Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2017., 21:50   #6221
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
MNP: smatram da nije potreban oprost da bi se došlo do nekog "closurea".

Također da osveta može donijeti zadovoljstvo.

Slažem se.

Neki ljudi niti zaslužuju oprost niti im ga možeš dati.
"Oprosti radi sebe"...
U nekim situacijama bih se osjećala loše da oprostim
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 22.11.2017., 23:51   #6222
Nedavno sam motivirana time da nekome pomognem ispričala nešto što mi je davno rečeno u povjerenju od strane osobe koja mi je nakon toga, također davno, priredila probleme. Nisam imala želju za osvetom i nakon što sam ispričala te povjerljive stvari napala me grižnja savjesti. Nakon par dana sam se sjetila da je ona s iživljavalačkom notom meni servirala šta je servirala, da je ona sama širila tuđe stvari od povjerenja, da do danas ima potrebu potencirati priču o tim prošlim događajima na mjestima gdje bi to radila samo zadnja koza. Uglavnom, osjetila sam da je dobila šta je zaslužila i grižnja savjesti je nestala. Ne znam šta da mislim o tome. Njoj nije nanesena nikakva šteta osim te da jedna osoba ima informaciju da joj ona laže.
nalij pero is offline  
Old 23.11.2017., 00:33   #6223
Prljavci su mi bezveze i draga mi je bila samo pjesma Mojoj majci kako li se zove. Ali za Parni valjak su mi mega turbo bend, njih ne mogu smislit nacrtane.

Balasevic koma, pol mojih frendica umiralo za njegovim stvarima, recitiralo stihove, meni se dizala kosa na glavi.
Crvena jabuka da ne pricam.

A tipovi koji bi izvukli gitaru su mi automatski bivali prekrizeni, totalni davez.

U zari sve drugo valja vise od parfema

Zadnje uređivanje Utamirka : 23.11.2017. at 01:04.
Utamirka is offline  
Old 23.11.2017., 00:38   #6224
Parni Valjak mi je neslusljiv, glas i raclanje Akija Rahimovskog ne mogu smislit, a bome mi je gadan i za vidjet.
Hannah 3 is offline  
Old 23.11.2017., 00:39   #6225
Meni se smraci na ukulelase
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 23.11.2017., 01:00   #6226
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Za razliku od vecine vas, ne plesem, jer me nis ne vuce da bi plesala.
Uopće? Recimo, čuješ ovo ili ovo i nemaš nikakav poriv pomaknut se?

To sam večeras slušala hodajući i raskopčavala odjeću i raspuštala kosu pritom, doma sam došla blago oznojena. Meni je to kao da mi netko provuče nematerijalnu kuku kroz pupak, zakvači njome kičmu i onda cukne, treba mi osam tisuća samokontrole da mi ne utječe na kretanje.

S druge strane, ne znam ni riječi pjesama koje relativno često slušam, i obično moram sjesti i pročitati lirikse da bih uopće znala što kažu, i što se mene tiče, totalno imaš supermoći.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 23.11.2017., 01:17   #6227
Cookie se, dake, voli skidati na muziku


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 23.11.2017., 01:43   #6228
mrzim žene za volanom
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 23.11.2017., 01:48   #6229
Quote:
Utamirka kaže: Pogledaj post
Prljavci su mi bezveze i draga mi je bila samo pjesma Mojoj majci kako li se zove.
Uzas. O cemu ta pjesma uopce govori, pjeva, sto znaci 'zaspala je zadnja ruza hrvatska?".
A taj pjevac, Jojo, Jajo, kakomuime, koja pretenciozna karikatura isuseboze, ono, mi smo netko i nesto vi seljacine. Jao. Bljak. Zbljuv.
Luneta is offline  
Old 23.11.2017., 02:17   #6230
Javni prijevoz za koji su oni autobusi iz srbijanskih filmova ganci nova tehnologija i putnici im. Jebem im mater nenormalnu bre.

Kako je ovdje sve pitanje klasa i klasnog sistema, znaci da ovi bez auta i para i bez mozga koriste najjeftinji oblik transportacije, a to su jebeni autobusi i tim slijedom u njima se nalazi sve sto gmize. I ko za kurac morala sam ga koristiti danas. Iza mene je sjedilo trista kila sala koje je na sav glas kokodakalo na spanjolskom punih 40 minuta: 'Si. Sii. Siiii. A, no, no, noooo, no Maria, no, por favor. Pantalones. Dolares. Americano dolares.
Padre, Madre, Oh My God (malo engleskog). Pa opet: Maria. Mariaaa. Maria! No! Eskuca me. Porfavor. Padre, madre... pantalones.

I tako 40 jebenih minuta.

Pored Casina, ulazi jedan s prepunom planinarskom vrecom na ledjima. Sjeda i gurne ovog do sebe, nekog East Indijan beskucnika sto prica sam sa sobom. Krene blejati kako je vidio white guy with a gun preko ceste i kako nitko ne mari za ljudski zivot. Otvara limenku kokakole i zdroklja glasno.
Preko puta njega tip sa siltericom ga snima i kad im se pogledi sretnu krene ko na 3,2,1 sad! - Citao sam jutros da je pao snijeg na sjeveru i da se ocekuje jos pola metra. Vremenska prognoza za sedam dana je slijedeca... I onda bifla kao Rain Man. Ovaj ga slusa i klima glavom. Uljudno.
Jebem vam mater nenormalnu vama i vasim manirima. Svi ste ludi. Svi!
Svi se ponasaju po protokolu. Nitko nikom ne jebe mater. Cak ni ludi jedan drugom.

Osim mene. Ja sam jebala mater i ovoj debeloj sto je blejala na telefon s Mariom na tom iritantnom kolonijalnom Spanjolskom, kao da cichi; zvuci kao kad tanka pila reze drvo a ne moze ga prerezati.
I ovome s planinarskom opremom u kojoj vjerovatno spava negdje na travnjaku. I ovom sto prica sam sa sobom. I ovoj sto ima crvenu traku preko cela. I ovoj sto daje djetetu u kolicima pomfri.

I samoj sebi na kraju jer koji kurac mi je to trebalo da gledam.
Luneta is offline  
Old 23.11.2017., 02:37   #6231
Quote:
div kaže: Pogledaj post
mrzim žene za volanom
i još jedno

idu mi na kurac trudne, pa jedu za dvoje, troje, četvero i nakon trudnoće zgledaju ko zglobni autobus.. a nije da moraju žderat ko da kruh nisu u životu vidle
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 23.11.2017., 03:04   #6232
Esi i ti bijo u istom avtobusu ki i ja?
Luneta is offline  
Old 23.11.2017., 03:50   #6233
Quote:
div kaže: Pogledaj post
mrzim žene za volanom
Išla sam pješke, pobogu. Ali žustro.

Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Uzas. O cemu ta pjesma uopce govori, pjeva, sto znaci 'zaspala je zadnja ruza hrvatska?".
Koliko sam shvatila, o tome kako mu je umrla majka. Logično je da je zaradio od te pjesme u reklami za pivo, stoga, jer čovjek ništa ne želi koliko prodat mrtvu mater. Inače su mi bezvezni, ali ovo mi se baš brutalno zgadilo.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 23.11.2017., 04:20   #6234
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Uopće? Recimo, čuješ ovo ili ovo i nemaš nikakav poriv pomaknut se?

To sam večeras slušala hodajući i raskopčavala odjeću i raspuštala kosu pritom, doma sam došla blago oznojena. Meni je to kao da mi netko provuče nematerijalnu kuku kroz pupak, zakvači njome kičmu i onda cukne, treba mi osam tisuća samokontrole da mi ne utječe na kretanje.

S druge strane, ne znam ni riječi pjesama koje relativno često slušam, i obično moram sjesti i pročitati lirikse da bih uopće znala što kažu, i što se mene tiče, totalno imaš supermoći.
Ne, al me tjera da pjevam! Da, znam rijeci ove dvije isto.
Danas se vozim i na radiju pjesma koju nisam cula od osamdesetih.
Relativno nepoznata, Muscles, Diana Ross.
Ja otpjevala. Odvratno me za cut, jer su mi glasnice nakon zadnje upale dale konacni otkaz, pa se povremeno cuje samo neko piskutanje ili nista, al rijeci sam znala.
Nekad sam lijepo pjevala.
A di si ti to izvodila striptiz, molim te?

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Išla sam pješke, pobogu. Ali žustro.


Koliko sam shvatila, o tome kako mu je umrla majka. Logično je da je zaradio od te pjesme u reklami za pivo, stoga, jer čovjek ništa ne želi koliko prodat mrtvu mater. Inače su mi bezvezni, ali ovo mi se baš brutalno zgadilo.
Je, i meni, bas tak!
A ljudi ih puse, jebiga. Isfurali su se i uhvatili pravo vrijeme za to.


E, edit!
Dok sam isla na step aerobic, ne znam jel se koreografija racuna ko ples, brijem da ne, ali bilo mi je fenomenalno i puno poletnije sam skakala kad bi bila neka super pjesma.
Hannah 3 is offline  
Old 23.11.2017., 04:40   #6235
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ne, al me tjera da pjevam!
Ja samo otvaram usta po cesti i nadam se da me nitko ne vidi. I nije to striptiz, samo sam se raskopčavala jer mi je bilo toplo. I svejedno sam oznojena došla doma. edot: rekla sam to već. upsić?

Quote:
brijem da ne
Ma šta se ne bi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 23.11.2017., 04:59   #6236
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja samo otvaram usta po cesti i nadam se da me nitko ne vidi. I nije to striptiz, samo sam se raskopčavala jer mi je bilo toplo. I svejedno sam oznojena došla doma. edot: rekla sam to već. upsić?


Ma šta se ne bi.
A nis, idemo onda skupa sad kad krenu standovi i muzika, ti otvaraj usta i skidaj se, ja cu pjevat, mozda nekaj i zaradimo, tebi budu placali da nastavis, a meni da prestanem.

A racuna se step, a?
Meni je nekak pasala Anastacia, Shakira, joj i sjecam se da se ovo cesto vrtilo, tad smo jos imali mini liniju i kazic
https://youtu.be/V7eZD3TKn_M
i ta mi je bila super za step, samo su te sve pjesme bile malo obradjene ili nekak namjestene da ima neki broj BPM-a.
Ne, ili smo se mi prilagodjavali, pa su na pocetku isle sporije, a prema kraju sata brze, e da tak je bilo.
Hannah 3 is offline  
Old 23.11.2017., 05:26   #6237
Da si stavila Underneath your clothes još bih znala što je, ovako jebiga.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 23.11.2017., 07:49   #6238
Mnm i guilty pleasure, obožavam Shakiru.
Ay Carmela is online now  
Old 23.11.2017., 08:58   #6239
Quote:
Luneta kaže: Pogledaj post
Uzas. O cemu ta pjesma uopce govori, pjeva, sto znaci 'zaspala je zadnja ruza hrvatska?".
A taj pjevac, Jojo, Jajo, kakomuime, koja pretenciozna karikatura isuseboze, ono, mi smo netko i nesto vi seljacine. Jao. Bljak. Zbljuv.
Govori o njegovoj pokojnoj mami.
Gzena is offline  
Old 23.11.2017., 09:10   #6240
Ma čitava naša glazbena scena je redikulozna. Ne znam jel mogu nabrojat pet ljudi i vandova koji su ok.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.