Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 12:56   #9781
Quote:
Sarah Walker kaže: Pogledaj post
Razočarana sam sa Trend it up Top coatom koji je bio jako hvaljen, ostaju mi one točkice od njega po noktima a i ne produžuje mi trajnost laka...dapače mislim da mi se brže ofucaju kad ga imam. Essence gel top coat mi je i dalje najbolji.
te točkice obično budu kad se bočica šejka prije nanošenja pa se nakupi zrak unutra.
jesi možda protresla bočicu prije upotrebe?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 20.11.2017., 22:27   #9782
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
te točkice obično budu kad se bočica šejka prije nanošenja pa se nakupi zrak unutra.
jesi možda protresla bočicu prije upotrebe?
Mogu li mozda te tockice biti i ako se lak dobro ne osusi prije nego se stavlja?
putovanježivota is offline  
Old 20.11.2017., 23:07   #9783
Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Mogu li mozda te tockice biti i ako se lak dobro ne osusi prije nego se stavlja?
Ne bi trebalo biti. Svoj top coat (ne sjećam se više da li po naputku @mirtochka ili @Mad_Hatter ), stavljam odmah čim završim deseti prst, krenem na prvi s top coatom. Dakle nisu suhi.
Ako se strese onako bočica sigurno nastaje tako puno mjehurića nakon nanošenja.
Možda ima još koji uzrok (tipa temperatura na kojoj se drži ili nešto treće), ali to ne znam.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 21.11.2017., 00:02   #9784
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ne bi trebalo biti. Svoj top coat (ne sjećam se više da li po naputku @mirtochka ili @Mad_Hatter ), stavljam odmah čim završim deseti prst, krenem na prvi s top coatom. Dakle nisu suhi.
Ako se strese onako bočica sigurno nastaje tako puno mjehurića nakon nanošenja.
Možda ima još koji uzrok (tipa temperatura na kojoj se drži ili nešto treće), ali to ne znam.
Hvala. Ja sam uvijek mislila da se to treba cekati da nokti budu potpuno suhu.
putovanježivota is offline  
Old 21.11.2017., 05:57   #9785
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
a postoje raličiti? joj koji sam ja
ja pročitala ovdje na forumu: super je trend it up top coat i naravno poletila uzeti, nisam ni čitala dalje od : TOP COAT...

uglavnom, ja imam njihov shine and gel top coat i taj je žešći shit...
ni dan mi lak ne izdrži, bilo koji lak...
a što je najbolje, skida se nenormalno teško, pa mi nije jasno kako se uspije chopat u roku odmah na vrhu nokta

ja mislim na


Quote:
putovanježivota kaže: Pogledaj post
Mogu li mozda te tockice biti i ako se lak dobro ne osusi prije nego se stavlja?
svrha quick tj.ultra dry top coata je da ne čekaš da ti se posuši već ga dmah namažeš

nikako mućkati bočicu
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 21.11.2017., 08:36   #9786
Meni se te točkice stvarjau i od Aura top coata.
I od Essenca mi je znalo nekad biti.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 21.11.2017., 22:05   #9787
ima ustvari i treći, longlasting. ili, kako su ga ovdje prozvali, longdrying. no me gusta.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 01.12.2017., 16:11   #9788
G. Armani lominous silk tekuci puder. Sudeći po recenzijama, ovo je trebao biti moj hg puder, zelim ga vec dugo, imam suhu kozu i volim taj luminous finish. Sva sreca, kupila ga je frendica i poslala mi uzorak da ga isprobam. Dakle, puder nije los, ali nije ni ono sto opisuju. Trajnost mu je osrednja, a nema ni taj glowy looking skin finish koji sam ocekivala, bar ne u toj mjeri kako sam ja zeljela. Meni je vrlo slican Loreal true match puderu samo sto je potonji 7 puta jeftiniji, a po trajnosti cak bolji.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 01.12.2017., 21:50   #9789
1) too faced chocolate bar paleta. vecina boja uopce nema pigmenta, a one koje imaju izgledaju blago receno ocajno; ne znan koji je nas izraz za fallout ali toga ima pun k... ona najobicnija catrice copper paletica je savrsenstvo u odnosu na ovo smece. jos mi je dosla djelomicno polomljena ali tu 'zaslugu' pripisujen nasin postarima

