Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2011., 21:33   #3881
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
a ja gomilu toga. baš onako, ne znam ništa njihovo da nisam napravila bolje, pa samo prosto odustala od tog restorana...
Uuu pa da ja imam muza kuhara doma, ne bi skoro nikad isla okolo po restoranima... Bilo bi goli kuhar
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Old 26.10.2011., 21:36   #3882
Inace ne idem u restoran da vidim dal mogu neko jelo bolje napraviti ili da li ga znam napraviti, nego idem se opustiti, uzivati u drustvu, hrani i ambijentu... I da nisam za stednjakom doma ...
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Old 27.10.2011., 09:01   #3883
Quote:
affirmation kaže: Pogledaj post
Inace ne idem u restoran da vidim dal mogu neko jelo bolje napraviti ili da li ga znam napraviti, nego idem se opustiti, uzivati u drustvu, hrani i ambijentu... I da nisam za stednjakom doma ...
same here
Odlazak u restoran je nekad samo - jao ,gladni smo.Ponekad dio izlaska - večera poslije ili prije kina,kazališta.Nekad nas pozovu prijatelji,nekad planirano idemo baš u određeni lokal,a poslovne ručkove i večere ne smještam u ovaj niz jer tu uglavnom ne možeš ništa birati po vlastitom ukusu.
Ali nisu mi restorani poligon za poređenje mojih i sposobnosti njihovog kuhara iako ponekad poželim zaletit se u kuhinju i zveknut tavom nekog zvekana što je uništio kvalitetnu namirnicu.
ot:
Grički top- teletina u umaku od parmezana,malo pinota
Korektno,ali preskupo.
Dlapek is offline  
Old 27.10.2011., 09:05   #3884
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Grički top-
Korektno,ali preskupo.
Dobar siže restorana.

Ali je lijepa lokacija...
Emericzy is offline  
Old 27.10.2011., 09:08   #3885
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Dobar siže restorana.

Ali je lijepa lokacija...
U ovo doba godine posve neatraktivna,bojim se.
Dlapek is offline  
Old 27.10.2011., 16:57   #3886
Quote:
affirmation kaže: Pogledaj post
Uuu pa da ja imam muza kuhara doma, ne bi skoro nikad isla okolo po restoranima... Bilo bi goli kuhar
ne da se to nama, kuhati, mislim, dok dodjemo doma, dok ovo, ono, previše je sati, a mi nemamo nikakvih drugih obveza.

o, ja u restorane idem i veselo ih plaćam, ali samo u one za koje smatram da to doma ne bi mogla sama. a f. je u toj kategoriji...

grički top sam voljela, ali, skupa mi je riba bila samo tako.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.10.2011., 20:02   #3887
Je li tko bio u Neandertal Pubu? Iskustva? Bio maloprije i jedini komentar je - debakl!
Clint Beastwood is offline  
Old 27.10.2011., 20:03   #3888
Quote:
Clint Beastwood kaže: Pogledaj post
Je li tko bio u Neandertal Pubu? Iskustva? Bio maloprije i jedini komentar je - debakl!
Zaboravih napisat, to je u Krapini.
Clint Beastwood is offline  
Old 30.10.2011., 09:40   #3889
Boba, Murter. juha od pomidora - savršena, kao i riblja. rovanice u krušnoj peći još bolje, kao i pašta s granicigulom.

ali! (na ovo smo dobili nervo slom) - prijatelj koji je bio s nama izabrao je fratra iz frižidera i odnesen je u kužinu. pratnja je izašla zapalit cigaretu vanka, a isti fratar se stvorio u međuvremenu opet "na ledu". ništa nismo prigovorili, riba je bila korektna, ali nije bila izabrana.

nije mi ovo baš bilo lipo od njih, a nije da se "ne poznamo". ok, slovenac je naručio ribu, ali fora je extra seljačka i mega lopovska.
razmišljam da li da ikad više odem tamo...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 30.10.2011., 10:24   #3890
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
Boba, Murter. juha od pomidora - savršena, kao i riblja. rovanice u krušnoj peći još bolje, kao i pašta s granicigulom.

ali! (na ovo smo dobili nervo slom) - prijatelj koji je bio s nama izabrao je fratra iz frižidera i odnesen je u kužinu. pratnja je izašla zapalit cigaretu vanka, a isti fratar se stvorio u međuvremenu opet "na ledu". ništa nismo prigovorili, riba je bila korektna, ali nije bila izabrana.

nije mi ovo baš bilo lipo od njih, a nije da se "ne poznamo". ok, slovenac je naručio ribu, ali fora je extra seljačka i mega lopovska.
razmišljam da li da ikad više odem tamo...
Ružno i nepotrebno. Pogotovo dobrom restoranu. K vragu...
Emericzy is offline  
Old 30.10.2011., 10:41   #3891
Quote:
Clint Beastwood kaže: Pogledaj post
Je li tko bio u Neandertal Pubu? Iskustva? Bio maloprije i jedini komentar je - debakl!
Zašto?Može malo opis..? Dečko i ja smo prije par tjedana bili na vikend izletu u Krapini. Razmišljali smo da nešto gricnemo tamo no odustala sam jer mi nije bilo nimalo privlačno. Uostalom dovoljan znak mi je bio taj što gotovo nitko od gostiju tamo nije jeo, već su isključivo bili na piću.
Log-in is offline  
Old 30.10.2011., 10:55   #3892
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ružno i nepotrebno. Pogotovo dobrom restoranu. K vragu...
uzas. bas sam ostala . tim više što je hrana vrlo dobra, rade cilu godinu, ful su pristojni, baš simpatičan komadić restorana. posluživao nas je vlasnik koji zna da nema šanse da pratnja neće skužit takvu ružnu igricu. često smo bili tamo i dosta smo ljudi doveli jer su uvijek bili vrlo vrlo korektni.

da ne kažem da nas dvoje imamo status poželjnih gostiju. puf! baš lipa trisketina.

još se mislim bi li pisala ovo ili ne, kao, zabuna je bila, ali moš mislit.

morat ću sama početi lovit dubinske ježeve jerbo je to jedino mjesto na otoku di su ih servirali.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 30.10.2011., 11:41   #3893
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
morat ću sama početi lovit dubinske ježeve jerbo je to jedino mjesto na otoku di su ih servirali.
Kako ih priprave? Sirove? Jebo sam ježa u životu često, ali ga nikad nisam jeo.
Emericzy is offline  
Old 30.10.2011., 11:59   #3894
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Kako ih priprave? Sirove? Jebo sam ježa u životu često, ali ga nikad nisam jeo.
ne, skupa sa špagetima i mrvicu je na kao "na crveno".
onako, okus, osim po yebanju je ko da jedeš more. prečudno i predobro.


imaju i odličnu juhu sa slanutkom i sipom.

prosto ne virujem što je vlasniku palo na neUm kad je minja ribe.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 30.10.2011., 13:48   #3895
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ne, skupa sa špagetima i mrvicu je na kao "na crveno".
onako, okus, osim po yebanju je ko da jedeš more. prečudno i predobro.


imaju i odličnu juhu sa slanutkom i sipom.

prosto ne virujem što je vlasniku palo na neUm kad je minja ribe.
Mozda su imali blizance, jedan izlozen, drugi u frizideru.
nevven is offline  
Old 30.10.2011., 13:51   #3896
Quote:
nevven kaže: Pogledaj post
Mozda su imali blizance, jedan izlozen, drugi u frizideru.
da, s time da je jedan bio dan, dva stariji...

uostalom, riba se pokazuje i nosi u kuhinju i onda vraća u frižider da mi to ne vidimo?! ajme, prvo nisam bila ljuta, sad sam napyždjena totalno.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 30.10.2011., 14:33   #3897
možda su htjeli samo pokazati, kao: "ovakvu ćemo vam ispeći"
šalu nastranu: zbog takvih stvari se više ne dolazi na to mjesto, a još ako si (bila) stalni gost... onda kažeš svim ljudima koje poznaš da ne idu tamo i zbog čega
čim si vidjela da vraćaju tu ribu u frižder, trebala si skočiti i napraviti scenu i pokupiti se van, ajde dobro,
ko je mogao vjerovati da će to napraviti ali sada znaš za ubuduće
Krkimir is offline  
Old 30.10.2011., 14:59   #3898
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
možda su htjeli samo pokazati, kao: "ovakvu ćemo vam ispeći"
šalu nastranu: zbog takvih stvari se više ne dolazi na to mjesto, a još ako si (bila) stalni gost... onda kažeš svim ljudima koje poznaš da ne idu tamo i zbog čega
čim si vidjela da vraćaju tu ribu u frižder, trebala si skočiti i napraviti scenu i pokupiti se van, ajde dobro,
ko je mogao vjerovati da će to napraviti ali sada znaš za ubuduće
nismo vidili, stručnjak za ribe je otišao na čik pauzu i skužio to. kako smo bili s nekim poslovnjacima njegovima, bilo je gloopo se sramotit i brukat i radit scene. a on sam i nije takav čovjek. račun je plaćen, ali iljadu kuna tjedno ne budu više vidili i svi smo na miru.
šteta, radili su preko zime. stvarno ću morat početi kuhati.

da ne povjeruješ. i to nakon što sam rekla da mi je to super restoran, i nismo išli u njegove favorite mjesta nego se meni tilo ugodit.

ajd, ostaje mi još fabro. tic tac mi je ipak preskup za večeru vulgaris.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 30.10.2011., 18:41   #3899
a kak ste skužili da je baš ista ribetina u pitanju? zašto mislite da nisu izvukli novog fratra odnekud i izložili ga?
x-type is online now  
Old 30.10.2011., 20:31   #3900
zato kaj smo dalmatinci i vrhunski ekspert za ribu je bio sa mnom. da novi fratar odnekud . da, dobili smo novog starog, a najfriškiji je nastavio pecati goste i nakon sto smo mi otisli.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.