Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2008., 19:43   #61
Quote:
monthy kaže: Pogledaj post
kaj te briga kaj on misli!

da je lik ok., htio bi to dijete obzirom da ste dugo zajedno.

rodi dijete, a muskaraca ce jos biti kasnije u tvom zivotu!

njega sad malo pusti, a ak ti je toliko stalo do njega, mozda se i vrati kad se

dijete rodi, znam puno tih slucajeva!
I agree. popricaj s njim a onda mu daj zraka. beba je ipak nesto divno, da tebe ne muci stanje sa roditeljima i s njim drugacije bi i ti razmisljala.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 01.12.2008., 19:43   #62
Quote:
monthy kaže: Pogledaj post
kaj te briga kaj on misli!

da je lik ok., htio bi to dijete obzirom da ste dugo zajedno.

rodi dijete, a muskaraca ce jos biti kasnije u tvom zivotu!

Daj mi, molim te, ovo objasni?
Zato se rađaju djeca? Zato što su dvoje ljudi dovoljno dugo zajedno?

Autorice- rekla bih da se uistinu iživljavaš na njemu. Čovjek je učinio ono što bi svaki normalan muškarac napravio. I sama si rekla da za to znate nekoliko dana. Što bi on sad trebao?
Ustvari, znam. On bi trebao pasti na koljena i prositi te. Iako te možda ne voli dovoljno, iako mu možda nije do toga da postane otac i iako je možda svjestan da će vam se život pretvoriti u pakao oženite li se samo zbog djeteta i zato što ste DUGO SKUPA.
Gadi ti se kako se on nosi sa stresom? A kako se ti nosiš? Tako što se dereš na njega, histeriziraš, otvaraš teme po forumu, prebacila bi odgovornost na nekog drugog? Na koga, dušo? Na MENE možda? Na njega?

Ili rodi ili pobaci, ali znaj da on, bez obzira na sve, ne može ni jedno ni drugo učiniti umjesto tebe.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 01.12.2008., 19:46   #63
Sve, ali baš sve okolnosti idu prilog za pobačaj, i nije to nešto da ja gledam crno, nego su to gole činjenice. A jedino moje srce ide protiv toga.

Nisma tip cure koji visi dečku na vratu ili ga davi ili bilo šta od toga, ali sam sada definitivno popizdila jer on valja fore u krivo vrijeme. Zato, molim - bez predrasuda.
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:47   #64
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Koje je njegovo postupanje.. Rekao je da bi najbolje bilo prekinuti to, ali da će podržati moju odluku. Realno, nije spreman za to. Realno, nisam ni ja. Realno, nije nitko oko nas. Realno, valja fore i pokušava me uveseliti, a ja se izderavam na njega, šizim, pizdim jer se osjećam sama u ovome. Jer sam nervozna, jer bih prebacila krivnju i odgovornost nekamo daleko, jer bih se uštipnula i probudila iz sna.
On je u stanju ponašati se kao da se ništa nije desilo. Možda je to njegov način da se suoči sa stresom, ako je, gadi mi se. Nisam dobila feeling da mu je stalo do onoga u meni niti pola posto koliko meni, iako on kaže da je. Pričali smo o soluciji da rodim, ali pričavši o tome, zvučalo je baš kao to - samo solucija, neostvarena. Moram biti zahvalna što nije pobjegao, što se udostojio pričati o tome, što mi je pokušao pružiti koliku toliku utjehu (koju ja ne osjećam)? Ne želim sada ni razmišljati da li bismo mi uopće opstali, a još više bismo li opstali s djetetom.


Zahvalna sto nije otisao??? Jos ti samo to treba uz sve. To je bar dokaz da mu je do tebe stalo i na tome mozes gradit buducnost. A ako je on ne zeli, doc ce kasnije netko drugi, stariji, odgovorniji. On nije bio spreman za ovo, al iako on misli da je pobacaj rjesenja rekao je da ce te podrzat sta god ti odlucis. Mislim da je to isto u redu od njega. Prihvaca odgovornost. Kazes da te tjesi...mislim da se ok ponio. Ja znam da ce moj ic tri dana pit da zaboravi kad mu kazem, nije bas da nijedno zudi za djetetom, al pricamo o tome i on kaze isto da je lipo imat dijete, volit nekoga bezuvjetno i iskreno. Ja mislim da ce to funkcionirat s vas dvoje. Razgovor, moras mu sve rec, sve sta te muci, rec mu kako se sama osjecas, nek ti donese cokoladu, isplaci se njemu, nek te mazi, tjesi, reci mu da ne zelis pobacit, da ne mozes, nek zna sta osjecas zeno! Uf, nisam nikad ovako tipkala. Kuzis? Zato sto stvarno mislim da nije sve tako crno kako ti mislis da jest. Eto.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 01.12.2008., 19:48   #65
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Koje je njegovo postupanje.. Rekao je da bi najbolje bilo prekinuti to, ali da će podržati moju odluku. Realno, nije spreman za to. Realno, nisam ni ja. Realno, nije nitko oko nas. Realno, valja fore i pokušava me uveseliti, a ja se izderavam na njega, šizim, pizdim jer se osjećam sama u ovome. Jer sam nervozna, jer bih prebacila krivnju i odgovornost nekamo daleko, jer bih se uštipnula i probudila iz sna.
On je u stanju ponašati se kao da se ništa nije desilo. Možda je to njegov način da se suoči sa stresom, ako je, gadi mi se. Nisam dobila feeling da mu je stalo do onoga u meni niti pola posto koliko meni, iako on kaže da je. Pričali smo o soluciji da rodim, ali pričavši o tome, zvučalo je baš kao to - samo solucija, neostvarena. Moram biti zahvalna što nije pobjegao, što se udostojio pričati o tome, što mi je pokušao pružiti koliku toliku utjehu (koju ja ne osjećam)? Ne želim sada ni razmišljati da li bismo mi uopće opstali, a još više bismo li opstali s djetetom.
Hm, da revidiramo: njegovu pažnju i utjehu ne osjećaš, od roditelja također ništa...

dezorjentacija alert!
Quote:
monthy kaže: Pogledaj post
kaj te briga kaj on misli!

da je lik ok., htio bi to dijete obzirom da ste dugo zajedno.

rodi dijete, a muskaraca ce jos biti kasnije u tvom zivotu!

njega sad malo pusti, a ak ti je toliko stalo do njega, mozda se i vrati kad se

dijete rodi, znam puno tih slucajeva!
Gdje da se vrati???

Je l sam nešto propustio pa je on negdje otišao? Ili da nije uz nju??


Da je ok, htio bi dijete...
Pa, ono, ne mora on htjeti dijete u ovom trenu (što nikako ne znači da nije ok) , no odluči li se autorica za dijete, imat će dijete i on. O da, imat će ga.
I još jednom, nisam pročitao da on nije ok i da je negdje otišao, maknuo se.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:48   #66
samo velim autorici teme: ne cini nekaj kaj ces kasnije zažaliti!

Zadnje uređivanje monthy : 01.12.2008. at 19:59.
monthy is offline  
Old 01.12.2008., 19:49   #67
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Sve, ali baš sve okolnosti idu prilog za pobačaj, i nije to nešto da ja gledam crno, nego su to gole činjenice. A jedino moje srce ide protiv toga.

Nisma tip cure koji visi dečku na vratu ili ga davi ili bilo šta od toga, ali sam sada definitivno popizdila jer on valja fore u krivo vrijeme. Zato, molim - bez predrasuda.
Pa ti imaš predrasude.
To što na nekog stres ne utječe na jednaki način kao na tebe ne znači da je on loš čovjek.

A što se abortusa tiče, ako ti SRCE govori protiv toga, o čemu uopće razmišljaš?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 01.12.2008., 19:49   #68
Zašto neki NAGOVARAJU na bilo šta? Ključna riječ u pitanju jest - nagovaraju.
Naime, što će napraviti MORA biti njena odluka, u koju mora biti sigurna. I nikakvi forumski savjeti ne bi smjeli imati utjecaja , u pitanju je NJEN život.
Što god odluči, bitno je jedino da ona to doista i želi!

Morti -
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Old 01.12.2008., 19:51   #69
Quote:
Rebbit kaže: Pogledaj post
nisi pazila dovoljno... jebte.. tesko kupit tablete il natač kondom na jebača?? al ajd. sad znas za drugi put..
ako ne mozes ni sebi ni djetetu pruzit zivot kakav takav.. nemoj se ni trudit...
moje misljenje...
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
prije svega ovo boldano
da si pazila ne bi se dogodilo
drugo ne trazi da ti neko da kvalitetan savjet o abortusu
to mora biti tvoja i samo tvoja odluka
kao sto nisi ni trazila savjet od forumasa kada si stupala u sexualni odnos
ne trazi ni da ti oni rjesavaju probleme
uozbilji se
dobro, imate li vas dvojica pojma o... pa... bilo cemu???
da je pazila, ne bi se dogodilo. zbilja preporucujem prouciti malo kontracepciju kao takvu, nacine na koje djeluje i mogucnosti da zakaze, pa se tek potom vratiti na raspravu.

autorici mislim da zbilja nije potrebno nista osim podreske.
nista sto bilo tko od nas kaze nece biti presudno za ono sto ce napraviti.
ni jedna odluka nije pogresna.
ali bi se moglo desiti, da koju god donese ce zaliti za onom drugom...
__________________
Toby Ziegler is my spirit animal.
Petra Pan is offline  
Old 01.12.2008., 19:51   #70
Jos su mi gore ove koke s: "Rodi dijete, budi razumna". Kao da je nerazumno pobaciti.

