Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2008., 13:04   #41
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
e to nije treš, to su samo idioti.
istina.... ispričavamo se na strastvenim ispadima
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:06   #42
e i treš su mi oni klinci što se isfuravaju kao da su neki sotonisti pa pišu 666 po svuda
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 13:13   #43
Ovaj podforum, iako mi se činio jako perspektivan, totalno je skrenuo s puta, odmah u startu.
Ljudi, vi uopće ne znate definiciju trasha, pa vama je sve trash, ne znam o čemu se radilo.
Trash bi "po hrvatski" bilo "kič", a radi se o neukusu.No to je samo jedna od definicija.Jer nešto što je neukusno, nužno ne znači i loše.

Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Ne znam hoće li proći ova tema, no ideja je da se govori o određenim skupinama ljudi u društvu koji misle da su "cool" i nešt spešl, a zapravo su nama osobno trash. Tu sada ne govorim o pojedincima, već baš o društvu što može uključivati nekakve skupine ljudi koji se kroz odijevanje ili identificiraju sa nečime ili žele kao naglasiti "svoju posebnost". To osim odijevanja može biti i određeni način ponašanja, stil života, glazba koja se sluša, a sve to obavezno poduprijeto naravno željom da ih mi ostali primjetimo i da se valjda oni na neki način osjećaju prihvaćeni od sebi sličnih i da im se "dive" različiti od njih. Ne mora nužno značiti da su takvi ljudi loši, ali recimo nama osobno je potpuni trash njihova percepcija svijeta i njihovo pokazivanje sebe svijetu.
Neće proći...Gdje je tu trash?

Quote:
Da se krivo ne razumijemo... ja sam svjestan da je ovo donekle mizantropska tema i ja priznajem da sam do određene mjere mizantrop i zato se ova tema može postaviti kao naš osobni doživljaj društva. Stoga, ja sam svjestan da moje ili nečije "osuđivanje" određenih skupina može nekoga povrijediti, ali to je tada samo moj doživljaj koji ne mora biti objektivan, pa se unaprijed ispričavam ako se netko prepozna.
Sasvim nebitno jesi li filantrop ili mizantrop.

Quote:
Znači, meni su evo jedan od najvećih trasheva ljudi koji slušaju cajke i vrijede onoliko jedni drugima što se više mogu kurčiti svojim materijalnim sredstvima, znači skupim satovima, "pilama" koje im kupe tatice, nabijanjem narodnjaka iz auti, a o deranju i bahatosti da ne pričamo. A o ženama koje se lickaju kao da im je cirkus eksplodirao pred facom i vrhuncem kič neukusa kad se obuku kao da idu na štajgu da ne govorim. Ja osobno takav mentalitet u potpunosti ne razumijem i odbojan mi je do te mjere da promatrajući nešto takvo potpuno počnem gubiti vjeru u ljude kao LJUDE jer vidim samo nekakve oblike života koji kao da nemaju svoj psihički život, već žive kao amebe po nekakvim životinjskim principima. To je meni vrhunac trasha ako se to tako lijepo može nazvati.
Ovo što ti pričaš je brđanski balkanski mentalitet, seljačizam.Ne trash.

Quote:
Druga vrsta ljudi koji su mi trash su oni razni alternativci, polualternativci i rockeri na granici alternative koji se obično kreću po Saxu i sl. alternativnim rupetinama, obično su u srednjim 20-ima do srednjih 30-ih, imaju često naočale, onako lažno neurednu frizuru, te su ili neobrijani ili pustili bradu. Obično su jako uvjereni u pravilnost svojeg nepogrešivog ukusa. Izigravaju "dobre dečke" iz susjedstva, a zapravo su sitne snobovske duše zaglibjele u glazbi nekakvih Indie bendova a'la The Smiths... tu se još mogu uvrstati Radiohead, Bob Dylan, Tom Waits, Nick Cave itd. Puni su predrasuda prema ljudima koji smatraju i neke druge stvari vrijednima u životu osim onih koje oni preferiraju. Obično takva vrsta ljudi postaje glazbenim kritičarima jer zbog velike nezaposlenosti u životu mogu si priuštiti profesije koje imaju manje svrhe od struganja pregaženih mačaka na autocestama. Najbolji primjerak takvih ljudi je evo kritičar Ante Perković, a donekle i njegov kolega Dragaš.
Ženski primjerak alternativki ćete prepoznati po tome što često hodaju u nekakvim ružnim krpetinama koje vise po njima sa vrlo često raznim etno motivima i zaustavljaju se kada na cesti na pločniku vide neki Hare Krishna bend koji li ga pili te ga pili i tada bar pola sata uživaju u tome što slušaju. Cure obično imaju onak i vrlo zanimljivo uređene i ofarbane frizure, malo dredloksa ako treba i tako to. O pirsingima po licu ne moram ni pričati. Trash!
Ovo nema veze sa trashom.

Quote:
Treća vrsta trash ljudi su mi oni razni darkeri u crnome (ili današnji EMO). To su obično ljudi dugih crnih kosa koja prekrivaju njihova očajno tužna lica. Oni su tako "tužni" da stalno šute zbog čega izgledaju "vrlo inteligentno" nekima. Jako su nedruštveni, no svejedno jako žele da ih drugi primjećuju u toj napadnoj crnini, crnim čizmetinama i lancima koje nose. Obično su vrlo anoreksični. O neshvaćenosti da ne govorimo. Njih nitko ne shvaća, pa tako niti oni sami sebe. Uživaju u svojoj kvazi patnji i dubokim psihičkim svijetovima koje mogu samo oni proživjeti, a nikako mi mali bijedni smrtnici koji za razliku od njih ne shvaćamo smisao života.

EDIT:
Zaboravih još jednu vrstu ljudi, a to su ovi fensi šmensi trash jadnici koji misle da su "krema društva", a izlaze po Piranhi, Papayi, Hemingway Baru i ostalim blještavim šupama sa bezukusnom nabijajućom trash glazbom. Muške definiraju najčešće bijele raskopčane košulje ko da gledam neku meksičku sapunicu, kila gela u kosi ili ćelave glave, a tijela na steroidima. Žene definira ukočenost, uštogljenost, pozerstvo (molim obratiti pozornost na Indexove galerije pod "nightlife"). Često su polugole u nekakvim sjajnim krpicama i štiklama od 20 cm i takve žene najčešće misle da zaslužuju "NAJBOLJE". A pod najbolje misle na bogatog tipa, po mogućnosti bar 25 godina starijeg od njih, tako da one mogu ne raditi ništa u životu, a živjeti kao primadone, a tipovi zato zauzvrat dobiju pičke. Ali naravno, takve obično nalete na neku bahatu seljačinu koja ih mlati, pa sve dođe na svoje. Zapravo tanka je granica između onih koji slušaju cajke i ovih koji idu u fensi šmensi klubove, a katkada je niti nema.
...kao niti ovo.U biti opisuješ supkulture i njihov način oblačenja.Ovo je više za podforum Psihologija, ako se mene pita.
Ovo nema veze sa trashom.

Trash bi bio da si vidio hrpu tipova na ulici sa trajnom i fudbalerkom, i da su obučeni u odijela od poliestera.To je trash.Ovo ne.

Trash bi bio tip sa Opel Mantom, fudbalerkom, naušnicom sa križićem i potkošuljom.

Trash bi bio da si vidio ženu od 40 godina kako šeće ulicom u širokim hlačama i košuljom sa naramenicama.

To je trash.A ne ovo.

No, tko sam ja da vama sudim što je to trash.Gledajući u kojem smjeru ide ovaj forum, trash će postati i zidni kalendari.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 16:45   #44
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Ovaj podforum, iako mi se činio jako perspektivan, totalno je skrenuo s puta, odmah u startu.
Ljudi, vi uopće ne znate definiciju trasha, pa vama je sve trash, ne znam o čemu se radilo.
Umrijet ću od smijeha...

On topic
Meni su treš ovi koji idu na domjenke, kad se otvaraju neki dućani i tako to...uvijek ista ekipa, Fani, Bani, Nina, Antea....
Najbolje mi je kad se pojave neke lovatorice i počnu prosipat bisere...i ja se oblačim u Zari! Je rajt, kako da ne...
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 17:48   #45
meni je ova tema presuper,totalni treš
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 18:23   #46
I meni je tema super, ali mislim da je Anton u pravu da smijer kojim je krenula rasprava nema toliko veze sa trash pdf-om, bliže je psihologiji
Al nije ni bitno kada itekako postoji relacija između ta 2 pojma (trash i psihologija)
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2008., 19:33   #47
treš ljudov..mislim ono ,sto ti pada na pamet stari moj
mislite da postoji treš publika za tako sto,da ih njezno obozava ili grubo,svejedno?
__________________
it´s ok
supercunt is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:15   #48
Tebi nije trash, Antone sa mračne strane miseca.... al NEKIMA je trash, pa eto.... pomiri se sa tim
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:17   #49
Quote:
...kao niti ovo.U biti opisuješ supkulture i njihov način oblačenja.Ovo je više za podforum Psihologija, ako se mene pita.
Ovo nema veze sa trashom.

Gle, možda si ti trasher ako ne kužiš da je to trash. I subkulture i religije i svašta može biti trash. Ljudska psihologija je više trash, nego izlazni produkt iz te psihologije, a o tome se i radi.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:28   #50
Quote:
supercunt kaže: Pogledaj post
meni je ova tema presuper,totalni treš

a koja je tema...sve se moglo riješit na nekom od postojećih topica

Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Tebi nije trash, Antone sa mračne strane miseca.... al NEKIMA je trash, pa eto.... pomiri se sa tim
baš o tome pričam
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:43   #51
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
Tebi nije trash, Antone sa mračne strane miseca.... al NEKIMA je trash, pa eto.... pomiri se sa tim
Onda ovaj podforum nema smisla.Ako će se gledati neko individualno poimanje pojma "trash", čemu onda ovo?
"Meni su trash zidni kalendari, bijeli radijatori, stolice na kotače, radni stol, autobus, tramvaj sa škarastim pantografom."
Imali to smisla?Naravno da nema.Te stvari nisu trash, ali navodim primjer kako bi to onda izgledalo.
Osobno bih brisao ovakve teme.Ti pišeš o stereotipima, a ne o trashu.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:01   #52
Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Onda ovaj podforum nema smisla.Ako će se gledati neko individualno poimanje pojma "trash", čemu onda ovo?
"Meni su trash zidni kalendari, bijeli radijatori, stolice na kotače, radni stol, autobus, tramvaj sa škarastim pantografom."
Imali to smisla?Naravno da nema.Te stvari nisu trash, ali navodim primjer kako bi to onda izgledalo.
Osobno bih brisao ovakve teme.Ti pišeš o stereotipima, a ne o trashu.
ovdje se priča o ukusima.
A ukusi su različiti.Definicija trasha možda postoji, ali je isto tako vrlo razvučena i daje puno prostora.Nije egzaktna znanost i glupo je da ju se tako tretira.Šarolika je, raznovrsna, objektivan, ali počesto i subjektivan doživljaj pojedinca.Slažem se da puno stvari ovdje nemaju veze s trashom, ali dobro je o tome raspravljati.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:19   #53
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
ovdje se priča o ukusima.
Ovo je podforum Trash, ne Estetika.

Quote:
A ukusi su različiti.Definicija trasha možda postoji, ali je isto tako vrlo razvučena i daje puno prostora.
Razvučena je, ali ne do te mjere, da apsolutno sve može biti trash, pošto je kao bitno subjektivno viđenje pojedinca, kako neki ovdje pišu.

Quote:
Nije egzaktna znanost i glupo je da ju se tako tretira.Šarolika je, raznovrsna, objektivan, ali počesto i subjektivan doživljaj pojedinca.Slažem se da puno stvari ovdje nemaju veze s trashom, ali dobro je o tome raspravljati.
Dakako da nije, i ne treba se tako tretirati.No ne vidim smisla raspravljati o "netrash" stvarima na trash podforumu.Onda ovo može i u Baš razno.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:49   #54
A čuj..znam da dosta toga može pod Baš razno, ovaj pdf je krenuo nekud svukud daaavnih dana.I sada je tu gdje jest.Teško je pričati o bilo čemu kad 90% ljudi uopće ne zna što je trash niti je za taj pojam uopće čulo(da, da, ima i takvih koliko hoćeš), i onda tu netko treba obrazovati one koji to ne znaju.
No pitanje je: kako to učiniti?Pa evo, meni je bolje ovakav način, (manje više)konstruktivne rasprave, može se pročitati i nešto dobro, nego stihijsko zatvaranje topika.
I sad..tu smo.Skupine ljudi koji žive određen lifesytle.Itekako se tu nađe treša.O da..možda ne u svemu nabrojanom, ali u dosta toga.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 09:54   #55
I meni su cajkaroši kojima ceca ili koji već kuratz trešti iz auta totalni treš... isto kao i curice u minjacima do venitla kad je vani -5, ali isto tako su mi totalni trash oni ispirsani klinci u maramama ala Jaser Arafat koji se furaju na neki antifašizam, socijalizam i ine izme...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 11:25   #56
Quote:
ja_a kaže: Pogledaj post
E upravo to. Ja recimo osobno još nisam upoznao curu (a curama sam jako puno bio okružen), a da je bila potpuno normalna ili NEpovršna, a usto i teška šminkerica. Znam da takva potreba za lažnim blještavilom i sjajem, pa pogotovo načinom odijevanja, te iskazivanja sebe proizlazi skoro, pa isključivo iz čistih, nepatvorenih i najiskrenijih kompleksa koji znaju proizvesti u takvim ljudima i krajnje sociopatske karaktere. Imao sam jedan takav slučaj jedne koja je svoje frustracije i komplekse liječila u Hemingway Baru i moram priznati da toliku količinu frustracija, kompleksa, učahurenosti u sebe, sociopatije, mržnje prema drugim ljudima, strahova, bezobzirnosti, sebičnosti, pa naravno na kraju i zlobe kad se sve to sranje spoji, nisam nikad u životu do tad doživio. Da se razumijemo, govorim o ženskoj osobi koju sam jako dobro upoznao kroz par godina, te na kraju i požalio što sam je upoznao, no to mi je bila jako dobra škola, pa samim time i nešto pozitivno. Ima još slučajeva fensi šmensi trešerica koje znam, no ipak ne u takvom stravično lošem izdanju, ali principi funkcioniranja uma su im slični.
E pa vidiš s tvojim napisom se nebih složio... iz njega iskače masa predrasuda i simplificiran je do bola, a i na tom tragu je i tvoj prvi post, točnije dio u kojem se govori o konkretnoj "problematici". Ostatak tvog prvog posta ne želim komentirati jer nisam detaljnije upoznat sa grupacijama o kojima pišeš, no kad govorimo o tim fensi-šmensi mjestima i ekipi koja tamo zalazi najviše komantara o tome dobivamo od ljudi koji tamo ne zalaze ili su bili 2, 3 puta i ne poznaju mnogo ljudi "od tamo".

Naprlitane, praznoglave kokoške i frajeri u bjesnim autima i poluraskopčanim bijelim košuljama su u manjini... doduše oni su i nauočljiviji pa ispadne da su svi, ili večina ljudi koji izlaze po tim mjestima takvi. To je u potpunosti krivo...

Da ne duljim previše samo ću reći da sam godinama izlazio po takvim mjestima i upoznao masu ekipe... velikom večinom su to najnormalniji ljudi koji ne puše mjesta ala Sax, Krivi put, Jabuka i sl... i kaj im onda ostaje? Zagreb ne nudi mnogo raznih opcija... maltene ili možeš izalziti na neka "alternativna" mjesta, partyje, cajke... i kaj ti ostaje ako te ništa od toga ne privlači?

Vidiš ja sam upoznao mnogo cura koje su sve prije nego površne, plitke ili iskompleksirane ali ujedno su bile više ili manje teške šminkerice ... mislim kao da je teški grijeh u subotu navećer se srediti i otići u Hemingway... ili to automatski znači praznoglavost, površnost, neukus, sponzorstvo i sl...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 12:39   #57
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
E pa vidiš s tvojim napisom se nebih složio... iz njega iskače masa predrasuda i simplificiran je do bola, a i na tom tragu je i tvoj prvi post, točnije dio u kojem se govori o konkretnoj "problematici". Ostatak tvog prvog posta ne želim komentirati jer nisam detaljnije upoznat sa grupacijama o kojima pišeš, no kad govorimo o tim fensi-šmensi mjestima i ekipi koja tamo zalazi najviše komantara o tome dobivamo od ljudi koji tamo ne zalaze ili su bili 2, 3 puta i ne poznaju mnogo ljudi "od tamo".

Naprlitane, praznoglave kokoške i frajeri u bjesnim autima i poluraskopčanim bijelim košuljama su u manjini... doduše oni su i nauočljiviji pa ispadne da su svi, ili večina ljudi koji izlaze po tim mjestima takvi. To je u potpunosti krivo...

Da ne duljim previše samo ću reći da sam godinama izlazio po takvim mjestima i upoznao masu ekipe... velikom večinom su to najnormalniji ljudi koji ne puše mjesta ala Sax, Krivi put, Jabuka i sl... i kaj im onda ostaje? Zagreb ne nudi mnogo raznih opcija... maltene ili možeš izalziti na neka "alternativna" mjesta, partyje, cajke... i kaj ti ostaje ako te ništa od toga ne privlači?

Vidiš ja sam upoznao mnogo cura koje su sve prije nego površne, plitke ili iskompleksirane ali ujedno su bile više ili manje teške šminkerice ... mislim kao da je teški grijeh u subotu navećer se srediti i otići u Hemingway... ili to automatski znači praznoglavost, površnost, neukus, sponzorstvo i sl...

Ne ne ne... pa ovo je u biti donekle podforum za predrasude. Ne mora značiti da su svi šminkeri i šminkerice praznoglavi, šupljoglavi, površni materijalisti koji imitiraju život iz meksičkih sapunica, već se radi o tome da je sav taj image koji se vidi na van meni osobno trash, te kod pojedinaca kojih ima podosta to predstavlja i dublji po mojem poimanju "problem". Naravno da sam ja u uvodnom postu sve to malo izkarikirao da ne bude baš presuhoparno i izvukao upravo one najgore primjere koji definiraju taj šminkerski trash. Da se krivo ne shvati, ja isto vjerujem da tu ima puno divnih ljudi i usranih ljudi kao i u real life, ali meni je to isfuravanje jednostavno trash. Definitivno da i u jedan Hemingway Bar izlaze ljudi koji nisu nužno šminkeri ni u jednom segmentu svoje egzistencije, ali pošto znam jednu kravu koja je tam zalazila i za sobom tamo vukla ostale krave i jednu divnu curu koju osobno obožavam, onda isto znam o čemu se radi i razumijem o čemu govoriš.
No isto tako upoznao sam na faxu šminkerice sa takvim mentalnim sklopom na nivou mikroba i ameba da ibez imalo pretjerivanja nisam vjerovao da takvo nešto postoji dok to nisam upoznao, tako da niti moja "pretjerivanja", nisu baš nužno pretjerivanja.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:00   #58
Sa druge strane... mogu i ja spadati pod trash.... mizantrop sam, dosadni i neinventivni buntovnik, žalim se na ljude i njihova gledišta i živote i pravila ko da sam ja nekog kurca bolji... i koliko samo takvih ima još kao ja! ma trash sam!
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:42   #59
A gle... upoznao sam ja i "alternativki" koje ne znaju sastaviti dvije proste proširene rečenice koje imaju veze jedna s drugom ... nadalje govoriš o nekom isfuravanju mislim ono... ljudi koji recimo vole neku "modernu" glazbu, elektronsku glazbu (ala neki npr. lagani Vokal Hose i sl.), R'n'B i sl. to mahom mogu ćuti gdje? Na mjesta koja su etiketirana kao "folerska"... velika večina ekipe po tim mjestima dolaze "normalno" obučena... cipele, trapke, šulja, majica... i muški i ženski... i kakvo je to onda isfuravanje?

Ponavljam-oni extremni primjeri su najuočljiviji ali definitivno ne i najbrojniji. Mada nemam baš ništa protiv da vidim curu koja izgleda kao da je izašla sa neke modne revije, i/ili ima neku sexy pripijenu haljinicu, štiklice i sl. u svakom slučaju mi je to mnogo ljepše od neke u martama u vrečastoj haljini ... no ovdje i onako pričamo o trešu... meni haljinica i štiklice definitivno nisu treš, osim ako ne pričamo o nekoj haljinici na šljokice i sl.

Bez ikakve uvrede ali, kako i sam kažeš znati "jednu kravu koja je tam vukla druge i krave i jednu prekrasnu curu koju obožavaš" ipak znaći i da ne znaš mnogo o tome ... isto tako ja znam barem 15 ljudi koji su redovito zalazili u Jabuku, a ja sam tamo bio svega 2, 3 puta i nebi se baš upustio u neko definitranje ili "kategoriziranje" ni tog mjesta ni ljudi koji tamo zalaze...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 13:53   #60
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Bez ikakve uvrede ali, kako i sam kažeš znati "jednu kravu koja je tam vukla druge i krave i jednu prekrasnu curu koju obožavaš" ipak znaći i da ne znaš mnogo o tome ...

To sam naveo jedan slučaj samo. A znam podosta profila ljudi koji zalaze na takva mjesta. Na žalost/sreću proveo sam zadnjih 10 godina okružen curama svih vrsta.... što da ti kažem!

Inače štikle su meni trash! No mislim da sada opet ovdje pričamo o "tvome" i "mome" doživljaju trasha i nijedan ne mora nužno biti pogrešan. Meni su recimo štikle čisti fetiš i čista pornjava koja nema veze sa "ljepotom", već sa seksualnošću. Sve žene ne doživljavaju štikle na taj način jer su žene, ali svaka štikla je muškom fetiš. Kao dokaz prosurfaj porno stranicama i pogledaj sve žene koje se jebu ako su i potpuno gole u 99% slučajeva imaju na sebi samo štikle. Meni je to fetiš i trash... u pornjavi mi je to odličan trash, a u stvarnosti na curama koje izlaze u fensi šmensi trash rupe mi je to loš i neukusan trash. Ne govorim o sada poslovnim i umjerenim štiklama, već onim štikletinama kakve se uglavnom nose za van.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:07.