Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2008., 03:53   #21
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
nemoj Sijerkovića, on se iznimno rijetko pojavljuje na televiziji. čovjek je otišao kad je trebalo, iako ja ne bih imao ništa protiv da je još ostao
Ja ga svako malo vidim na Novoj, vodi vremensku prognozu… Nije baš iznimno rijetko.

Posenilio čovjek. Žao mi ga gledati.
Nekad sam pojačavao TV da ga bolje vidim i čujem, sad prebacim na Sport na HTV 1 samo da ga ne gledam tako jadnog. A sport ne pratim.
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2008., 22:10   #22
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ja ga svako malo vidim na Novoj, vodi vremensku prognozu… Nije baš iznimno rijetko.

Posenilio čovjek. Žao mi ga gledati.
Nekad sam pojačavao TV da ga bolje vidim i čujem, sad prebacim na Sport na HTV 1 samo da ga ne gledam tako jadnog. A sport ne pratim.
a, ne gledam to smeće od televizije. znači toliko su nisko pali da su i njemu pare ponudili? šteta
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2023., 00:58   #23
"Nekad najpopularniji televizijski voditelj na prostoru cijele Jugoslavije, jedan, jedini i neponovljivi Oliver Mlakar, 88-godišnja vitalna legenda, kojeg pamtimo iz Jadranskih susreta, Kviskoteke, Malih tajni velikih majstora kuhinje, Kola sreće, Eurosonga, brojnih emisija, festivala i prijenosa, dočekao me dobro raspoložen, uz šalicu espressa, u kavani u Samoboru, gradiću nedaleko Zagreba, u čijoj blizini već 29 godina živi sa suprugom Dunjom."

https://zadarskiportal.com/legende-oliver-mlakar
ufor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.