Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 10.04.2012., 15:35   #10
Ja mislim da je to sve jako individualno kao i sve. Npr. meni je garstroskopija doslovno bila mačiji kašalj dok neki umiru od bolova i nagona za povraćanjem. Sve zavisi od vaše anatomije tijela , problema od kojeg patite i naravno o nježnosti doktora. Ja sam bila u poliklinici Drinković u ZG i zaista ih mogu pohvaliti da su vrlo profesionalni i pažljivi.
Ja idem na kolonoskopiju u ponedjeljak Prvo sam mislila obaviti ju bez anestezije čisto zbog toga da i ja imam sve pod kotrolom a onda nakon dugo razmišljanja sam se predomislila iz razgloga što mene prirodna nadutost valja po podu od grčeva i bolova i najviše me je strah da se ja ne bi počela trzati za vrijeme pregleda te da sama ne bi izazvala neku ozljedu. Isto tako poznavajući sebe uvjerena sam da bi umirala od straha i neizvjesnosti dok traje pretraga. Gastroskopija je ipak puno puno kraća. Tako da ipak idem pod laganom anestezijom i nakon sat vremena se budim i nadam se da će sve biti ok.
I da...to ću obaviti u Općoj bolnici sve pokriva zadravstveno i ništa ne plaćam jer imam dopunsko osiguranje. Nje bio nikakav problem dogovoriti anesteziju.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose

Zadnje uređivanje Lost_in_Wonderland : 10.04.2012. at 15:50.
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:23.