Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 19:12   #1
Neugoda zbog susjeda

Zanima me jesam li ja jedina kojoj je neugodno i zivcira me u isto vrijeme sto cujen susjede kako se seksaju? A cujem ih par puta tjedno.

Mislim neugodno mi je jer zivim sa starcima
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:16   #2
zbog staraca da. ja ne znam nikoga kome seks u vezi sa starcima ne stvara neugodne osjećaje.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 21:40   #3
Što ima tu biti neugodno. Pokucaš na vrata i kažeš im da se smire
arctica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 08:35   #4
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Zanima me jesam li ja jedina kojoj je neugodno i zivcira me u isto vrijeme sto cujen susjede kako se seksaju? A cujem ih par puta tjedno.

Mislim neugodno mi je jer zivim sa starcima
Kad su najglasniji pokucaj na vrata i zalijepi natpis tipa tiše se ševite, drugi ljudi spavaju.

Problem bi se trebao rješiti...ukoliko vas sutradan na vratima ne dočeka ova poruka:
https://imgur.com/KNcCcpD

__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 13:57   #5
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Zanima me jesam li ja jedina kojoj je neugodno i zivcira me u isto vrijeme sto cujen susjede kako se seksaju? A cujem ih par puta tjedno.

Mislim neugodno mi je jer zivim sa starcima
Kad se uhvatiš da ti je neugodno, sjeti se da si blagoslovljena što ne živiš ispod ili iznad mene jerbo mi to i češće, a i glasnije (ajd ok, glasnije kad su ljudi na poslu, ipak djecu ne traumatiziramo).
MMovca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:07   #6
Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Kad se uhvatiš da ti je neugodno, sjeti se da si blagoslovljena što ne živiš ispod ili iznad mene jerbo mi to i češće, a i glasnije (ajd ok, glasnije kad su ljudi na poslu, ipak djecu ne traumatiziramo).
Mrzim živjeti u zgradama, što zbog tankih zidova i loših instalacija pa svako malo znaš kad je tko otišao u zahod, a što zbog činjenice da slušaš uzdahe susjede a ne možeš joj pokucati na vrata i pitati da li se možeš pridružiti...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 22:17   #7
pa bolje i seks nego neodgojena derišta koja po cijele dane trče i napucavaju loptu po zidovima. iz stana ispod mojeg su jedno vrijeme takvu buku pravili da sam mislio da pokušavaju probiti put do mene, samo sam čekao da mi se pojavi rupa na podu kao u crtiću. a i ono, susjeda ima oko 750 kg po mojoj procjeni, sumnjam da se to ikad više j****o nakon poroda.

mislim da mi ne bi toliko smetalo, ali ne mogu znati pošto doslovno nemam što čuti osim lopte i teškog disanja tuljana kojem je svaka stepenica potencijalni infarkt.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:08   #8
Quote:
arctica kaže: Pogledaj post
Što ima tu biti neugodno. Pokucaš na vrata i kažeš im da se smire
A nije da su toliko glasni, onako dovoljno da bi im kucala na vrata. Nije da se deru i vriste ili tak nesto, ali znate valjda i sami da se kasno navecer i po noci svaki sum cuje pa tako i ti uzdasi.
Ok, ja sam usvojoj sobi, a starci u svojoj ali svejedno ni je neugodno

A i ne mogu ici kucati na vrata, starci bi me pitali kud idem tak kasno u pidzami

Da solo zivim, ne bi mi bilo neugodno vec bi uspjela nekak ignorirati, sigurna sam.


Quote:
MajaMama kaže: Pogledaj post
Kad se uhvatiš da ti je neugodno, sjeti se da si blagoslovljena što ne živiš ispod ili iznad mene jerbo mi to i češće, a i glasnije (ajd ok, glasnije kad su ljudi na poslu, ipak djecu ne traumatiziramo).
Dosla si se tu samo pohvaliti ili?


Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
pa bolje i seks nego neodgojena derišta koja po cijele dane trče i napucavaju loptu po zidovima. iz stana ispod mojeg su jedno vrijeme takvu buku pravili da sam mislio da pokušavaju probiti put do mene, samo sam čekao da mi se pojavi rupa na podu kao u crtiću. a i ono, susjeda ima oko 750 kg po mojoj procjeni, sumnjam da se to ikad više j****o nakon poroda.

mislim da mi ne bi toliko smetalo, ali ne mogu znati pošto doslovno nemam što čuti osim lopte i teškog disanja tuljana kojem je svaka stepenica potencijalni infarkt.
Ajde dobro, postigao si da mi je malo lakse sad
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:00   #9
evo ih opet, mamicu im je..m

Umorna sam i hoću ići spavati jer se dižem rano za posao, a ne želim ugasiti tv jer bu se onda sve čulo, stari je u sobi do. Ma daj ajde e.

A ne mogu ih prijaviti, jer to nije ometanje kućnog mira.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:13   #10
"Moji" su kratki s poslom i vec ih dugo nisam cula. A da ti kazes zeni da ce se procut kako ovaj njezin dobro sevi pa bi zene mogle stati u red?
Hostija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 11:45   #11
Ja bih zalepila papir u holu zgrade, sa molbom da budu tisi, prepoznace se.

2016, na Tasosu, koji je poznat po galebovima, prvog jutra sam pomislila da me bude ''krici'' glasnih komsija, a u stvari su bili galebovi
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:36   #12
slusalice na uha, fina, lagana glazba.. isključi se ti kad ne mogu oni.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:25   #13
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Ja bih zalepila papir u holu zgrade, sa molbom da budu tisi, prepoznace se.

2016, na Tasosu, koji je poznat po galebovima, prvog jutra sam pomislila da me bude ''krici'' glasnih komsija, a u stvari su bili galebovi

E jebo me pas napravit cu to s papiron, zivciraju me, sad su jos glasniji

samo kaj ce naravno ignorirati i pravit se ludi, kaj bi drugo??
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:25   #14
Najgore je kaj ne znam tocno koji su to, jel ovi iznad mene, ispod mene..? lak da to znam hahaha
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 20:15   #15
Znam imat takve situacije... Al srecom, ili mozda nazalost imam jaako puno strpljenja pa im ne idem lupati...doduse, ni ne znam kome bi onda isao lupati na vrata, kad ne znam tocno koji susjedi imaju akciju..
Ajde sad ih dugo vec nisam cuo, al prije je to znalo biti svakodnevno..cak i nakon ponoci..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Mathijas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.