Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 01.12.2008., 18:54   #1
Prekid trudnoće... u frci sam, pomozite!

Ljudi moji, nemam se kome obratiti, s nikime popričati.. Obiteljska situacija mi je u rasulu i sad mi se desilo ono čega sam se uvijek pribojavala.. zatrudnila sam.. 23 su mi, uvijek sam pazila, ali zalomilo se. Možda je ova tema prožvakana već 5 tisuća puta.. ali ne znam što da radim jer pobačaj treba obaviti što prije.. A ne mogu oduzeti život, a opet, dijete nema blistavu budućnost jer moj / naš (mene i dečka) život je daleko od sređenog. Ali birati između sebe i djeteta... Da li je tio uopće upitno. I da li uopće ostati uz dečka koji je brižan i drag i stariji, ali se u ovoj situaciji ponio papučarski. Jer, nije spreman.. A vidi u kakvom sam stanju i ne mogu na pobačaj, a ne nalazi riječi niti se nije založio za to da pokušamo naći rješenje kojim nećemo prekinuti nečiji život... Možda tog rješenja nema, ali ne mogu to nositi na savjesti.. i da li ga ostaviti radi ove situacije (jer nije odreagirao muški nego je odluka sasvim na meni)... oprostite mi forumaši... i pomozite.. iako znam da pomoći nema.. ne razumijem ginekologe koji to obavljaju svakog dana... kako to preboljeti.. nikako...................... oprostite na ovoj temi..
ubijena is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger