Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2004., 18:33   #41
cheap and chic - obožavala sam ga otkad se pojavio
noa - mmmm, njezan i mekan, moj favorit
trussardi skin - za navecer
armani she - bila mi je fora dok mi je bivsi dragi nosio he
lolita lumpicka - sladak i puderast, super mi je
Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 21:00   #42
elisabeth arden - green tea
davidoff - cool water
naomi - mistery
__________________
I believe in magic. :)
Tihana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 21:07   #43
Quote:
Tihana kaže:
elisabeth arden - green tea
prekrasan... i ona krema sa nekim kapsulama... u teglici... predivno
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2004., 23:36   #44
-oduvijek mi je broj jedan YSL - Paris. sada je izašao novi, malo ublažena verzija. i dalje broj
-Lancomov Tresor, vječna klasika. za teške, mistične, zimske noći
-prošlo ljeto moj favourite, Iceberg Fluid. sada imam i mlijeko za tijelo s tim mirisom. savršeno.
-trenutno, kao i svako proljeće unazad 5 godina, YSL -In Love again- pravi proljetni miris u kojem prevladava grejp.

-volim još i CK Eternity, Salvatore Ferragamo, Les Copains - Chopard, Bvlgari Extreme zeleni (i on je na bazi zelenog čaja, ima čak i male vrećice kao čajne koje se stave u vodu, kao da se pripravlja čaj i onda se to pomiješa s kupkom u kadi - - -predivno)...

uglavnom godinama koristim uvijek te iste parfeme. imam ih tonu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:18   #45
Hugo Boss- Woman
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:24   #46
isprobala sam tonu mirisa, ali nikako da nađem neki poseban kojeg ću uvijek kupovati............dali znate za neke testove i gluposti za odabit parfema po osobnosti ili možda čak po horoskopu!
__________________
I u najiskrenijim ispovjestima žene, uvijek postoji kutak šutnje!!!!!!
Pink is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:34   #47
Od svega navedenog, na meni jedino Arden Green Tea. Onako svjez, zelen
Vecina parfema jednostavno ne pase uz mene, preslatki su ili precvjetni.
Tak da trenutno imam Libertine od Westwoodice (agrumi, dnevni parfem) i (tralala) Nu od YSL. Taj je tezak, cedrovina i cempresi... mirise na Mljet nocu, u kolovozu...cisto malo stavis...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 13:36   #48
Quote:
Pink kaže:
isprobala sam tonu mirisa, ali nikako da nađem neki poseban kojeg ću uvijek kupovati............dali znate za neke testove i gluposti za odabit parfema po osobnosti ili možda čak po horoskopu!
Ma nece ti to nista pomoc... Dok ne shvatis kakva si.
Kad sebe shvatis, znas i svoj parfem...
Mada mi je nekako u glavi da je Cosmo imao neki test osobnosti, pa ti kazu koja skupina parfema je za tebe...
Al to je prije par mjeseci bilo.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 15:46   #49
ne znam da li postoje testovi za odabir parfema. Ja ZNAM onog trena kad ga pomirisim.

Opcenito ne volim teske, sladunjave i cvjetne mirise ( dakle volem lagane, svjeze tipa escada sport )
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 18:54   #50
Quote:
Pink kaže:
isprobala sam tonu mirisa, ali nikako da nađem neki poseban kojeg ću uvijek kupovati............dali znate za neke testove i gluposti za odabit parfema po osobnosti ili možda čak po horoskopu!

Imas ovdje tako nesto. Test se sastoji od niza slicica koje odabiras (npr koje ti je omiljeno godisnje doba, kakva poslastica, koji ti je stil oblacenja) itd. pa dobijes grupu koja bi ti najvise odgovarala i konkretne parfeme za nju.
Mozda ti posluzi.
Sandalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 19:32   #51
Eto, po tom testu ispadoše mi da san floral type.

You're sensitive, warm and cheerful.

You like tenderness in life: flower bouquets and weekends for two. Your elegance comes naturally and your close relations appreciate your femininity and artistic talent.

You're sincere and generous, and cultivate the pursuit of happiness and radiate joie de vivre.


Od svih ponuđenih parfema ja niti jedan ne koristim i većinom mi se ni ne sviđaju. Ima ih par u može proć skupini, ali izgleda da sam... neka podvojena ličnost!
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 20:13   #52
ok, priznam, nisma sve procitala, al imam pitanje
sad sam rjesavala ovaj test, ispala sam floral, pa sam malo proucavala i zanima me jeli ko probao ove parfeme i kakvi su vam:

Gaultier -Fragile i Cacharel -Noa
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 01:51   #53
Quote:
razmazoti kaže:
Cacharel -Noa
Fino miriše. Bebasto.
Anteaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 18:10   #54
citirat cu sama sebe:

noa - mmmm, njezan i mekan, moj favorit

Alopex is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 18:17   #55
moj naj parfem, kojem cu se uvijek vracati je e.lauder: pleasures
trenutno mi pasu clinique: happy i dkny: women
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 19:00   #56
Zimi Angel, ljeti Angel Innocent
Pascual Duarte is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2004., 20:30   #57
danas sam probala od jil sander - pure i i jako mi se sviđa. sad samo još moram nagovorit staru da mi ga kupi
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 11:06   #58
Obožavala sam Veneziu (zimi) i Ocean dream (ljeti). Već dugo ih nema , tako da sam u stalnoj potrazi za mirisom koji će mi se stvarno sviđati.
Mislim da sam ga pronašla - Light blue Dolce&Gabana. Planiram ga (nakon višestrukog isprobavanja) uskoro kupiti.
Inače sam jako osjetljiva na mirise i da bih se nečim namirisala mora mi se jako, jako sviđati. Većina parfema mi u stvari smrdi.
Lorelaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 11:44   #59
Quote:
Anteaa kaže:
Fino miriše. Bebasto.
da, bas za mene
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 13:00   #60
Ja obožavam svježe parfeme, ali je problem kod njih kaj brzo hlape. Jedini koji ne hlapi i koji mi je zakon i koji sam već sto puta kupila je L'eau de Miyake od Issey Miyake-a (ne znam baš jesam li pogodila spelling - sorry). Zaaaakon parfem. Uvijek me ljudi pitaju za parfem kad ga imam.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.