Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 23:47   #61
Svrbi za popizdit 1.,2. 3. i jos koji put. Kasnike je ok.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:49   #62
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Ja sam žensko i ja sam za! Definitivno je bolje pušiti i lizati bezdlaka jaja, dečko, ja te podržavam apsolutno. Sve se treba probat!

Isprobala sam sve vrste depilacija (osim lasera) i što je je - brazilska najduže traje, glatko ko svila, osjećaj neopisivo lijep. Ali pošto sam sklona upalama nakon čupanja, morala sam se vratiti na britvicu.

Skoro zaboravih spomenuti bol prvi puta mi je čupala sat vremena (područje od 10x5cm), nakon svakog povlačenja je bio odmor od minute. Na pola mi se počelo mračiti pred očima pa mi je donosila vodu.. ali s vremenom se navikneš na takvu bol .
Vis kako mala zna.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:51   #63
pa normalno da zna!

A ne ovi MK-ovci te odma prozivaju mazo, metro i gayem, nemoš vjerovat.

A budem probo onda ovo "podrezivanje" kak će ić.
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 23:57   #64
Boli. Jako boli.
Ja recimo svom izbrijavanje ne dam. Poslije kad počnu rasti bode me u pičku. I to ne tamo gdje i kako treba. I nije ugodno ni zabavno.
Redovno ih potkrati škaricama i top.
button mushroom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 00:07   #65
prozivaju te pederom oni isti kompleksasi koji preticu punom crtom, nabijaju muziku u gradu i druge slicne stvari, te na taj nacin lijece svoje komplekse

kompa, nabavi si neku obicnu masinicu za sisanje i sa njom mozes skratiti sve dlake na tijelu. ako bas zelis bit potpuno gladak, onda nakon masinice uzmes zilet u ruke i sredis i to.
nikakvih problema nece biti i nakon par puta nece te vise ni svrbit.

eto, moze "closed" da svoje komplekse ne lijece ovi forumasi koji se svugdje moraju javiti i praviti se pametnima, a ne napisu nista vezano za temu.. a kompleksi jbg
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 00:34   #66
Quote:
Ajfel kaže: Pogledaj post
Ne mozes prozvati nekoga homoseksualcem ako nema seksualne porive prema istom spolu



Vid:



To sam isto rekao ja. Na malo manje fin nacin nego ti



Ne dode.
Ne vrijedam ga nego ga sprdam...jer si spodo...lik...mora brijati cijelo tijelo kako bi se osjecao ugodno u kozi.
Ti ces rec da ti je to cudno.
Ja cu rec da mi je to cudno + sprdati ga, sto mi je duznost posto smo pripdnici istog spola

I na koji nacin su vrijedanje i homofobija povezani? Znas li sto znaci rijec fobija?
Ja homoseksualce ne mrzim nego ih se bojim. Ne kao pojedinaca sa drugacijim seksualnim porivima i zivotno-kulturoloskim stilom vec kao umrezenu grupaciju ljudi (orude) koja zeli silovati i promijeniti vrijednosni sustav drustva na jedan vrlo agresivan nacin.

I daj se malo opusti



Uzmes lijepo aparatic za brijanje koji redom svi imaju trimer. S njim fino podsisas sve iznad i okolo kite. Dlakava jaja obrij. Pazi samo da koristis sto bolji i sigurniji zilet.
hahahahah, pa ti si prava "sjedim pred monitorom komedija"!

ovo tvoje sprdanje na apsolutnoj svakoj temi dovoljno govori koliko bi te ljudi trebali ozbiljno shvacat. ako nemozes dati covjeku savjet na temi koju je postavio onda se nemoras ni sprdat s njim/njima! da je htio zaebanciu nazvao bi sprdofon!
__________________
Crème de la Crème!
gallaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 04:34   #67
Quote:
Rocco18 kaže: Pogledaj post
A dobro možda za pišonju i jajca je djelotvorno ali vjeruj mi za područje između guzova nikakvo pranje ne pomaže, a opet nije toliko komplicirano za obrijati i održavati, barem se nemoraš brinuti da nešto krivo ne odsječeš.
Cuj ovog jbt,, daj mi reci da nisi ozbiljan i da se samo zajebavas!!
compadre_9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:07   #68
Ne znam čemu bih to na glatko brijao? Pa i želim da ju malo bocka dok bockam!

Doduše, bilo bi super skinuti od jaja do anusa...čisto zbog higijene!



Sent from my iPhone.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:41   #69
Ja nemam muda za takvo nešto
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:42   #70
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja nemam muda za takvo nešto
mislim ono
jel pametno priznat da nemas muda
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 09:58   #71
meni to zhena radi, tak mi dobro da sam srdit kaj dlake brze ne rastu
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 11:45   #72
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Ja nemam muda za takvo nešto
te stvari ti i rade oni kaj nemaju mude
heavy metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 13:16   #73
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
prozivaju te pederom oni isti kompleksasi koji preticu punom crtom, nabijaju muziku u gradu i druge slicne stvari, te na taj nacin lijece svoje komplekse

kompa, nabavi si neku obicnu masinicu za sisanje i sa njom mozes skratiti sve dlake na tijelu. ako bas zelis bit potpuno gladak, onda nakon masinice uzmes zilet u ruke i sredis i to.
nikakvih problema nece biti i nakon par puta nece te vise ni svrbit.

eto, moze "closed" da svoje komplekse ne lijece ovi forumasi koji se svugdje moraju javiti i praviti se pametnima, a ne napisu nista vezano za temu.. a kompleksi jbg
Hvala ti na normalnom odgovoru.

Ma, ne želim ja skratiti sve dlake na tijelu. Kad sam trenirao atletiku, depilirao sam noge iz sportskih razloga.
Sada ostale dlake ne bih dirao, ali intimno područje bih volio urediti. Gusta šumica mi zaista smeta.

Hvala na savjetu.

Eto, što se mene tiče, može closed.
__________________
Tko će ako nećeš ti, kada ćeš ako nećeš sada?
The Pwnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:16   #74
depiliram se
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 16:19   #75
Meni smetaju dlake na šupku. Jako. Em zbog govana koa izlaze iz njega, em svrbi kad se upetljaju, em njoj smeta dok me liže. Ali nemam hrabrosti stavit vosak dole i povuć.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:18   #76
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
prozivaju te pederom oni isti kompleksasi koji preticu punom crtom, nabijaju muziku u gradu i druge slicne stvari, te na taj nacin lijece svoje komplekse

kompa, nabavi si neku obicnu masinicu za sisanje i sa njom mozes skratiti sve dlake na tijelu. ako bas zelis bit potpuno gladak, onda nakon masinice uzmes zilet u ruke i sredis i to.
nikakvih problema nece biti i nakon par puta nece te vise ni svrbit.

eto, moze "closed" da svoje komplekse ne lijece ovi forumasi koji se svugdje moraju javiti i praviti se pametnima, a ne napisu nista vezano za temu.. a kompleksi jbg
nabaci pogled dok su reklame za top shop i imaš cijelo čudo pomagala za pokosit dlake, neka kao dobiš besplatno
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:21   #77
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
Meni smetaju dlake na šupku. Jako. Em zbog govana koa izlaze iz njega, em svrbi kad se upetljaju, em njoj smeta dok me liže. Ali nemam hrabrosti stavit vosak dole i povuć.
Kod mene ima hrabrosti...ali nema koja da povuče...


Sent from my iPad.
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:26   #78
Ova aktivnost trebala bi se zvat Brazilac ili Hrvat, možda, a ne Brazilka za muškarce. Eto prilike za zaradu, čak je moguće da naziv bude globalno prihvaćen.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:44   #79
Quote:
10 000 kaže: Pogledaj post
Meni smetaju dlake na šupku. Jako. Em zbog govana koa izlaze iz njega, em svrbi kad se upetljaju, em njoj smeta dok me liže. Ali nemam hrabrosti stavit vosak dole i povuć.
Ja se s tobom slazem u potpunosti. Samo sto ne prakticiram primanje analingusa.

Obrijo par puta prkno zbog.medicinskih razloga. Jest da je bolo i svrbilo u p.m ali poseres se, jednom max dvaput obrises i cisto. Jedino sto sam primjetio svaki prdac se cuje zbog "koza o kozu" efekta. Nema tihomira.
pavijan3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 17:53   #80
Moraš probat prmit(i dat) analingus. Ti otvori mozak ako je u tebi problem, a žena neka jede hladetinu i očeliča želudac, ako je već slab.

Tihomir nestane?

Jebem ti al stvarno me svrbe te dlake na šupku, pogotovo sad po ljeti, kad se usaftam.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger