Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 10:26   #601


Ja pomalo pratim ovu seriju, kad stignem. I bezveze mi je sad to Danijela-Elena-blizanka-thing. Ja mislim da je Elena zapravo umrla, a ova blizanka koja se sada vratila iz "mrtvih" jest Daniela koja se izdaje za Elenu! Mislim da je i Daniela bila zaljubljena u Eduarda još kad je njezina sestra Elena bila s njim, i zbog ljubomore ju je ubila, otišla na neko vrijeme/završila u ludnici, i sad se vratila s dijaboličkim planom da se osveti Eduardu/ ili da ga osvoji.

Svašta je moguće.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:24   #602
Napokon nova entrada,prelijepa je
Aurora :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 16:34   #603
da, pjesma je odlična
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 21:12   #604
Današnja epizoda je bila super, puna napetosti i razočaranja. Prasica Butterfly je ubila Vicky, a glupa policija uhvatila Rebecu, zašto, ona je jedna od boljih likova u seriji.

avance za sutrašnju epku:
http://www.facebook.com/video/video....20265568028992
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 17:39   #605
elena je morbidna prema latoni.
ono danas sa škarama i prstom
fuiiii
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2011., 18:10   #606
Vratila nam se Nena Ochoa i Anacleto, ovaj put s duhom Daniele Calcaño.
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 17:32   #607
e bas su mi falili NENA I ANACLETO
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:39   #608
do kraja ce ovo bit stvarno zanimljivo! jedva sam cekala da dođe kod nas...Layevska odlicno glumi dok se Ely malo kao preserava! A Montecristo :cekajdauhvatimzrak: auuuuu pre dobro!
LjUbIcA_ZuBiCaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:47   #609
Današnja epka Nena Ochoa s onim zastrašujućim očima zaposjeo je duh Daniele Calcaño i kad Anacleto istrči iz auta
frenky990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 10:00   #610
hahaha da!!! Ja se prepao kad sam vidio njene oči! Eto, nisu izbacili sve SF elemente!
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 20:34   #611
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
da, to je "prava" Elena, koja je bila u vezi s Eduardom, a njrzna sestra, mislim da se zvala Daniela, ona je mrtva a Benjamin je poginuo u požaru, ono kad je cijelu kuću zapalila Elena dok je bila poremećena
Ne volim meksičke sapunice,ali ove nadnaravne i triller od telemunda me čak i znaju zainteresirati.Tako sam počeo pratiti laganini i Elenin duh.Serija nije loša.Nego zar nije ova plava zlobna Daniela,koja je imala vezu s Eduardom,a njena blizanka Elena je bila zaručena s njim pa se ubila zbog toga?tako sam barem pročitao.Ne sljedim seriju od početka pa neznam točno sve.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 20:41   #612
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Serija nije loša.Nego zar nije ova plava zlobna Daniela,koja je imala vezu s Eduardom,a njena blizanka Elena je bila zaručena s njim pa se ubila zbog toga?tako sam barem pročitao.Ne sljedim seriju od početka pa neznam točno sve.
ni meni se serija ne čini loša, kad stignem pogledam Danijela se je ubila na dan vjenčanja i sad komunicira preko neke babe, Elena je živa, bar sam ja tako shvatila
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 08:36   #613
Ja sam bio negdje pročitao drugačije,da se elena ubila kad je doznala za danielin i eduardov preljub na dan njenog vjenčanja,a danijela je poludila nakon toga,bila u ludnici i na kraju se vraća s namjerom da se osveti (to je sa sapunice.net)
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 09:31   #614
tako se mislilo, ali zaplet je drukčiji
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 11:55   #615
Bah,kako god ne valja očekivati smisleni zaplet u sapunicama.pa nebi ni bilo zanimljivo da su normalni zapleti.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 11:41   #616
Baš me zanima kako će se razvijati priča o Neni i Danielinom duhu )
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:08   #617
Quote:
Baš me zanima kako će se razvijati priča o Neni i Danielinom duhu
nemožeš ni zamislit :P
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 16:36   #618
Jeli netko zna dali postoji neki link gdje bih mogo pročitati ukratko sadržaj do sada.Nisu mi jasne neke stvari,kad se počela emitirati znam da su u seriji bili neki dečko s punk frizurom,tko je to bio i gdje je nestao,pa neka zla baba koja se brinula za zlu Elenu kad je bila u ludnici.I kakvu tajnu je otkrila Elena LAfe u dvorcu Gironovih (to piše na početku pdf-a)
kako je Elena LAfe uopće postala vlasnica dvorca,kakve veze ima s tim njena baka MArgot,kolko sam shvatio Elena potjeće iz skromnije obitelji,i nije prije poznavala Gironove.

Zadnje uređivanje lexluthor84 : 18.03.2011. at 16:43.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:36   #619
J
Quote:
eli netko zna dali postoji neki link gdje bih mogo pročitati ukratko sadržaj do sada.Nisu mi jasne neke stvari,kad se počela emitirati znam da su u seriji bili neki dečko s punk frizurom,tko je to bio i gdje je nestao,pa neka zla baba koja se brinula za zlu Elenu kad je bila u ludnici.I kakvu tajnu je otkrila Elena LAfe u dvorcu Gironovih (to piše na početku pdf-a)
kako je Elena LAfe uopće postala vlasnica dvorca,kakve veze ima s tim njena baka MArgot,kolko sam shvatio Elena potjeće iz skromnije obitelji,i nije prije poznavala Gironove.
DEČKO S PUNK FRIZUROM- Benhamin, umro je u požaru; drogiro je curu da glumi duha (nije punk već emo frizura )
ZLA BABA- Latonja; prava mama blizanki. Trenutno je u kolicima jer ju je Elena (zla) gurnula.

Tajnu je otkrila Elena, mislim ak misliš na to da kao ona nije danijela već Elena.
Dakle Elena Lafe je unuka Margot koja je umrla.Pošto su joj gironovi bili dužni (a nisu imali ni prebijene pare) cura je uzela dvorac
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 20:46   #620
Tomas mrtav ? Kako ?
MateSt123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.