Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2009., 23:31   #1
...sex na jednu noć...

....opće je poznato da žene kada spavaju sa muškarcem prvo veče da su žene bez morala.......meni se je to dva puta dogodilo i ne smatram se lako pojebljivom...Kaj vi mislite o tome????
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:32   #2
A čuj... moram reći da sam nailazio i na tvrđe orašaste plodove od tebe.
:blag:

Ali to je tvoj izbor, ko voli nek izvoli. Boli te baš kaprićoza...
Deedy is offline  
Old 21.09.2009., 23:32   #3
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
....opće je poznato da žene kada spavaju sa muškarcem prvo veče da su žene bez morala.......meni se je to dva puta dogodilo i ne smatram se lako pojebljivom...Kaj vi mislite o tome????
dušo...
em ovo, em spavaš sa oženjenima...
jesi, lako si "pojebljiva".
al ne mora to značit ništa loše.
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 21.09.2009., 23:34   #4
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
dušo...
em ovo, em spavaš sa oženjenima...
jesi, lako si "pojebljiva".
al ne mora to značit ništa loše.
da baš zanimljivo........ne bi se složila sa ovim "oženjenima"....samo je jedan dušo......nema ih sto...
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:36   #5
Moj stav je da me baš briga šta neko radi u životu, pogotovo još u svoja 4 zida, a ak još mene ne dira- sretno mu bilo!

Prema tome, ako ti je ćef...

p.s. koji put mi je žao što i sama nemogu tako
kiss me is offline  
Old 21.09.2009., 23:37   #6
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
dušo...
em ovo, em spavaš sa oženjenima...
jesi, lako si "pojebljiva".
al ne mora to značit ništa loše.
ima tu nesto, ima...

a to sto je 'samo jedan'... potejto - potato...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 21.09.2009., 23:37   #7
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
da baš zanimljivo........ne bi se složila sa ovim "oženjenima"....samo je jedan dušo......nema ih sto...
ako je netko ubio čovjeka, samo jednoga, da li bi ga nazvala ubojicom?

da, samo jednoga, ali znala si da je oženjen...

možda postoje iznimke, ali dosta njih u mojoj okolini lakima smatra cure koje se pojebu odmah, iznimke su one koje to prakticiraju...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 21.09.2009., 23:38   #8
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
da baš zanimljivo........ne bi se složila sa ovim "oženjenima"....samo je jedan dušo......nema ih sto...
postoji šansa da će ih bit još, zar ne misliš? nisam ni mislila da se ševiš s trojicom oženjenih odjednom, omg.
dok imaš samopouzdanja, step on it.
__________________
You have the potential to be a natural leader. Your thoughts and feelings are harmonious with the actions you ultimately take. You are a very dynamic individual who loves action. You are an ardent, somewhat aggressive, and commanding person and you make others aware of these qualities.
grintava koza is offline  
Old 21.09.2009., 23:40   #9
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
ako je netko ubio čovjeka, samo jednoga, da li bi ga nazvala ubojicom?

da, samo jednoga, ali znala si da je oženjen...

možda postoje iznimke, ali dosta njih u mojoj okolini lakima smatra cure koje se pojebu odmah, iznimke su one koje to prakticiraju...
ne prakticiram zalomilo se...........
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:40   #10
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
....opće je poznato da žene kada spavaju sa muškarcem prvo veče da su žene bez morala.......meni se je to dva puta dogodilo i ne smatram se lako pojebljivom...Kaj vi mislite o tome????
to su dvije različite stvari - seks odma prvu noć ko početak veze i seks samo na jednu noć, svaki put s drugim, ko prakticiranje seksa u svrhu tjelovježbe.

a šta ja znam, jebe mi se, ne znači da ima sidu ako je drolja ili da neće bit zabavno u vezi s njom, a postoje falabogu i kondomi
Aphex is offline  
Old 21.09.2009., 23:42   #11
ja nisam nikad imala samo sex za jednu noc! dogodilo mi se 1-2 puta da sam spavala sa nekim deckom prvo vece, ali bilo je poslije, nije nikad se svelo samo na taj put. i ne mislim da je cura koja voli sex lako pojebljiva. to je tak...grr! nemam ni izraza! zasto smo mi odmah lake i droljaste?! pa jel bi trebale cekat 6 mjeseci da vidim jel cu spavat s tim deckom ili ne
lavinia_20 is offline  
Old 21.09.2009., 23:44   #12
Quote:
lavinia_20 kaže: Pogledaj post
ja nisam nikad imala samo sex za jednu noc! dogodilo mi se 1-2 puta da sam spavala sa nekim deckom prvo vece, ali bilo je poslije, nije nikad se svelo samo na taj put. i ne mislim da je cura koja voli sex lako pojebljiva. to je tak...grr! nemam ni izraza! zasto smo mi odmah lake i droljaste?! pa jel bi trebale cekat 6 mjeseci da vidim jel cu spavat s tim deckom ili ne
bravo draga slažem se sa tobom.......
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:45   #13
...glavo da dečki drugi dan mogu pričati....nije dobro pušila nezna se jebati...glupa je....a kada sve to zna i bude mu lijepo i savršeno kurva je i tko zna koliko ih je imala do sada....kada sve to čujem zlo mi je....
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:46   #14
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
bravo draga slažem se sa tobom.......
ma vidim ja da nas dvije jednako razmisljamo a kad je tako!
lavinia_20 is offline  
Old 21.09.2009., 23:46   #15
Quote:
lavinia_20 kaže: Pogledaj post
ja nisam nikad imala samo sex za jednu noc! dogodilo mi se 1-2 puta da sam spavala sa nekim deckom prvo vece, ali bilo je poslije, nije nikad se svelo samo na taj put. i ne mislim da je cura koja voli sex lako pojebljiva. to je tak...grr! nemam ni izraza! zasto smo mi odmah lake i droljaste?! pa jel bi trebale cekat 6 mjeseci da vidim jel cu spavat s tim deckom ili ne
dušo, svi mi volimo sex... nije u tome poanta... al bolje i to nego da glumiš nešto...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 21.09.2009., 23:48   #16
Quote:
lavinia_20 kaže: Pogledaj post
ja nisam nikad imala samo sex za jednu noc! dogodilo mi se 1-2 puta da sam spavala sa nekim deckom prvo vece, ali bilo je poslije, nije nikad se svelo samo na taj put. i ne mislim da je cura koja voli sex lako pojebljiva. to je tak...grr! nemam ni izraza! zasto smo mi odmah lake i droljaste?! pa jel bi trebale cekat 6 mjeseci da vidim jel cu spavat s tim deckom ili ne
I ja se slažem s tobom......od riječi do riječi...
__________________
Click
Berkut is online now  
Old 21.09.2009., 23:49   #17
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
....opće je poznato da žene kada spavaju sa muškarcem prvo veče da su žene bez morala.......meni se je to dva puta dogodilo i ne smatram se lako pojebljivom...Kaj vi mislite o tome????
a da? to je opce poznato? nebi bas rekla.
Osim toga, ako je netko toliko nesiguran u sebe da mora pljuvat po drugima onda bi ga zaobilazila sam tak.
Sta ikoga briga s kim i koliko njih sam bila? mozda je broj 2, mozda 22, mozda 102...ali to je moj broj.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Old 21.09.2009., 23:49   #18
Eto mene s prvim postom. A ova tema bila na vrhu, pa reko, da se ubacim.

Šta znači to vama seks za jednu noć? Jel baš ono, prvi puta vidiš tipa negdje vani, nemaš pojma do tad ni kak se zove, i malo zabrijete, odete negdje u stan ili auto, poseksate i poslije tog se nikad više ne čujete... To mi je malo too much. Al eto, dogodilo se jednom, da sam imala seks za jednu noć, tj. dogodio se samo jednom, al sam ga silno željela, i dugo mi se ta osoba sviđala, a znala sam da od nje ne mogu dobit više, tj. vezu. Jel to onda u istom košu?
Tvoj Neko is offline  
Old 21.09.2009., 23:50   #19
Quote:
lavinia_20 kaže: Pogledaj post
ma vidim ja da nas dvije jednako razmisljamo a kad je tako!

vjerovatno bi ljudi bolje prihvatili da glumatam finu damu.......na ulici sam dama...u krwevetu se pretvaram u kurvu...volim sex i nije me to sram priznati...
leden@23 is offline  
Old 21.09.2009., 23:51   #20
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
a da? to je opce poznato? nebi bas rekla.
Osim toga, ako je netko toliko nesiguran u sebe da mora pljuvat po drugima onda bi ga zaobilazila sam tak.
Sta ikoga briga s kim i koliko njih sam bila? mozda je broj 2, mozda 22, mozda 102...ali to je moj broj.
hmmm........bravooo
leden@23 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger