Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 17:30   #2581
Quote:
profesorka87 kaže: Pogledaj post
Kako očistite vosak? Imala sam jedan i sad bih drugi pa ne znam kako da taj stari maknem?
Tek sam ih počela koristiti pa je možda glupo pitanje
ja stavim u zamrzivač sve na par minuta. otpadne bez problema.
fino, bez ostataka na posudici
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 17:31   #2582
jeste probale ove svijeće iz mullera? na slici lijeva. imaju sto mirisa raznih i jako dobro zamirišu prostoriju. 15ak kuna

__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 13:59   #2583
naručila sa Miris Prirode dvije Yankee Candle svijeće
Christmas Garland
i Warm Cashmere

ova zadnja je užas. Nema nikakvog mirisa. Posumnjala sam da je možda riječ o fejku, no onda sam išla gledat na amazonu i njihovoj službenoj stranici i ima ocjenu 2.1/5
Baš sam razočarana. 79kn bačeno.

Trebam li kontaktirati stranicu i reklamirati proizvod? jel uopće mogu reklamirati već zapaljenu svijeću?
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 15:02   #2584
Ja sam šnjofala warm cashmere voskiće nove novcate, isto niš ne miriše. Mislim da nemaš temelje za reklamaciju proizvoda.

Bolsius svijeće iz mullera su fakat odlične, imala sam cimet i pol stana mi je mirišalo!
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 15:41   #2585
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
naručila sa Miris Prirode dvije Yankee Candle svijeće
Christmas Garland
i Warm Cashmere

ova zadnja je užas. Nema nikakvog mirisa. Posumnjala sam da je možda riječ o fejku, no onda sam išla gledat na amazonu i njihovoj službenoj stranici i ima ocjenu 2.1/5
Baš sam razočarana. 79kn bačeno.

Trebam li kontaktirati stranicu i reklamirati proizvod? jel uopće mogu reklamirati već zapaljenu svijeću?
ma reklamiraj, ak oni mogu tak skupo prodavati svijeće, moš i ti javit feedback. na kraju krajeva, trebalo bi ih zanimat iskustvo potrošača. nemaš šta izgubit da se malo izgalamiš i možda zatražiš neku drugu
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:47   #2586
Danas je besplatna poštarina na Mirisu prirode za sve web narudžbe. Piše im na facebook stranici. Je li probao tko Riviera escape i Summer scoop kako mirišu?
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 14:52   #2587
Danas sam kupila u Lidlu velike mirisne svijeće;vaniliju i čokoladu za 15.99kn,ja oduševljena i mislim da ću ići po zalihe.Ima i od jabuke i sad mi je žao što nisam uzela i nju.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 22:38   #2588
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Danas sam kupila u Lidlu velike mirisne svijeće;vaniliju i čokoladu za 15.99kn,ja oduševljena i mislim da ću ići po zalihe.Ima i od jabuke i sad mi je žao što nisam uzela i nju.
ja baš uzela jabuku jutros prefina jeee! vrati se po nju a ja odoh po vaniliju i čokoladu
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 07:55   #2589


__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:08   #2590
Ja ću si obavezno čokoladu uzeti.
Eydis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 08:23   #2591
Hm,ja mislim da ću uzeti još po dvije od svake vrste.Nešto za zalihu,a nešto uz poklone.
A i te staklenke baš mi efektno izgledaju i kasnije mogu poslužiti kao svijećnjaci za lučice i svašta nešto drugo.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:34   #2592
Uzela i ja danas one dvije manje iz Lidla - čokoladu i jabuku, uskoro idem po vaniliju. I vjerojatno po još jednu od svake
__________________
cura
beba
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 19:39   #2593
Lidlove svijeće su jedne od najboljih i najpovoljnijih kod nas, uvjerljivo. Bacite pogled i na Kikove lučice (kroasani od vanilije, medenjaci, prženi bademi...) - ODLIČNE.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 20:46   #2594
mene totalno razočarale te svijeće iz Lidla. Uzela sam si onu s mirisom vanilije, danas mi cijeli dan gori i nikakav miris ne osjetim.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 11:53   #2595
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
mene totalno razočarale te svijeće iz Lidla. Uzela sam si onu s mirisom vanilije, danas mi cijeli dan gori i nikakav miris ne osjetim.
Kaakoo?
Meni cijela soba mirisi po vaniliji kad mi cijeli dan gori, a osjetim miris i kad je ugasena..
Mislim da sam kupila dvije kile tih svijeca u Lidlu jer su mi medu boljima

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:11   #2596
Ja sam prosle godine imala cokoladne i isto sam ih osjetila samo kada se priblizim skroz da posnjofam, nije se tu nista vise razvijalo.
Zato sam ih i preskocila ove godine. Ne volim kad svijeca mirisi dok se ne zapali a kad se zapali nista.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:32   #2597
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Kaakoo?
Meni cijela soba mirisi po vaniliji kad mi cijeli dan gori, a osjetim miris i kad je ugasena..
Mislim da sam kupila dvije kile tih svijeca u Lidlu jer su mi medu boljima

Poslano sa mog 2014811 koristeći Tapatalk
prije te svijeće iz Lidla imala sam ovu od Glade-a i ona mi je fakat mirisala, za razliku od te iz Lidla, u čemu je caka ne znam stvarno.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 12:47   #2598
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
prije te svijeće iz Lidla imala sam ovu od Glade-a i ona mi je fakat mirisala, za razliku od te iz Lidla, u čemu je caka ne znam stvarno.
Meni su isto te Glade najintenzivnije, u pozitivnom smislu riječi, u prijevodu: jedino njih osjetim
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 10:56   #2599
Ova par postova gore svijeća iz mullera Roses & berries mi je ljetos (8.mj) "eksplodirala". Upalim ju i spremam ja nešto po ormaru i najednom iza mene bum. Rasprslo se staklo. Nije bila napukla ni ništa prije tog. Fino miriše, ali više ne želim kupiti.

Iz lidla sam nedavno uzela onu veliku u staklu, bordo, s mirisom pite od borovnice, prejak mi je miris, ustvari nije toliko jak, ali mi je zagušujuć i malo mi muka od njega.

Glade 4 pack mirisne svijeće u staklenim čašama ove stavili smo na adventski. Super izgleda i jako fino mirišu, bijele imamo. Ima i nagradna igra, al pošto nemam fejs.....
Hellcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:41   #2600
Evo,ja kupila danas te Glade od vanilije.Baš fino miriši.Imala sam neki kupon pa su me na kraju koštale 39 kn i još sam dobila čarape gratis
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:24.