Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2005., 17:03   #21
Kupila sam njihovu maskaru - great lash - užasna je! Slijepi mi trepavice, a poslije se ne da skinuti...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 17:10   #22
Quote:
chrissy kaže:
Kupila sam njihovu maskaru - great lash - užasna je! Slijepi mi trepavice, a poslije se ne da skinuti...
da,ni jedna meni nikada nije valjala,osim sky high...i zato sam ostala sirom otvorenih usta-kaj to moze biti maybelline????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 17:44   #23
Quote:
Rhea kaže:
Redovno kupujem njihovu maskaru "Lash Expansion",odlicna je
jos jedan za tu maskaru.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2005., 18:52   #24
ovo je za sada jedina maskara koju sam 2 puta kupila
SaraTroroga is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 12:53   #25
Prije nekih 3 ili 4 godine kupila sam onu rozu maskaru sa zelenim vrhom. No.1 u Americi Ukratko, završila je u smeću.

Druge proizvode od njih nisam probala jer trenutno imam hrpu drugih neiskorištenih ili nekorištenih proizvoda doma pa niti ne kupujem toliko.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 16:36   #26
Quote:
Elektra kaže:
Prije nekih 3 ili 4 godine kupila sam onu rozu maskaru sa zelenim vrhom. No.1 u Americi Ukratko, završila je u smeću.

Druge proizvode od njih nisam probala jer trenutno imam hrpu drugih neiskorištenih ili nekorištenih proizvoda doma pa niti ne kupujem toliko.
neznam po cemu je ona #1 u americi,kad to svi koji se malo kuze u kozmetiku ,znaju da je to najvece smece ikad proizvedeno!ako si to pokupila iz reklama-onda si naucila da sve ono sto ameri reklamiraju je drek koji se ne prodaje a glupava raja kupuje"jer tako su rekli!"sve je ovde biznis i nista drugo.
maybelline je fakat srot nad srotovima,zajedno sa cover girl,mf,cak revlonom i l'orealom.to su srot kompanije.ima tu njih jos par-prestige,milani,wt-n-wild...da ne nabrajam...medu tim srotom-kao najbolji je l'oreal.kod njega ipak mozes naci nesto sto valja-ali ovi drugi su smece.totalno smece.al mascare su l'orealove najbolje-iako tako reklama ne kaze jer je rulja skuzila.a isto tako i samo ta jedna mascara od maybellina,za razliku od drugog smeca.sve ostalo se ne isplati kupovati!bacena lova.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 17:21   #27
Quote:
AFRODITA69 kaže:
al mascare su l'orealove najbolje

Trenutno koristim L'Oreal Double Extension. Nikad zadovoljnija.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 17:35   #28
Quote:
Elektra kaže:
Trenutno koristim L'Oreal Double Extension. Nikad zadovoljnija.
to je ona crno/bjela ne?nisam nikad nju probala...ak je to ta.nekad sam stalno upotrebljavala onu volumensku,ali od kako je dosla nova panoramic curl-samo nju kupujem.kod nje,em su trepke debele,em ti ne treba uvijac jer ih vec kod mazanja zavrnu i to jako.svojevremeno su izbacili istu mascaru u plavoj i zelenoj boji-koja je imala iste kvalitete ali zelena nije bila dosta jaka.inace puno korisim zelenu-ali samo od tony&tina-ta je najbolja..medutim-firma je propala...i sad neznam gdje da nadem dobru zelenu mascaru!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 18:08   #29
Quote:
AFRODITA69 kaže:
to je ona crno/bjela ne?nisam nikad nju probala...ak je to ta.nekad sam stalno upotrebljavala onu volumensku,ali od kako je dosla nova panoramic curl-samo nju kupujem.kod nje,em su trepke debele,em ti ne treba uvijac jer ih vec kod mazanja zavrnu i to jako.svojevremeno su izbacili istu mascaru u plavoj i zelenoj boji-koja je imala iste kvalitete ali zelena nije bila dosta jaka.inace puno korisim zelenu-ali samo od tony&tina-ta je najbolja..medutim-firma je propala...i sad neznam gdje da nadem dobru zelenu mascaru!
To je ona pola zlatna pola bijela. Maskara u zelenoj verziji? Na to se nikad ne bih odvažila Neko vrijeme sam čak mislila kupiti od Deborah (ako se ne varam) ljubičastu nijansu al' sam odustala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2005., 19:04   #30
Quote:
Elektra kaže:
To je ona pola zlatna pola bijela. Maskara u zelenoj verziji? Na to se nikad ne bih odvažila Neko vrijeme sam čak mislila kupiti od Deborah (ako se ne varam) ljubičastu nijansu al' sam odustala
da,ja imam jako zelene oci,pa stavim zeleno sjenilo i onda na to zelenu maskaru,uz naravno-neutralni ruz.oci uzasno dodu do izrazaja,kao i sa crnim ili sivim sjenilom.
ljubicasta moze jako lako napraviti oci umornima,ali jedna koja je jako dobra-a isto od l'oreala-je ona bordo boja mascare..ili mislim da pise"plum"..ona bas da onak dubinu-super je na bilo kojim ocima.
mi nemamo te zlatno/bjele maskare!?mislim da su nase crno/bjele.inace takvu jednu vec davno sa prahom sam kupila(za produzavanje)od neke skupe firme...ali nije mi bas bilo neznam kaj...probaj ovu-kaj sam gore napisala..zbilja je dobra.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 15:39   #31
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da,ja imam jako zelene oci,pa stavim zeleno sjenilo i onda na to zelenu maskaru,uz naravno-neutralni ruz.oci uzasno dodu do izrazaja,kao i sa crnim ili sivim sjenilom.
ljubicasta moze jako lako napraviti oci umornima,ali jedna koja je jako dobra-a isto od l'oreala-je ona bordo boja mascare..ili mislim da pise"plum"..ona bas da onak dubinu-super je na bilo kojim ocima.
mi nemamo te zlatno/bjele maskare!?mislim da su nase crno/bjele.inace takvu jednu vec davno sa prahom sam kupila(za produzavanje)od neke skupe firme...ali nije mi bas bilo neznam kaj...probaj ovu-kaj sam gore napisala..zbilja je dobra.
Well, i ja imam zelene oči i tek nedavno sam počela koristiti maslinaste nijanse sjenila i jučer sam kupila nekakvu maslinastu olovku za oči. Vjerujem da će ispasti izražajno

Nego, ne sjećam se da sam ikad vidjela maskaru u zelenoj varijanti tu u HR?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 16:42   #32
Quote:
Elektra kaže:
Well, i ja imam zelene oči i tek nedavno sam počela koristiti maslinaste nijanse sjenila i jučer sam kupila nekakvu maslinastu olovku za oči. Vjerujem da će ispasti izražajno

Nego, ne sjećam se da sam ikad vidjela maskaru u zelenoj varijanti tu u HR?
nisam ni ja...sjecam se polovicom 80-ih kad se to jako furalo,da su svi to furali iz italije.koje marke su bile-nemam pojma..ali ako odes do sephore u trstu-vjerujem da ces naci-ako bas ni jednu drugu(u sto ne vjerujem)onda sephorinu!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 17:25   #33
Quote:
AFRODITA69 kaže:
nisam ni ja...sjecam se polovicom 80-ih kad se to jako furalo,da su svi to furali iz italije.koje marke su bile-nemam pojma..ali ako odes do sephore u trstu-vjerujem da ces naci-ako bas ni jednu drugu(u sto ne vjerujem)onda sephorinu!
Joj, u Trstu nisam bila 100 godina (doslovce). Al' trebala bih skoknuti jedan dan pa pogledat malo i odjeću i to. Nego, postoji drugi problem. Ne mogu se zamisliti sa zelenom maskarom. Zelena...
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2005., 17:35   #34
Quote:
Elektra kaže:
Joj, u Trstu nisam bila 100 godina (doslovce). Al' trebala bih skoknuti jedan dan pa pogledat malo i odjeću i to. Nego, postoji drugi problem. Ne mogu se zamisliti sa zelenom maskarom. Zelena...
nije to ona zelena ko trava ili zaba ili tak nekaj...moja je tzv winter green-jedna neupadljiva ali primjetna zelena koja se stopi sa mojom svjetlom bojom ociju...tesko za zamisliti,znam ali skoro da se i ne vidi kao maskara,ali daje jednu jos intenzivniju boju ociju nego sto jesu.naravno,kad te netko gleda sa strane-vidi se zelenkasto..al opet ima raznih zelenih nijansi-moja je njezno zelena...bas ta neka recimo boje kaj ja znam...mozda maslinasto ali malko svjetlije...nista kricavo-to mi je ruzno!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 16:32   #35
Quote:
AFRODITA69 kaže:
neznam po cemu je ona #1 u americi,kad to svi koji se malo kuze u kozmetiku ,znaju da je to najvece smece ikad proizvedeno!ako si to pokupila iz reklama-onda si naucila da sve ono sto ameri reklamiraju je drek koji se ne prodaje a glupava raja kupuje"jer tako su rekli!"sve je ovde biznis i nista drugo.
maybelline je fakat srot nad srotovima,zajedno sa cover girl,mf,cak revlonom i l'orealom.to su srot kompanije.ima tu njih jos par-prestige,milani,wt-n-wild...da ne nabrajam...medu tim srotom-kao najbolji je l'oreal.kod njega ipak mozes naci nesto sto valja-ali ovi drugi su smece.totalno smece.al mascare su l'orealove najbolje-iako tako reklama ne kaze jer je rulja skuzila.a isto tako i samo ta jedna mascara od maybellina,za razliku od drugog smeca.sve ostalo se ne isplati kupovati!bacena lova.
To sam i ja mislila, ali nije bas tako. Prstige npr. iam super stvari.Npr meni su super Lorealove maskare, ne sve, i neka Max factorova je super.Imam i puno drugih skupljih maskara, ali nisam zadovoljna, neki dan kupila dvije Clinique-uzas i to je za mene smece iako je to kao neka svjetska marka. Od tih skupljih sam jedino zadovoljna Diorovim maskarama, a ove sve druge su uzas. Nisam ni isprobavala te jeftinije firme dok jednom kod frendice nisam probala neku Maybeline i super je.
Loreal ima i super pudere, a Max factor isto.
Tako zbog visegodisnejg iskustva sa skupom dekorativnom kozmetikom znam da je pola tih stvari losije od nekih jeftinijih. Eto slucajno probala i od sada kupujem i jeftinije i skuplje sve zavisi kako mi se sto svidi.
__________________
I am just a prisoner of your love
Xavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 16:44   #36
i jos nesto sam primjetila;sve ove firme koje se mogu nabaviti doma(primjera-l'oreal,revlon,prestige,rimmel,max f.)su doma kvalitetnije i imas puno vise izbora(osim puderi).ovdje je izbor manji.ali kad pricamo o skupim svjetskim brandovima-onda doma nema skoro nista naspram ovdje.eto,kako vec rekoh prije-prestige je ovdje firma koja se prodaje u svakoj rupi od ducana.od olovki do ruzeva do sjenila za oci.i jako su jeftini.najskuplji su im ruzevi koji kostaju oko 4$,sve ostalo je ispod 4$.docim su kod nas recimo sjenila(ako preracunas u dolare)oko 18$.medutim,kod nas(bas limoni)sam naisla na neke boje koje nikad u usa nisam vidla,stvarno super...i kupila par-iako su me kostali dobrih 16$ vise.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2005., 17:50   #37
Quote:
Elektra kaže:
Ne mogu se zamisliti sa zelenom maskarom. Zelena...
Ja imam jednu tamno plavu. kazu da je maskaru u boji najbolje staviti na vrhove trepavica ( mozda nakon "regularne maskare" ako si dovoljno spretna).
Ova moja izgleda crna dok se ne stavi na trepavice - na trepavicama tek dobije fini odsjaj. Meni se svidja, ali nije za svaki dan, barem meni ne.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 12:15   #38
Quote:
croft kaže:

vec godinama meni najbolja maskara
potpisujem. Onu rozu probala i bacila. Imalamsam osjecaj da mi nista ne nanosi.
Lakovi za nokte isto OK i izdrzljivi. Mislim da imam i neko sjenilo.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 12:25   #39
Meni volume`express super izgleda na trepavicama ali me užasno živcira to što se jako preslikava na kapke! Svako malo moram brisati!
__________________
U životu je sve onako kak si sam napraviš
marsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 14:17   #40
Maybeline Ever Fresh

Inace nisam poklonik pudera niti krema u boji jer mi se koza pod njima masti i onda imam osjecaj da se samo zelim otici umiti s ogromnom kolicinom vode i washa... ali ovaj maybelinov puder me oborio s nogu! Lagan je i prozracan! Cak niti nakon nekoliko sati nije se zamastio, makar sam sprintala gradom, jos je i vruce pomalo!
Za svaku pohvalu!!!!
vangoghica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.