličina S 120 kn+pp

Zara košulja, veličina S, 90 kn

Moguća primopredaja u Rijeci.
buttery is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 10:30   #2279
P/Z

Pliz oterasite me bar nečega.Cijene dogovorimo bez problema.Dajem stvarno ispod svake cijene samo da mi ne stoji.Na žalost sve su vel falivene.Najviše ima markirane robe i skoro je sve sa etiketom. Od boho maxi haljina/uni,Diesel boyfriend traperica w29,Diesel hlače w28,Diesel majice,Desigual slim fit crne hlače 34 tj xxs/xs,Diesel minica 31,Diesel monokini m,VS bikini xs/s i još masu toga.Za sve info,više slika,mjere tu sam.Moja pt.
Osim tu http://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=2176
ima nešto novo...
Desigual traperice-trapez XS,Diesel Crossim W29 L 30...Sve je novo s etik i nova kolekcija.

Totalno sniženje!

SADA 200kn moja pt
nova najpoznatija Desigual jaketa,koja se može nosit na 3 načina,vel 44,[B]SADA 400kn i moja pt
Novi predobar Ed Hardy hoodi,L
Abercrombie&Fitch hoodie,nov s etik,vel L ali oversize pa definitivno ide i na xxl
Novi s etik Diesel crop top,uni vel,prekjut ali meni ne stoji kako bi tila

SADA 155 i moja pt
Nova s etik Converse hoodie jakna/debela košulja,S/M,SADA 200 i moja pt
Liu Jo nova haljina,42 SADA 350 i moja pt
Mislim da nema potribe pisat koliko je šta koštalo,svi znamo!Ako vam je skupo,javite se za dogovor! Isplati se zavirit u moj album.Osim niskih cifri dosta toga i poklanjam!
Za svu markiranu robu garantiram da je original!
Rado minjam ako imate muški parfem HB red ili Just different,Armani black code,Burberry brit for men,novi Dormeov Siena jastuk.A može i neka dr zamina ako mi se šta svidi i paše. Npr komplet trenerku L/XL(tribat će mi mire)-adidas/nike,ženski parfem Diesel loverdose...

Kupuje li iko išta ovde

Totalna rasprodaja +pokloni+slušam vaše sugestije u vezi cijene
Old 14.04.2017., 11:05   #2280

Nova Lost Ink suknja, sa Asosa, došla mi je jučer, mali broj. Potpuno nova. Broj 36, crne boje, visoki struk, ima podstavu. 150 kn
Ne mijenjam, samo prodaja, hvala na razumijevanju. Primopredaja moguća u Zagrebu.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:58.