Prodajte svoja moralisticka izdrkavanja nekome drugome. Necete vi zivjeti njen zivot pa prestanite joj predbacivati bilo kakvu odluku.
Klonasto Pismo is offline  
Old 01.12.2008., 19:51   #71
Quote:
Teta2U kaže: Pogledaj post
Zašto neki NAGOVARAJU na bilo šta? Ključna riječ u pitanju jest - nagovaraju.
Naime, što će napraviti MORA biti njena odluka, u koju mora biti sigurna. I nikakvi forumski savjeti ne bi smjeli imati utjecaja , u pitanju je NJEN život.
Što god odluči, bitno je jedino da ona to doista i želi!

Morti -
moj duboki naklon
u potpunosti bi se slozio
edi_bosanceros is offline  
Old 01.12.2008., 19:51   #72
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Pa ti imaš predrasude.
To što na nekog stres ne utječe na jednaki način kao na tebe ne znači da je on loš čovjek.

A što se abortusa tiče, ako ti SRCE govori protiv toga, o čemu uopće razmišljaš?
A netko je rekao da je on loš čovjek? Govorim samo o situaciji gdje sam se ja osjetila zrelijom od njega, kužiš? (ne kažem da sam ja turbo zrela, znam da nisam)
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:52   #73
molim te,molim te, molim te zadrži djete
bit ćeš sretna kad ga rodiš
najsretnija
to dobro znam jer ih imam pet
uništila bi prvo djete a potom sebe ako pobaciš,nočima i danima progonilo
bi te to saznanje da si ubila svoje milo čedo,prvi osijeh,nježnu malu ručicu.
zadrži kikača i bit će sav tvoj svijet
R & J is offline  
Old 01.12.2008., 19:53   #74
Quote:
petra-pan kaže: Pogledaj post
dobro, imate li vas dvojica pojma o... pa... bilo cemu???
da je pazila, ne bi se dogodilo. zbilja preporucujem prouciti malo kontracepciju kao takvu, nacine na koje djeluje i mogucnosti da zakaze, pa se tek potom vratiti na raspravu.

autorici mislim da zbilja nije potrebno nista osim podreske.
nista sto bilo tko od nas kaze nece biti presudno za ono sto ce napraviti.
ni jedna odluka nije pogresna.
ali bi se moglo desiti, da koju god donese ce zaliti za onom drugom...
haj ti jos jednom sve lijepo procitaj
edi_bosanceros is offline  
Old 01.12.2008., 19:53   #75
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post

Daj mi, molim te, ovo objasni?
Zato se rađaju djeca? Zato što su dvoje ljudi dovoljno dugo zajedno?

Autorice- rekla bih da se uistinu iživljavaš na njemu. Čovjek je učinio ono što bi svaki normalan muškarac napravio. I sama si rekla da za to znate nekoliko dana. Što bi on sad trebao?
Ustvari, znam. On bi trebao pasti na koljena i prositi te. Iako te možda ne voli dovoljno, iako mu možda nije do toga da postane otac i iako je možda svjestan da će vam se život pretvoriti u pakao oženite li se samo zbog djeteta i zato što ste DUGO SKUPA.
Gadi ti se kako se on nosi sa stresom? A kako se ti nosiš? Tako što se dereš na njega, histeriziraš, otvaraš teme po forumu, prebacila bi odgovornost na nekog drugog? Na koga, dušo? Na MENE možda? Na njega?

Ili rodi ili pobaci, ali znaj da on, bez obzira na sve, ne može ni jedno ni drugo učiniti umjesto tebe.
E, a šta ako ju voli dovoljno, ali ne želi trenutno dijete, jer je mlad i nespreman?!! (opet kažem, ukoliko ona odluči, dijete stiže, a on će ga imati makar neoženjenim putem)

Mislim, dosta optuživanja tog čovjeka a evo zašto (pogledati moj sljed. odgovor njoj koji cm ispod....)
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Sve, ali baš sve okolnosti idu prilog za pobačaj, i nije to nešto da ja gledam crno, nego su to gole činjenice. A jedino moje srce ide protiv toga.

Nisma tip cure koji visi dečku na vratu ili ga davi ili bilo šta od toga, ali sam sada definitivno popizdila jer on valja fore u krivo vrijeme. Zato, molim - bez predrasuda.
Pokušava te razveseliti, smiri se. Jer zna da ti je teško sad i očito je da te voli. Daje najviše što može.
Deedy is offline  
Old 01.12.2008., 19:53   #76
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Sve, ali baš sve okolnosti idu prilog za pobačaj, i nije to nešto da ja gledam crno, nego su to gole činjenice. A jedino moje srce ide protiv toga.

Nisma tip cure koji visi dečku na vratu ili ga davi ili bilo šta od toga, ali sam sada definitivno popizdila jer on valja fore u krivo vrijeme. Zato, molim - bez predrasuda.
okolnosti?nemate love, nemate svoj stan, niste planirali djecu? Koga briga? Sama kazes, ti to ne zelis, u srcu ne zelis, pa onda ja mislim da nemas sta razmisljati pobacaj ili ne. Ako nisi spremna, a nisi definitivno, niti mi se cini da ces biti, nemas sto mozgati tu. (nije da navijam za bebu, osobno, ako netko zeli pobaciti, njena/njihova stvar, ja nisam neki moralista koji kaze ne ubij zivot. Ali ni ja ne bi mogla, ne bih ni htjela, pa i da moram ne bih se odlucila na to. Sto zbog sebe i sto se ja ne zelim patit cijeli zivot jer nisam bila spremna i voljna pobacit sto zbog tog malog stvorenja.)

A on ce cini mi se biti tu. Tjesi te forama jer nezna kako bi drugacije, cut him some slack girl. Meni se ne cini lik tako los i nerazuman. Kazem, ne cini nesto sto ne zelis jer ces zaliti i sebe ubijati zbog toga. A ocito je sto ne zelis. Sad, sto ne zelis i drugu opciju to je druga stvar i ne zelis je zbog razloga koji su po meni rjesivi.
__________________
I hold it true, whatever befall; I feel it, when I sorrow most; 'Tis better to have loved and lost Than never to have loved at all.
Lord Alfred Tennyson
lorena_5 is offline  
Old 01.12.2008., 19:54   #77
Quote:
monthy kaže: Pogledaj post
kaj te briga kaj on misli!

da je lik ok., htio bi to dijete obzirom da ste dugo zajedno.

rodi dijete, a muskaraca ce jos biti kasnije u tvom zivotu!
Koji mentalitet nevjerojatno. Pod 1, on je takodjer 'dionicar' u tom djetetu. Pod 2, to koliko ste dugo zajedno nema veze s djecom. Ako ga ne zeli, vjerojatno je samo realan. A trece, njegova reakcija je potpuno razumljiva, jer nije smo ubijena u toj situaciji nego oboje, a ljudi se razlicito nose sa stresnim stvarima.
F10EXX is offline  
Old 01.12.2008., 19:55   #78
Deedy, dečko je još tu, ali ne osjećam da mi pomaže.. Zato sam došla ovdje, da pokušam shvatiti što želim i koju ću odluku donijeti. Jer, vidim da mi ne može pomoći i možda sam sebična što ga prozivam, ali bih voljela da se bolje postavio i sada imam osjećaj da imamo slab temelj. Iako neki govore da imamo jake. Znam da me voli, ali trenutno nismo na istoj valnoj duljini, kako da se izrazim..
ubijena is offline  
Old 01.12.2008., 19:56   #79
Quote:
ubijena kaže: Pogledaj post
Sve, ali baš sve okolnosti idu prilog za pobačaj, i nije to nešto da ja gledam crno, nego su to gole činjenice. A jedino moje srce ide protiv toga.

Nisma tip cure koji visi dečku na vratu ili ga davi ili bilo šta od toga, ali sam sada definitivno popizdila jer on valja fore u krivo vrijeme. Zato, molim - bez predrasuda.
Draga,poslušaj svoje srce,radi po svojoj savijesti,onako kako osjećaš,jer vidim da razmišljaš ispravno,samo se bojiš,hiljadu je pitanja:što ce biti,kako će biti,al biće kako bude bilo,nemoj se s tim zamarati,ja ti jedino mogu dati jednu veliku podrškujer to je jedino što u ovom trenutku trebaš....
leptirica 2 is offline  
Old 01.12.2008., 19:56   #80
Quote:
R & J kaže: Pogledaj post
molim te,molim te, molim te zadrži djete
bit ćeš sretna kad ga rodiš
najsretnija
to dobro znam jer ih imam pet
uništila bi prvo djete a potom sebe ako pobaciš,nočima i danima progonilo
bi te to saznanje da si ubila svoje milo čedo,prvi osijeh,nježnu malu ručicu.
zadrži kikača i bit će sav tvoj svijet
Da, svi znamo kako na svijetu nema napuštene ili zlostavljane djece, rasturenih brakova ili nesretnih ljudi. Dijete je rjesenje svih problema.
Klonasto Pismo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger