Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2004., 17:46   #61
wing-chun-či-ču-boom-ba-hoh stvarno je zakon! eno sve trurnire osvojiše počevši od UFC-a i Pride-a. Što bi se smijao kad bi Fedoru ova budala počela skakutat pred očima i mahat potezima jačine prdca a onda tras !
Čekić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 17:59   #62
Quote:
Čekić kaže:
wing-chun-či-ču-boom-ba-hoh stvarno je zakon! eno sve trurnire osvojiše počevši od UFC-a i Pride-a. Što bi se smijao kad bi Fedoru ova budala počela skakutat pred očima i mahat potezima jačine prdca a onda tras !
Ne razumem. Bagadur je najači al se on ne želi natjecat jer ne bi mogao koristi sve svoje smortonosne udarce koje zna. Morao bi se borit po pravilima a wingthun nema pravila, stoga...
Nemožeš mješat Pride i wingthun.



Ha ha. Jesam te !!!!!
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 19:38   #63
Quote:
Ricky kaže:
Sigurno je Bagadur. Ćuo sam da voli dečke...
Ako sam u krivu, ispravite me.
A kak onda izgledaju Horvat i Barac, aj nađi i njigove slike al odmah napiši koji je koji tak da nemoram više puno razmišljat.

BAGADUR JE KRALJ !!!
hm…
no pustimo Horvata i Barca…ipak je Bagadur kralj… :
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 19:39   #64
Quote:
Čekić kaže:
wing-chun-či-ču-boom-ba-hoh stvarno je zakon! eno sve trurnire osvojiše počevši od UFC-a i Pride-a. Što bi se smijao kad bi Fedoru ova budala počela skakutat pred očima i mahat potezima jačine prdca a onda tras !

sine, čist za informaciju u Wing Chunu nema skakutanja… a udarci baš i nisu jačine prdaca kao što kažeš…naime još je Bruce Lee prvi javno....a poslije njega i mnogi drugi Wing Chun-aši… izvodio javne demonstracije tzv. «inch-punch» udarca…od kojeg su suparnici «letjeli» po desetak metara...…. a što se tiče Pridea veliki majstor (soboslikar) Bagadur je preponosan čak i za Pride…
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:03   #65
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
sine, čist za informaciju u Wing Chunu nema skakutanja… a udarci baš i nisu jačine prdaca kao što kažeš…naime još je Bruce Lee prvi javno....a poslije njega i mnogi drugi Wing Chun-aši… izvodio javne demonstracije tzv. «inch-punch» udarca…od kojeg su suparnici «letjeli» po desetak metara...…. a što se tiče Pridea veliki majstor (soboslikar) Bagadur je preponosan čak i za Pride…
Jesi ga!! He, he.
Kad se Bagadur ne želi borit jer mu je to ispod časti. Možda bi se jedino borio da ga ucjene s nečim pa da se onda mora tući.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:04   #66
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
sine, čist za informaciju u Wing Chunu nema skakutanja… a udarci baš i nisu jačine prdaca kao što kažeš…naime još je Bruce Lee prvi javno....a poslije njega i mnogi drugi Wing Chun-aši… izvodio javne demonstracije tzv. «inch-punch» udarca…od kojeg su suparnici «letjeli» po desetak metara...…. a što se tiče Pridea veliki majstor (soboslikar) Bagadur je preponosan čak i za Pride…
Hvala na informaciji. Jedno pitanje, nemoj se uvrijedit molim te, ali čitavši tvoje postove i kad vidim tvoj avatar, ime i pogotovo način izražavanja s tim smileićima djeluješ mi kao homoseksualac. Nemoj mislit da te želim uvrijedititi ili nešto, ne daj Bože, samo mi tako djeluješ. Ajde budi iskren i odgovori nije ko da te neko poznaje ovdje preko žice. Još jednom se ispričavam ako sam te na neki način uvrijedio...
Čekić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:06   #67
Quote:
Čekić kaže:
Hvala na informaciji. Jedno pitanje, nemoj se uvrijedit molim te, ali čitavši tvoje postove i kad vidim tvoj avatar, ime i pogotovo način izražavanja s tim smileićima djeluješ mi kao homoseksualac. Nemoj mislit da te želim uvrijedititi ili nešto, ne daj Bože, samo mi tako djeluješ. Ajde budi iskren i odgovori nije ko da te neko poznaje ovdje preko žice. Još jednom se ispričavam ako sam te na neki način uvrijedio...
Smajlići = homoseksualac.
Ha ha....
Svašta.
Javi se CroFagu. Pitaj njega što misli o tome.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:09   #68
Quote:
Ricky kaže:
Smajlići = homoseksualac.
Ha ha....
Svašta.
Javi se CroFagu. Pitaj njega što misli o tome.
smajlilići su samo jedna stvar između ostalog.
Čekić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:14   #69
Unhappy

Quote:
Čekić kaže:
......Jedno pitanje, nemoj se uvrijedit molim te, ali čitavši tvoje postove i kad vidim tvoj avatar, ime i pogotovo način izražavanja s tim smileićima djeluješ mi kao homoseksualac. Nemoj mislit da te želim uvrijedititi ili nešto, ne daj Bože, samo mi tako djeluješ. Ajde budi iskren i odgovori nije ko da te neko poznaje ovdje preko žice. Još jednom se ispričavam ako sam te na neki način uvrijedio...

sorry stari, moram te razočarati nisam.... dakle traži dalje
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:17   #70
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
sorry stari, moram te razočarati nisam.... dakle traži dalje
To, to !!! Daj još.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:22   #71
Quote:
Ernesto Che Guevara kaže:
sorry stari, moram te razočarati nisam.... dakle traži dalje
ej ej nemoj to uzet k srcu samo sam dobio takav dojam, nema potrebe za branjenjem i vrjeđanjem glupim šalama. ti ga ricky ne moraš branit jer ga nisam ni napao nego samo pitam.
Čekić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:29   #72
Quote:
Čekić kaže:
ej ej nemoj to uzet k srcu samo sam dobio takav dojam, nema potrebe za branjenjem i vrjeđanjem glupim šalama. ti ga ricky ne moraš branit jer ga nisam ni napao nego samo pitam.
Probaj nać Crofega. Možda imaš kod njega neke šanse.
Šala mala. Ok si ti dečko
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2004., 20:46   #73
Quote:
Čekić kaže:
ej ej nemoj to uzet k srcu samo sam dobio takav dojam, nema potrebe za branjenjem i vrjeđanjem glupim šalama.....
sine, a čime sam te uvrijedio
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 08:55   #74
Evo mene prvi put . Stalno se pise o skolama wing chuna u Zagrebu. Da li netko zna ima li nekih skola i u Osijeku ili u Slavoniji. Unaprijed hvala.
matica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 12:07   #75
Quote:
matica kaže:
Evo mene prvi put . Stalno se pise o skolama wing chuna u Zagrebu. Da li netko zna ima li nekih skola i u Osijeku ili u Slavoniji. Unaprijed hvala.
Koliko ja znam nema. Čegevara bi mogo to znat..
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 15:32   #76
OK. Gospodine Che Guevara da li vi mozda znate nesto vise o tome. I jos jedno pitanje. Iz vase diskusije sa drugim clanovima foruma nisam shvatio koji je po vasem misljenju wing chun najbolji.Hvala
matica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 16:59   #77
Quote:
matica kaže:
OK. Gospodine Che Guevara da li vi mozda znate nesto vise o tome. I jos jedno pitanje. Iz vase diskusije sa drugim clanovima foruma nisam shvatio koji je po vasem misljenju wing chun najbolji.Hvala
Najbolji ti je kod majtora Bagadura iz Zagreba. Onda bi išli Barac i Horvat. To je što se tiće Hrvatske.
Ricky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 17:37   #78
A ciji stil wing chuna Bagadur predstavlja i ima li skolu ili drzi samo privatne treninge.
matica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 21:45   #79
Quote:
matica kaže:
Evo mene prvi put . Stalno se pise o skolama wing chuna u Zagrebu. Da li netko zna ima li nekih skola i u Osijeku ili u Slavoniji. Unaprijed hvala.
pazi…načuo sam da u Osijeku postoji neki klub koji se naziva Wing Chun klubom…ali ti odmah mogu reći da ukoliko želiš izučiti originalni W.C. i posvetiti se vještini da sve to zaboraviš…u RH ali i u cijeloj bivšoj Jugoslaviji (izuzev Slovenije) jedina osoba koja je meritorna za W.C….je veliki majstor Slavko Truntić…dakle ako želiš kako spada izučiti vještinu ne preostaje ti ništa negoli da dolaziš u Zgb kod velikog majstora Truntića (to ne bi bilo ništa čudno..s obzirom da su za vrijeme Jugoslavije u Zgb dolazili ljudi iz cijele Juge čak i sa Kosova…a Osijek je puno bliže)….s druge strane ukoliko te W.C zanima samo rekreativno ili kao zabava…onda slobodno upiši «wing chun» klub u Osijeku…ali ti odmah želim dati savjet…da nikada ne zaboraviš da to nije W.C. i da se s time nikada ne upuštaš u nikakvu tuču..jer bi mogao nastradati…
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 21:46   #80
Quote:
matica kaže:
A ciji stil wing chuna Bagadur predstavlja i ima li skolu ili drzi samo privatne treninge.
kao što sam ti u gornjem postu napisao u RH ne postoji najbolji W.C….s obzirom da Wing Chun podučava jedino legendarni majstor Truntić…tako da je on jedini a samim time i najbolji (što je logično)….a što se tiče Bagadura…on ti ne predstavlja nikakav stil W.C. s obzirom da je do sada promijenio cca. 4 škole W.C….a u niti jednoj nije naučio više od osnovnih stvari…
Ernesto Che Guevara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:52.