Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2017., 22:38   #81
cudno. ja sam mail o potvrdi narudzbe dobila pola minute nakon placanja.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 22:41   #82
Cudno, da! Ja sam on puta dobila obavijest da je primljena narudžba. Nekako nisu brzi sto se slanja tice ali zato kad pošalju paket dodje u roku od 3-5 radnih dana... i sa original stranice i sa Victorije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 01:02   #83
imala 3 proizvoda i prosljedila dalje
lactic acid nisam ni stigla pošteno isprobati jer jednostavno nisam mogla podnjeti miris,povračalo mi se od njega ali doslovno,ne preuveličavam tako da osim toka ništa drugo ne mogu reći.
arbutin sam jedino potrošila možda pola boćice,rano da bi vidjela neki efekt ali nije bilo ni nus pojava,onak čist ok.
ali zato retinol je čisti fejk i nema govora o 2% retinolu. Već sam pisala na temi PC o tome. Je to 2% ali čega? da sam stavljala pravih 2% u količini u kojoj sam ovaj stavljala na lice izgorila bi a ovo je ko sveta vodica. Retinol je inače spor i moš odraditi i jednu trudnoču i porod dok vidiš rezultate,kad imaš pravi proizvod a kamoli s ovim,ko bi dočekao rezultste. Malo si proučite to,ima već po netu informacija o tome.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 07:48   #84
Sastojci su navedeni na pakiranju? Ne pise da je je retinol 2%, pise da je inkapsulirani retinol plus hidroksipinacolone retinoate. Inace ako je potreban brz rezultat i ako je koza jako oštećena nitko niti ne garantira od komercijalno dostupnih proizvoda da ce biti vidljivi rezultati. Barem ne odmah. U tom slucaju preporuča se ili retinoična kiselina u sastavu kreme na recept, ili neki sustav tipa Obagi. Sto se mirisa tice, nemam oroblema s njim, al kuzim da moze smetati. Ja bih radije da ima miris po kemikalijama nego da ima dodanog mirisa u sebi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 08:53   #85
Quote:
Jasa kaže: Pogledaj post
Joj, odlično Baš me zanima kakav će ti biti
Ja bih za početak samo taj serum pa me zanima koliko te izašao shipping samo za jedan proizvod?
Uzela sam dva proizvoda (Taj Niacinamid i primer u tubi), shipping je 2,90 funti bez obzira na broj proizvoda, mislim.
Besplatan je nakon 25 funti.
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 08:56   #86
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Jeste dobile mail sa Victoria health da je narudžba poslana? Ja još nisam a u srijedu sam naručila.
Ja sam prvi paket naručila prošli ponedjeljak, odmah dan kasnije sam na mail dobila potvrdu da je poslan, stigao je do mene jučer (dakle 6 dana od slanja).

Jučer ujutro sam poslala i platila još jednu narudžbu, za sada nisam primila mail da je paket poslan.
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 09:01   #87
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Dosli moji serumcici!! Sa Victoria health nakon jedno tjedan dana. Zbilja dobar shipping. Iako se vise isplati naručiti sa njihove stranice zbog besplatnog shippinga. Dakle sad imam retinoid 2%, lactic acid 10%, rose Hip oil, ascorbyl glucoside 12%, hyaluronic acid 2%+B5, Buffet i high adherence silicone primer. Recenzija i dojmovi nakon poštenog isprobavanja. Zasad mogu reci da me retinoid nije uništio, vidim da mi se ljušti malo koza oko nosa, nista neizdrzljivo, ali eto vrijedno spomena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko ja vidim i kod njih je shipping 4,99 eura, a besplatan je tek nakon određene cifre, kao i kod Victoria Health? Ili ja ne gledam dobro?
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 14:05   #88
Ma da se ispravim, shipping je sa ordinaries.com besplatan nakon 25€, a na Victoriji raste sa težinom paketa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:20   #89
Kontaktirala sam Victoria health, rekli su mi da je paket poslan u petak
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 15:24   #90
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
imala 3 proizvoda i prosljedila dalje
lactic acid nisam ni stigla pošteno isprobati jer jednostavno nisam mogla podnjeti miris,povračalo mi se od njega ali doslovno,ne preuveličavam tako da osim toka ništa drugo ne mogu reći.
arbutin sam jedino potrošila možda pola boćice,rano da bi vidjela neki efekt ali nije bilo ni nus pojava,onak čist ok.
ali zato retinol je čisti fejk i nema govora o 2% retinolu. Već sam pisala na temi PC o tome. Je to 2% ali čega? da sam stavljala pravih 2% u količini u kojoj sam ovaj stavljala na lice izgorila bi a ovo je ko sveta vodica. Retinol je inače spor i moš odraditi i jednu trudnoču i porod dok vidiš rezultate,kad imaš pravi proizvod a kamoli s ovim,ko bi dočekao rezultste. Malo si proučite to,ima već po netu informacija o tome.
Draga jasmine, a jesi koristila neki drugi proizvod sa velikim udjelom arbutina? Ja se mislim uzeti njega i azelaičnu, radi fleka, a kvragu ne znam ni sama više di to sve ugurati
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 16:28   #91
Quote:
Legica OSK kaže: Pogledaj post
Uzela sam dva proizvoda (Taj Niacinamid i primer u tubi), shipping je 2,90 funti bez obzira na broj proizvoda, mislim.
Besplatan je nakon 25 funti.
Ahaa, tako znači Javi nakon nekog vremena kako si zadovoljna serumom
Jasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:02   #92
Stigao i moj paketić!
Upravo isprobala Caffeine. Javim sutra ujutro jesu li podočnjaci ispeglani.
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:17   #93
The Ordinary

Kako je sa carinom ako se naručuje sa original stranice?

Zadnje uređivanje inika1 : 24.01.2017. at 21:50.
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:36   #94
Inika:

Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Ljudi toliko sam uzbudjena, morala sam odmah stavit tu! Dakle samo nakon 2 dana od slanja dolazi paket sa službene stranice, ako naručite sa originalne stranice ne placa se carina jer se salje iz uk. Imaju valjda skladišta. Sad cemo vidjeti koliko ce trebat da dodje s Victoria health. Predobro!!! Shipping vam je besplatan nakon 25 eura pa se mozete dogovorit za zajedničke narudzbe

Sa VH je shipping za 4 proizvoda bio 4 funte. Vise se isplati sa ordinaries.com naručiti. Javim prve dojmove ubrzo!!!
Sent from my iPhone using Tapatalk
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 21:46   #95
The Ordinary

Quote:
samotna šetačica kaže: Pogledaj post
Inika:




Hvala !
Super i onako sam mislila naručiti za vise od 25€ ...samo se nadam da fakat šalju iz uk
inika1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 07:31   #96
Fakat salju iz uk, pitala sam u mailu zenu! Ugl. Sinoc sam stavila lactic 10% i na to nakon 30-tak sekundi retinol. Osjetila sam onak blago peckanje, nista pretjerano. Jutros mi se guli malo dio oko nosa, zbilja minimalno, ali je koza skroz napumpana, plumped, ne znam drugi izraz, ko fotosopirana. Pore mi nisu nesto manje, ne mogu rec, al koza djeluje zdravije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:19   #97
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
Fakat salju iz uk, pitala sam u mailu zenu! Ugl. Sinoc sam stavila lactic 10% i na to nakon 30-tak sekundi retinol. Osjetila sam onak blago peckanje, nista pretjerano. Jutros mi se guli malo dio oko nosa, zbilja minimalno, ali je koza skroz napumpana, plumped, ne znam drugi izraz, ko fotosopirana. Pore mi nisu nesto manje, ne mogu rec, al koza djeluje zdravije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja se ne bi usudila kombinirati mliječnu i retinol svaka čast... ne kažem da se ne smije, samo da bi mene bilo strah, posebno s novim proizvodima...
kod mene je uvijek jednu noć jedno drugu drugo
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 12:00   #98
Znam evo ne znam sta mi bi uglavnom ne izgledam ko samantha iz sex and the city nakon kemijskog pilinga


Sent from my iPhone using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:14   #99
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Draga jasmine, a jesi koristila neki drugi proizvod sa velikim udjelom arbutina? Ja se mislim uzeti njega i azelaičnu, radi fleka, a kvragu ne znam ni sama više di to sve ugurati
nisam draga,imala sam taman u planu nešto drugo naručiti i vidjela ovaj ordinary i njega naručim.
Neke serume možeš lejerati,serum na serum što je sušper pa možda tako da probaš. Ja recimo u jutarnjoj rutini imam dva seruma.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 17:30   #100
Stigao mi je jutros paketić, javim dojmove kad malo isprobam.

samotna šetačica jesu ispeglani podočnjaci?

hedwig samo ne ko Samantha

jasmine da ode baš vidim preporuku tako da može par stvari jedno preko drugog, smislit ću nešto.
Ti koristiš 2 seruma odjednom? Ja se baš mislim kako bi mi obavezno nešto trebalo izjutro preko C seruma, samo krema mi jednostavno nije dovoljna.
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.