Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2017., 18:20   #1
savjet misljenje?

Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot gore..Ali njezina majka ima ljubavnika a u braku je sa starim,nisu se rastajali radi love..I sad su se ona i majka odselile u jedan stan gdje ce bit solo i bilo je mjesto za mene..Ljubavnik je namjestio stan i ja pitam svoju curu jel ti nije nista cudno to malo,jucer si bila sa starim,a dns kuhas rucak novom liku ..Znas da ti je starom tesko i sve..Radi se o tome da je stari arbajtao u njem 5 god,i sad je stara otisla isto prije 5 mj,i odmah cim je bolji job plata odmah nade drugog..I ona i majka urocene protiv starog...Ona meni odg ja volim nova poznanstva..I s tim da ju je dodao neki lik na fejs koji joj je pomagao nositi kuhinju i stvari iz starog stana,i ja vidim ona njemu lajka sliku...Reako sam joj nek si samo upoznava nove ljude i lajka . Kaze mi da joj je puna kapa svega,da je to ponizavajuce zasto pricam protiv (ljubavnika)..i da nam treba malo pauza..eh sta sad da ja radim i tu mogu? Majka s njim manipulira i ic gore za mene je 0 bodova..jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..
Kontagon is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:32   #2
Ne idi niposto,prvo vidis da je i ona nesigurna i ne zna dal bi ili ne.Drugo vidis kakav one moral imaju,kakva mati takva kci,ova je nasla ljubavnika..pravoj kcerki bi to smetalo i ostala bi kod oca

Ne znam,nebi nikad otisla tu da sam na tvom mjestu
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:35   #3
Kakve su to prave kćerke, da znam
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:43   #4
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Kakve su to prave kćerke, da znam
One koje ostaju uz glavu obitelji očito, a ne pomame se za...kako se ono zvaše...a da, opajdarama
Lutkina kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:44   #5
Quote:
Lutkina kuća kaže: Pogledaj post
One koje ostaju uz glavu obitelji očito, a ne pomame se za...kako se ono zvaše...a da, opajdarama
Da je otac uradio isto,ostala bi sigurno uz mater,ali to su te mamine kcerke o kojima ovaj forum i ne pise (kao o maminim sinovima)

PS:isto kao sto nama svima svekrva zagorcava zivot,tebi bi punica ,,i to punica koja se kurva
medina89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 18:52   #6
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot gore..Ali njezina majka ima ljubavnika a u braku je sa starim,nisu se rastajali radi love..I sad su se ona i majka odselile u jedan stan gdje ce bit solo i bilo je mjesto za mene..Ljubavnik je namjestio stan i ja pitam svoju curu jel ti nije nista cudno to malo,jucer si bila sa starim,a dns kuhas rucak novom liku ..Znas da ti je starom tesko i sve..Radi se o tome da je stari arbajtao u njem 5 god,i sad je stara otisla isto prije 5 mj,i odmah cim je bolji job plata odmah nade drugog..I ona i majka urocene protiv starog...Ona meni odg ja volim nova poznanstva..I s tim da ju je dodao neki lik na fejs koji joj je pomagao nositi kuhinju i stvari iz starog stana,i ja vidim ona njemu lajka sliku...Reako sam joj nek si samo upoznava nove ljude i lajka . Kaze mi da joj je puna kapa svega,da je to ponizavajuce zasto pricam protiv (ljubavnika)..i da nam treba malo pauza..eh sta sad da ja radim i tu mogu? Majka s njim manipulira i ic gore za mene je 0 bodova..jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..

ne mlatis dovoljno ojra za mater
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:28   #7
pa niš, sad imaš vremena arbajtati na nekom dobrom jobu
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:32   #8
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
....
Čuj dečko kaj ne vidiš da su ti cura i njena mama dosta sebična i pomalo bezosjećajna bića? Pazi da ne završiš kao curin tata.
Daj si ti traži neku drugu vezu za Njemačku. Raspitaj se malo.
Polako. Imaš vremena.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:39   #9
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
pa niš, sad imaš vremena arbajtati na nekom dobrom jobu


fala vam ekipa na dobrim savjetima..imam 28 ekipa mi se ozenila i nemam bas s puno ljudi popricat...jako su sebicne osobe i toga sam se i bojao i dok je bilo sve dobro..jer gledaju samo da uspiju ..A mala nije takva da bi cmizdrila nesto nego cim vidi da nesto joj ne pase odlazi..mudra je lija..
radim sada i vec imam ustedevine,faks sam zavrsio..vidjet cu kako i sto cu i gdje..
Kontagon is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:41   #10
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
fala vam ekipa na dobrim savjetima..
ništa, ništa, i drugi put
Loonie. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 21:50   #11
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
fala vam ekipa na dobrim savjetima..imam 28 ekipa mi se ozenila i nemam bas s puno ljudi popricat...jako su sebicne osobe i toga sam se i bojao i dok je bilo sve dobro..jer gledaju samo da uspiju ..A mala nije takva da bi cmizdrila nesto nego cim vidi da nesto joj ne pase odlazi..mudra je lija..
radim sada i vec imam ustedevine,faks sam zavrsio..vidjet cu kako i sto cu i gdje..
Imaš tek 28. Ne potrebe prodati se jeftino samo za posao u Njemačkoj i kako bi održao vezu sa takvom curom. Do njega možeš doći na lakši način. Obje su sebične i proračunate, po onome kaj pišeš. Bježi od površnih i samoživih cura. Nije takva kriza valjda ha ?
Prvo sa sobom rasčisti jesi li spreman raditi bilo koji posao dok ne ostvariš što želiš ?
Nađi stabilnu firmu u Austriji ili Njemačkoj, dobre cimere tj.naše dečke zato da su ti troškovi manji, raspitaj se za uvjete i plaću, troškove režija itd.
Dobro sve prouči.
Onda kreni.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:26   #12
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Imaš tek 28. Ne potrebe prodati se jeftino samo za posao u Njemačkoj i kako bi održao vezu sa takvom curom. Do njega možeš doći na lakši način. Obje su sebične i proračunate, po onome kaj pišeš. Bježi od površnih i samoživih cura. Nije takva kriza valjda ha ?
Prvo sa sobom rasčisti jesi li spreman raditi bilo koji posao dok ne ostvariš što želiš ?
Nađi stabilnu firmu u Austriji ili Njemačkoj, dobre cimere tj.naše dečke zato da su ti troškovi manji, raspitaj se za uvjete i plaću, troškove režija itd.
Dobro sve prouči.
Onda kreni.
jesu,takve su da..Imam osjecaj da ce mamica ovog ljubavnika maknut od sebe sada kada im je pomogao oko stana i kada je sve namjesteno vise manje..jer ga znam iz mog kraja je..ok je lik ali je malo munja,previse je dobar a njoj je takav trebao..nije kriza..ima djevojaka stvarno..ali covjek se zapita,sve joj das ,sve stima i cim prva svadica preko fejsbuka odmah prekid..nestabilna je i predvidljiva reko sam joj to ..Budem..valjda cu nac neku ekipu di cu se skompat..
Kontagon is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:27   #13
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
..
Žene ! Ajoj !

Nemoj se baviti njenom mamom i tatom, bavi se sbobom i svojim planovima.
Računaj samo na sebe a ne na nekoga desetog. Vjeruj mi ti si sam sebi najsigurnija veza.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:47   #14
Ako je tako lako izdala rođenog oca , nekoga tko joj je dupe brisao i učio držati žlicu - šta misliš šta će sa tobom koji si joj ništa ?

Gade mi se takve osobe i nije mi jasno kako se pogledaju u ogledalo svakog jutra ? Lako ,pretpostavljam ..

Drago mi je da se pokazala prije nego si spakirao kofere i odselio njoj u milost
.
Sretno ti bilo bez nje !
Bolju od nje ćeš lako naći ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:53   #15
Ako je to sposobna napraviti vlastitom tati, zamisli tek kako bi ti izvisio
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:05   #16
Čim ti kaže da joj treba pauza, biži kući propalo crveni alarm, kreni ju zaboravljat.
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:12   #17
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
Čim ti kaže da joj treba pauza, biži kući propalo crveni alarm, kreni ju zaboravljat.

Neka,cim je to rekla,obrisao sam je sa fb i instagrama..sta ce mi takva..tata joj sve dao,a prica da nije normalan i da joj je muka kad je on blizu njih..a covjek vrhunski mestar..kucu napravio sa 3 stana od koja 2 iznajmljuju..ma sve je dao za njih a one zovu ljubavnika da namjesti im stan sada..zao mi je covjeka..uh kakvih sve ima na ovom svijetu..
Za mene je obitelj svetinja..i mogao sam pravit da je sve oke i otic gore ali vjerujem da bi eskaliralo to kad tad..
Kontagon is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:15   #18
Quote:
Kontagon kaže: Pogledaj post
Trebao sam ic za curom u Njemacku,otisla je kod majke prije mj dana..Planirali smo zivot ......jedna svadica prepirka i ja nemam di u njemackoj..
Dobro, je li tebi krivo sto si se posvadjao s curom ili sto si izgubio preko nje mogucnost odlaska u Njemacku?
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:17   #19
A dobro, to su obiteljski odnosi koje ne možeš jednostrano gledat i nikad se ne smiješ u to miješat. Ne znaš kaj je sve posrijedi. Ono kaj se nazire da je to sve na nezdravoj bazi i bolje se maknut od toga.
humphrey172 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 23:38   #20
Quote:
utisana kaže: Pogledaj post
Dobro, je li tebi krivo sto si se posvadjao s curom ili sto si izgubio preko nje mogucnost odlaska u Njemacku?
Ma neznam sta da ti kazem...mucilo me nezdrav odnos u njihovoj obitelji..Ja se nisam mijesao ni ne bi..zao mi je samo sto smo do neki dan svaki dan se culi i sve idealno a sad cim sam pitao nesto sta joj smeta sad je game over..rekla je da je za nju i mamu ponizavajuce sto ja nju ispitujem za njega.(ljubavnika).eto i da ona ne moze preko toga prijec..mamica joj dala ultimatum...
Kontagon is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.