Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2009., 21:34   #1
Natječaj za najsantapunicu!

Pravila su slijedeća:
1.Svaka santapunica mora imati upečatljiv naslov
2.Svaka santapunica može imati bezbroj epizoda i ne mora imati kraj
3.Kod svake epizode upišite i naslov i broj santapunice (primjer: Sakupljačica sperme: epizoda 654)

još jedno pravilo koje nećete baš voljeti, al' šta da vam radimo...

4.Bez previše četa i oftopika, molim.

Ako bude dovoljno zainteresiranih pisaca i dovoljno intriga, na kraju ćemo napraviti anketu za glasanje za najbolju santapunicu.
Wooohoooo!

Violently Happy


Lijepa Tena



započinjemo uvodnom pjesmom..
duet alke vuice i jasmina stavrosa
ALKA_bila sam oblak, i
i sunca nisam vidjela
tebe čekalaaaaa

JASMIN_bog te je meni poslao
od srca otkinuo svog, da bi Živio
I čekao da ti meni daš čudo ljubaviiiii

ALKA_hej dragiiiii, hej dragiiiii
ti vratio si mi viiiiid

svojom ljuuuuubaavii
JASMIN_hej lijepa, hej teeeenaaaaa
ti ljubavi života mog,
ne mogu živjeti bez osmijeha tvoooog
teeeeenaaaaa, teeeeenaaaaa!!


1 epizoda
I. scena tena je u crkvi. pali svijeću za bolesnu majku.

ima zamišljeni pogled, prekrasne plave tužne oči i blago kovrčavu drajvetertaft frizuru.

igor je u to vrijeme u studiju i snima spot za svoju novu pjesmu bez tebe..
svi su se uzjebali oko njega, a on mašta o tome da pobjegne negdje daleko gdje ga nitko neće prepoznati (naime, jako je slavan i ne može otići po jogurt a da ga netko ne upita za autogram).

dolores stoji pred ogledalom i sređuje se. ide na dejt sa svojim ljubavnikom adnanom, bogatim bosanćerosom koji je vatra u krevetu i s kojim vara svog dečka iggyija.

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 23:36.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 21:48   #2
tena plače u crkvi, na to dolazi velečasni sudac inače njezin jako dobar prijatelj i pomaže joj da izađe iz crkve pošto je slijepa. tena kreće kući, i hoda polako livadom punom predivnog cvijeća.

igor se iskrada iz studija da ga nitko ne vidi, sjeda u auto i vozi se dugo dugo dugo prema predivnim i pitomim selima. ugleda jedan predivan šumarak i tamo parkira da se malo odmori.

kad začuje predivan ženski glas, kao da je s nebesa sišao. okrene se i ostane nepomičan kada ugleda najljepšu djevu na svijetu, ljepu tenu.

kraj prve epizode
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 23:00   #3
Lijepa Tena-2. epizoda
tena pjevuši i šeta livadom.
vjetar u kosu, u pozadini neka huljićeva melodija.
igor gleda i ne vjeruje.
usne u tiho rekoše- o bože, tko li je ta ljepotica? čija je?

tena začuje muški glas.
uplaši se i reče- tko je to?
igor reče- ja sam igor.
tena: ja sam tena.
igor: pruži joj ruku i stisne. drago mi je.
tena: uplašeno izvuče ruku i promrmlja kako žuri.
igor joj ponudi prijevoz no ona ga odbija..

igor prati tenu pogledom dok ona odlazi.
o bože, kakva ljepotica!, pomisli, moram saznati tko je.

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 22:19.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 16:08   #4
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
glavne uloge: saby čedna (sabina čedić)
joza the cat (josip katalenić)

idemo ljudi.. dajte svoj doprinos.
Sakupljačica Sperme
hmmmm
idemo ovakc
pokupit ću par ideja iz Sunset Beacha


glavni lik nek bude Rozica... djevojka iz međimurskog sela od 17 godina
ona je nedavno gledala red carpet i ugledala Džej Keja i beskraaajno se zaljubila (prije ga nikad nije vidjela jer nije imala tv). Tako Rozica dok završava srednju školu za frizerku pokušava smisliti plan kako da se dočepa Džej Keja ... preko susjede tetkine kumine strine dolazi do Bojana Jambrošića, kandidata HTZ-a i postaje njegova osbna frizerka. Bojan se naravno zaljubi u nju. Ona mu jedne večeri uz vino priznaje svoju opsesiju Džej Kejem i moli ga za pomoć. Ovaj naravno neće , i sav ljubomoran pokazuje joj na laptopu slike Džejkeja i Čedne Sabine. ona sva ljuta lupa Bokyja bocom u glavu te mu krade laptop. Prčkajući po laptopu slučajno otkrije facebook , te dodaje JK-a kao prijatelja te se učlani u sve njegove fan grupe. Nakon 4 dana Josip potvrdi njen rikvest. Ona je presretna , pogotovo kad shvati da JK redovito u status piše što radi, gdje ide , što jede i slično. Odluči ga špijunirati. Jednog dana saznala je gdje će snimati svoj novi prilog za RC. No neugodno se iznenadi kad uvidje da u prilogu JK prijateljski grli Sabinu ... takva sva ubedirana dok je šetala posred ceste skoro ju pogazi BMW kojeg vozi ni manje ni više nego Nives Celzijus... Niveska se sažali nad njom i udjeli joj par prijateljskih savjeta, te ju preko štele ubaci u Red Carpet i gole vjesti... Tamo se suočava sa najgorom neprijateljicom Sabinom te joj u puder podmeće neku travu od koje ova dobije užasan osip na licu, te poludi i završi u vrapču. u čast nje , kao nove gole voditeljice , RC organizira party na kojem će naravno biti i Joža. Rozica i Nives zajedno biraju haljine. Kad konačno započne party Rozica počinje loviti Katalenića koji joj nekako stalno izmiče. Odjednom Joža izvede vrući striptiz i nestane. Rozica uzima njegovu majicu. Zaljubljenija nego ikad ne zna šta da radi. Nailazi na psića. Sjeti se da psi imaju dobar njuh te mu daje majicu da nanjuši. Psić se sjuri do wc-a i počne grebat po vratima. Rozica otvori i ugleda kako njen JK (da prostite) guzi lika koji bjesomučno počne vikati : ,,Friki ne! Friki zločest pas! Friki nikad više neće dobit Armanijevu majicu! '' Rozica odlazi u ženski wc plakati. Ali joj na um padne odlična ideja. Vraća se u wc i na svu sreću pronalazi kondom kojeg je vrlo vjerojatno koristio njen JK. Trpa ga u svoju torbicu i odlazi kući. Sadržaj prelije u štrcaljku za šlag i pogodite što s tim učini. Uskoro na forum.hr-u osvane tema ,, Kasni mi menga, jesam li trudna'' , a otvara ju osoba s nickom Roza & JK BLF
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 19:06.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:15   #5
la reina de la novalia (kraljica novalje)

na obali suncem okupane novalje, u siromašnoj trošnoj kućici izgrađenog od magarećeg dreka i palminih grana živjela je lijepa i siromašna sandra sa bakom i djedom.. imala je tijelo botticellijeve venere, oči boje oceana, pune usne i prekrasne, raskošne grudi.
njena najveća ljubav bila je glazba. jako je željela uspiti u svom snu, a kao prodavačici kukuruza na plaži teško da će joj se taj san ostvariti. i dok je tako hodala la playom i prodavala kukuruz zapazio ju je deseo malnar- hrvatski pustolov, svjetski putnik, putopisac, autor dokumentarnih filmova, TV-voditelj anti-showa, anti-političar* koji ju je pozvao da bude gost-pjevač u njegovoj emisiji la pesadilla. sandra nije mogla skriti oduševljenje i nakon pristanka djeda i bake odlazi u zagreb. nakon gostovanja u emisiji desea malnara cijela hrvatska bila je oduševljena tom prelijepom djevojkom anđeoskog glasa. preko noći stekla je status superzvijezde i svatko tko je netko htio je biti viđen sa sandrom.
sandra je bila u sedmom nebu, konačno joj se počeo ostvarivati san.
ali, dogodila se grozna stvar- stefano lupino objavio je sandrine gole fotografije , koje su zapravo bile fotošopirane, ali nadasve kršćanski odgojenu sandru to je slomilo. u toj agoniji najveća podrška bio joj je don angelo. no, nije prošlo dugo i saznalo se da su te fotografije zapravo fotošopirane i sandrin prijatelj stipe drviso fizički se obračunao sa lupinom, ali se nakon sandrinog nagovora pomirio s dotičnim.
sandra ponovno osvaja top ljestvice hitom la reina.
u to vrijeme upoznaje daniela bottu, također glazbenika i dvoje mladih se zaljubljuje na prvi pogled.
njihov prvi ofišl dejt bio je na koncertu marka perkovića thompsona, a prvi poljubac je pao na pjesmu lijepa li si.
to je bila najljepša noć u njihovim mladim životima.
prvi tjedan veze bio je magičan, išli su na ćevape svaki dan, šetali gradom, pjevali golubovima u parku..



*preuzeto s wikipedije
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:19   #6
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post


*preuzeto s wikipedije
Ako može prijedlog: umjesto stipe drviso može stefano dervisio

sve ostalo
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:22   #7
la reina de la novalia (kraljica novalje)- 2. epizoda


uskoro su se u njihovu vezu počele petljati treće osobe. sladia, sandrina sestrična iz novalie dolazi studirati u zagreb i živi kod sandre. skovala je plan kako joj preoteti daniela. zvala ga je u vilu, kada je bila sama (sandra je imala koncert u pešćenici) i ubacila mu tablete za spavanje u piće. skinula sebe i njega do gola i u 2 u noći kada se sandra vratila imala je što vidjeti . sladia i daniel kako goli spavaju na njenom krevetu. njen vrisak probudio je daniela i sladiu i prije nego je uspio išta reći potjerala ga je iz kuće. sladia je rekla kako ju je daniel zaveo i iskoristio i naivna sandra joj oprosti.

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 19:08.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:34   #8
la reina de la novalia (kraljica novalje)-3. epizoda

sandra zaspe u suzama. sladia je bila presretna jer joj je zli plan uspio. no, na jednu činjenicu nije računala- a to su nadzorne kamere koje je sandra postavila jer su joj nakon posjeta vlatcce poccos nestale neke dragocjenosti. iste te kamere snimile su jučerašnji kobni event*. sandra oprosti sladii, ali ju zamoli da napusti njenu kuću. sladia je kasnije stekla popularnost također u emisiji desea malnara.
sandra i daniel se ponovno pomire i odluče se vjenčati.
počelo je organiziranje svadbe.
vjenčao bi ih dugogodišnji sandrin prijatelj don angelo, nakon svečane mise večera bi bila u restoranu kod đure gdje bi goste zabavljao mateo bulich i mishito kovach te najdraža sandrina pjevačica maya shuputo i grupa feminino.
sandra bi nosila vjenčanicu koju je dizajnirala alca (da, alca!) vuica.


*događaj

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 19:09.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:45   #9
la reina de la novalia (kraljica novalje)-4. epizoda


napokon je došao taj dan i sandra je bila jako nervozna, pogotovu jer se trebala napokon podati svom ljubljenom.
djeveruše su bile sabina ceddicco, gianna apostolska i susanna bunticco. one su sandri objasnile kako da se ponaša i poklonile sexy, ali profinjeni komplet donjeg rublja. kuma je bila njena najbolja prijatelica simona sa suprugom antoniom, koji je bio kum danielu.
i ceremonija je počela.
don angelo upitao je okupljene ima li tko išta protiv da se ovih dvoje mladih uzmu?
na to je u crkvu ušla rina dehnio, čistačica javnih wc-a koja je godinama nesretno zaljubljena u daniela.
rekla je da nosi danielovo dijete.

Zadnje uređivanje Violently happy : 22.05.2009. at 19:09.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 15:46   #10
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Ako može prijedlog: umjesto stipe drviso može stefano dervisio

sve ostalo
može. stefano dervisio je bolje.
eto, nastavak santapunice slijedi sutra.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 16:03   #11
Svakak treba malo i šore ubacit, zato mislim da u priču bi trebali neki Los tres Banditos, kojima je na čelu El Bandito Primero, strah i trepet grada u kojima se radnja odvija...
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 20:03   #12
peggy coece, da imam para ja bi to sad iso snimat, prejebeno je.
@asdfgh - treba malo vise sljunka jest ta tvoja, nemere odma u drugoj epizodi vjencanje i statijaznam, u drugoj moze recimo da je isla do prve betonare po jos sljunka za zimnicu ili tako nesto. mada izbor glavnih likova je vrlo vrlo dobar, stefano antonio angelo pa sabina gianna susanna, dodje mi da idem kupit kokice sad odma
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 20:11   #13
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
peggy coece, da imam para ja bi to sad iso snimat, prejebeno je.
@asdfgh - treba malo vise sljunka jest ta tvoja, nemere odma u drugoj epizodi vjencanje i statijaznam, u drugoj moze recimo da je isla do prve betonare po jos sljunka za zimnicu ili tako nesto. mada izbor glavnih likova je vrlo vrlo dobar, stefano antonio angelo pa sabina gianna susanna, dodje mi da idem kupit kokice sad odma
Konju, mislim da govorim u ime svih trešera kad kažem da bismo jako voljeli i tvoj santapuničarski doprinos.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:02   #14
Quote:
bata konj harmonikas kaže: Pogledaj post
peggy coece, da imam para ja bi to sad iso snimat, prejebeno je.
@asdfgh - treba malo vise sljunka jest ta tvoja, nemere odma u drugoj epizodi vjencanje i statijaznam, u drugoj moze recimo da je isla do prve betonare po jos sljunka za zimnicu ili tako nesto. mada izbor glavnih likova je vrlo vrlo dobar, stefano antonio angelo pa sabina gianna susanna, dodje mi da idem kupit kokice sad odma
fala, fala

i jedan moj prijedlog dragi trešeri... fali Gotovčevih tu
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:06   #15
ujmeeeeee, moram uključit moždane vijuge, moram pobjedit. jednostavno MORAM
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:07   #16
Quote:
peggy bundy kaže: Pogledaj post
fali Gotovčevih tu
Treba kopipejstat epizode Lijepe Tene vamo, ono je kvaliteta prva liga, a ima i gotovčevih!

(To je zajednička, al šta ima veze)
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:22   #17
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Treba kopipejstat epizode Lijepe Tene vamo, ono je kvaliteta prva liga, a ima i gotovčevih!

(To je zajednička, al šta ima veze)
Nadam se da se naša autorica asdfgh neće pogubit u svojim paralelnim pričama..
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:26   #18
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Nadam se da se naša autorica asdfgh neće pogubit u svojim paralelnim pričama..
a jebat ga... nek napravi klona... tj nekoliko njih ovo je prevažna misija.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:42   #19
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
Nadam se da se naša autorica asdfgh neće pogubit u svojim paralelnim pričama..
ma neću valjda.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 22:56   #20
la reina de la novalia (kraljica novalje)-5. epizoda

svi prisutni su ostali šokirani, a sandra je istrčala iz crkve u suzama. daniel je krenuo za njom, ali nije ju uspio sustići.
ušla je u bmw juana sanadera, njenog dobrog prijatelja, političara, (kojemu će kasnije pjevati na skupu, ali o tome kasnije) i odvezla se.
daniel je gledao kako se odaljuje.
pao je na koljena i povikao- diosito mio, por que?*
za njim je izašao njegov kum antonio i pomogao mu da se ustane.
ubrzo zatim izašla je i rina.
prišla je danielu i rekla da očekuje da bude tom djetetu otac kakvog treba.
daniel je bio jako tužan, ali je znao da mora snositi posljedice za svoja djela i oženiti ju.
daniel je obećao da će biti tom djetetu najbolji otac što može i pristao na vjenčanje. zbog djeteta.
rina ga je zagrlila i poljubila (puna entuzijazma!), a danielu je kanula suza iz oka.
uz pjesmu m. m. kovacha si tu me dejar kraj je 5. epizode

*bože moj, zašto?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.