Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2017., 13:02   #81
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post

samo vam objasnjavam da se ljude nemre tak jednostavno analizirat/racionalizirat kak vi to radite tu.
Ja sam vise ciljao na to da cak nit ne trebamo analizirati, ali da ti razlozi zasigurno nisu bezopasni.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.11.2017., 13:05   #82
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ja sam vise ciljao na to da cak nit ne trebamo analizirati, ali da ti razlozi zasigurno nisu bezopasni.
ne znam o cem si pricao prije, vodim raspravu od ovog:

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jednostavno, previsoki kriteriji. Dijelu muske populacije se ne petlja s djevicom, ne zajebava s mozebitnim cekanjem na jebanje do braka, a tipovima kojima taj dio nije problem, ona ne pruza šansu.
s obzirom da si ubacio analizu moje frendice rekla bi da se tvoje price ne poklapaju
Xayah is offline  
Old 16.11.2017., 13:10   #83
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post


s obzirom da si ubacio analizu moje frendice rekla bi da se tvoje price ne poklapaju
Onda preporucujem da se procita cijela rasprava, a ne uskace padobranski. Naime, forumasica je rekla, citiram:

Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Meni osobno bi bio - zaključila bih da sa tobom nešto nije u redu ako nisi ostvarila nikavu dublju emotivnu vezu niti intimnu do tridesete godine ,osim one roditeljske.
Na sto je dobila sijaset uvreda gdje su se naziva ogranicenom, iako je napisano sasvim tocno. U vecini slucajeva, problem je u osobi. Ne moramo cak niti znati koji je, ali ce dobar dio ljudi itekako podignut obrvu. Mozda po pitanju tvoje frendice razlozi nisu seksualne prirode, nisu religiozni, nema traume, ali nekakvi jesu.

To da je ona ekstrovertirana, zgodna, nije glupa, velike sise, ali bas ne moze naci nikoga, a tipovi ne zele jebanje s njom je moguce, al ne bi se kladio na to da nema problema s intimom il' zblizavanjem, jer si sam(a) iskljucio sve ostale moguce razloge, a nije ih ostalo puno.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.11.2017., 13:13   #84
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
a cu npr obratit paznju na ljude koji su tihi jer me zanima sta je s njima i jel mozda kriju zanimljivu osobnost. ove lajave iscitas brzo
u disku, kafiću ćeš prije skontati osobu koja se socijalizira i pleše nego osobu koja tipka na mobitel u kutku sobe, realno. i ovoj prvoj ćeš prije i prići.

Quote:
...ako osoba nije u stanju uci u vezu znaci da postoji problem s intimom/zblizavanjem, a iza toga ne stoji nikakav univerzalan razlog...
postoji - trauma.



ja bih ovu tvoju svrstala upravo u tu grupu jer te naizgled savršene žene, koje na van nemaju nikakvu uočljivu manu... a ne mogu naći NIKAKVOG partnera u 20, 25, 30 godina... pale sve moguće lampice i uzbune.

kad vidim neuglednu ili ružnu osobu koja je djevica u 35. godini života, neće mi to biti red flag - jer jasno mi je zašto je djevica. kad vidim neku asocijalnu znanstvenicu koja cijeli život brije na nauku, nema nikakve socijalne vještine i općenito ju intimni odnosi ne zanimaju, neće mi to biti red flag... kužim, vidim zašto je djevica. ali ove žene koje su inteligentne, Victoria’s Secret model izgleda, ekstroverti tipa Indira iz Colonije, vječno popaljene, kriterija takvih da bi uspjeha imao i tip izgleda Luka Modrić... može li sumnjivije od toga?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 16.11.2017., 13:18   #85
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Bitno u cijeloj priči jest, da li joj uopće neko prilazi, pa ih otpili ili joj niko ne prilazi.
Ovo je bitan podatak.
Bivša kolegica s faksa bila je solo jer joj muškarci nisu prilazili, nisu s njom komunicirali, nisu je zvali na piće mada je bila fizički ok, po priči možda malo povučenija ali je pričala. Na kraju se udala u roku dva mjeseca kad su joj "pronašli" momka.
Druga isti slučaj. Cura fizički ok, povučenija, izlazi vanka, ali joj se muškarci uopće ne obraćaju. Ona i dalje solo. Nikada nije imala momka, a približava se 40-oj.
kokicha is offline  
Old 16.11.2017., 13:18   #86
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
može li sumnjivije od toga?
Može - izmisljeni primjer, koji je cudom - baš iz nase okoline. Ne mislim da je gore navedeni takav, al ta prica da ima nekakav super specifican razlog koji ne spada u gornje navedene po temi, ne vjerujem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.11.2017., 13:23   #87
Quote:
Paige the cool kaže: Pogledaj post
Imam preko 30 godin i ne znam kokektirati i u društvu sam povućena. Nemam nikakve komplekse, nego smatram da je bitnija kvaliteta nego kvantiteta. Pak, mislim da je to totalni out za suprotni spol. Nikad nisam imala momka, ali u društvu lažem da sam imala, da nebi ispala čudna.
Dali mislite da je to skroz neprivlačno većini muških? Mislite li da je bolje i nikoga ne imat, nego puno njih a nekvalitetni su?
Ako je ovo istina sto pises, moguce je da drzis nos previsoko i da to deluje odbojno na tviju okolinu. Kvalitet razgovora se razvija, niko ti nece prici sa recima: "Hej, hajde da diskutujemo o Tolstojevom opusu dela". Nego ce da ti kaze, nesto neobavezno, mozda nesto sto si milion puta do sada cula, ali to je samo pocetak, ti ne znas da li ce iz toga da se razvije nesto kvalitetno. Mozda je nervozan i sve vreme prica bezvezne stvari, ali to n znaci da je glup, neinteligentan ili neskolovan. Daj ljudima priliku da ti uopste pridju, razgovaraj o vremenu par minuta, nece ti pasti kruna s glave, niti sniziti tvoj nivo, ali nekako se mora poceti razgovor sa muskarcem koji bi te zainteresovao. Ali za to prvo moras da izgledas ljubazno, opusteno i da ljude gledas na ravnoj liniji, a ne "od gore".

Druga stvar je da ti lazes u drustvu. Ako lazes za tu jednu stvar, onda lazes i za druge stvari, jer se lazov ne zadrzava samo na jednoj jedinoj lazi. Nemoj da potcenjujes ljude i da mislis da oni bar jednu tvoju laz nisu prozreli. Izgleda kao da ti svoje drustvo smatras idiotima koji ti nisu dorasli, bar tako zvuci ovo sto pises.

Treca stvar je tvoj prezriv odnos prema muskarcima koji ti je ocito usao pod kozu, pa vise i ne primecujes sta pises. Za jednu obicnu stvar, kao sto su carape, sminka, prasak za ves, moze da se kaze da su nekvalitetni, ali nikako za ljudsko bice, to jest - muskarca. Postoje muskarci koji su nevaspitani, neobrazovani, navalentni, koji ti ne odgovaraju ili su ti odbojni. Ali, kada kazes da su "nekvalitetni", ja se sva najezim, jer je to obezvredjivanje veoma niskog stepena, a ti ipak, navodno, trazis neki nivo, ako sam dobro razumela tvoje znacenje "kvaliteta". Znas, muskarci nisu majmuni u izlogu koje mi mozemo da odaberemo po njihovom "kvalitetu". Doke god imas takav stav prema njima, kao prema upotrebnoj stvari, ostaces bez decka, jer ocito i najgluplji oseca tvoj sutinski prezriv stav.

Moj savet ti je da pokusas prvo da se sprijateljis sa nekim muskarcem koji nije kandidat za decka, kako bi se navikla na normalniji odnos prema jednom muskom bicu. Prijatelj ce da ti kaze kada radis i govoris nesto nesvesno, ali negativno sto odbija muskarce. I sama vidis da si do sada ispala iz proseka i da nisi zadovoljna sa time. Znaci, da nesto radis pogresno i nije ceo svet bezveze, nego je problem na izvoru. To se sa malo dobre volje moze popraviti.

Nemoj mi zameriti moje direktne reci, ali ti nisi vise dete, nego odrasla zena i mislim da mozes da podneses impulse sa strane, kako bi mogla da iz drugog ugla pogledas na svoj problem. Cim si ovde napisala to sto te muci, znaci da zelis nesto da promenis i da trazis izlaz iz zacaranog kruga u kome se nalazis. Promene se ne dogadjaju od danas do sutra, ali ono sto mozes da uradis odmah je, da razmislis o ovome sto ti ljudi pisu, svako iz svog ugla, tako da imas dragocene poglede koje do sada nisi imala. Samo od sebe se nista nece promeniti, ti si ta koja treba da nesto uradi, kako bi normalizovala svoju situaciju. Ako si sama, neka to bude zato sto hoces da budes bez decka, a ne zato sto moras.
AlessandraB is offline  
Old 16.11.2017., 13:24   #88
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
To da je ona ekstrovertirana, zgodna, nije glupa, velike sise, ali bas ne moze naci nikoga, a tipovi ne zele jebanje s njom je moguce
ona je sama ta koja izlazi iz odnosa prije nego dodje do seksa

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
u disku, kafiću ćeš prije skontati osobu koja se socijalizira i pleše nego osobu koja tipka na mobitel u kutku sobe, realno. i ovoj prvoj ćeš prije i prići.
ne. ak netko tko je tih i ne sudjeluje me pogleda na nacin koji ja smatram zanimljivim prije cu doc tog tihog pilat s pitanjima. sigurno prije nego nekog TKO PLESE

Quote:
ja bih ovu tvoju svrstala upravo u tu grupu jer te naizgled savršene žene, koje na van nemaju nikakvu uočljivu manu... a ne mogu naći NIKAKVOG partnera u 20, 25, 30 godina... pale sve moguće lampice i uzbune.

kad vidim neuglednu ili ružnu osobu koja je djevica u 35. godini života, neće mi to biti red flag - jer jasno mi je zašto je djevica. kad vidim neku asocijalnu znanstvenicu koja cijeli život brije na nauku, nema nikakve socijalne vještine i općenito ju intimni odnosi ne zanimaju, neće mi to biti red flag... kužim, vidim zašto je djevica. ali ove žene koje su inteligentne, Victoria’s Secret model izgleda, ekstroverti tipa Indira iz Colonije, vječno popaljene, kriterija takvih da bi uspjeha imao i tip izgleda Luka Modrić... može li sumnjivije od toga?
neki ljudi trebaju vise vremena da formiraju intiman odnos, dok s vecinom to ide ovak: upoznas, pricas malo, pohvatate se (il stogod...), vidjate se neko vrijeme i voila. ak slusate istu glazbu odma je to i za zenit

koliko je tocno osoba "sjebana" zbog toga sto to ne radi tako ili "sumnjiva" je upitno
Xayah is offline  
Old 16.11.2017., 13:26   #89
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
ona je sama ta koja izlazi iz odnosa prije nego dodje do seksa
A jebiga, onda si dao odgovor. Ekipi se ne ceka da se ona odluci na intimniji dio veze, oni bi brze, ona ne bi, oni ne gube vrijeme na takve. Meni je to sasvim razumljivo jer ni ja ne bih gubio vrijeme na tako nesto.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.11.2017., 13:30   #90
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
A jebiga, onda si dao odgovor. Ekipi se ne ceka da se ona odluci na intimniji dio veze, oni bi brze, ona ne bi, oni ne gube vrijeme na takve. Meni je to sasvim razumljivo jer ni ja ne bih gubio vrijeme na tako nesto.
understood & agreed
dao sam ti sad i high five.
Xayah is offline  
Old 16.11.2017., 13:58   #91
ja sam picajzla kaj se tiče intimnih odnosa, ono dost dugo čekam jel, al uvijek sam nalazila razumijevanje s druge strane, tak da to ne vidim kao problem. ima muškaraca koji ne trebaju odma i sad
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 16.11.2017., 14:05   #92
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ja sam picajzla kaj se tiče intimnih odnosa, ono dost dugo čekam jel, al uvijek sam nalazila razumijevanje s druge strane, tak da to ne vidim kao problem. ima muškaraca koji ne trebaju odma i sad
u tom slucaju ti odredjuje koliko si zanimljiva kao osoba, koliko imas za ponudit ili koliko jednostavno/tesko si zamjenjiva drugom.

jedini razlog zast sam se slozila s phibsom je taj sto na tom specificnom primjeru zensku smatram jednostavno zamjenjivom po osobnosti.

da nije tako isla bi dalje sa:

marko voli anu.
ivan voli ivanu.

ilija trazi ilijanu. xD
Xayah is offline  
Old 16.11.2017., 14:10   #93
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
u tom slucaju ti odredjuje koliko si zanimljiva kao osoba, koliko imas za ponudit ili koliko jednostavno/tesko si zamjenjiva drugom.

jedini razlog zast sam se slozila s phibsom je taj sto na tom specificnom primjeru zensku smatram jednostavno zamjenjivom po osobnosti.

da nije tako isla bi dalje sa:

marko voli anu.
ivan voli ivanu.

ilija trazi ilijanu. xD
doduše to moje nije baš nešto jerbo se moš fino sjebat ono spikica superiška, par dejtova prošlo,ja se opustim, ajmo se okinut ..a ono

a)pinpek mu nije dovoljno velik
b)ne radi to dobro
c)smrducka
d) nešto po izbori

potrošiš vrijeme sve palo u vodu.

s druge strane , da se kresnem odma prvi put, ja ne znam kaj bi pričala s tom osobom nakon, vjerojatno bi to bio prvi i zadnji put
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 16.11.2017., 14:12   #94
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
s druge strane , da se kresnem odma prvi put, ja ne znam kaj bi pričala s tom osobom nakon, vjerojatno bi to bio prvi i zadnji put
ahhahah tak i ja. horor. mogla sam se zdrkat i gledat film onak...
Xayah is offline  
Old 16.11.2017., 14:15   #95
Quote:
Svjetlosni kaže: Pogledaj post
ima ih dosta koje su nevine s 30 godina
Ja sam izgubio nevinost poslije 30-e
Isuse pa odakle ste vi, kako, zašto, nešto najbolje toliko godina propuštati, ubila bi se
Pulank is offline  
Old 16.11.2017., 14:15   #96
mislim da zapravo nemam dobro mišljenje o muškarcima koji daju odma
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 16.11.2017., 14:19   #97
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Razlog itekako postoji, ma koliko ti ovdje pokusala reci da ne.
A to tvrdiš na temelju? Svojeg mišljenja, projekcija nastalih na temelju anegdotalnih "dokaza ili jer je takvo stajalište većine?

Quote:
Ja postavim pitanje bas o vezama, ti izokrenes i kazes 'troznamenkasti broj veza' koji nema veze s onim sto sam ja napisao, a sad mi kazes da se hvatam za nebitan detalj. Jebiga, bitan je. Ljudi ce s razlogom dignut obrvu ako netko kaze da u 30 godina zivota nije nikad imao nekakvu vezu, i ne, nece popusiti da je to zbog povucenosti.
Gdje sam ja napisala "troznamenkasti broj veza" i što sam to izokrenula? Nabrojala sam sve moguće vrste odnosa od puno veza, malo veza, FF, soliranja itd. - i rekla da one ne ovise o povučenosti. OK, ti si pitao samo za veze, a ja sam navela sve moguće vrste odnosa (osim prijateljstva koje sam slučajno zaboravila), dakle uključujući i veze - i navela da ne mislim da to ima veze s povučenosti. Sad, što sam ja tu izokrenula?

Dignut će obrvu oni koji nemaju pametnijeg posla u životu, nego se baviti drugim ljudima i smišljat svakakve teorije i tračeve o njegovim raaazlozimaaa.


Već sam negdje napisala da znam više takvih cura, a jedna mi je jako dobra frendica - nikakvo zlostavljanje, traume, psihički problemi, cura je fajn zgodna, duge noge, sportašica, super lice, ten kao lutka, komunikativna, ima jako puno poznanika, obično je u centru pažnje u društvu zbog fora i smisla za humor. Istina je da se ne šminka i uvijek nosi vojničke hlače i čizme.

Cura nije bila sigurna dosta dugo u svoju seksualnu orijentaciju, nije bila sigurna je li joj se dečki sviđaju kao seksualni partneri ili zato jer želi biti kao oni. Poslije joj se jedan dečko sviđao i to mu je otvoreno rekla, bez ikakvog koketiranja, ali je on bio zaljubljen u jednu drugu curu i rekao joj je da ju ne vidi na taj način.

I ovo što navodim nije poanta u nekoj anegdotalnoj situaciji da bih potvrdila svoje tvrdnje, nego želim reći sljedeće:

ja uopće ne znam koji je njen razlog zašto nikad nije bila s nikim (ni u vezi ni poljubila se - da ne ispadne da izokrećem), niti sam ju ikad gledala kroz to i to je njen život, zadnje što mi pada na pamet je da kalkuliram o njenim razlozima.

Razlika između nje i autorice je u tome što ona ne laže o tome, već u prvim minutama upoznavanja s drugim ljudima kaže da je ona 30ogodišnja kissless virgin, kao što je i na poslu odmah šefovima rekla da ona ne nije sigurna je li muško ili žensko (na što sam i ja malo ostala, jer ono, nećeš ić pričat privatne stvari na poslu, iako je sve bilo u pozitivnom tonu).

Valjda ima više sreće nego autorica da ne živi u nekom ograničenom društvu sklonom iščuđavanju i razmišljanju o tuđim razlozima, pa to nikom ne predstavlja problem, osim njenoj mami povremeno.

Meni je kod autorice jedino problematično što laže u društvu, zato je mi to djeluje nesigurno i neizgrađeno, ali više je problem što to nije temelj na kojem se izgrađuje samopouzdanje, ali kad vidim odgovore na forumu (cura postavila konkretno pitanje kako koketirati, a skupili se forumaši da presuđuju je li ona normalna ili poremećena), mislim da bih i ja lagala da sam na njenom mjestu.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Anegdotalno, imali smo prije x godina forumasicu...
Da, anegdotalno, kao što su i drugi forumaši napisali svoje anegdote koje su drukčije od tvoje. Tako da "razlog" može biti bilo koji zlostavljanja u djetinjstvu do toga da te veze do tada nisu previše zanimale ili jednostavno do toga da ti je tako pao grah.

Tvrditi za sve takve da su krive traume meni je u rangu da se za sve LGBT tvrdi da su LGBT jer su bile zlostavljane.

Quote:
helena375 kaže: Pogledaj post
Dobro, i sad nakon četiri strane, ima li tko kakav savjet za autoricu?
Osim dijagnoza da s njom nešto definitivno nije u redu.

Znam da je ovo LJES i sve vezano uz to, ali nekako mi je svirepo čak i za forum otpisati ženu od 30 godina jer je, eto, promašila neke društvene rokove i prošo voz

P. S. Ne zanima me pretjerano je li autorica trol ili nije, situacija je lako moguća u stvarnom životu, pa čisto diskusije radi.

Bilo je i nekih konstruktivnih postova i s muške i ženske strane. Ja sam na primjer povezala da ih je više reklo da se one ne šminkaju - što je i slučaj s ovima koje znam pa sam pomislila da možda ima nešto u tome.

Ali definitvno bi bilo zanimljivo da postanemo on topic, koliko samo muškarci imaju priručnika i guidelinesa, bilo bi fora da i cure malo čuju koketiranje for dummies.

Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
U periodu od 20. do 30. upoznao sam ravno dvije zene s kojima sam pozelio vezu. Protiv veza nemam nista, al znam sto meni treba da bih se odlucio na takvo sto. Ako kompatibilna ne naleti ne planiram se uopce vezivati. S tim nemam problem. Obrazovan sam, relativno situiran, uzivam drustveni status i dobro izgledam, a svi mi vec godinama tupe da navedeno moram 'iskoristiti' da uhvatim zenu i cudno-sazalno me gledaju kad saznaju da me veze uglavnom ne zanimaju; to je meni ravno silovanju - tjerat covjeka na nesto sto ne zeli i jos se cudit sto ne koristi 'blagodati' da ostvari nametnuta mu drustvena ocekivanja. Horor.

Valjda sam ulagao u sebe da bih si omogucio zivjeti zivot kakav osjecam da trebam zivjeti (u onoj mjeri u kojoj to ova kurtiblafna od drzave dopusta), a ne podleci pritisku drustva i uvezati se reda radi i dijeliti sudbinu uparenih oko sebe, a ono sto vidjam i (saznam kroz intimnije razgovore) uzrokuje mi jezovite trnce.

Kad bi ljudi imali vise muda uciti o sebi i prestali misliti da im netko drugi moze popuniti prazninu u zivotu bili bi sretniji i takvi bi mozda uspjeli naletjeti na odgovarajuceg partnera s kojim bi mogli ostvariti smislenu vezu. A ne bit u hororima o kojima se moze citati kroz razne pdf-ove ovog foruma.
Ja sam već mislila da nisam normalna što razmišljam kao i ti. Fascinantno mi je koliko ljudi ne kuže koliko su nasilni prema onome što im se ne uklapa u okvire.

Mogla bih dalje teoretizirati da su i sami skloni ostati u istim okvirima upravo iz straha da isto nasilje ne bude upereno prema njima.

I tako nikad pravog napretka. Samo se mijenjaju skupine koje će sada bit na tapeti za stigmatizaciju, mentalni sklop ljudi ostaje isti...

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ja sam vise ciljao na to da cak nit ne trebamo analizirati, ali da ti razlozi zasigurno nisu bezopasni.
Mora da u tim ljudima čući prikriveni psihopat. Ili su opasni jer rasturaju porodicu, natalitet i obiteljske vrijednosti?

Ništa, sljedeći korak je da će morati 30ogodišnje kissless virgins organizirati parade ponosa... pa će ih jedni gađati kamenjima, drugi ginuti za njihova prava itd., znamo već kako ide. Zanimljivo, dali ste mi ideju za otvoriti temu na politici ili sociologiji.

Zadnje uređivanje Alienica : 16.11.2017. at 14:31.
Alienica is offline  
Old 16.11.2017., 14:30   #98
Quote:
Pulank kaže: Pogledaj post
Isuse pa odakle ste vi, kako, zašto, nešto najbolje toliko godina propuštati, ubila bi se
joj molim te..
ja sam s 23 i to valjda nebi da nije naletio lik radi kojeg sam ponorila
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 16.11.2017., 14:39   #99
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
A to tvrdiš na temelju? Svojeg mišljenja, projekcija nastalih na temelju anegdotalnih "dokaza ili jer je takvo stajalište većine?
Znaci ti odgovorno tvrdis da je netko bez ikakvog razloga odlucio da 30 godina nece upoznati nikoga? Znaci, jednostavno razlog uopce ne postoji.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Gdje sam ja napisala "troznamenkasti broj veza" i što sam to izokrenula?
Izokrenula si moj upis, evo citati redom.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Hajd navedi par razloga zasto netko u 30 godina zivota nije imao nekakvu vezu.
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Ne kužim, zašto bi netko trebao imati razlog za tako nešto? Eto, netko imao troznamenkasti broj, netko imao manje, većina imala dvojicu , a netko ni jednog. Ne kužim zašto bi jedino ovaj zadnji trebao tražiti neko opravdanje zašto je tako. I mijenjat formirane obrasce ponašanja?
Pa sam uredno pitao, tko je to do 30 godine imao troznamenkasti ili u ovom slucaju barem stotinu veza. Ne poznajem nikoga takvog.



Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
OK, ti si pitao samo za veze, a ja sam navela sve moguće vrste odnosa (osim prijateljstva koje sam slučajno zaboravila), dakle uključujući i veze - i navela da ne mislim da to ima veze s povučenosti. Sad, što sam ja tu izokrenula?
Zato sto ja namjerno pricam o vezama, ne o jebanju, da bi ti uletjela s troznamenkastim brojem.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Dignut će obrvu oni koji nemaju pametnijeg posla u životu, nego se baviti drugim ljudima i smišljat svakakve teorije i tračeve o njegovim raaazlozimaaa.
Zapravo ovdje uopce nisam pricao o forumasima i slicno, nego to da ce odrasla osoba kad joj druga strana kaze da ima 30+ i da u zivotu nije nikad imala bilo kakvu vezu, dignut obrvu. Ok, ne mislim da ce sve to napraviti, ali dobar dio hoce. Jer nekako ne ulazis bas u vezu s bilo kim, te je ljudima itekako bitno tko je s druge strane.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
ja uopće ne znam koji je njen razlog zašto nikad nije bila s nikim (ni u vezi ni poljubila se - da ne ispadne da izokrećem), niti sam ju ikad gledala kroz to i to je njen život, zadnje što mi pada na pamet je da kalkuliram o njenim razlozima.
S tim se slazem, kad raspravljamo na forumu - ali da se radi o osobi s kojom bi potencijalno mogao imati nesto, onda me razlozi itekako zanimaju. I na to cijelo vrijeme ciljam. Stovise, ako tebe razlozi ne zanimaju, tolerantnija si od mene i to je tvoj izbor.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Valjda ima više sreće nego autorica da ne živi u nekom ograničenom društvu, pa to nikom ne predstavlja problem, osim njenoj mami povremeno.
Ne vidim razlog da se nekog naziva ogranicenim ako zeli znati zasto osoba s kojom ulazi u vezu, nikad nije imala nikog.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Da, anegdotalno, kao što su i drugi forumaši napisali svoje anegdote koje su drukčije od tvoje. Tako da "razlog" može biti bilo koji zlostavljanja u djetinjstvu do toga da te veze do tada nisu previše zanimale ili jednostavno do toga da ti je tako pao grah.
Apsolutno, samo sto sam ja to napisao od starta - razlozi postoje i razlozi su gotovo uvijek u nama samima, u rjeđem broj slucajeva u drustvu. Da si procitala upis o gore navedenoj forumasici, skuzila bi da je napisan s razlogom. A to je da je itekako postojao razlog zasto je navedena sama, a da pritom nije krivo drustvo.

Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Tvrditi za sve takve da su krive traume meni je u rangu da se za sve LGBT tvrdi da su LGBT jer su bile zlostavljane.
Nikad to nisam ni rekao, mozes li pokazati na post gdje imam takve tvrdnje?


Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
Mora da u tim ljudima čući prikriveni psihopat. Ili su opasni jer rasturaju porodicu, natalitet i obiteljske vrijednosti?

