Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 08:53   #21
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ne znam kak je on kriv za bilo sto ako je ona nezadovoljna i silna kucka?



Ona je neprirodna pa im je i odnos neprirodan.



Partnera se ne ponizava.
Nije on njoj ništa kriv nego je ona frustrirana jer smatra da zbog svojeg doktorata i zarade zasluzuje bolje. A izgleda da joj za boljeg nedostaju neki drugi atributi.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:53   #22
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A mozda je samo kucka?
Možda i to. Mi ne poznajemo ni nju ni njega.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:54   #23
Bože dragi... Nije taj odnos neprirodan zato što se ona osjeća kao "manje žensko" niti će ikakvo pokazivanje samopouzdanja biti dovoljno. Dovoljno za što?
Ne pokazuje se samopouzdanje tako da se uvlačiš u nadjebavanja sa zlostavljačem nego tako da se makneš iz njegovog bolesnog okruženja i koncentriraš se na izgradnju sebe kao osobe koja više u takve odnose neće ulaziti.
A ideja da toj ženi, koja nije ništa drugo nego zlostavljačica, samo treba "pravo muško" koje će je držati pod kontrolom, i u tome se vidi rješenje problema je jednostavno... nezdrava.
Što je najgore, ljudi s ovakvim razmišljanjima još sklope disfunkcionalne obitelji i narode djecu. Samo je pitanje vremena kad će tu nešto puknuti.
Od nezdravih osoba i nezdravih okolina koje oko sebe stvaraju, kad se god može, treba se maknuti. Fizički i u glavi. Nikakva nadjačavanja, pokušaji pokazivanja samopouzdanja i "muškosti" i slične stvari.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:54   #24
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Ne pali ona tebe bas, onako, kao žena muškarca. I ona to osjeca, pa ti uzvraca nepostovanjem. Svaka žena, imala ona doktorat ili ne, ima potrebu da je muškarac dozivljava kao zenu, da ga pali, da dominira nad njom...Da ti nju doživljavaš onako kako muškarac zenu treba dozivljavati, ne bi ti dolazilo da joj prigovaraš za izgled, koji je ženama osjetljiva točka. Niti bi ona bila toliko frustrirana pa ti prigovarala radi slabije zarade. I ja spadam u te tzv. pametne koje dobro zarađuju, i znam da time žena ne gubi onu iskonsku potrebu da je se dozivi prije svega kao žensko bice. Ako toga nema, žena je frustrirana, jer nije ženino prirodno stanje biti dominantnija i ruznija polovica u vezi.

Sent from mTalk
Isto mogu reći da vrijedi obratno. Da ona mene doživljava kao muškarca, ne bi mi prigovarala zbog male plaće, koja je muškarcima slaba točka.
Kada se ona ne libi birati riječi poput nesposoban, bezvrijedan, bezperspektivan, bez novaca, to je samo znači bacanje mamca, a kada ja kažem nešto vezano uz izgled, to je moja slaba točka i vrijeđanje?
Muškarac također ima iskonsku potrebu da ga se doživi prije svega kao muškarca, da ga se poštuje, ne pokušava uspostavljat dominacija itd. Vidiš, sve što kažeš, vrijedi i obratno.
Ili želiš reći da vrijedi onaj stari prirodni zakon 'uspješan muškarac i zgodna žena' da bi dvoje bilo sretno?
mayexplode is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:57   #25
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Nije on njoj ništa kriv nego je ona frustrirana jer smatra da zbog svojeg doktorata i zarade zasluzuje bolje. A izgleda da joj za boljeg nedostaju neki drugi atributi.

Sent from mTalk
Uzas ako netko radi svoje karijere misli da ima pravo zlostavljati bilo koga.

Prvo bi trebalo biti covjek.

Ja bi to gonio u kurac po kratkom postupku pa nek bude silna sto dalje od mene.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:57   #26
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Isto mogu reći da vrijedi obratno. Da ona mene doživljava kao muškarca, ne bi mi prigovarala zbog male plaće, koja je muškarcima slaba točka.

Kada se ona ne libi birati riječi poput nesposoban, bezvrijedan, bezperspektivan, bez novaca, to je samo znači bacanje mamca, a kada ja kažem nešto vezano uz izgled, to je moja slaba točka i vrijeđanje?

Muškarac također ima iskonsku potrebu da ga se doživi prije svega kao muškarca, da ga se poštuje, ne pokušava uspostavljat dominacija itd. Vidiš, sve što kažeš, vrijedi i obratno.

Ili želiš reći da vrijedi onaj stari prirodni zakon 'uspješan muškarac i zgodna žena' da bi dvoje bilo sretno a ne 'uspješna žena i zgodan muškarac'?
Naravno da vrijedi i obrnuto. Zato i izlazes svoj problem ovdje: ona te ne doživljava kao muškarca. A teško ti je to prekinuti jer se već dugo poznajete i imaš osjećaj da ste puno ulozili u vezu.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:57   #27
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Dzaba zeni doktorat i dobra zarada, muškarci cijene dobar izgled. A ona, kad već toliko zarađuje, neka ulozi malo i u svoju fizicku pojavnost, bit ce manje frustrirana i povecat ce sebi šanse da na tržištu nadje boljeg kandidata.

Sent from mTalk
Nikakvo ulaganje u vanjštinu neće pomoći takvoj nakazi.
Klimava is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:58   #28
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Naravno da vrijedi i obrnuto. Zato i izlazes svoj problem ovdje: ona te ne doživljava kao muškarca. A teško ti je to prekinuti jer se već dugo poznajete i imaš osjećaj da ste puno ulozili u vezu.

Sent from mTalk
Kakvog muskarca?
Zar se prema ikome tako treba ponasati?

Kakav je to karakter?
Bljak.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 08:59   #29
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Ne "suti". Nego, žena koja je privlačna i voljena kao žena nema potrebu za tolikim verbalnim ispoljavanjem frustracija. Dakle, tada je i njena prica drugacijeg sadržaja i tona.

Sent from mTalk
Slobodna je tražit si drugog ako se uz ovog ne osjeća prihvaćenom i voljenom.

Ako se radi o tome da joj treba dominantni tip, najbolje da si nađe kamiondžiju.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:01   #30
Quote:
pingui kaže: Pogledaj post
Ne "suti". Nego, žena koja je privlačna i voljena kao žena nema potrebu za tolikim verbalnim ispoljavanjem frustracija. Dakle, tada je i njena prica drugacijeg sadržaja i tona.

Sent from mTalk
Ne mogu biti bolji no što jesam prema njoj, dajem joj previše ljubavi i pažnje a ona uzvraća s tim riječima koje zbilja bole. Kada me tako ponižava, ja jednostavno moram uzvratiti pa bilo i na račun izgleda. Zašto bi ona pravo imala na račun mog posla i plaće a ja na račun njenog izgleda ne? Još na kraju i ja ispadnem onaj čiji joj se karakter ne sviđa zbog riječi koje uputim, a što ja bi trebao trpiti?
mayexplode is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:03   #31
Je, slobodna je naći drugog, ali možda generalno ne spada u pozeljne žene, pa se otresa na ovome kojeg ima doma. Jednako tako, i on je slobodan naći drugu, za njega bolju.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:04   #32
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Ne mogu biti bolji no što jesam prema njoj, dajem joj previše ljubavi i pažnje a ona uzvraća s tim riječima koje zbilja bole.


Pali li ona tebe, onako kao žena muškarca? Imam osjećaj da si korektan i ok prema njoj, ali zapravo te ne pali, trebaš zgodniju.



Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:05   #33
Još bi to ženio. Koji je tebi kurac?
Daj nauči nešto, odjebi je, živi sam u svom malom stanu, to te veseli, kako kažeš.
Pošto te ne poštuje, šanse da te vara su 70%.
Fali ti nešto u tvome životu kada ti treba takvo smeće da ga upotpuni.
dfordisaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:05   #34
Quote:
mayexplode kaže: Pogledaj post
Isto mogu reći da vrijedi obratno. Da ona mene doživljava kao muškarca, ne bi mi prigovarala zbog male plaće, koja je muškarcima slaba točka.
Kada se ona ne libi birati riječi poput nesposoban, bezvrijedan, bezperspektivan, bez novaca, to je samo znači bacanje mamca, a kada ja kažem nešto vezano uz izgled, to je moja slaba točka i vrijeđanje?
Muškarac također ima iskonsku potrebu da ga se doživi prije svega kao muškarca, da ga se poštuje, ne pokušava uspostavljat dominacija itd. Vidiš, sve što kažeš, vrijedi i obratno.
Ili želiš reći da vrijedi onaj stari prirodni zakon 'uspješan muškarac i zgodna žena' da bi dvoje bilo sretno?
A jel ti nju ne smatras dovoljno zgodnom i privlacnom?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:05   #35
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Slobodna je tražit si drugog ako se uz ovog ne osjeća prihvaćenom i voljenom.

Ako se radi o tome da joj treba dominantni tip, najbolje da si nađe kamiondžiju.
A poznato je da doktorice znanosti vole brkatog rodju koji vozi kamion.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:06   #36
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A jel ti nju ne smatras dovoljno zgodnom i privlacnom?
Bas sam htio pitati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:06   #37
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A jel ti nju ne smatras dovoljno zgodnom i privlacnom?
To sam i ja pitala.

Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:08   #38
Postoji nešto bitnije i od ljubavi - poštovanje.
Ali nisam baš uočila da si spomenuo ljubav..
Mislim da ste zajedno iz navike, a i tebi to odgovara, ipak kažeš da je ona van tvoje lige.
I stvarno mislim da joj smeta tvoja neambicioznost, više nema nazad, kolko god se ispričavala, neće biti bolje, samo gore.
Kažeš da ju poznaješ preko 10g, pa njeno ponašanje je tim gore.
Pitaj ju, zar te pozna od jučer ?
Koliko traju te optužbe, kad je počelo?
A i ovaj komentar tvojih frendova je čudan.
Al takvo smo mi društvo Tko je jači, taj tlači, i mi protiv toga nemamo ništa, pa je zato tako kako je
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:09   #39
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A poznato je da doktorice znanosti vole brkatog rodju koji vozi kamion.
a čuj, ako voli ''pravo muško''. Tko će ga znat što njoj treba? Znam jedan takav slučaj.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 09:11   #40
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
a čuj, ako voli ''pravo muško''. Tko će ga znat što njoj treba? Znam jedan takav slučaj.


Uz privlacnu zenu lako je biti pravo muško. A ni kamiondzijama se ne dize na neciju diplomu i placu, nego na sise i dupe. Kakva je ona po tom pitanju?



Sent from mTalk
pingui is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger