Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 23:42   #61
Garethe, bring it home! Sve što trebaš je nastaviti ritam U reprezentacija.
mitch is offline  
Old 15.11.2017., 23:47   #62
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Garethe, bring it home! Sve što trebaš je nastaviti ritam U reprezentacija.
Ja bi volio da osvoje sad kad nema Talijana. Volim se sprdati s njima i općenito sam sumnjičav prema njihovim igračima ali kao reprezentacija su mi zapravo dragi zbog toga što su takve epske luzerčine. Ako ništa drugo možeš se dobro nasmijati ruganju njihovih novinara kad ispadnu s velikog natjecanja.
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 15.11.2017., 23:50   #63
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
i općenito sam sumnjičav prema njihovim igračima
Svi su. Osim cijenjenog Magica i još cjenjenijeg gospodina Milesa iz Football Manager teama. Mada nisam igrao zadnja dva-tri, možda tamo i ne drmaju više kao na starim.

Ali fakat si mislim da bi ovo čudo što su njihovi klinci napravili osvojivši oba omladinska turnira, baš na istoku, moglo biti znak za hattrick. Stavit ću 20 kuna da uzimaju naslov, ima value.
mitch is offline  
Old 15.11.2017., 23:55   #64
sad kad je uvedena video tehnologija? ne
Ajutokintumi is offline  
Old 15.11.2017., 23:56   #65
Vratilo im se to 2010.
mitch is offline  
Old 16.11.2017., 00:37   #66
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post

Poslije toga jedina momčad jaka po imenima je bila 2002. kada su u nekom zenitu karijere bili Scholes, Beckham, Owen i još neki vrlo dobri igrači, ali Brazil ih je riješio na inividualnu kvalitetu.

Sve kasnije su očekivani rezultati, nema tu neke velike kvalitete ako ih se uspoređuje s vodećim ekipama svijeta i kontinenta. Naravno da imaju kvalitetu za kvalifikacije, ali i tu zapravo često imaju sreće sa ždrijebom. Za ovo SP su imali sramotnu slabu skupinu.
najbolja ekipa Engleske koje se ja lično siječam, ili barem ekipa koja je ispračena sa najviše očekivanja domače javnosti, jest ona što je nastupila u Njemačkoj 06-e. Okosnicu su joj činili igrači tadašnje velike pušišipovske četvorke, i svi su bili u nekom svom primeu, Lampard, Gerrard, Terry, Ferdinand, Cole, Rooney. Bili su dobro popunjeni na večini pozicija i činilo se da mogu daleko, i kvalifikacije su prošli suvereno, bez poraza ako se ne varam. Jasno, na samom turniru su pokazali potpunu impotensu, ne uspijevši odigrati ni 45 minuta smislenog nogometa


ta ekipa iz 02-e je koliko se siječam više pozornost plijenila marketinški, prvenstveno zbog Beckhama koji je tad bio službeno lice fudbala ali ona iz 06-e je imala više talenta, barem na papiru.


a ovako kad gledam, jedini normalan nastup Engleza na mundijalu, koji ja pamtim, je onaj iz 98-e. Jedino su tad ispali muški, dobro su se držali protiv Argentinaca s igračem manje i pokleknuli tek poslije penala. Čak su se i vračali iz zaostatka sa desetoricom ako me pamčenje služi. Ovo ostalo su sve bili tihi prdeži u rosu, i uglavnom dosta komični. 02-e smo se smijali lobu kojeg je Seaman popio od Ronaldinha s pola igrališta, 06-e naivnom Rooneyu što je u četvrtfinalu suigrače ostavio na cjedilu, 2010-e Greenu kojemu je lopta prošla ispod trbuha a prije četiri godine smo se smijali svemu što sa Englezima ima veze


u sličnoj ulozi ih vidim i ovo ljeto, poslužiče prvenstveno kao 'comic relief'. Ima tu talenta nekog, i postoje uslovi za napredak u predstoječim godinama, ali to je danas ipak još uvijek ekipa sa previše rupa i nekompetentnim trenerom a kao takvima im je limit četvrtfinale, i to samo ako im se otvori ždrijeb
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.11.2017., 01:06   #67
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
It's now or never!

eto, i kako sad ozbiljno shvatiti Engleze kad se ne shvačaju ozbiljno ni sami. Jedna takva samoprozvana sila a onda iznova i ponovno daju uzde momčadi u ruke komedijaša kao što su Allardyce, McClaren, Hodgson ili ovaj lik. Pa jebate izgleda kao suvemena inkarnacija Baldricka iz Crne Guje, ne bi me čudilo da ga plačaju u repi. Sami sebe sabotiraju.

Ne volim baš suditi knjigu po koricama ali bogati ovog lika je dovoljno vidjeti i poslušati malo što priča da dodžeš do zaključka kako je totalno zalutao na mjesto gdje je sada i da nema ni blage veze što i kako dalje.


Ne možeš se nadati ničemu sa takvim trenerom na klupi, sve i da imaš ekipu u kojoj klasa stoji na klasi. A inbridi to nemaju. FACT
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.11.2017., 01:12   #68
Meni je on bio najbolji kad je, nakon što je postao najomraženiji čovjek u Engleskoj zbog promašenog penala protiv Njemačke u polufinalu Eura '96., snimio reklamu u kojoj se zajebava na račun tog događaja. Koji klaun.
JollyRoger13 is offline  
Old 16.11.2017., 01:17   #69
Argentina ili Njemačka, možda Brazil, nisam ih gledao puno ali eto dobro su brodili kvalifikacijama. To bi trebao biti trio favorita za titule. Francuzi zatvaraju krug koliko toliko realnih kandidata. A sve mi nešto vuče da bi ovo mogao biti Messijev turnir. Ne mogu taj lični dojam potkrijepiti činjenicama, naprosto imam osiječaj da bogovi tako žele, dužan im je nogomet malo. I plus, mislim da je Messi spreman biti kapetan kojeg Argentina treba. A gaučosi nisu takve trube, igraju dobro turnire i imaju kvalitet, jebaji ga. Jedino ako nešto Sampaoli ne sjebe, taj je sitna duša i nogometna varalica opterečena samopromocijom i kao takav nije čovijek za velika djela.


Španci su ipak u silaznoj putanji, jedino ako Kostulja udže u beast mode i pomrsi račune favoritima. To im je jedini izgled. Belgijanci i Portugal, nemojte me nasmijavati

Quote:
JollyRoger13 kaže: Pogledaj post
Meni je on bio najbolji kad je, nakon što je postao najomraženiji čovjek u Engleskoj zbog promašenog penala protiv Njemačke u polufinalu Eura '96., snimio reklamu u kojoj se zajebava na račun tog događaja. Koji klaun.

pizza hut


je, taj Južnovrati je zbilja komedijaš par ekselans. Twat
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.11.2017., 04:21   #70
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Branio je 9 od 10 utakmica u kvalifikacijama. Zaista, kako li smo propustili da je prvi golman Engleske zapravo pljoki.
pljoki je dobar izbor, osim ako ih put navede na portugal, od ronalda bi ga primao drage volje
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 16.11.2017., 07:27   #71
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Zašto ne bi mogli osvojiti naslov? Veća su se čuda dešavala.
Prerjerao sam, sve je moguce.

Sanjam scenu kako Henderson size pehar svjetskog prvaka.
MagicRat is offline  
Old 16.11.2017., 07:33   #72
nevirujen da imaju tu jakocu za osvojit , al dace se prosrat nebi reka ,
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 16.11.2017., 08:24   #73
Najbolja Engleska koje se sječam je svakako Linekerova. Mogli su do finala 86, da ih nije Maradona zaustavio, a 90 ispali od Njemaca na penale u polufinalu. Imali su vrlo jaku ekipu in na EP 96. Nikad kasnije nisu došli ni blizu te kvalitete više.
PatriotSLO is offline  
Old 16.11.2017., 08:36   #74
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post


Španci su ipak u silaznoj putanji, jedino ako Kostulja udže u beast mode i pomrsi račune favoritima. To im je jedini izgled. Belgijanci i Portugal, nemojte me nasmijavati
Po čemu su Španjolci u silaznoj putanji? Imaju oni baš dosta klasa u ekipi još uvijek i prepoznatljiv stil igre, Morata i Costa(ako digne formu) su najbolje što su imali nakon Villa-Torres tandema još od EURA 2008., veza je i dalje jaka, obrana isto, uz to imaju najboljeg golmana na svijetu.

Belgija ima stvarno jake pojedince, no isto imaju neznalicu na klupi. Ali da ekipa koja ima KDB, Hazarda, Lukakua, Mertensa, Carrasca prema naprijed, Dembélé i Nainggolana, stopere Spursa obrani nije među favoritima, pa ja mislim da bi trebala biti. Jedino što imaju nekako slabi karakter.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 16.11.2017., 08:43   #75
Engleski izbornik otkrio recept za uspjeh na SP-u: "Gareth Southgate sees fearlessness and fitness as key to England’s ambitions"

Dakle, formacija i taktika: da ima 11 igrača na terenu, da trče i ne boje se.

IT'S COMIN' HOME!
Sudden Sid is offline  
Old 16.11.2017., 09:52   #76
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Po čemu su Španjolci u silaznoj putanji?
To sam i ja pomislio. Po meni prvi favoriti za naslov, imaju najkvalitetniju vezu, koliko sam ih gledao i s laznom devetkom su izgledali odlicno u nekim tekmama kvala (tipa Italija).
MagicRat is offline  
Old 16.11.2017., 10:14   #77
Ma trebaju igrati s napadačem, pogotovo kada imaju Costu i Moratu, makar mislim da se potonji više uklapa u tu repku jer je tehnički jači igrač. Za vezu je teško reći jer fakat ne znam koga će staviti tamo, no sigurno imaju najširi izbor igrača. Favoriti su mi ipak Njemci, jednostavno djeluju kompaktniji i čvršće prema iza, u vezi ne zaostaju puno, dok su im napadi tu negdje. Baš bi želio da Reus odigra neki veliki turnir, vjerojatno bi im bio najbolji igrač da nema jebenih ozljeda.

Francuzi imaju fakat hrpu talenata i baš me zanima kako će igrati, meni zasigurno djeluju kao najzanimljivija repka. Samo što im to vrijedi kada ih vodi debil kojemu će uvijek lepi Žiru startati u napadu, mislim solidan je on za repku, no pored svih tih opcija mi se čini nepotreban.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is online now  
Old 16.11.2017., 10:32   #78
Brazil, Njemačka, Francuska - top ešelon za osvajanje naslova.
Argentina, Španjolska, Belgija, Portugal - ešalon koji bi mogao do finala. Ovi imaju to nešto što govori da će teško do naslova. Kod Argentinaca je to što imaju klauna od izbornika, a ako se nedajbože malo Štakor ozlijedi, na aparatima su. Španjolci imaju generaciju koja je potentna, jako, ali još na reprezentativnoj sceni natjecanja nedokazana. Pa tek su odradili smjenu. Belgija i Portugal isto tako, prvenstveno zbog konstante.
Galijun1 is offline  
Old 16.11.2017., 10:41   #79
Njemačka je po meni favorit br.1. Odma iza njih bi stavio Brazil kao favorita br2. U iduću skupinu favorita bi stavio Argentince, Španjolce i Francuze. Vjerujem da se među ovom petorkom skirva budući prvak. Dark horse je Belgija koja stvarno ima impresivnu ekipu na papiru ali ne vidim ih dalje od četvrtfinala.
Ostatak nema ni približnu kvalitetu kao ovih 6 momčadi, ali tko zna, danas svi igraju nogomet.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 16.11.2017., 11:12   #80
Obzirom da smo se raspisali na ovoj temi predlažem da NVM (Naši Veliki Moderatori) promijene topic u SP 2018 - predtopic, obzirom da više nismo na temi Engleza, već na tome tko će osvojiti SP.
Galijun1 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.