2) jeffree star gemini liquid lipstick. nije los, ali nije ono sta san ocekivala. triba definitivno vise slojeva i uvik je onako tacky nekako, cak i uz neki prozirni puder u prahu priko njega, a ni trajnost mu nije nesto wow, na unutarnjem dijelu usana se skida strasno brzo.
__________________
bring me out from the prison of my own pride
ademptia is offline  
Old 01.12.2017., 22:15   #9790
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
1) too faced chocolate bar paleta. vecina boja uopce nema pigmenta, a one koje imaju izgledaju blago receno ocajno; ne znan koji je nas izraz za fallout ali toga ima pun k... ona najobicnija catrice copper paletica je savrsenstvo u odnosu na ovo smece. jos mi je dosla djelomicno polomljena ali tu 'zaslugu' pripisujen nasin postarima
Ako je tako onda je to sramota za firmu kao što je Too faced, ali opet ljudi govore da su se pokvarili.


Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 01.12.2017., 23:00   #9791
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
G. Armani lominous silk tekuci puder. Sudeći po recenzijama, ovo je trebao biti moj hg puder, zelim ga vec dugo, imam suhu kozu i volim taj luminous finish. Sva sreca, kupila ga je frendica i poslala mi uzorak da ga isprobam. Dakle, puder nije los, ali nije ni ono sto opisuju. Trajnost mu je osrednja, a nema ni taj glowy looking skin finish koji sam ocekivala, bar ne u toj mjeri kako sam ja zeljela. Meni je vrlo slican Loreal true match puderu samo sto je potonji 7 puta jeftiniji, a po trajnosti cak bolji.
guglala sam taj puder kad se kod nas pojavio i meni iskreno nije jasno na koju foru isti može biti dobar za suhu kožu kad mu je sastav prilično isušujuć te recenzije na internetu nemaju veze s vezom.
nisam sigurna je li to taj koji frendica ima, uglavnom ona ima neki njihov, ali žena je mješovita i koristi ga samo u toplijem periodu jer je i njoj zimi isušujuć.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 01.12.2017., 23:14   #9792
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
G. Armani lominous silk tekuci puder. Sudeći po recenzijama, ovo je trebao biti moj hg puder, zelim ga vec dugo, imam suhu kozu i volim taj luminous finish. Sva sreca, kupila ga je frendica i poslala mi uzorak da ga isprobam. Dakle, puder nije los, ali nije ni ono sto opisuju. Trajnost mu je osrednja, a nema ni taj glowy looking skin finish koji sam ocekivala, bar ne u toj mjeri kako sam ja zeljela. Meni je vrlo slican Loreal true match puderu samo sto je potonji 7 puta jeftiniji, a po trajnosti cak bolji.
Ja se slazem s opisom. Loreal mi ne odgovaraju pa ni ne mogu usporediti.
Taj GA luminus je bas prosjecan puder, nije toliko los ali za neki 70kn.
Ali on nema nista posebno i nista od tog sto bi trebao biti. A luminus najmanje a ja cak nisam ni toliko suha.
rosa_salvaje is offline  
Old 02.12.2017., 00:57   #9793
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
G. Armani lominous silk tekuci puder. Sudeći po recenzijama, ovo je trebao biti moj hg puder, zelim ga vec dugo, imam suhu kozu i volim taj luminous finish. Sva sreca, kupila ga je frendica i poslala mi uzorak da ga isprobam. Dakle, puder nije los, ali nije ni ono sto opisuju. Trajnost mu je osrednja, a nema ni taj glowy looking skin finish koji sam ocekivala, bar ne u toj mjeri kako sam ja zeljela. Meni je vrlo slican Loreal true match puderu samo sto je potonji 7 puta jeftiniji, a po trajnosti cak bolji.
Hvala ti za ovo. Taman da ga ne tražim. Imam ovaj Loreal ali nije moj cup of tea.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 02.12.2017., 15:58   #9794
Trend it up Maxi Drama Khol Mascara False Lashes Effect Čim trepnem, sva mi se preslika ispod očiju.
unruly is offline  
Old 02.12.2017., 16:36   #9795
Afrodita trake za depilaciju kupila sam ih u dm-u jer su bile snižene za probu, ali ne valjaju ništa.
Parlas is offline  
Old 02.12.2017., 18:17   #9796
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ako je tako onda je to sramota za firmu kao što je Too faced, ali opet ljudi govore da su se pokvarili.


Via Tapatalk

meni od Too Faced-a niti jedna paleta nije bila dobra , a probala sam i par LE izdanja i par regularnih ... zadnje sam uzela Better together sa Kat Von D i polovicu 2F srca prosljedila dalje, onda me sweetkiss uvjerila da dam šansu jer mi je za oko zapela Natural Love ali sam full skeptična i dalje nisam sigurna bez obzira koliko lijepo izgledala
maslelu is offline  
Old 02.12.2017., 19:19   #9797
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
Trend it up Maxi Drama Khol Mascara False Lashes Effect Čim trepnem, sva mi se preslika ispod očiju.
čini se da su im maskare baš loše. već sam pisala o promašaju zvanom pop lashes na trend it up temi, a neki dan pročitah kako ni panorama eyettention nije dobra.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 02.12.2017., 22:09   #9798
Quote:
čini se da su im maskare baš loše. već sam pisala o promašaju zvanom pop lashes na trend it up temi, a neki dan pročitah kako ni panorama eyettention nije dobra.
Imaš li za preporučiti šta od njih da valja a da nisu maskare?
unruly is offline  
Old 02.12.2017., 23:19   #9799
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
Imaš li za preporučiti šta od njih da valja a da nisu maskare?
dabar mi je sheer nude puder koji je mirtochka preporučila tu na forumu te graceful feminity eyeliner iz neke LE kolekcije. vidjeh danas da su ih snizili na 9,90 kn. druge stvari nisam osobno kupila, jesam isprobala hrpu testera, ali svemu sam našla neku manu. recimo dosta proizvoda za usne ima lijepe nijanse, ali po teksturi se vidi da im trajnost i nije jača strana. korektori mi pak imaju čudne nijanse i prekrečaste teksture koje nisu za suhu kožu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 04.12.2017., 12:52   #9800
Quote:
ademptia kaže: Pogledaj post
1) too faced chocolate bar paleta. vecina boja uopce nema pigmenta, a one koje imaju izgledaju blago receno ocajno; ne znan koji je nas izraz za fallout ali toga ima pun k... ona najobicnija catrice copper paletica je savrsenstvo u odnosu na ovo smece. jos mi je dosla djelomicno polomljena ali tu 'zaslugu' pripisujen nasin postarima.
Nemoj se naljutiti jer ovo što ću sad napisati nije u lošoj namjeri. Ali kad ostavljaš ovakve osvrte, mislim da moraš napisati da si svoju Chocolate Bar paletu naručila sa Ebaya, i da je plaćena oko 9.79 dolara, znači nije original sigurno. Tu činjenicu moraš navesti, jer ovako ispada da pričaš o originalu i sve druge forumašice na temelju toga mogu steći krivi dojam o original paleti.

Osobno nisam probala tu paletu, niti original niti njene inačice sa Ebaya, ali zaista sumnjam da je kvaliteta jednaka, ako po ničemu drugom, onda po samoj kvaliteti sastojaka.
Lorren is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.