Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2004., 11:24   #21
Ako se otvori poseban podforum za borilacke sportove i vjestine, onda bi svakao trebalo otvoriti i poseban podpodforum specijalno za wing chun.
Mislim da wing chunovci to definitivno zasluzuju.

P.S. Tko je shvatio, shvatio je!
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:27   #22
I'eš!
eisenfaust is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 12:43   #23
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 19:10   #24
Quote:
skeptik kaže:
Ako se otvori poseban podforum za borilacke sportove i vjestine, onda bi svakao trebalo otvoriti i poseban podpodforum specijalno za wing chun.
Mislim da wing chunovci to definitivno zasluzuju.

P.S. Tko je shvatio, shvatio je!
bravo kartezijanac-redukcionist
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 19:24   #25
Najbolje bi bilo dečki dragi da se mi svi skupa nađemo na kavi. Možemo pozvat i Trunru ako hoće pa da malo popričamo o svemu tome jer ta prepucavanja su glupa. Ispada da wing tchun treniraju kreteni, idioti i kompleksaši. Dosta bi bilo...

Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 20:49   #26
Quote:
Ricky kaže:
Najbolje bi bilo dečki dragi da se mi svi skupa nađemo na kavi. Možemo pozvat i Trunru ako hoće pa da malo popričamo o svemu tome jer ta prepucavanja su glupa. Ispada da wing tchun treniraju kreteni, idioti i kompleksaši. Dosta bi bilo...


samo bi laprdali..
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 22:33   #27
Quote:
Ricky kaže:
Najbolje bi bilo dečki dragi da se mi svi skupa nađemo na kavi. Možemo pozvat i Trunru ako hoće pa da malo popričamo o svemu tome jer ta prepucavanja su glupa. Ispada da wing tchun treniraju kreteni, idioti i kompleksaši. Dosta bi bilo...

da, i da popricamo o tome kako su ucenici Krunoslava Bagadura 87 istukli sve Trunticeve ucenike po pravilima ful kontakta. DA, bilo bi zanimljivo to cuti iz prve ruke. Bagadur je za one koji ne znaju bio Trunticev najbolji ucenik, ali je otisao traziti boljeg ucitelja kad je Truntic prestao uciti od Leung Tinga. bila bi to zanimljiva kava. a rezultati su objavljeni u sportski novostima, pa koga interesira...
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 23:09   #28
Quote:
matko1 kaže:
da, i da popricamo o tome kako su ucenici Krunoslava Bagadura 87 istukli sve Trunticeve ucenike po pravilima ful kontakta. DA, bilo bi zanimljivo to cuti iz prve ruke. Bagadur je za one koji ne znaju bio Trunticev najbolji ucenik, ali je otisao traziti boljeg ucitelja kad je Truntic prestao uciti od Leung Tinga. bila bi to zanimljiva kava. a rezultati su objavljeni u sportski novostima, pa koga interesira...
ha ha ah aha ha koje gluposti....vidim i ti si vrlo kvalitetna budala

ps. i onda netko trubi da vinchunasi nisu u kurcu
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 00:23   #29
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
ha ha ah aha ha koje gluposti....vidim i ti si vrlo kvalitetna budala

ps. i onda netko trubi da vinchunasi nisu u kurcu
pitaj si malo si-fua, pripremao ih je skupa sa prosenicom.
a mozes i pitati Bagadura (ne znam da li ga se ti bojis, ali za njegove ucenike kazete da su vrlo tvrdi:-))
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 10:26   #30
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
bravo kartezijanac-redukcionist
Da!
Nego, zasto si promijenio nick?
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 20:59   #31
Quote:
skeptik kaže:
Da!
Nego, zasto si promijenio nick?
tak..izmedju ostalog ne pase mi Heraklit uz ovaj avatar...
Heraklit is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 22:12   #32
Quote:
matko1 kaže:
pitaj si malo si-fua, pripremao ih je skupa sa prosenicom.
a mozes i pitati Bagadura (ne znam da li ga se ti bojis, ali za njegove ucenike kazete da su vrlo tvrdi:-))

nisam znao da ste tvrdi....ali sam se tu uvjerio ....pa glava ti je ko bukva...nis od nje

ps. inace za pravi W.C. ti treba glava tj. nesto u njoj biti....nikako ne smije biti tvrda
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2004., 23:17   #33
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
nisam znao da ste tvrdi....ali sam se tu uvjerio ....pa glava ti je ko bukva...nis od nje

ps. inace za pravi W.C. ti treba glava tj. nesto u njoj biti....nikako ne smije biti tvrda
a jesi pitao Truntu? sta ti on kaze za full kontakt?

p.s. nadam se da neces odgovoriti su svom stilu
i sl
matko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 09:14   #34
Quote:
matko1 kaže:
da, i da popricamo o tome kako su ucenici Krunoslava Bagadura 87 istukli sve Trunticeve ucenike po pravilima ful kontakta. DA, bilo bi zanimljivo to cuti iz prve ruke. Bagadur je za one koji ne znaju bio Trunticev najbolji ucenik, ali je otisao traziti boljeg ucitelja kad je Truntic prestao uciti od Leung Tinga. bila bi to zanimljiva kava. a rezultati su objavljeni u sportski novostima, pa koga interesira...
zanimljivo, daj malo neke rezultate...
choi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 10:00   #35
Quote:
Heraklit kaže:
tak..izmedju ostalog ne pase mi Heraklit uz ovaj avatar...
Ah, dobro je.
Vec sam mislio da su te banirali zbog tvog posprdnog, gotovo aganorsko-sekundusnog stila.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 16:58   #36
Očigledno da su wingčunovci prepametni ljudi s obzirom da treniraju pametnu vještinu pa su zato i jedino ovakvi postovi samo od njih. Dal je netko primjetio slična sranja i za ostale borlačke vještine ili je to samo pojava za wingtchun. Ne kužim???
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 19:11   #37
Quote:
skeptik kaže:
Ah, dobro je.
Vec sam mislio da su te banirali zbog tvog posprdnog, gotovo aganorsko-sekundusnog stila.

ma tko ce mene da banira... dapace mnogi moderatori mi daju podstreh da pisem (npr. Filozofija i sl.) ali meni se vise neda....sad se samo tu i tamo (vise tu) nasalim ...o.k. imam ironican i cinican stil, narocito ne podnosim idiote..medjutim usporedba s Secundusom ne stoji..s obzirom da je on sovinist, rasist itd. a ja to ni slucajno nisam..
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 19:17   #38
Quote:
matko1 kaže:
a jesi pitao Truntu? sta ti on kaze za full kontakt?

p.s. nadam se da neces odgovoriti su svom stilu
i sl

btw. cuo sam da je strasni Bagadur polagao majstorski ni vise ni manje nego kod samog Yip Mana (nema veze sto je Yip Man umro cca. 1973. a Bagadur se rodio cca. 1968) i to tako da je morao uci u kavez s lavom...
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 19:19   #39
Quote:
Ricky kaže:
Očigledno da su wingčunovci prepametni ljudi s obzirom da treniraju pametnu vještinu pa su zato i jedino ovakvi postovi samo od njih. Dal je netko primjetio slična sranja i za ostale borlačke vještine ili je to samo pojava za wingtchun. Ne kužim???

tu jos nisam primjetio ni jednog vincunasa....
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2004., 20:46   #40
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
tu jos nisam primjetio ni jednog vincunasa....
u pravu si
herbert is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.