Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 10:24   #61
Dobivala se uz Večernji list
I moji ju imaju
Wiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 14:49   #62
Dovraga, zar se niko ne sjeca Luna kralja ponoci?? E to je bio mega trash.
Dilbert_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 15:46   #63
Amanda Quick
zene u 18. vijeku idu bez gaća
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 12:26   #64
Mir-Jam i Andjelika (A. i S. Golon)
to sam čitala u pubertetu

a i Grička vještica
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 12:48   #65
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Mir-Jam i Andjelika (A. i S. Golon)
to sam čitala u pubertetu

a i Grička vještica
zagorka nije treš

on topic. knjige autora iz obitelji Drpić i sličnih polupismenih selebritija, te biografije o istima
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 14:47   #66
Quote:
miss Hide kaže: Pogledaj post
zagorka nije treš

on topic. knjige autora iz obitelji Drpić i sličnih polupismenih selebritija, te biografije o istima
Pa zahvaljujući njoj, jedna čuvena forumašica s teme o homoseksualcima se kulturno uzdignula do neslućenih visina

Ajmo ljudi, prave trešerice na sunce. Ima ko kaj bolje od Sidnija Šeldona? No?
Ili Coelja? Neka se ne uvrijede ljudi, ali....hahaaaahaahaha, ako ništa drugo, zato što je većini manekenki i misica upravo Alkemičar najdraža knjiga
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 14:56   #67
Quote:
napoleon11 kaže: Pogledaj post
Sjecam se samo kako sam se kidao od naslova:
'Sine, ja volim muškarce' ( to govori tata )
'Svekrva me bacila niz stube'
'Zaljubljena sam u udanu ženu'
Takvu hrpu sranja se teško nalazi na jednom mjestu.
Da mi je znati tko im piše te priče...možda kakvi studenti
Da znaš kakav se dobar honorar onomad dobivao za to, drugu bi pjesmu pjevao
Treš zabava i zarada u jednom.....
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 15:58   #68
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post

Ajmo ljudi, prave trešerice na sunce. Ima ko kaj bolje od Sidnija Šeldona? No?
Ili Coelja? Neka se ne uvrijede ljudi, ali....hahaaaahaahaha, ako ništa drugo, zato što je većini manekenki i misica upravo Alkemičar najdraža knjiga
Eeee Šeldon.... Druga strana ponoći ( nema veze ni sa stranom ni sa ponoći), Ako dočekam sutra... a to mi je u 5. razredu bila najbolja knjiga!

Alkemičar - mili bože al se taj Nobel srozao... koma od knjige (ne, nisam manekenka )

Ima Mozaik knjiga tzv. stručnu literaturu, ja kupila nešto kao povijest atomske fizike. E to vam je isto za peti razred, prilagođeni program. Ja listam i vidim preporuku za druge knjige iz te domene -kad tamo JEDAN TE ISTI pisac piše, uz atomsku fiziku, i o genetici, o psihologiji, svemiru, evoluciji, zaštiti okoliša... nemojte to kupovat
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 18:30   #69
Mislim da su trash trasheva oni ljubavni "romani" u Gloriji.
Jednom sam čitao neki ajme užasa, ona konobari ili tako neš onda se spuca sa autom u nekog najbogatijegf tipa u gradu ,pa se ožene pa rastanu ,ne znam kraj bacio sam ga u smeće prije toga.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 19:33   #70
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Da znaš kakav se dobar honorar onomad dobivao za to, drugu bi pjesmu pjevao
Treš zabava i zarada u jednom.....
Znam ja.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:19   #71
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Znam ja.
Zar...zar i ti....?
__________________
Rudeness is the weak person's imitation of strength.
Azriela is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2009., 12:34   #72
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Zar...zar i ti....?
Bilo je kratko, ali nezaboravno. :nostalgija:
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:33   #73
Bojim se da ću pobrati batine od obožavatelja Dana Browna, ali meni je Da Vincijev kod pomalo trashy, s obzirom na to da nema neku estetsku vrijednost, a postigla je ogromnu popularnost i digla mnogo medijske prašine. I dalje smatram da je to bilo nepotrebno i nezasluženo.
Za Coelha se slažem, isti slučaj.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 14:47   #74
Quote:
Novembre kaže: Pogledaj post
Bojim se da ću pobrati batine od obožavatelja Dana Browna, ali meni je Da Vincijev kod pomalo trashy, s obzirom na to da nema neku estetsku vrijednost, a postigla je ogromnu popularnost i digla mnogo medijske prašine. I dalje smatram da je to bilo nepotrebno i nezasluženo.
Za Coelha se slažem, isti slučaj.
DC,HP sve je to jednako.I u biti viđeno masu puta.J.K.Rowling je u biti napravila nešto sasvim jednostavno.(Ne kažem da je jednostavno napisati knjigu ali ona je ideju pokupila doslovno s ulice)Ja se dobro sjećam da su djeca i prije HP naveliko zamišljala da mašu čarobnim štapićem i da bacaju čarolije uz njegovu pomoć,daklet aj koncept nije nov.A Dan Brown je također uzeo priču koja se godinama vrzma okolo dodao malo akcije i voila hit je tu.
Jedina razlika je u tome što djeca sada viču ja sam HP kada mašu štapom ili nečim dok su prije bili oni sami.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 16:01   #75
Da ne ponavljam vec navedene (Collins, Sheldon, Steele...), a u nadi da ce me izvinuti svi ljubitelji, ja zaista tresom smatram Dan Browna i njegovu riznicu napabircenih kvazi informacija zakrpljenih supljom pricom nikakve knjizevne vrijednosti.
Sad vidjeh da nisam jedina.
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 16:04   #76
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post

Alkemičar - mili bože al se taj Nobel srozao... koma od knjige (ne, nisam manekenka )
To ne trebaš naglašavati.
Znaš da si manekenka da bi ti ta knjiga bila vrh vrhova.



Noviji teen trash: Sumrak & co.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 16:06   #77
Quote:
Azriela kaže: Pogledaj post
Da znaš kakav se dobar honorar onomad dobivao za to, drugu bi pjesmu pjevao
Treš zabava i zarada u jednom.....
Joj,da! Sjecam se kako su se, dok sam bila na studijama, odlicno placali tekstovi za narodnjace! Znam iz (skoro pa) prve ruke-sestra jedne frendicine frendice je pojala na srbijanskom tv Pinku
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 16:19   #78
Momo Kapor. Nesto smo, kao, buntovnici, pa smo nesto, kao, urbani, al' zapravo nismo za k....
Medeja... is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:56   #79
Quote:
Nick Carraway kaže: Pogledaj post
Casopis Arena je prekrasan primjer trasha. Ne znam jesu li mi zanimljivije reportaze o iscjeliteljima i vidovnjacima, price o Mati Bulicu i Tomsonu, ispovijesti iseljenika, ili pak Vrtuljak ljubavi. Mladic, 56/172/85, s njemackom mirovinom, trazi pristojnu gospodju za brak. Alkoholicarke i avanturistice iskljucene.
Ajme, da!

Strgala sam se od smijeha kad sam u Frankfurtu vidjela ženu kako kupuje Arenu, meni bi to bilo neugodno.
__________________
Reality is overrated.
Jedri mala jedrilica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 19:15   #80
Quote:
Medeja... kaže: Pogledaj post
Da ne ponavljam vec navedene (Collins, Sheldon, Steele...), a u nadi da ce me izvinuti svi ljubitelji, ja zaista tresom smatram Dan Browna i njegovu riznicu napabircenih kvazi informacija zakrpljenih supljom pricom nikakve knjizevne vrijednosti.
Sad vidjeh da nisam jedina.
Niosdu kvazi informacije, sve informacije imaš u knjizi sveta krv,sveti gral,ne moraš vjerovati u Browna no ako si pročitala gore spomenutu knjigu na tebi je da prosudiš.
Inače meni trash kiklop.Tu retardiranu knjigu bne možeš shvaititi ni iz trećeg čitanja ,a da ne spominjem da se kod prvog čitanja osjećaš kao totalni krele.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.