Ništa, sljedeći korak je da će morati 30ogodišnje kissless virgins organizirati parade ponosa... pa će ih jedni gađati kamenjima, drugi ginuti za njihova prava itd., znamo već kako ide. Zanimljivo, dali ste mi ideju za otvoriti temu na politici ili sociologiji.
Da li ti uopce citas sto sam napisao ili jednostavno uporno izvrces? Bezopasno je napisao kao bezopasno, u italicu namjerno jer je bilo prikladno, ne da bi rekao da netko jest ili nije psihopat. Pod bezopasno sam mislio, da ocigledno postoje razlozi koji osobu su sprijecili da ostvari bilo kakvu vezu. A kad prebijes 30tu godinu, treba gomile truda i rada na sebi, da se promijenis, s obzirom da je uvodni napisan kako je napisan, ocigledno postoji zelja za ostvarivanjem veze.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 16.11.2017., 15:16   #100
To kad joj nitko ne priđe meni ne "opravdava" nju niti implicira da je osoba potpuno "normalna" (društveno prihvaćena).
Ako netko do 30te, 40te godine nije uspio prelomiti niz razloga u sebi (od samopouzdanja, društvenih uvjetovanja, odgojnih ožiljaka itd) i prići muškarcu koji joj se sviđa kako će prelomiti problem koji se pojavi u životu?

Imam feeling da sam muškarac da bih kraj takve osobe bila u strahu da će prije ili kasnije sve pasti na mene. Jer, opet, imam feeling da takve osobe svojim (ne)ponašanjem zapravo traže baš takvog partnera, onog koji će sve preuzeti na sebe. Niz razloga koji je doveo do takvog mentalnog sklopa i dalje ne mijenja činjenicu da je to takav mentalni sklop.

Možemo imati razumijevanja prema nekome ali zašto bi bila osuda postaviti stvari onakvima kakve jesu?

U ovu grupaciju ne spadaju ljudi koji su svojim vlastitim odabirom i samo-kontrolom odlučili do određenog perioda života imati stvari određeno postavljene. Ali, takva žena ili muškarac kad odluči će napraviti korak, takav je karakter.

Što se same autorice tiče. Kako koketirati? Pa mogu ja objasniti kako koketirati ali što to znači kad ona to nije? Hajdemo to malo suziti, kako koketirati kad imaš takav sklop kakav imaš ti, autorice?

Znači, povučena si i ne priznaješ ono čega se sramiš nego o tome lažeš. Prvo, zašto se sramiš? Zato što si došla do ovdje? Zato što nisi ništa poduzela da to promijeniš? Ili zato što je to društveno ne-odobreno?

Ako ćeš se sramiti zbog nečega, srami se zbog sebe a ne zbog društva jer je na kraju važna slika koju ti imaš o sebi a ne ona društva. Sto ljudi, sto ćudi, bude li se netko mjerio prema drugima na putu je beskonačne frustracije.

Povučene cure itekako mogu svoju povučenost iskoristiti za koketiranje. To je drugačija razina flerta, manje je očita, nježnija je i suptilnija.
Tvoj sramežljivi ali ipak znatiželjni pogled nekom muškarcu može biti mnogo veći stimulans od "snažnog" izravnog "jebačkog" pogleda.

Ako se ne odijevaš izazovno, nema veze. Dolčevite su mi jako seksipilan komad robe, kao i košulja a duge suknje s blagim izrezom znaju probuditi poseban stupanj erotike. Ne moraš pokazati kožu, možeš dotaknuti tu kožu. Muškarci čitaju znakove podsvjesno, oni su naučeni bez nekakve škole. Dodiri kose, dodir svog vrata, lagano prelaženje prstima po svojoj ruci. Umijeće suptilnosti. Ruke su divno zavodničko sredstvo a direktan dodir tuđe kože uopće nije potreban.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger