Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2013., 18:04   #21
Ima u t centrima,evo ako koga zanima gdje, ja sam ga danas kupila u Avenue Mallu - prvo i jedino mjesto na kojem sam bila

Zadnje uređivanje bond007 : 04.06.2013. at 19:11.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 13:21   #22
Evo u simpi na bonove pa kupite online...

https://www.simpa.hr/mobiteli?gapt=4-32-1-1-0-0-0
sugarray is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 21:39   #23
Prckao malo po telefonu, cini se ok

Sent from my U8650 using Tapatalk 2
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 15:45   #24
Mene isto zanima ovaj mobitel. Kupila bi ga u Simpa paketu. Bio bi mi to prvi smartphone, do sada sam imala samo obične mobitele.

Da li se dobije zaključan mobitel koji se može samo koristiti na T-mobile mreži ili se može uzeti Tomato broj i koristiti Brutalna tarifa? Čula sam da je brutalna tarifa najbolje što se nudi i da je treba svakako uzeti ako se nema broj na pretplatu a hoće se ići na Internet preko smartphona. Ako ostanem na Simpi ima li to uopće smisla i koliko bi kuna trebala potrošiti za bonove mjesečno ako namjeravam svaki dan surfati? Je li se sa Simpe može prijeći recimo na BonBon, i ako je kupljeni mobitel zaključan?

Je li ovo kvalitetan smartphone koji može potrajati par godina. Kako ste zadovoljni vi koji ga imate? Biste li opet odlučili kupiti Huawei mobitel?

Unaprijed hvala za odgovor.
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:33   #25
Zaključan je, mislim da možeš ubacit bon bon karticu.
Imaš na Simpi tarifu Prejaka opcija, mislim da ti je to ok.

Ja sam zadovoljna ovih par dana što ga imam,stvarno je odličan,za te novce se isplati.
To mi prvi android, do sad sam imala obične mobitele.
Meni se sviđa. Baterija je vrhunska Stalno nešto čačkam i evo traje već 2 dana, net,facebook, google maps,i stvarno traje i traje. Kamera je odlična i prednja i stražnja. Mobitel je jako brz. Mislim da necete pogriješiti s ovom kupnjom,preporučam.

Zadnje uređivanje yucatan : 07.06.2013. at 21:23. Reason: Obrisan quote posta iznad
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 18:03   #26
Hvala puno za odgovor.

Ići ću sutra popodne u Avenue Mall u Zagrebu pogledati taj mobitel i najvjerojatnije ću ga kupiti. A što je sa instaliranjem aplikacija i koliko to košta? Jeste već instalirali neke igre ili druge aplikacije? Je li to komplicirani postupak i kako se to radi?

Ja imam dosta stari Dell laptop i Windows XP pa ne znam hoće li to biti problem ako se instalacija aplikacija vrši preko kompjutera? Što je s ovim kunama (585 kn) što se dobiva na Simpa račun. Koliko se od toga dobiva mjesečno i kolika mora biti minimalna nadopuna mjesečno?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 21:47   #27
Ja ne igram igrice pa neznam. Aplikacije nikakve nisam instalirala još jer mi je ovo na mobu sasvim dovoljno.
Ovo za kune ti vrijedi mislim ak uzimas novi broj,al nisam sigurna.moraš nadoplatit sa 50kn mjesečno.možeš uzeti i samo mob bez broja ak već imaš broj

A
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 22:10   #28
Huawei je kvalitetna marka i treci proizvodjac mobitela u svijetu, sad pisem s huawei smarphona koji nakon dvije godine skoro i milijun padova radi bez greske

Sent from my U8650 using Tapatalk 2
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 15:32   #29
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
A što je sa instaliranjem aplikacija i koliko to košta? Jeste već instalirali neke igre ili druge aplikacije? Je li to komplicirani postupak i kako se to radi?

Ja imam dosta stari Dell laptop i Windows XP pa ne znam hoće li to biti problem ako se instalacija aplikacija vrši preko kompjutera? Što je s ovim kunama (585 kn) što se dobiva na Simpa račun. Koliko se od toga dobiva mjesečno i kolika mora biti minimalna nadopuna mjesečno?
Imaš brdo besplatnih aplikacija i nije niti malo komplicirano.
Nađeš aplikaciju (upišeš ime), klik na Install i to je to

Nema veze koja računala imaš.

Za detaljnije pogledaj Android tutorial u mom potpisu
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 16:18   #30
Ja sam isto kupila ovaj mobitel prije par dana u T-centru zajedno sa novim simpa brojem. Simpa broj dodatno zaračunaju 20 kn, ali ja sam dobila i popust od 100 kn na osnovu bodova iz +cluba jer sam više od 10 godina Simpa korisnik. Tako da me sam mobitel bez novog simpa broja koštao 789 kn, umjesto 889 kn. Puna cijena mobitel je 1490 kn piše na računu. Mobitel je zaključan godinu dana, a poslije se može otključati.

Jako sam zadovoljna sa mobitelom. To mi je prvi Smartphone. Glupo mi je jedino da se dobiju samo onako kratke upute za mobitel od jedne strane. Mobitel je jako dobar i mislim da ću ga dugo imati. Skinula sam već neke igrice i aplikacije.

Zanimaju me još neke stvari koje neznam. Pisanje tu na forumu preko Tapatalka. Skinula sam tu aplikaciju, ali to samo po sebi nije dovoljno. Može li mi netko reći što sve treba učiniti da bi mogla pisati poruke na forumu? Ja mogu pregledavati poruke na forumu, ali ih ne mogu sama pisati. Treba se registrirati na Tapatalk i što još? Je li se to plaća?

Zanima me i još da li bi nekako mogla otvarati dokumente u WORDU i EXCELU koji si privici u e-mailu? Postoji li neka aplikacija za to?

Kako da prebacim muziku sa laptopa na mobitel? Samo uključim mobitel i spojim ga sa kompjuterom sa USB kabelom kao kod mp3 playera ili treba učiniti još nešto? Na laptopu imam dosta stari WINDOWS XP, pa ne znam je li to problem.

To bi bila moja pitanja pa ako netko zna odgovor bila bi zahvalna.

Zadovoljna sam sa ovim mobitelom i drago mi je da sam ga kupila.

Zanima me još koju najveću veličinu SD mikro kartica podržava ovaj mobitel? Ja sam stavila u mobitel karticu od 4GB koju sam dobila istovremeno kada sam kupila i mobitel, zajedno u paketu. Ako ću htjeti staviti karticu sa više memoriju mogu li nekako na nju prenijeti podatke sa ove dosadašnje kartice od 4 GB? Primijetila sam da mi je već neke igrice i aplikacije mobitel automatski pohranio na ovu SD mikro karticu od 4 GB, iako je većinu dosad pohranjenih aplikacija pohranio u internu memoriju. Ako blokiram pristup ovoj SD kartici do tih igara i aplikacija ne mogu pristupiti. Pa će to biti problem ako kupim novu SD mikro karticu sa većom memorijom i budem morala izvaditi ovu dosadašnju karticu.

Ako se igre ili aplikacije jednom deinstaliraju, mogu li se ponovo instalirati? Pitam za ove aplikacije i igre koje su besplatne?
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 21:46   #31
Ovako. puno tvojih pitanja ovdje je offtopic.
Najprije (ako već nisi) pročitaj Android FAQ (često postavljana pitanja)
Potom za sve aplikacije koje te interesiraju (među njima i tapatalk) vidi u podforumu Aplikacije.

32 Gb svakako podržava,a vjerujem i više. Sve podatke i ostalo što sad imaš na ovoj kartici bez problema iskopiraš u neki folder na kompjuteru, a potom staviš na novu karticu koju kupiš, i to je to. Sve će raditi.
Aplikacije koje skidaš sa Google Play možeš brisati i ponovno instalirati koliko ti volja. A također i one koje kupiš. Kad je jednom platiš ona je vezana uz tvoj Google račun, te je kasnije možeš opet besplatno instalirati ako je deinstaliraš.
__________________
.I. .II.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:20   #32
Hvala za odgovor. Super je mobitel i jako sam zadovoljna. Upravo pisem prvu poruku preko tapatalka.

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 4 Beta
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 14:39   #33
evo ga i u bonbonu po 900 kn
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 21:49   #34
moze li se na njega instalirati skype? kako radi, jel se zamrzava?
deisler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 00:01   #35
ja ga namjeravam kupiti nakon 20.7. pa cu vam ako stignem i napisat nesto o njemu, a sto se tice skypea- zasto se ne bi skype mogao instalirati? Vjerujem da da, kao i na svakom drugom androidu.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 00:34   #36
Evo ja ga imam. Jako je dobar mobitel i zadovoljna sam. Jedino ne znam zasto ne radi igra beach buggy. Ima samo zvuk, a sliku nema.

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 4 Beta
prilika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 17:42   #37
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Evo ja ga imam. Jako je dobar mobitel i zadovoljna sam. Jedino ne znam zasto ne radi igra beach buggy. Ima samo zvuk, a sliku nema.

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk 4 Beta
Evo slučajno baš čitam jednu super recenziju na britanskom portalu http://reviews.cnet.co.uk/mobile-pho...view-50011431/ i vidi šta kaže-

Quote:
Mobile games like Temple Run 2 and Fruit Ninja played fine on the Y300, but the more demanding Beach Buggy Blitz wouldn't even load. This really isn't a phone for gamers among you.
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 20:37   #38
Vjerojatno je igrica pre zahtjevna za njegovu graficku i RAM ipak je to adreno 203 i 512 mb Ram- a

Sent from my U8650 using Tapatalk 2
goranszd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2013., 23:34   #39
Ja sam stavila sim karticu u predviđen prostor u ovom mobitelu, ali mi cijelo vrijeme piše da sim kartica nije unutra. Jel postoji neki poseban način za to, jer meni izgleda sve u redu, ali ne registrira je?
sveprolazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 03:09   #40
Thumbs up hvala

Joel zna ko neki custom ROM da funkcionora ili bar kako deinstalirat emotions UI I ove bloatware tcom I huawei aplikacije ?
Need_help is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.