Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2009., 18:58   #1861
Morana,a to je slikano kod zene koja ga je sredjivala?
Interesantno da se odlucila imati salon u kuhinji,jer vidim iza stednjak i lonce...a evo kako covjek moze svasta na forumu nauciti...ta svijetla dlaka na glavi koja "izbija" (sa jos tamnim vrhovima ) na odraslom psu,a sve zato jer ga sredjuju profesionalci,i jer dolazi iz kvalitetne uzgajivacnice...to je vrijedno divljenja...da,da,vidite kako covjek moze vjecno zadrzati yorkiju izgled steneta,a recept je tako jednostavan,za ne vjerovat!

S@sa,ovo ljeto i mi cemo u kamp,pa javim kako smo prosli...nekad davno kada sam imala pudlu(kupljena je prije 21 god.a nema je vec 7 god.sa nama) isli smo u Orebic,ali tada nitko nije imao nista protiv pasa na plazi!Proslo ljeto sam Frecciu i Jolija ostavila mami na cuvanje,jer bi mi bila patnja da ih ostavljam same u sobi,a ovaj put jos nisam odlucila da li idemo svi...ili yorkici ostaju kod mame,ili ide Ina,da joj ne pravim stres ostavljajuci je u nepoznatom,moram jos sve da odvagnem!

Zadnje uređivanje ina-lena : 02.07.2009. at 19:15.
ina-lena is offline  
Old 02.07.2009., 19:38   #1862
Ina- Lena - mislim da bi bilo bolje da ide s vama jer se sad povezala s tobom . Kako se čita Freccio? Fora ime. A i ime Joli mi se sviđa! Inače, nije lako ići u kamp sa većim psom, ali ni s tri yorkija. I meni nije lako jer je Lani sad tek sedam mjeseci star.
Kad sam kampirala kao djevojka imala sam kokericu i najviše smo kampirali u Dubrovniku (u kampu Orašac - sad su tamo Sunčani vrtovi ), a kampirali smo i u puno drugih mjesta- Zadar, Filip Jakov, ....i drugdje. Moja Alka je bila dobro došla u kampove tada, no ona se nije voljela kupati i nije baš puno išla na plažu. Kad sam imala pinčeve , nisam kampirala.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Old 02.07.2009., 20:18   #1863
S@sa,Freccia,se izgovara Freca,a to c bi trebalo da napisem,ali nemam ga,kao slovo kojim cesto zavrsavaju nasa prezimena,ona je iz Italije,netko mi je rekao da to znaci Strijela,ali ne znam da li je tako!
Ina ce vjerojatno i ici sa nama,jer Freccia i Joli su vec otputovali mojoj mami(ne idemo velikim autom,pa nemam mjesta za tri transport.boxa),a Ina ce sutra sa nama!
Ja vas sve puno pozdravljam,jer sutra se necu imati vremena javljati (i ne znam kad cu,ali uspijecu vec nekak),svima koji idu na more,zelim sretan put i lijep odmor!Svako dobro!
http://i728.photobucket.com/albums/w...a/ina27007.jpg
http://i728.photobucket.com/albums/w...a/ina27010.jpg
http://i728.photobucket.com/albums/w...a/ina27009.jpg
Na zadnjoj slici se u zdjelici vidi jos poneko zrno rize,jadna moja kujica samo rizu jede...
ina-lena is offline  
Old 02.07.2009., 21:07   #1864
Sretan put i ugodan odmor! Super da Ina ide s vama i od srca želim da počne papati sve !!! Svakako joj daj više mesa, ma mislim da sad već može preći na malo veće obroke bar. kak te gleda , super ti sad već idu fotke
Znači - dečkić je Freća -ako sam dobro shvatila. Kad se vratite stavi i koju fotkicu momčića.
Moji s nama putuju bez transportera, javit ću vam kako smo se proveli u kampu.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Old 02.07.2009., 21:50   #1865
Ina-lena,S@sa- zelim vam ugodan odmor I dobar provod na ljetovanju u kampu(u sto uopce ne sumnjam)! Kampirati I to jos u drustvu voljenih ljubimaca(ljudskih I psecih), nema ljepsega! Kamp je narocito dobar izbor za ljetovanje sa psima...tamo su oni nekako slobodniji, obicno se nadje jos koji psic za drustvo, a I ljudi u kampu su nekako otvoreniji, drustveni I interesantni...sjecam se kampiranja u mom djetinjstvu I ostalo mi je u prekrasnom sjecanju. Mi cemo sa Zakom na brod tako kad pocne lajati da se mozemo otisnuti na otvoreno more ili se usidriti u nekoj divljoj uvali....hahaha
tonkabcc is offline  
Old 03.07.2009., 07:20   #1866
Quote:
tonkabcc kaže: Pogledaj post
Mi cemo sa Zakom na brod tako kad pocne lajati da se mozemo otisnuti na otvoreno more ili se usidriti u nekoj divljoj uvali....hahaha
A Zakiću moći ćeš lajati do mile volje . Ajme kako će vam biti dobro!!! I Lani je sa Laurom bio na jahti nekoliko dana i kaže Laura da je sve dobro funkcioniralo i svidjelo mu se. Kupa se s njom i oni će nas dočekati u kampu.
__________________
Saša
S@ša is offline  
Old 03.07.2009., 12:52   #1867
OK, ovo se pretvorilo u cisti chat izmedu par ljudi i precesta infantilna prepucavanja, zbilja je prevrsilo svaku mjeru. Tema je apsolutno zatrpana chatom, dopisivanjem nekoliko ljudi, slikicama bez smisla i slično. Ako netko želi neku korisnu informaciju mora se probijati kroz tisuću beskorisnih :cerek: i :Jojkakojeprekrasan: postova.

Zato se ovo zatvara i u skorije vrijeme ću otvoriti novu temu o Jorkširskim terijerima.

Ako vam se chata, priča o o tome kako ste se proveli na moru, na livadi, što ste jeli i slično, imate chat temu.
Ako se želite pohvaliti kako su vam ljubimci hercig, baš za tu svrhu je napravljen cijeli podforum Fotoalbum ljubimaca.

Naravno, ovo će ići i na ostale aktivne teme o pasminama koje su beznadno zachatane, neke će se zatvoriti i otvoriti nove, a neke će ostati otvorene ali i strogo moderirane.

Ugodan dan.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.