Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2009., 16:18   #81
samo jedan predmet se boduje. npr. ako rješiš bio 98% a kem 90%, bodovat će se samo biologija.
i ja bi stomatologiju
__________________
All that you can't leave behind
Stupsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:25   #82
Quote:
Stupsi kaže: Pogledaj post
samo jedan predmet se boduje. npr. ako rješiš bio 98% a kem 90%, bodovat će se samo biologija.
i ja bi stomatologiju
da, zasad je tako
a čini mi se da bi svi stomatologiju joj XD
jesi počela pripreme?koji ti je prosjek?gimnazija il?
__________________
no inspirejsn at d moment
brunette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 23:04   #83
hmm zanima me je li isti sustav bodovanja i za medicinu?meni se čini da su na medicini bodovali sve što si pisao a ne samo ono sto si najbolje rjesio.
jack_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 09:24   #84
Na stomatologiji, po onom što je zadnje stajalo na www.postani-student.hr, se bira SAMO jedan izborni predmet, dakle ili bio, ili kem ili fiz, i samo taj jedan se boduje.
Na medicini se može odabrati samo jedan izbroni, ali se time u startu gube bodovi. Tako da se to zapravo ni ne isplati.
__________________
Café, pousse-café, cigare.

www.123sonography.com
Alpagueur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 10:20   #85
aha,hvala
jack_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:20   #86
bacite oko link
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 18:55   #87
aaa fala na odg.. =)).. ma s obzirom da mi je farmacija prvi izbor uzela sam dva izborna. Vjerujem da neće bit problema, pa koji god bolje riješim stomatolozi će mi bodovat... eee baš su dobrice
__________________
....riječi su isto kao i gomila ljudi-nije nužno znati za sve
odaberi za sebe samo one prave... =)
*mare =)* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 19:43   #88
Quote:
markeccc kaže: Pogledaj post
HVALA LIJEPI POZDRAV SVIMA I SRETNO ONIMA KOJI OVE GODINE IDU NA PRIJEMNI I KOJI SU NA VRIJEME NARAVNO SHVATILI STO ZELE JEDNOG DANA RADITI I U TOME BITI JAKO DOBRI!
evo da te utješim i ja sam u istoj situaciji, također 23 godine,
i isto poput tebe sam (malo kasno) shvatila da je stomatologija moj posao iz snova pa idem mijenjati faks a šta ćeš, bolje ikad nego nikad!

sretno!
MissSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:09   #89
Quote:
brunette kaže: Pogledaj post
da, zasad je tako
a čini mi se da bi svi stomatologiju joj XD
jesi počela pripreme?koji ti je prosjek?gimnazija il?
a ja san bila 40 i neka ove godine. meni se čak čini i da nema puno potražnje za stomatologijon.
iden svaki tjedan privatno na kemiju i fiziku.
da, gimnazija. od 4.2-4.5 ovisi kako koje godine.
ti??
__________________
All that you can't leave behind
Stupsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:38   #90
@stupsi....također prosjek ko tvoj , gimn ..ne idem zasad ni na kakve pripreme, al planiram na zimske...nisam opće stavila stomatologiju na probnoj tak da...a ček čemu kem i fiz ak se gleda samo 1. il imaš medicinu u opciji il tak neš?

pa meni se nekako čini da je porastao interes za stomatologiju,premda smatram da je lakše upast nego na farmaciju il medicinu npr...al mene brine taj njihov test psihomotoričkih sposobnosti..

još par pitanja -kakve su plaće stomatologa? mogućnost specijalizacije? zaposlenje(s obzirom da mi starci nisu stomatolozi nit imaju veze s tim) ? i jel istina da se samo upisuju djeca stomatologa? zahvaljujem
__________________
no inspirejsn at d moment
brunette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:39   #91
Quote:
MissSunshine kaže: Pogledaj post
evo da te utješim i ja sam u istoj situaciji, također 23 godine,
i isto poput tebe sam (malo kasno) shvatila da je stomatologija moj posao iz snova pa idem mijenjati faks a šta ćeš, bolje ikad nego nikad!

sretno!
kako to da baš stomatologija?
__________________
no inspirejsn at d moment
brunette is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 21:52   #92
Quote:
brunette kaže: Pogledaj post
@stupsi....također prosjek ko tvoj , gimn ..ne idem zasad ni na kakve pripreme, al planiram na zimske...nisam opće stavila stomatologiju na probnoj tak da...a ček čemu kem i fiz ak se gleda samo 1. il imaš medicinu u opciji il tak neš?

pa meni se nekako čini da je porastao interes za stomatologiju,premda smatram da je lakše upast nego na farmaciju il medicinu npr...al mene brine taj njihov test psihomotoričkih sposobnosti..

još par pitanja -kakve su plaće stomatologa? mogućnost specijalizacije? zaposlenje(s obzirom da mi starci nisu stomatolozi nit imaju veze s tim) ? i jel istina da se samo upisuju djeca stomatologa? zahvaljujem


to nije istina. u mojoj užoj i široj obitelji nitko nema ama baš nikakve veze sa stomatologijom ni medicinom, ja sam prvi . to je jednostavno stereotip, dosta ljudi sa faxa nema starce stomatologe
Maxum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2009., 22:13   #93
Quote:
brunette kaže: Pogledaj post
kako to da baš stomatologija?
ljubav prema medicini općenito.
iskreno, meni je svejedno upisala ja medicinu ili stomatologiju, to je tak svejedno, ali mislim da s obzirom na moje godine više baš i nemam vremena za sve one specijalizacije na medicini.
staračka logika je presudila stomatologiji u korist ...
MissSunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 18:18   #94
mze li mi neo reci koliko je tesko upisat stomatologiju studirat je i zavrsit i kolika je navala na prijemnim bila koliko npr je bilo pristupnika i moze li mi neko rec onaj test psihomotorike sta se tu triba radit i kako
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2009., 22:51   #95
zar niko dajte javite se buduci stomatolozi iiiiiiiiiiiii ne kuzin zasto studij stomatologije u zagrebu traje 6 godina dok u splitu i rijeci traje 5 godina moze mi to neko objasnit
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2009., 09:11   #96
Lijepo posjeti www.studenti.sfzg.hr.
Učlani se na forum.
Tamo ćeš pronaći apsolutno sve što te zanima
__________________
Maloenergijska negazirana osvežilna bezalkoholna pijača iz rastlinskih izvlečkov : D
yaTzna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2009., 11:17   #97
jesan al niko ne odgovara a na faxu takoder
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:51   #98
moze mi neko rec ja san stavia studij stomatologije na drzavnoj maturi u zg i splitu..i sad jel ja triban ic na obe provjere psihomotorike ili mogu ic na samo jednu pa faksirat nalaz od oftalmologa i ortopeda ??????????
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 10:52   #99
[QUOTE=zivko18;23821031]moze mi neko rec ja san stavia studij stomatologije na drzavnoj maturi u zg i splitu..i sad jel ja triban ic na obe provjere psihomotorike ili mogu ic na samo jednu pa faksirat nalaz od oftalmologa i ortopeda na studij u zg ili obrnuto
zivko18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:14   #100
Zar se već mogu prijavit studiji??
A najbolje ti je faks nazvat ili im poslat mail ( u zagrebu uvijek odgovore, ovi u splitu se nikad ne udostoje odgovorit), oni će ti reći šta i kako. Ovdje ćeš samo dobit puno različitih informacija.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.