Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 10:17   #81
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ajmo bit realni, velik broj ljudi izgleda bezveze do koma.
Ako su opterećeni s izgledom, to je s realnim razlogom, a ne zato što umišljaju mane.
Estetske operacije će s vremenom postajati sve manje invazivne i sve jeftinije, a izgledati će sve prirodnije.
Postati će pod normalno da ljudi drkaju na ovaj način po sebi kad tad.
Ja se tome veselim jer će likovi koji se žale na svoj izgled po forumu konačno ličiti na nešto, a moći će i jebati komade.
Kazao sam da nemam nista protiv .

Veliki broj ljudi koji izgleda bezveze nema para da bi si priustili kirurgiju . Vec danas je estetska kirurgija mnogo jeftinija nego prije .
Mislim odes u Hrvatsku kod zubara ili na plasticnu operaciju i ustedis hrpu para .
I kazao sam da je estetska krirurgija namijenjena za te koji kukaju po forumu .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:21   #82
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali kao liječnik ih ne trabaš zato kažnjavat.

Ni tebi ne bi bilo sve jedno imati most ili protezu koju iza svakog obroka vadiš i pereš, jel tak.? Ako ti ortodonciba omogućuje izradu fiksnog rada, visoke estetike i da se ne bi lagali komocije, zašto ne i sa 65 godina.
Pa jedno je kada jednostavno nemas vise zube i gubis funkcionalnost - nemas s cime jesti i zvakati hrnau. I onda kada se to napravi, jer se treba, pazi se i na estetiku a i na funkcionalnost.

A drugo je kada drkas po zubima bez ikakvog pravog razloga. Ili ih svako malo izbjeljujes da budes kao na filmovima i naslovnicama (gdje se radi obrada photoshopom) pa ih toliko unistis da hoces-neces tada stvarno moras imati ljuskice, a da nisi drkao po zubima ne bi bilo nikom nista. Uostalom kako jedes i zivis godinama tako su zubi sve manje bijeli. Imam doma klinca od 2 godine; ima bijele zube kao "filmski glumac" a moji vucu na zuto. Zasto? Pa ne mozes piti kavu, crno vino itd desetljecima i jesti hranu koja isto farba a da je sve i dalje bijelo bijelo.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:26   #83
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ja se tome veselim jer će likovi koji se žale na svoj izgled po forumu konačno ličiti na nešto, a moći će i jebati komade.
Da zderes koliko hoces i boli te kuki za sve; Onda kada se zdebljas ti usisaju salo i spek i onda jebes komade, pa kada se ponovno zdebljas jer zderes koliko hoces onda opet i tako u krug. Jupi. Eto rjesenja.

Ono znam curu kaj ima dugacak veliki nos i male sise - pazi ovo? Uvijek imala decke bez problema, danas sretno udana i majka.

Znam curu kaj ima "klempave" usi - ista prica.

Apsolutno nikog nije briga od muskih za te stvari sto zene sebi rade plastikom. I kada znas i vidis da je fejk onda u principu neces bit s tom. Kaj rodi ti dijete kaj na kraju uopce ne lici na mater? LOL
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:31   #84
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Kazao sam da nemam nista protiv .

Veliki broj ljudi koji izgleda bezveze nema para da bi si priustili kirurgiju . Vec danas je estetska kirurgija mnogo jeftinija nego prije .
Moj susjed je isao na rutinsku operaciju, ono totalno nesto bez veze realno kada gledas. Dobio bolnicku bakteriju i umro za 3 dana. Ici pod noz samo da bi nesto drko....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:36   #85
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ono znam curu kaj ima dugacak veliki nos i male sise - pazi ovo? Uvijek imala decke bez problema, danas sretno udana i majka.

Znam curu kaj ima "klempave" usi - ista prica.
Ne kažem da ljudi s nekom manom ne mogu pronaći ljubav, dapače, već govorim o tome da se klempava cura možda loše osjeća zbog takve gluposti kao što su uši. Da imam klempave uši, da, bez razmišljanja bi ih operirala. Isto ide za ogromni nos, premale sise, bilo kakvu deformaciju na licu - čemu se opterećivati takvim glupostima u ime nekakve prirodnosti i prihvaćanja sebe. Boli me kurac, hoću se pogledati u ogledalo i izgledati normalno. To je barem moj stav. To što će me netko eliminirati kao potencijalnog partnera puno manje boli nego da me na redovnoj bazi ismijavaju klinci dok hodam ulicom.

Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Apsolutno nikog nije briga od muskih za te stvari sto zene sebi rade plastikom. I kada znas i vidis da je fejk onda u principu neces bit s tom. Kaj rodi ti dijete kaj na kraju uopce ne lici na mater? LOL
Da, ali onda popraviš i decu u nekoj gratis akciji

Pa jeste vidjeli one azijate što se operiraju u bjelce, a klinci i dalje izgledaju kao azijati?
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:39   #86
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Moj susjed je isao na rutinsku operaciju, ono totalno nesto bez veze realno kada gledas. Dobio bolnicku bakteriju i umro za 3 dana. Ici pod noz samo da bi nesto drko....
Znam . Ljudi to shvacaju jako olako . Svaki kirurski zahtijev nosi sa sobom hrpu rizika .
Pa tako i estetska kirurgija . Znas sta mene nervira ? Nervira me cinjenica da dans svi moramo biti isti .
Akcenat je stavljen na fizicki izgled do te mijere da su se i muskarci i zene totalno pogubili .
Kada kazem da su se zene razvele od svoga tijela . Mislim pri tom da ne slusaju ni tijelo a jos manje mozak .
Nisu svijestne da posjeduju jedan epiderm koji reagira na svaku agresiju . Bila ona vanjska ili unutarnja .
Umijesto da traze da uspostave kvalitetnu komunikaciju izmedju mozga i epiderma . One ti slusaju svakoga .
One koje plupaju loncice od ne podnosljivog pritiska zavrse na psihijatriji .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:47   #87
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa jedno je kada jednostavno nemas vise zube i gubis funkcionalnost - nemas s cime jesti i zvakati hrnau. I onda kada se to napravi, jer se treba, pazi se i na estetiku a i na funkcionalnost.

A drugo je kada drkas po zubima bez ikakvog pravog razloga. Ili ih svako malo izbjeljujes da budes kao na filmovima i naslovnicama (gdje se radi obrada photoshopom) pa ih toliko unistis da hoces-neces tada stvarno moras imati ljuskice, a da nisi drkao po zubima ne bi bilo nikom nista. Uostalom kako jedes i zivis godinama tako su zubi sve manje bijeli. Imam doma klinca od 2 godine; ima bijele zube kao "filmski glumac" a moji vucu na zuto. Zasto? Pa ne mozes piti kavu, crno vino itd desetljecima i jesti hranu koja isto farba a da je sve i dalje bijelo bijelo.
Ne, nego se mliječni i zovu tako radi mliječne boje.
Drugo, pigmentiranje zubi izvana načinom prehrane se efikasno rješava pjeskarenjem zubi koje je vrlo jeftino. Ono što zube čini tamnijima tijekom života je permanentno stvaranje tercijarnog dentina koji zubima daje zagasitu boju.


Uostalom, ljuskice se mogu staviti i na faktički svrdlom ne taknute zube, ali takvih pacijenata sa tom platežnom moći je malo. Svakodnevni posao se svodi na ozbiljne i vrlo potrebne rehabilitacije.

Sa sisama ti je slična stvar, ali onih par diskutabilno potrebnih zshvata uvijek strši.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:48   #88
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa mogli su te poslati ortodontu kada si bio mali/mala - ali nisu. No eto, mi smo sada stariji i pametniji pa cemo poslati svoju djecu. No jedno je malo ispraviti zube a drugo je napraviti neku trajnu korekciju. Ili stavljati ljuskice koje nose hrpu dugotrajnih problema. Prevedno nije se isto tetovirati ili nesto nacrtati da traje jedan izlazak.
Poslali su me, ali sam svojevoljno odlucio prestati nositi aparatic.
Sad sam ipak odlucio da je vrijeme za lijepe zubeke.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:48   #89
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Narvno svako navodi vodu na svoj mlin . Personalno ti mogu reci da u ustima imam vrednost jednog porchea . Tako da tvoj osmijeh mene izludi kada pomislim koliko me je kostao .
Dvostruka mjerila, dakle?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:50   #90
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ali kao liječnik ih ne trabaš zato kažnjavat.

Ni tebi ne bi bilo sve jedno imati most ili protezu koju iza svakog obroka vadiš i pereš, jel tak.? Ako ti ortodonciba omogućuje izradu fiksnog rada, visoke estetike i da se ne bi lagali komocije, zašto ne i sa 65 godina.
Pa da.
Svakih 15 godina na servis i nemas brige.
I svakih pol godine kod stomatologa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:52   #91
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Moj susjed je isao na rutinsku operaciju, ono totalno nesto bez veze realno kada gledas. Dobio bolnicku bakteriju i umro za 3 dana. Ici pod noz samo da bi nesto drko....
Djelujes uznemireno radi ljudi koji idu na estetske zahvate.
Zasto?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:55   #92
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Dvostruka mjerila, dakle?
Znas i sam da ih svi primjenjujemo ,mislim dvostruka mijerila . Sta vredi za mene ne vredi za tebe .
Personalno sam morao da ne bude zabune . Ne radi se uopce o foliranju . Da sam mogao izbijeci izbijegao bih svakako . Jebiga paradontit ne oprasta .
edit: radije bih vozio porechea iskreno da ti kazem .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 10:58   #93
Srećom po mene, Hehe
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:00   #94
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Srećom po mene, Hehe
Znas sta . Ako me ovi iplanti ne odvedu u grob . Moj zubar ce zavrsiti u grobu .
Pazi se sta radis ? Jesi li ti stomatolog ?
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:02   #95
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Srećom po mene, Hehe
Nakon fiksnog aparatica ti se mozda javim da mi das ponudu za usatke i ljuskice.
Radi popusta, jel.

Mozda vec i jesam kod tebe?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:04   #96
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Djelujes uznemireno radi ljudi koji idu na estetske zahvate.
Zasto?
Pa pitanje je bilo sto mislite o zenama sa silikonima? Pa kazem ono sto ja mislim. I to je to.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:07   #97
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa pitanje je bilo sto mislite o zenama sa silikonima? Pa kazem ono sto ja mislim. I to je to.
Jel poznas neku takvu?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:14   #98
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Jel poznas neku takvu?
Zivio sam u Aziji gdje je pod "normalno" da se rade plasticne operacije. Npr double eyelid surgery, korekcija nosa, iztanjivanje nogu da se 1 misic presjece i atrofira pa su listovi tanji, jagodice, sise, itd. Od toga najvise ide double eyelid pa ostalo. Pa moras svijecom i mikroskopom traziti zensku koja je prirodna. Kaj je najgore lokalci i ocekuju da zene to sve operiraju u 20tima a ove prirodne su ono - tak je moja baka izgledala, obicna - ne lijepa. Ono WTF? Tako da da - znam jako puno. A ovo sto po Zagrebu vidim ove sponzice i "manekenke" ne bi stapom dirao kako to izgleda.

A ti poznas neku ili samo piskaras?
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:55   #100
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Ja se tome veselim jer će likovi koji se žale na svoj izgled po forumu konačno ličiti na nešto, a moći će i jebati komade.
Nece, jer ce onda pricati da je prirodno i dalje bolje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger