Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2011., 20:11   #21
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Samo nek se drže stealtha- kad sam vidio trailer pobojao sam se da nebi postao više akcijski orjentiran- neka borba prsa o prsa- neke kul koljačine ala assasins creed.
Zanimljivo večina ljudi što znam da voli jako himana- igraju kao sileđije - pobij sve što se kreće
lol da to ni meni nije jasno, ali dobro zato i je tu opcija da napraviš onako kako ti odgovara. To mi se najviše i sviđa kod Hitmana, to što nisi ograničen nego imaš izbor. Ja recimo evo trenutno igram Blood MOney na expert i cilj mi je svaku misiju završiti sa rangom Silent assassin.

Ja se nadam da neće ujebat ovaj Absolution. Što se mene tiče u krajnjoj liniji ne bi morali mjenjati niti dodavati apsolutno ništa, samo da naprave hrpu novih mapa i ja sretan ko beba.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:22   #22
Sve sto ja zelim je da poboljsaju engine i vise dodaju stvari, a ne cilo vrime sa losom grafikom igrat, al igra je zakon sta je je
__________________
"And Darkness and Decay and the Red Death held illimitable dominion over all..."
Todd The Wraith is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 20:26   #23
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
lol da to ni meni nije jasno, ali dobro zato i je tu opcija da napraviš onako kako ti odgovara. To mi se najviše i sviđa kod Hitmana, to što nisi ograničen nego imaš izbor. Ja recimo evo trenutno igram Blood MOney na expert i cilj mi je svaku misiju završiti sa rangom Silent assassin.

Ja se nadam da neće ujebat ovaj Absolution. Što se mene tiče u krajnjoj liniji ne bi morali mjenjati niti dodavati apsolutno ništa, samo da naprave hrpu novih mapa i ja sretan ko beba.
Da blood money je bio odličan, možda malo kretnja lika je bila malo nekako ukočena ko da ima metlu u šupku- al inače odlična igra...

Sviđalo mi se to kako možeš na više načina rješiti misiju, bubam kada treba roknit onog lika u bazenu sa kurvama
- moš mu stavit nešt u piće (mislim viagru) da povede kurvicu u sobu- pa ga gurneš sa balkona i bude kao nesreća,
-moš mu bombu postavit kod bazena ili mu je dostavit kao konobar, mislim barem mutno mi je,
-možeš mu sniperom u bazen roknit odozdola (vidljiv s donjeg kata, bazen gore u stijeni proziran) onda padne sa sto metara s litice ,
-možeš ga roknit sa sniperom s balkona u glavu dok se brčka i pravit se blesav u gužvi, ma milijon izbora

Btw, mojih par videa da ispromoviram, napravio sam ih kad sam isprobavao kako fraps funcionira, inače nisam tako igrao:
http://www.youtube.com/watch?v=v9wWl6A7ZKo
http://www.youtube.com/watch?v=w6B6GE7FCUY
i ovaj bezveze http://www.youtube.com/watch?v=FoENoXNMvMQ
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:10   #24
Quote:
Todd The Wraith kaže: Pogledaj post
Sve sto ja zelim je da poboljsaju engine i vise dodaju stvari, a ne cilo vrime sa losom grafikom igrat, al igra je zakon sta je je
neznam baš za "lošu grafiku" meni svi hitman-i do sada izgledaju prilično lijepo i grafički ok, isto tako ne vidim ništa toliko loše u samom engine-u, baš kak su ljudi rekli da apsolutno ništa ne mijenjaju samo ubace par novih mapa, ja sretan...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:14   #25
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Da blood money je bio odličan, možda malo kretnja lika je bila malo nekako ukočena ko da ima metlu u šupku- al inače odlična igra...

Sviđalo mi se to kako možeš na više načina rješiti misiju, bubam kada treba roknit onog lika u bazenu sa kurvama
- moš mu stavit nešt u piće (mislim viagru) da povede kurvicu u sobu- pa ga gurneš sa balkona i bude kao nesreća,
-moš mu bombu postavit kod bazena ili mu je dostavit kao konobar, mislim barem mutno mi je,
-možeš mu sniperom u bazen roknit odozdola (vidljiv s donjeg kata, bazen gore u stijeni proziran) onda padne sa sto metara s litice ,
-možeš ga roknit sa sniperom s balkona u glavu dok se brčka i pravit se blesav u gužvi, ma milijon izbora

Btw, mojih par videa da ispromoviram, napravio sam ih kad sam isprobavao kako fraps funcionira, inače nisam tako igrao:
http://www.youtube.com/watch?v=v9wWl6A7ZKo
http://www.youtube.com/watch?v=w6B6GE7FCUY
i ovaj bezveze http://www.youtube.com/watch?v=FoENoXNMvMQ
da...blood money je odličan, baš se vidi da je svaka misija skroz različita od one prethodne i da je uloženo puno truda
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 12:22   #26
Quote:
Todd The Wraith kaže: Pogledaj post
Sve sto ja zelim je da poboljsaju engine i vise dodaju stvari, a ne cilo vrime sa losom grafikom igrat, al igra je zakon sta je je
Pa čuj ja isto volim da mi je grafika "današnjeg datumom", ali u HItmenu mi je sasvim korektna i pristojna da možeš bez problema uživati u misijama. Barem ja. Tako da u krajnjoj liniji što se mene tiče ne moraju čak ni to promjeniti samo da ne zajebu gameplay. Šta mi vrijedi "crysis" grafika ako recimo naprave neki glup gameplay koji nema veze sa predhodnicima.

Naravno ako to sve bude štimalo da je i lijepa grafika dodatni plus, daleko od toga.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 15:09   #27
Znam da je vjerojatno nemoguće, al ja bi želio igrati Hitman 2 na Blood Money enginu.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 18:37   #28
Kakav je contracts, prešao sam dvojku, i krvavi novac. Sigurno nije maštovit ko bm? Imali li razlike od dvojke- ili je pak u enđajnu dvojke samo drugi leveli, vidim da ima remakea levela prvog hitmana (jedinica me ne zanima)
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:17   #29
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Kakav je contracts, prešao sam dvojku, i krvavi novac. Sigurno nije maštovit ko bm? Imali li razlike od dvojke- ili je pak u enđajnu dvojke samo drugi leveli, vidim da ima remakea levela prvog hitmana (jedinica me ne zanima)
Ono što karakterizira Contracts je kratkoća. Jako je kratak, samo 10ak misija ako se ne varam. I engine je malo unaprijeđen s tim da imaš opciju da igraš u istoj grafici kao i dvica. Ima samo jedno 4 nove misije, a ostale su redizajnirane iz jedinice. NO ako nisi igrao jedinicu onda su ti sve nove. Ako jesi, stare misije su poputno kao što rekoh redizajnirane i gotovo nemaju sličnosti sa originalnim. Najbolja misija je Hotel . Uvelike podsjeća na BM, tj ja sam uvjeren da su cijeli BM zapravo radili po principu te misije.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2011., 19:30   #30
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
NO ako nisi igrao jedinicu onda su ti sve nove.
Baš to- zato i nisam htio kulju, znači valja- budem jednog dana u životu nabavio, nemam kad igrati, a to što je kratka mi i nije neki strašan minus ako valja

Joj sjećam se kad sam prvi put ja i bratić igrali dvojku-na njegovom PS2 u crno bjelo jer nije imo ntsc kabal a nije nam ni najmanje smetalo , tek je na 99 % igre kupio kabal. Koja je to revolucija bila- tad je krenio stealth pošteno- poslije i splinter cell, šuljanje, planiranje, pravljenje blesav u gužvi, grafika bez kockica

U blood moneyu mi je jaka bil i ona misija u operi/kazalištu, - jako zajebana, al isto kad nešta iskemijaš što je teško još je slađe
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 18.06.2011. at 19:39.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 09:15   #31
ma kad se sjetim jedinice, ono kad u bossa treba ispucati dva, tri šanžera, lik pun rupa ali i dalje stoji i priča gluposti...XD...to su bila vremena, igra te bacala od kineskih četvrti gdje je bila prva misija preko nekakvih misija u kojima si surađivao sa plemenima...predobro, ali isto tako mi se činio dosta teži nego nastavci...

@ New guy - obavezno ga barem probaj da vidiš od čeg su krenuli...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 14:47   #32
Prvi Hitman je bio super,ali mi je išlo na živce što su misije dosta kompleksne a nije bilo mogućnosti sejvanja unutar jedne misije.Ono,wtf,prođeš pola misije,pa te ubiju ili nešto zezneš pa sve ispočetka.Drugi Hitman mi je bio malo bolji ali su mi kontrole na pc-ju smetale,nisu baš bile dobre.jedino 3.i 4. nastavak sam odigrao u potpunosti i mislim da su ih dobro prilagodili kompjuteru.Jedva čekam da izađe novi nastavak.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 15:09   #33
da...misije su bile ogromne, a nije bilo autosajve-a ili bilo kakvog drugog save-a unutar misije,a misije nisu bile baš prelagane, pa se prolaženje znalo odužiti...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 18:07   #34
Meni to nije smetalo, osim ako sam morao negdje ici ili obavit nesto pa sljedeci puta ispocetka.
Blood Money sam prosao 4 puta bez sjevanja (zadnji diff nije imao mogucnost sejvanja).

Tako da na neki nacin zelim da to zadrze i u ovome nastavku, neka oni stave mogucnost biranja tezine, al ona najteza neka onda i bude teska.
Iako mislim da ce ovoaj dio napraviti za "siru publiku", tako da brijem da ce biti fail od igre kao sto se i sa Splinter Cellom dogodilo (cim vidim slow motion u takvoj igri, ne moze bas na dobrome putu biti -.-)
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 18:15   #35
nadam se da će zadražti izvorni koncept igre i da neće ga previše mjenjati.čak i ako ubace slow motion i akciju bitno je da zadrže mogućnost stealtha i raznih presvlačenja i stvaranja taktike.Mislim da bi ta kombinacija funkcionrala u ovoj igri,sve dok ostave mogućnost biranja načina prelaza.Kod splinter cella su zeznuli stvar baš zato jer nisu ostavili mogućnost biranja,sve se svelo na akciju,inače bi igrica bila dobra.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:05   #36
ma neznam za splinter cell, ja sam ga pratio do chaos theory nastavka, poslje toga prestao jer su mi malo zakomplicirali to sve i u grafičkom i u logičkom smislu...

@ xGAME - sjećam se za ovo sa težinom da imaš ograničen broj save-ova ili na najteže nemožeš sejvati unutar igre...

zanima me kako će to izgledati u novom Hitmanu, ako od igre misle napraviti sandbox, a da se ne "uništi" dobar stari Hitman i stealth mode u njemu, ono malo gameplaya kolko sam vidio znači da će se moći koristiti deruge stvari osim vlastitog oružja u ubijanju ekipe, samo da ne pretjeraju sa tim, pa da ne dobimo novi manhunt...XD
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 20:13   #37
Yup uspjeli i sjebat hitmana

Quote:
"The demo showed all manner of gruesome ends for an entire squad of guards, including death by garrote wire, pulling foes off ledges, chokes, breaking necks with a baton, and using Instinct to orchestrate Red Dead Redemption-type shootouts where you tag multiple targets before you take them down."
Quote:
"The new feature will be restricted in use, powered by a bar that refills as a reward for silent, stealthy takedowns."
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 00:07   #38
kažu da će imat puno novosti (čitaj-gluposti) al da će se te arkadne stvari moć isključiti tako da hardcore fanovi budu zadovoljeni! nadajmo se
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 08:00   #39
ma mislim ok da dodaju novitete, al nekad je stvari bolje ostaviti kakve jesu...da na kraju slavni agent ne ubija svoje neprijatelje mramornim bistama, plastičnim vrećicama i ciglama...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:40   #40
ma meni je to ok, kad priđen igru na stealth i opet na stealth al na druge načine ubijem metu i to mi dosadi da se mogu zajebavat sa brutalnim stvarima. duži replay value.

inače četvroku igram svaki dan
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:49.