Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2017., 20:41   #3181
http://www.reebok.ie/sublite-xt-cush...mt/AR2830.html
kupio sam ove pada vidim kakve su
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:45   #3182
ajde javi dojmove
davno sam imao ovakve i nabijale su mi žuljeve da je to bilo neizdrživo
dao ih ocu da radi u njima
Old 10.03.2017., 20:46   #3183
Quote:
amstel kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno duboka je to tema, ali ti ne zanima bas ljude. Ja zadnje tri ili cetri godine trcim minimalisticki i barefoot. Samo kad bi ljudi slusali tijelo i prirodu, promijenila bi se cijela slika svijeta. Jer nije samo industrija obuce i tenisica jedan veliki scam nego ima jos i hrpa drugih stvari...ali ljudi su jedina vrsta na svijetu kojima se treba reci kada da piju i jedu, koliko da piju i jedu i sto da piju i jedu. Isto je u svemu drugome...malo razmislite o tome i biti ce vam smijesno da kao najpametnija i najrazvijenija vrsta na kugli zemaljskoj nije sposobna sama razluciti sto je dobro, a sto je lose.
Samo da spomenem primjer osobe koja ima dijabetes i doktori(renomirani i skolovani sjeverno americki doktori) joj govore da mora jesti sto vise ugljikohidrata...

Priroda ima lijek za sve, a ne korporacije i novac
Apsolutni potpis na post. Od riječi do riječi

Samo da se referiram na podvučeno...napisao sam za tenisice jer je to tema a sve ostalo znam jako dobro
Old 10.03.2017., 22:52   #3184
Momentalno trcim u Nike vomero 10, ali kako su mi stopala spuštena do boli....da li Adidas supernova sequence 9 w ili mizuno wave rider 20????....ima li tko iskustva???
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:54   #3185
Quote:
shicy kaže: Pogledaj post
ajde javi dojmove
davno sam imao ovakve i nabijale su mi žuljeve da je to bilo neizdrživo
dao ih ocu da radi u njima
meni su bile odlicne, nemam zuljeve, danas ujutro trcao 7 i pol km
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 16:57   #3186
Molim pomoć
Nemam pojma koje da izaberem..
Naime..gledao sam na netu da trebam tenisice za supinatore jer mi po svim tenisicama istrošena vanjska strana. Znaci supinacija..
Imam cca 100 kg..paono..i još široko stopalo..kao hobit

Znaci..
Supinacija
široko stopalo
veliki stomak

Nesto sto ima na sporstdirecktu..

hvala
Flig is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 17:02   #3187
na tvom bi mjestu proučio što ti itnernet preporuča kao supinatoru i onda laganini po dućanima tražit šta ti od tih proizvođača/modela odgovara
Old 14.03.2017., 13:26   #3188
Pitanje ako ima tko iskustva sa navedenim tenisicama?
Adidas Duramo 7
http://www.sportvision.hr/obuca/429810-duramo-7-m

Adidas Energy Cloud
http://www.sportvision.hr/obuca/4360...gy-cloud-wtc-m

Trenutno imam Adidas Cosmic 1.1 i prezadovoljan sam, a sad mogu dobiti ove gore navedene za ni 300kn (dodatni popust 15 % ako se registrirate online na njihovu stranicu) pa da pitam za iskustva.
Kolega ima Duramo 7 i kaze da je zadovoljan pa da cujem i druga misljenja.
Hvala!
Andy7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 21:50   #3189
Može preporuka od iskusnih trkača za tenisice za početnika u trčanju. Naime krenula sam u školu trčanja i uopće ne znam gdje i kave tenisice ići probati..
dakle, ženske tenke
Hvala
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 21:56   #3190
Adidas duramo su dobre, a povoljne. Na shoebedo je rasprodaja do 19.03. Skechers go run su recimo 250 kn. Samo nema svih brojeva
Old 17.03.2017., 21:57   #3191
Quote:
Može preporuka od iskusnih trkača za tenisice za početnika u trčanju. Naime krenula sam u školu trčanja i uopće ne znam gdje i kave tenisice ići probati..
dakle, ženske tenke
Hvala
Obiđi tebi najbliže outlete i probaj razne modele, Adidas, Asics, Mizuno... Radije uzmi pola broja veće da imaš mjesta za prste nego da ostaneš bez noktiju.
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 22:07   #3192
Ima negdje u ZG footscan?
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 19:15   #3193
U run& trek odnedavno Pogledaj na njihovoj stranici
Old 20.03.2017., 14:09   #3194
Kakvo je stanje sa Splitom za footscan?
Ima li negdi?
19ivan50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 15:47   #3195
Quick update : Adistar Boost 2 vs. Under Armour Charged Bandit 2 ... za moju težinu i ostale atribute za sad mi se čini da su Adidaske bolje za duže trke, a Banditke za kraće, pod kraće mislim na 5-10 ...
To je ovak na prvu nakon 50ak km sa UA i +500 sa Adidaskama. Trenutno ih mijenjam naizmjenično, đon na UA trga asfalt kakav je, itd. Budem još dodao informacija ako nekoga zanima samo da dobijem inspiraciju ili ak netko ima možda slučajno kakvo pitanje.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 17:03   #3196
Quote:
19ivan50 kaže: Pogledaj post
Kakvo je stanje sa Splitom za footscan?
Ima li negdi?
svojedobno je bio Intersport u Mall of Split. Ne znam kakva je sad situacija
Old 20.03.2017., 19:35   #3197
Quote:
dakle, ženske tenke
Hvala
Ja nisam baš neki profesionalac. Počela sam trčati prije godinu dana i trčim 5-6 km, oko 3 puta tjedno. Trčala sam po zemlji, a preko zime na traci.
Kupila sam tenisice Adidas za 300 kuna, i odusevljena sam s njima. Ove. http://www.seaskybush.co.nz/adidas-p...nk-p-1938.html
Kupila sam cijeli broj veće, kako su mi iskusni trkači savjetovali, i to je ok.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 19:40   #3198
I ja molim savjet.
Čine mi se jako dobre Adidas Duramo 7 Trail. Ove: http://www.6pm.com/p/adidas-duramo-7...roduct/8723083
Zbunjuju me ipak ti čepovi na đonu. Trčim po zemljanoj stazi, po tvrdo utabanoj zemlji. Je li to ok? Trail me više podsjeća na trčanje po kamenjaru i zahtjevnijim terenima. Inače, osim tih čepova, đon je jako mekan, lagan i fleksibilan.
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 22:17   #3199
Hvala na preporuci! Danas ipak, nakon vise isprobanih...kupila Sauchony triumph ISO 3..
Valjda budem zadovoljna ..
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 23:59   #3200
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
I ja molim savjet.
Čine mi se jako dobre Adidas Duramo 7 Trail. Ove: http://www.6pm.com/p/adidas-duramo-7...roduct/8723083
Zbunjuju me ipak ti čepovi na đonu. Trčim po zemljanoj stazi, po tvrdo utabanoj zemlji. Je li to ok? Trail me više podsjeća na trčanje po kamenjaru i zahtjevnijim terenima. Inače, osim tih čepova, đon je jako mekan, lagan i fleksibilan.
Za tvrdo utabanu zemlju su ti dobre i cestovne, ove su za malo zahtjevnije terene (džon je identičan ko na starim Adidas Kanadia TR7). Naravno, mogu one i po lakšim terenima, ali bit će ti udobnije u običnim Duramo nego ovima.
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.