Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2007., 17:28   #1
Talking Proizvodi s neobičnim sastojcima

Jučer gledala seriju gdje se ženska kao hvali da joj je redovno mazanje spermom obnovilo kožu, koja se sada sjaji i bla bla bla...ima li zainteresiranih dobrovoljki koji će se mazati tjedan dana pa nam javiti rezultate...pa da više provjerimo taj "mit"
Zamislite samo koliko bi love uštedile ne kupnjom skupocjenih čudotvornih krema...barem muškarcu nije problem svaki dan napuniti posudicu ili pak ako se baš ne viđate često,držati u frižideru do slijedeće pošiljke
__________________
Never bend your head. Always hold it high. Look the world straight in the eye.
(Helen Keller)
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:29   #2
Quote:
momi kaže: Pogledaj post
Jučer gledala seriju gdje se ženska kao hvali da joj je redovno mazanje spermom obnovilo kožu, koja se sada sjaji i bla bla bla...ima li zainteresiranih dobrovoljki koji će se mazati tjedan dana pa nam javiti rezultate...pa da više provjerimo taj "mit"
Zamislite samo koliko bi love uštedile ne kupnjom skupocjenih čudotvornih krema...barem muškarcu nije problem svaki dan napuniti posudicu ili pak ako se baš ne viđate često,držati u frižideru do slijedeće pošiljke
a koju si to seriju gledala??
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 17:33   #3
Preluznato. Inace, ako se nesto spominje u seriji, to ne znaci da je istina. Pa onaj neki doktor stefan frank je antibioticima lijecio viroze. Radije potrazi znanstvene radove o toj temi.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:27   #4
Quote:
momi kaže: Pogledaj post
Karmela pa ti si totalno out ...nije to niš strašno,češnjak se oguli i stavi u sterilnu gazu i još ima vezicu...pa to ti je totalno in u liječenju candide...sad buš se još zgražala kad ti kažem da se može upotrijebiti i tampon namočen u jogurt... , ah neki su totano neupućeni...a onda se čudimo kad nam djeca postavljau pitanje da li se može zatrudnijeti poljupcem
daj ti otvori topic "prirodni ljekovi" il nekaj na tu foru, pa da svaka napise neki koji smo cule od baka.... da ne dode do zabluda i neupucenosti..

btw...jednom davno sam imala neku poznanicu koja se hvalisala da je to s spermom isprobala i da nije bas koristilo... al ona ak se dobro sjecam je pricala da je stavljala ko masku, i nakon 10ak min skidala, a ne ko kremu...
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:34   #5
Quote:
°~Snoopafella~° kaže: Pogledaj post
daj ti otvori topic "prirodni ljekovi" il nekaj na tu foru, pa da svaka napise neki koji smo cule od baka.... da ne dode do zabluda i neupucenosti..

btw...jednom davno sam imala neku poznanicu koja se hvalisala da je to s spermom isprobala i da nije bas koristilo... al ona ak se dobro sjecam je pricala da je stavljala ko masku, i nakon 10ak min skidala, a ne ko kremu...
Ovo s prirodnim lijekovima nije loše,ali da bi nešto moglo biti prirodni lijek trebala bi imati barem nekog tko će mi potvrditi da zaista djeluje .
__________________
Never bend your head. Always hold it high. Look the world straight in the eye.
(Helen Keller)
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:40   #6
Quote:
Karmela kaže: Pogledaj post
Mozda bi ipak bilo bolje da si jela taj jogurt prije nego si dobila gljivice?
Ma totalno si u pravu,ali nažalost nije to tako jednostavno,malo si pogledaj pod zdravlje pa ćeš vidjeti da je candida tiha epidemija što kod nas to u svijetu,budi sretna da nemaš tih problema . Uglavnom nemojmo off topičariti sada govorimo o "čudotvornoj kremi"
Sad si razmišljam da budem sama pokusni kunić,udata sam dakle svježe sperme u izobilju , možda da pomiješam sa kakvom neutralnom kremom prije nanošenja
__________________
Never bend your head. Always hold it high. Look the world straight in the eye.
(Helen Keller)
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:47   #7
moja poznanica je stavlja urin na lice jer je i to kao dobro protiv pristica ili sta ja znam cega, ali ja bome ne bi
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:51   #8
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
moja poznanica je stavlja urin na lice jer je i to kao dobro protiv pristica ili sta ja znam cega, ali ja bome ne bi
a hebiga ja urin ne bi nikad progutala,ali zato sperma ponekad pobjegne ...sto ljudi sto ćudi...ali tu ne govorimo o spermi kao produktu seksualnog zadovoljstva, nego o mogućnosti upotrebe u obliku kreme za lice...ovo je ipak podforum kozmetika
__________________
Never bend your head. Always hold it high. Look the world straight in the eye.
(Helen Keller)
momi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 19:01   #9
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
moja poznanica je stavlja urin na lice jer je i to kao dobro protiv pristica ili sta ja znam cega, ali ja bome ne bi
imaju kreme za lice koje se rade s ureom, ali ona se danas dobija sintetski
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 19:53   #10
Quote:
momi kaže: Pogledaj post
Ovo s prirodnim lijekovima nije loše,ali da bi nešto moglo biti prirodni lijek trebala bi imati barem nekog tko će mi potvrditi da zaista djeluje .
Ne nekog nego dvostruko slijepi test.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 20:42   #11
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
moja poznanica je stavlja urin na lice jer je i to kao dobro protiv pristica ili sta ja znam cega, ali ja bome ne bi
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:02   #12
Jooj to bi bilo za masnu kožu, sperma malo zateže.
Možda kao lifting?
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:02   #13
istina je da ti je lice zategnutije od sperme.. ali ovo sve ostalo baš ne vjerujem.. ak si tak znatiželjna isprobaj sama..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:13   #14
dakle, više - manje smo prošli urin, spermu i jogurt/češnjak u pi*di...
ajmo još, ovo je baš poučno (i zabavno)....


extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:15   #15
Post

Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
istina je da ti je lice zategnutije od sperme.. ali ovo sve ostalo baš ne vjerujem.. ak si tak znatiželjna isprobaj sama..
ja brijem da je jednako zategnuto ko kad si na lice staviš bjelanjak....
onda radije bjelanjak.......ako baš moram....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:47   #16
nisam probala.. ma nisam ni ovo da se mažem
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 21:53   #17
A dokle ide ženska opsjednutost ljepotom, doslovno nam se može prodat svako govno.

Da umivanje urinom? Isusebožepomozi!

Ja imam malog psića evo, nikako da je naučim da piški na pravo mjesto, ako koja želi neka se slobodno javi da skuplja za njom, neću joj ni naplatit!
Marcellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 23:38   #18
Quote:
Marcellina kaže: Pogledaj post
Ja imam malog psića evo, nikako da je naučim da piški na pravo mjesto, ako koja želi neka se slobodno javi da skuplja za njom, neću joj ni naplatit!
ak imas problema sa pristicima probaj da te pas lize po licu ,davno sam cula kako je pseca slina jako dobra za pristice.kao da je cisca od ljudske.nisam probavala!!!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 23:43   #19
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
ak imas problema sa pristicima probaj da te pas lize po licu ,davno sam cula kako je pseca slina jako dobra za pristice.kao da je cisca od ljudske.nisam probavala!!!
za to sam i ja čula...zapravo, ne za prištiće nego za ozbiljne rane..pas liže ranu...(meni to odvratno gnjusno) i od nečega u njegovoj slini ta rana zacjeljuje brže od bilo kojeg lijeka...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 23:45   #20
Quote:
mrkvich kaže: Pogledaj post
ak imas problema sa pristicima probaj da te pas lize po licu ,davno sam cula kako je pseca slina jako dobra za pristice.kao da je cisca od ljudske.nisam probavala!!!
si sigurna da se radi o prištićima, a ne o ranama?
općenito, za životinjsku slinu se kaže da je 'ljekovita' u smislu da pomaže zacijeljenju rana. zato se i kaže 'lizati rane ko pas/životinja' :P
znam da moje zlato uvijek meni pokušava liznuti ranu dok ju imam no nedam mu jer mi se ipak nekako gadi
inaće, bio je neki članak da je sperma jako dobra za zube, jer kao ima puno tih minerala koji jačaju caklinu. no u tom slučaju mora se gutati
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.