Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Jeste li probali trojac
Žensko sam, jesam 49 7.21%
Žensko sam, nisam ali bi htjela 66 9.71%
Žensko sam, nisam, neželim 58 8.53%
Muško sam, jesam 159 23.38%
Muško sam, nisam ali bi htio 281 41.32%
Muško sam, nisam, neželim 67 9.85%
Glasovatelji: 680. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2012., 11:22   #41
Quote:
Gallalea kaže: Pogledaj post
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.
Nakon dogovora i pregovora smo nekoliko puta doveli treću osobu. Nije bio nitko nama blizak već potpuno nepoznata osoba. Nema alkohola, trave, ničega, već čisti seks. Svršavam kao zvijer.
Sable Opulent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 16:45   #42
Quote:
Gallalea kaže: Pogledaj post
Dakle, vi sretnici koji ste imali priliku valjati se pod plahtama sa još dvije osobe (ili više ), voljela bih da svoja iskustva podijelite ovdje za dobrobit svih onih koji to još nisu probali a žele
Ono, kako ste došli do toga, kako je počelo, jel bilo zanimljivo ili neugodno i naravno, kako ste se osjećali nakon toga i da li žalite.

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all
evo gole istina. bio s 3 cure u krevetu prije jedno 7-8 godina. ostvarenje dječačkih snova i vlažnih snova 99.999 posto muške populacije. al bilo sranje da nemože veče.
kao prvo, njih 3 se fataju, ližu, pa tebe ganjaju, a sam neznaš koju bi, zine guzica da imaš 3 q**** pa da sve možeš istovremeno, al nemože. trudio sam se koliko sa mogao, al đaba, 1 muškarac realno može zadovoljiti samo jednu ženu. ko god laže a može zadovoljiti, al pravo, više od jedne u isto vrijem, sere ko foka.

sve je to fino na filmu kad gledaš scenu koja traje 20 minuta, a ona ustvari snimana 2 dana s lopatom vijagre.

čuvaj se ti jedne, i više ti neče trebati
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 17:03   #43
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
evo gole istina. bio s 3 cure u krevetu prije jedno 7-8 godina. ostvarenje dječačkih snova i vlažnih snova 99.999 posto muške populacije. al bilo sranje da nemože veče.
kao prvo, njih 3 se fataju, ližu, pa tebe ganjaju, a sam neznaš koju bi, zine guzica da imaš 3 q**** pa da sve možeš istovremeno, al nemože. trudio sam se koliko sa mogao, al đaba, 1 muškarac realno može zadovoljiti samo jednu ženu. ko god laže a može zadovoljiti, al pravo, više od jedne u isto vrijem, sere ko foka.

sve je to fino na filmu kad gledaš scenu koja traje 20 minuta, a ona ustvari snimana 2 dana s lopatom vijagre.

čuvaj se ti jedne, i više ti neče trebati
Nebi trebala biti poanta da u danom trenutku svako zadovoljava i bude zadovoljen? Mislim da ne moraš štemati svaku posebno, što se one nisu dolizale do kraja dok ti sređuješ samo jednu?
Gallalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2012., 21:30   #44
samo u fimovima gallalea
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 08:13   #45
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
evo gole istina. bio s 3 cure u krevetu prije jedno 7-8 godina. ostvarenje dječačkih snova i vlažnih snova 99.999 posto muške populacije. al bilo sranje da nemože veče.
kao prvo, njih 3 se fataju, ližu, pa tebe ganjaju, a sam neznaš koju bi, zine guzica da imaš 3 q**** pa da sve možeš istovremeno, al nemože. trudio sam se koliko sa mogao, al đaba, 1 muškarac realno može zadovoljiti samo jednu ženu. ko god laže a može zadovoljiti, al pravo, više od jedne u isto vrijem, sere ko foka.

sve je to fino na filmu kad gledaš scenu koja traje 20 minuta, a ona ustvari snimana 2 dana s lopatom vijagre.

čuvaj se ti jedne, i više ti neče trebati

Upravu si apsolutno...
Dva muškarca imaju sta radit sa jednom zenom i zadovoljit ce je i zadovoljit sebe,al u obrnutoj situaciji ce to tesko ici,samo ce zadovoljiti sebe dok ce zene ostat ipak neizjebane..
angelo69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 08:59   #46
Samo mislim da bi više žena pristalo na dodatni liz nego na dodatni qurac. Opet smo nigdje.
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 09:09   #47
Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Upravu si apsolutno...
Dva muškarca imaju sta radit sa jednom zenom i zadovoljit ce je i zadovoljit sebe,al u obrnutoj situaciji ce to tesko ici,samo ce zadovoljiti sebe dok ce zene ostat ipak neizjebane..
Tehnički imaš pravo. No, ako one guštaju u situaciji da njih dvije obrađuju jednog, onda budu bar psihološki zadovoljne.

Ja sam prije duuuugo vremena imao iskustvo FMF i konačni zaključak je nekako osrednji, imponirala mi je ta nadmoć nad dvije žene ali brzo sam se izdovoljio i ništa me ne vuče da ponovim.

Naime, imao sam jednu prijateljicu srednjih godina kod koje sam znao navratit (a bila rastavljena i živjela je sama) i jednom prilikom, kad sam došao, bila je kod nje doma neka njena prija, nešto i mlađa od nje. I ta prija se tila pokupit u smislu da nam ne smeta a ova je nagovarala da ostane. I tako bilo natezanje nekoliko minuta u stilu "ja bi išla" a ova moja "ma daj ostani, ne smetaš".

I kad ju je napokon nagovorila da ostane, ova moja kaže da sam joj ja prijatelj i da sam je došao masirat. Ova opet da želi ići pa ova moja da ne ide i tako opet deseatak minuta i onda ova ostane.

I tako, počelo sa masiranjem, pa onda "ajme što je dobro, jel želiš da se i tebe malo?" pa onda opet nećkanje oće-neće pa na kraju oće i tako krenulo, koji dodir više, pa malo masiranja usnama i situacija se rasplamsala i uključila sve položaje.

Vidilo se da je njima gušt i navijale su da se ponovi. Dolazio sam od tada povremeno po dogovoru (dok mi nije dosadilo) a u sebi prije dolaska pravio planove koju ću više i kako obrađivat i kojim redosljedom i s kojom svršit jer stvarno ne možeš sve stići (sve su slušale što im se kaže).

Vjerojatno mi je ona moja sve namistila.
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 09:23   #48
Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Upravu si apsolutno...
Dva muškarca imaju sta radit sa jednom zenom i zadovoljit ce je i zadovoljit sebe,al u obrnutoj situaciji ce to tesko ici,samo ce zadovoljiti sebe dok ce zene ostat ipak neizjebane..
Govoris iz iskustva ili cista teorija?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 09:41   #49
Quote:
Gallalea kaže: Pogledaj post
Nebi trebala biti poanta da u danom trenutku svako zadovoljava i bude zadovoljen? Mislim da ne moraš štemati svaku posebno, što se one nisu dolizale do kraja dok ti sređuješ samo jednu?
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
samo u fimovima gallalea

Epik.

Ovo i priče od Black Milk (koja uvijek zna nasmijat) su mi na vrhu top liste.


Ma naravno da ima uspješnih i seksi trojaca i sve to skupa, ali logično je da dosta toga završi i na naspretnoj strani.


P.S. Ajd' molim vas da javno disklejmam. Imam osjećaj da i autorica ima isti problem: to što pišem na topiku, a žensko sam, ne daje za pravo da stalno šaljete maltretirajuće inboxe u kojima aktivno pozivate na trojce sa vašim djevojkama i prijateljima i slično.

Da mi žene želimo nešto takvo u ovom trenu, vjerujte da bi se imale kome obratit, a to sigurno ne bili stranci sa 0 postova i spooky spikom u inboksu.

Da ste se ikad seksali u troje i više, znali bi da to baš tako ne ide. Također preporučam da si provjerite gramatiku i da nije potrebno stalno naglašavat da "održavate higijenu", valjda se podrazumijeva da se tuširate.

Kužim i sve, ali, molim vas. Hvala.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:41   #50
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
evo gole istina. bio s 3 cure u krevetu prije jedno 7-8 godina. ostvarenje dječačkih snova i vlažnih snova 99.999 posto muške populacije. al bilo sranje da nemože veče.
kao prvo, njih 3 se fataju, ližu, pa tebe ganjaju, a sam neznaš koju bi, zine guzica da imaš 3 q**** pa da sve možeš istovremeno, al nemože. trudio sam se koliko sa mogao, al đaba, 1 muškarac realno može zadovoljiti samo jednu ženu. ko god laže a može zadovoljiti, al pravo, više od jedne u isto vrijem, sere ko foka.

sve je to fino na filmu kad gledaš scenu koja traje 20 minuta, a ona ustvari snimana 2 dana s lopatom vijagre.

čuvaj se ti jedne, i više ti neče trebati
Quote:
angelo69 kaže: Pogledaj post
Upravu si apsolutno...
Dva muškarca imaju sta radit sa jednom zenom i zadovoljit ce je i zadovoljit sebe,al u obrnutoj situaciji ce to tesko ici,samo ce zadovoljiti sebe dok ce zene ostat ipak neizjebane..
Lijepo je što ste podijelili svoja iskustva gdje nažalost, niste mogli imati zadovoljavajući seks s više žena odjednom, i gdje ih niste mogli zadovoljiti.

Mislim da treba uzeti u obzir da nisu sve žene, a niti muškarci isti. Nekim ženama treba manje, nekim muškarcima više, kombinacije su raznolike.

Ergo, bilo bi baš super da ne generalizirate i da ne tvrdite da ako vi niste mogli, da nitko ne može
SeaPrincess is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:59   #51
Ne kužim ove teorije da jedan frajer ne može zadovoljiti dvije žene
Možda, ako je vremenski ograničen, ali tehnički gdje ima volje ima i načina.
Uostalom, pa tu je i druga žena, valjda će se i njih dvije međusobno zadovoljavati kad su već u fmf trojcu


Čini mi se da tu tezu zastupaju ograničene jedinke koje smatraju da je kurac bogomdan i jedini koji može zadovoljiti ženu.
Malo mašte ne bi bilo na odmet.. ni u dvojcu, kamoli trojcu.
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 11:23   #52
Quote:
Kriz@ kaže: Pogledaj post
Ne kužim ove teorije da jedan frajer ne može zadovoljiti dvije žene
Tako nesto kazu osobe sa manjkom iskustva.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 11:41   #53
Quote:
Kriz@ kaže: Pogledaj post
Ne kužim ove teorije da jedan frajer ne može zadovoljiti dvije žene
Možda, ako je vremenski ograničen, ali tehnički gdje ima volje ima i načina.
Uostalom, pa tu je i druga žena, valjda će se i njih dvije međusobno zadovoljavati kad su već u fmf trojcu


Čini mi se da tu tezu zastupaju ograničene jedinke koje smatraju da je kurac bogomdan i jedini koji može zadovoljiti ženu.
Malo mašte ne bi bilo na odmet.. ni u dvojcu, kamoli trojcu.
zadovoljiti ženu neznači da ona svrši, obriše pičku, ode pišat, obuče se i razguli kuči.

zadovoljit ženu znači kad joj iz očiju varnice frcaju poslje svršavanja, koljena klecaju koja se pita jel je udario voz il je upravo bila pojebana.
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 11:44   #54
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
zadovoljiti ženu neznači da ona svrši, obriše pičku, ode pišat, obuče se i razguli kuči.

zadovoljit ženu znači kad joj iz očiju varnice frcaju poslje svršavanja, koljena klecaju koja se pita jel je udario voz il je upravo bila pojebana.
A upravo za to kurac-u-pički je najmanje bitna stavka
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 12:22   #55
Quote:
Kriz@ kaže: Pogledaj post
najmanje bitna stavka
Dobro, nemojmo sad ici u krajnosti.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 12:30   #56
Quote:
colbert kaže: Pogledaj post
Dobro, nemojmo sad ici u krajnosti.
Meni je krajnost sex koji se svodi na dve minute predigre, par minuta nutra van i hvatanje daljinskog u narednih minutu.

To ne može zadovoljiti niti jednu ženu... na onaj pravi način, kako je Amadin naveo

Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
zadovoljiti ženu neznači da ona svrši, obriše pičku, ode pišat, obuče se i razguli kuči.

zadovoljit ženu znači kad joj iz očiju varnice frcaju poslje svršavanja, koljena klecaju koja se pita jel je udario voz il je upravo bila pojebana.
Svladati ovo s jednom, pa se onda upuštati u zahtjevnije situacije poput trojca
__________________
Bück dich befehl ich dir
Kriz@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 14:44   #57
Thumbs up

Kao prvo malo je muškaraca i žena koji ne maštaju o sexu u troje ili četvero. Kao drugo sex nije sprint na 100 metara. Kao treće trojac, grupnjak ili swing preporučam samo osobama koje su u stabilnim vezama i koje su jasno sa svojim polovicama rješile kako i zašto. Radi se isključivo o ostvarivanju seksualnih fantazija, a nakon nekog vremena postane zabavno. Moram dodati da maštanje o sexu i sam čin sexa nikako nisu ista stvar. Ako ste dovoljno zreli, odlučni i znate što i zašto radite samo naprijed. Malo ih je pogriješilo. Naravno, pod uvjetom da odaberet pravu osobu/osobe, a to ovisi samo o vama.
__________________
lako je u rat otiči... problem je iz rata izači...
Zagreb73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 14:43   #58
Ovo je tema samo o iskustvima, pa ili čitajte ta iskustva, ili pišite svoja. A pitanja i tome slično prebacite na Grupni seks - zbirni topic.
__________________
Sorry, but my karma just ran over your dogma.
Teta2U is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 07:16   #59
Quote:
Gallalea kaže: Pogledaj post

Da napomenem, u vezi sam i moj partner i ja razmišljamo o trećoj osobi u krevetu, pa me zanimaju tuđa iskustva, dec all
Kojeg spola je ta treća osoba o kojoj razmišljate ti i partner?

Supruga i ja godinama uživamo u mfm trojcu i nikad nismo požalili.
Počelo je pričanjem fantazija i otkrili smo da je baš to ono što nas oboje jako pali.
Nakon toga smo kao trećeg uveli vibrator, a nakon nekog vremena kad smo iskristalizirali sve zamke i opasnosti takvog odnosa odlučili smo se za in vivo.

Ne znam je li to odnos o kojem ti i partner pričate i koliko te detalja zanima, pa dalje možemo ovdje ili na inbox!
__________________
Treat her like a QUEEN.......Fuck her like a SLUT
ekvfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 09:58   #60
Moje prvo iskustvo nedavno doživio, dao oglas i pozvali me...puno treme par 48g, ona punije jače građe, on pasivan promatrač...bilo zanimljivo tek krećemo s druženjem...samo opušteno...
konip is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger