Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2013., 15:29   #1161
Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
A u kojoj epizodi ce prvi put spavati?
Oooooo toga ces se nacekati. U 52.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 15:31   #1162
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Upravo tako, on sebe povredi time tri puta vise nego nju.
U 46. epizodi ima jedan njihov razgovor iz kog vidimo da je to stvarno tako.
Iako je to i samar neoprostrivo, ja mu uvek oprostim zato sto je toliko voli, on jadan umire za njom.
Kakav razgovor?
Kakav?
Kakav?
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 15:42   #1163
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Kakav razgovor?
Kakav?
Kakav?
Riza saznaje za Emira i Ferihu i salje Ferihu u selo da zivi. Emir dolazi na stanicu i otima je od Mehe koji je krenuo da je odvede u selo i odlaze u jednu prelepu planinsku kucicu. Tu ce prvi put otvoreno pricati o svemu, o lazima, njegovoj osveti, kako su bili povredjeni... To je 46. epizoda, najlepsa epizoda u seriji.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 15:46   #1164
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Riza saznaje za Emira i Ferihu i salje Ferihu u selo da zivi. Emir dolazi na stanicu i otima je od Mehe koji je krenuo da je odvede u selo i odlaze u jednu prelepu planinsku kucicu. Tu ce prvi put otvoreno pricati o svemu, o lazima, njegovoj osveti, kako su bili povredjeni... To je 46. epizoda, najlepsa epizoda u seriji.
Tenk ju


Ali ne mogu to sad gledati jer sam čvrsto odlučila da ću pratiti jednu po jednu epizodu na Novoj bez gledanja unaprijed,a zbog vaših komentara svako malo moram barem određene djeliće pogledati jer me pojede znatiželja
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 17:42   #1165
pričajte šta hoćete ali mene je ova scena dotukla

__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 18.07.2013., 18:05   #1166
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
pričajte šta hoćete ali mene je ova scena dotukla

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...NXIAiMXKv6l9pc
Evo ga opet(a ja neupućena)
Šta je tu bilo?

Zadnje uređivanje Bhea : 19.07.2013. at 07:31.
Lindac is offline  
Received Warning
Old 18.07.2013., 18:13   #1167
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Evo ga opet(a ja neupućena)
Šta je tu bilo?


37. epizoda...emir dolazi do ferihinog stana ali nikoga nije bilo i ulazi u njezin svijet...to ga je toliko potuklo kad je vidio di ona živi i njezinu sobu...i meni su suze potekle

ovdje pogledaj scenu

kako joj je grlio jastuk

predivna scena koju je Meho upropastio
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)

Zadnje uređivanje Mrs. Nikolina : 18.07.2013. at 18:20.
Mrs. Nikolina is offline  
Old 18.07.2013., 18:19   #1168
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post


37. epizoda...emir doazi do ferihinog stana ali nikoga nije bilo i ulazi u njezin svijet...to ga je toliko potuklo kad je vidio di ona živi i njezinu sobu...i meni su suze potekle

ovdje pogleaj scenu

kako joj je grlio jastuk

I šta je bilo kad ga je ona zatekla u sobi?
Koliko sam shvatila,tu se još uvijek nisu pomirili?
Zašto je uopće došao kod nje?
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 18:25   #1169
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post

I šta je bilo kad ga je ona zatekla u sobi?
Koliko sam shvatila,tu se još uvijek nisu pomirili?
Zašto je uopće došao kod nje?
poslije je bila scena kad je rekla da se osjećala potpuno golo jer je napokon vidio djelić onoga što je proživjela...

a nije mu majmun dao mira, počeo je malo popuštati... ali neka je otišao..

kažem predivna scena samo ga je Meho zatekao i bum-tras unakazi ovo lijepo lice...a i Emir nije ostao dužan

porazbijali su i ono malo sirotinje što imaju u kući

nakon toga Cansu opet spremi Ferihi zamku pokazavši Emiru sliku sa zaruka
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 18.07.2013., 18:28   #1170
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post

I šta je bilo kad ga je ona zatekla u sobi?
Koliko sam shvatila,tu se još uvijek nisu pomirili?
Zašto je uopće došao kod nje?
Ona se naravno sokirala i pocela da place, a onda je naisao Meho i prebio Emira.

Dosao je kod nje zato sto mu je ona rekla da on ne zna kakav je zivot dole i da sa mesta na kom je ne moze da je razume.
To je bila bas emotivna scena.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 18:45   #1171
Quote:
Mrs. Nikolina kaže: Pogledaj post
poslije je bila scena kad je rekla da se osjećala potpuno golo jer je napokon vidio djelić onoga što je proživjela...

a nije mu majmun dao mira, počeo je malo popuštati... ali neka je otišao..

kažem predivna scena samo ga je Meho zatekao i bum-tras unakazi ovo lijepo lice...a i Emir nije ostao dužan

porazbijali su i ono malo sirotinje što imaju u kući

nakon toga Cansu opet spremi Ferihi zamku pokazavši Emiru sliku sa zaruka
Mogu samo zamisliti kako se ona jadna osjećala...stajala je pred njim u maloj podrumskoj sobi gdje je napokon potpuno pala njena maska!
To je jedino mjesto na kojem nije mogla održavati onaj privid bogatstva i imućnosti
A njemu je bilo i vrijeme da popusti-već sam rekla-od kad je saznao istinu-svaki put kada bi je povrijedio i pokušao poniziti u sebi je umirao i osjećao se mnogo gore nego ona!!

A onaj Meho....jao......trebala bih sjesti na par sati i dobro promisliti što bi s njim napravila kakvu bi mu kaznu odredila!!!
Ne poželi nikome takvog brata-uz tako krasnog člana obitelji-tko još treba neprijatelje!!

I evo mene opet kakva sad slika sa zaruka?
Oprostite što vas ovako handram a šta ću

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ona se naravno sokirala i pocela da place, a onda je naisao Meho i prebio Emira.

Dosao je kod nje zato sto mu je ona rekla da on ne zna kakav je zivot dole i da sa mesta na kom je ne moze da je razume.
To je bila bas emotivna scena.
Ona se šokirala,plače.....a šta on??
Pusa,zagrljaj,išta-ništa?

Zadnje uređivanje Bhea : 19.07.2013. at 07:32. Reason: merg.
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 18:54   #1172
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Mogu samo zamisliti kako se ona jadna osjećala...stajala je pred njim u maloj podrumskoj sobi gdje je napokon potpuno pala njena maska!
To je jedino mjesto na kojem nije mogla održavati onaj privid bogatstva i imućnosti
A njemu je bilo i vrijeme da popusti-već sam rekla-od kad je saznao istinu-svaki put kada bi je povrijedio i pokušao poniziti u sebi je umirao i osjećao se mnogo gore nego ona!!

A onaj Meho....jao......trebala bih sjesti na par sati i dobro promisliti što bi s njim napravila kakvu bi mu kaznu odredila!!!
Ne poželi nikome takvog brata-uz tako krasnog člana obitelji-tko još treba neprijatelje!!

I evo mene opet kakva sad slika sa zaruka?
Oprostite što vas ovako handram a šta ću
Emir je saznao za sve njene lazi, osim za veridbu sa Halilom. I taman je bio smeksao i bili su na korak do pomirenja, a onda je Seher prodala sliku sa veridbe Cansu i ona je poturila ispod Emirovih vrata i ovaj je naravno poludeo kada je to video. Tada je odlucio da se odseli i da prekine svaki kontakt sa njom, ali onda je Halil oteo.
Do koje si ti epizode stigla? Da li znas ko su Seher i Halil?

Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Ona se šokirala,plače.....a šta on??
Pusa,zagrljaj,išta-ništa?
Nista od poljubaca i zagrljaja, oboje su bili sokirani, on onim sto je video, a ona sto je on tu. Progovorili su par reci i ona mu je rekla da ide dok neko ne naidje pa ce posle pricati i kada je izlazio naisao je Meho.

Zadnje uređivanje Bhea : 19.07.2013. at 07:33. Reason: merg.
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 19:03   #1173
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Emir je saznao za sve njene lazi, osim za veridbu sa Halilom. I taman je bio smeksao i bili su na korak do pomirenja, a onda je Seher prodala sliku sa veridbe Cansu i ona je poturila ispod Emirovih vrata i ovaj je naravno poludeo kada je to video. Tada je odlucio da se odseli i da prekine svaki kontakt sa njom, ali onda je Halil oteo.
Do koje si ti epizode stigla? Da li znas ko su Seher i Halil?
Za Halila sam(sunce li mu njegovo) itekako čula
A za Seher nemam pojma!
Iako sam počitala da su je za tog psihopatu na silu zaručili(hvala tati Rizi)
Ja odgledala online prvih 7 epizoda na preskokce,da vidim hoće li mi se svidjeti serija pa da je pratim kad počne na Novoj,ali sam usput pročitala cijelu temu pa saznala sve i svašta....a i inače sam se premišljala da li da je gledam kad sam saznala kakav će biti kraj(i kad sam pročitala i vidjela one nebuloze u EY)....
Kako god,počela serija,a i ja je počela gledati,čvsto odlučila da neću na netu gledati ep.unaprijed,ali onda dođem na forum,pročitam svasta,pa ne mogu a da ne pitam!
Oprostite mi što dosađujem

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Nista od poljubaca i zagrljaja, oboje su bili sokirani, on onim sto je video, a ona sto je on tu. Progovorili su par reci i ona mu je rekla da ide dok neko ne naidje pa ce posle pricati i kada je izlazio naisao je Meho.
A ja mislila da je bilo
Kad ono nista

Zadnje uređivanje Bhea : 19.07.2013. at 07:34. Reason: merg
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 19:08   #1174
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Za Halila sam(sunce li mu njegovo) itekako čula
A za Seher nemam pojma!
Iako sam počitala da su je za tog psihopatu na silu zaručili(hvala tati Rizi)
Ja odgledala online prvih 7 epizoda na preskokce,da vidim hoće li mi se svidjeti serija pa da je pratim kad počne na Novoj,ali sam usput pročitala cijelu temu pa saznala sve i svašta....a i inače sam se premišljala da li da je gledam kad sam saznala kakav će biti kraj(i kad sam pročitala i vidjela one nebuloze u EY)....
Kako god,počela serija,a i ja je počela gledati,čvsto odlučila da neću na netu gledati ep.unaprijed,ali onda dođem na forum,pročitam svasta,pa ne mogu a da ne pitam!
Oprostite mi što dosađujem
Seher ti je Mehina žena ali je mala premazana svim maslima

nema sta ta ne bi učinila sa šakicu lira
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Old 18.07.2013., 19:10   #1175
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Za Halila sam(sunce li mu njegovo) itekako čula
A za Seher nemam pojma!
Iako sam počitala da su je za tog psihopatu na silu zaručili(hvala tati Rizi)
Ja odgledala online prvih 7 epizoda na preskokce,da vidim hoće li mi se svidjeti serija pa da je pratim kad počne na Novoj,ali sam usput pročitala cijelu temu pa saznala sve i svašta....a i inače sam se premišljala da li da je gledam kad sam saznala kakav će biti kraj(i kad sam pročitala i vidjela one nebuloze u EY)....
Kako god,počela serija,a i ja je počela gledati,čvsto odlučila da neću na netu gledati ep.unaprijed,ali onda dođem na forum,pročitam svasta,pa ne mogu a da ne pitam!
Oprostite mi što dosađujem
Ma ne dosadjujes, pitaj slobodno, mi smo vec naucile sve napamet koliko smo puta odgledale.
Seher je jedna fufa koja je uhvatila glupog Mehu na laznu trudnocu, udala se za njega i dosla da zivi kod njih. Onda je pocela da radi kod Cansu kao spremacica i radila sa njom protiv Ferihe. Ustvari nije nju bilo briga za Ferihu, ona je radila za sve koji su joj davali pare. Za Cansu, Aysun (Emirovu mamu), u jednom trenutku cak i za Emira. (davala im je informacije sta se dole desava)
Saraaaa84 is offline  
Old 18.07.2013., 19:16   #1176
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ma ne dosadjujes, pitaj slobodno, mi smo vec naucile sve napamet koliko smo puta odgledale.
Seher je jedna fufa koja je uhvatila glupog Mehu na laznu trudnocu, udala se za njega i dosla da zivi kod njih. Onda je pocela da radi kod Cansu kao spremacica i radila sa njom protiv Ferihe. Ustvari nije nju bilo briga za Ferihu, ona je radila za sve koji su joj davali pare. Za Cansu, Aysun (Emirovu mamu), u jednom trenutku cak i za Emira. (davala im je informacije sta se dole desava)
Aha.znači to je ona crna krava....vidjea sam nu u nekom isječku.....
Ali ona Cansu ona mi je od samoog početka djelovala kao prikriveni psihopata-tempirana bomba koja samo sto nije eksplodirala!!!!
I na kraju tako i bi!
Pomislit ću da sam vidovita
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 21:12   #1177
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
Aha.znači to je ona crna krava....vidjea sam nu u nekom isječku.....
Ali ona Cansu ona mi je od samoog početka djelovala kao prikriveni psihopata-tempirana bomba koja samo sto nije eksplodirala!!!!
I na kraju tako i bi!
Pomislit ću da sam vidovita
A da si vidjela kako smo mi tek bile vidovite
Cansu će ti na kraju postati dobra. Nakon što se vrati iz ludare više neće izvoditi nikakve gluposti. Kad Feriha stigne s Levom iz Amerike ona, Emir i Cansu će biti poslovni partneri u hotelu. Do tad je mala

Nina, ova scena sa šnjofanjem jastuka E tu je bome pala i zadnja Ferihina maska, tu je razotkrio sve, više nije bilo ničega što je Feriha od njega skrivala. Ušao je u sobicu koja je bila njeno jedino utočište od svih i svega.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 18.07.2013., 22:01   #1178
LaVie,uzalud Cansu sto ce na kraju postati dobra,kad ce ferihi i emiru staviti otrov za stakore u hranu!
Otrov za stakore
Kazite sad da sam zlopamtilo,ali ja joj to,bome,ne bih zaboravila!


A svaki puta kad vidim ovaj tvoj avatar,sjetim se kako bi Hande prebila na mrtvo ime da se malo opameti
Lindac is offline  
Old 18.07.2013., 22:19   #1179
tko glumi halila?
split1995 is offline  
Old 18.07.2013., 22:19   #1180
Quote:
Lindac kaže: Pogledaj post
LaVie,uzalud Cansu sto ce na kraju postati dobra,kad ce ferihi i emiru staviti otrov za stakore u hranu!
Otrov za stakore
Kazite sad da sam zlopamtilo,ali ja joj to,bome,ne bih zaboravila!


A svaki puta kad vidim ovaj tvoj avatar,sjetim se kako bi Hande prebila na mrtvo ime da se malo opameti
Bez brige i ja sam zlopamtilo, ali Emir i Feriha će joj oprostiti. Kad će se prvi put sresti u zgradi nakon što izađe iz ludnice neće im biti drago, ali Feriha će joj se smilovati. Emir je tu bio protiv, ali na kraju se i on smekšao.
Ahahha, a nemoj po Hande Rekla si da si pročitala cijeli vol.2., e sad te molim da škicneš vol.1. i postove o Hande, skužit ćeš šta se s njom događalo i zašto ju ja i van toliko žustro branimo.

EDIT:
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
tko glumi halila?
Ufuk Tan Altunkaya.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥

Zadnje uređivanje LaVie : 18.07.2013. at 22:26.
LaVie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.