Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2011., 12:52   #21
Quote:
turbolimac kaže: Pogledaj post
provjerim oko razvijanja..
ak je crno-bijeli film, to mogu i ja razviti, nije bed.
samo moram provjeriti u kakvom mi je stanju kemija, nije bila u upotrebi skoro tri mjeseca.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 17:42   #22
i ja bi, i ja bi

iduci vikend sam u nedjelju zauzet, ali sam subotu free pa bi se pridruzio, ako moze? ja bih rado vidio LF i "poigrao" se s tim, samo kako nisam previse ulazio u tu tematiku javite sto da kupim od filmovlja i slicno...tek toliko da okinem bar jedan ili dva frame-a, stogod da se fotkalo.

mogu zamolit ljude koji me znaju ovdje da me imaju na umu imate moj broj moba, a kak sam malo u guzvi ovih dana ne znam ocu li biti redovan na forumu
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 19:01   #23
i ja bi ak smijem (i ak me žena + posel puste)...
__________________
nonsense is better than no sense at all...
PriMarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2011., 12:39   #24
Odlična ideja!
Ja sam za, iako gledam prognozu i izgleda da ćemo slijedeći vikend imati kišu i led...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 11:08   #25
dakle, ako ne bude smak svijeta i snježna apokalipsa sljedeći vikend, ajd da se preliminarno dogovorimo za vrijeme i mjesto: Turbolimač, ti nosiš opremu pa tako bi trebao i odabrati između slijedećeg: subota ili nedelja, točno vrijeme, te mjesto: trg, zrinjevac, glavni kolodvor ili možda najbolje (iz povijesnih razloga ), besplatno parkiralište kod Paromlina?

ovo su samo prijedlozi, naravno.
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2011., 14:46   #26
oce li biti sto od ovoga? da kupujem negative i ako da koje velicine?
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 02:34   #27
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
dakle, ako ne bude smak svijeta i snježna apokalipsa sljedeći vikend, ajd da se preliminarno dogovorimo za vrijeme i mjesto: Turbolimač, ti nosiš opremu pa tako bi trebao i odabrati između slijedećeg: subota ili nedelja, točno vrijeme, te mjesto: trg, zrinjevac, glavni kolodvor ili možda najbolje (iz povijesnih razloga ), besplatno parkiralište kod Paromlina?

ovo su samo prijedlozi, naravno.

parkiraliste kod paromlina nije los prijedlog.. MOzemo se tamo naci pa napravimo nes oko paromlina / lisinkog, pa se mozemo prosetat dalje, nije problem.. Ja sam za..

sto se termina tice, moram provjerist sa zenom.. al mislim da mi je bilo koji dan vikenda ok, samo javite koje vrijeme vam najvise pase..

sto se materijala tice, predlazem snimanje na roll film, jer to vam je jednostavnije za procesirat.. ako netko ima 4x5 ili cak 13x18 i oce to trosit, be my guest, donesem kazeta (i nadam se da cu iskopat negdje vrecu za loadanje kazeta.. )

e, da, u frizideru sam naletio na hrpu roll filmova, i to dia / negativa i CB negativa... To doniram u dobrotvorne svrhe s tim da se razumijemo da su to stari materijali (iako su cijeli zivot na hladnom i mracnom mjestu)


i, naravno, svi ste dobrodosli.. ujutro napravim inventar opreme, pa vidim sta cu sve donjest, malo sam u guzvi ovih dana, tek sam se sad vratil s puta..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 08:42   #28
Što onda?
Subota?
Oko 10:00?
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 09:28   #29
..ja onda donesem nešto 4x5 kazeta i 4x5 cb ilford filma (imam jednu otvorenu kutiju), a i vreću za punjenje. Sad si razmišljam da li da dofuram i svog Speedgraphica
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 10:11   #30
Quote:
CrniDjuro kaže: Pogledaj post
.....Sad si razmišljam da li da dofuram i svog Speedgraphica
ja shvatio da je speedgraphic defaultno tamo
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 10:40   #31
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
ja shvatio da je speedgraphic defaultno tamo
ma jok, on je gro zajebaniji za radit neg fini sinar - al može poslužiti ko dobar scenski prop
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:35   #32
mrmlj...
Ja u subotu ujutro vozim za Osijek... i vracam se u ned. navecer...
Have fun pipl!
Oklagius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:35   #33
Quote:
mamurni kaže: Pogledaj post
Što onda?
Subota?
Oko 10:00?
Subota?

Hm, vrijeme bi nam moglo biti ne-baš-idealno...
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 11:36   #34
Quote:
turbolimac kaže: Pogledaj post
ujutro napravim inventar opreme, pa vidim sta cu sve donjest
Daj pliz docukaj Pentaxa 67icu. Ak treba, dopeljam se do tebe, pokupim dio opreme.
elkarrde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 12:13   #35
Onda subota 10:00, Paromlin?
__________________
WEB G+
mladen77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 13:43   #36
Moze subota 10:00, Paromlin, aj aj, idem do Praxisa onda po par filmića dakle 4x5 i 13x18 budem vidio koliko to kosta, ali budem nekak razvio to doma valjda...

c u there
__________________
Nijedan život nije promašen! Uvijek možeš biti loš uzor.
StetoCina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 14:26   #37
Ak ne bu padala kiša, ja bum došao gledati kak se vi igrate...
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 20:34   #38
koliko vidim u nedjelju bi moglo biti suho, pa mozda bolje da se najdemo u nedjelju... 10h ujutro mi je ok..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 20:52   #39
sad kad su se svi napalili na subotu, možda je bolje to i napraviti u subotu, osim ako je totalni potop i kiša - a nedelju ostaviti kao pričuvno vrijeme?
__________________
Prof. Farnsworth:"Everyone's always in favor of saving Hitler's brain. But when you put it in the body of a great white shark, ooohh! Suddenly you've gone too far!"
CrniDjuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 21:01   #40
ok, samo trebate imati na umu da nije isto spakirat dslr i sinar ak pocne padat kisa..
turbolimac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.