Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2003., 23:30   #1
Liječenje Džinnima i istjerjivanjem đavola u 21. stoljeću

Ljudi svasta izmisljaju u ime vjere i religije , culi smo za sve moguce uradjeno u ime Boga ( od ratova , pa mrzna , pa ubijanja civila ) danas cemo cuti najprimitivniji oblik zloupotrba vjere:


svi ste culi za izraz ZAPISI i HODZA koji te mogu izlijeciti od svih mogucih neizlijecijvih oboljenja , poznati su bili Hodza u Bosnu koji su zaradjivali miljune na racun jadnika kojima nije nista ostalo kao nada osim ovih lopova

u dvadest prvom vijeku mi jos uvijek cujemo za lecenje putem komunikacija sa Dzinnima i istjerivanjem Djavola
evo jedn link koji govori o tome , ima cak i broj telefone ako imas neke tegobe mozes slobodno da od njih trazis pomoc i spavaj mirno jer za sve imaju lijeka , ima cak i opcije lijecenje online (znate ono , kako tehnologija napreduje tako i oni)

prvo : evo link da mozete citati sve opcinito

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/

kazu da su neke Bolest izazvane SIHROM (tj.crnom magijom) , i da taj koji uradi sihr je sihrbadz (neznam odakle su te izraze)

DRUGO: simptomi sirhbadzija su najzanimljiviji:

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/simptomi.html

1. Stalna bol u zelucu
2. Povremena glavobolja koja ne prestaje sa uzimanjem medicinskog lijeka
3. Jaka tegoba u predjelu prsa, narocito poslije ikindije pa do kasno u noc
4. Uzasni snovi
5. U snu vidi kao da pada s visokog mjesta
6. U snu vidi zivotinje koje ga tjeraju
7. Utrnutost jednog dijela tijela
8. Stalna bol
9. Bol u krstima
10. Stalna bol u jednom od udova
11. Peiodi napada (zivcani grcevi)
12. Paraliza nekog od dijelova tijela
13. Mjenjanja muzeve slike u ocima zene i zene u ocima muza, tako da muz vidi svoju zenu u ruznom liku, makar ona bila izrazito lijepa. Razlog je tome sto sejtan (sotona, vrag, djavo) koji je zaduzen za sihr (crna magija) njeno lice cini ruznim, prikazujuci svoj lik na njenom licu i obrnuto.
14. Vidjenje zarucnika u ruznom liku
15. Odvratnost prema susretima
16. Iznenadno pretvaranje ljubavi u mrznju
17. Uvelicavanje povoda za svadju i raskol iako su oni beznacajni
18. Odvratnost opsihrenog prema svakom djelu koje poduzima njegov supruznik
19. Odvratnost prema mjestu gdje sjedi njegov supruznik. Tako cete vidjeti covjeka koji je van kuce sasvim normalan, ali sa ulaskom u kucu osjeti zestoku tjeskobu.
20. Pretjerana ljubav i zaljubljenost
21. Zestoka zelja za spolnim opcenjem
22. Slijepa poslusnost
23. Pojava nesuglasica medju bracnim drugovima
24. Covjek vidi nepomicne stvari kako se krecu, a pokretne vidi stabilnim i nepomicnim
25. Malog vidi velikim a velikog vidi malim
26. Odsutnost duha, smetenost i velika pospanost
27. Nejasan smusen govor
28. Netremicno gledanje u jedno mjesto
29. Zelja za samocom
30. Potpuna povucenost u sebe
31. Stalna sutnja
32. Smirenost, nepokretnost i konstatna ljenost
33. U snu cuje kako ga neko doziva
34. Cuje glasove koji ga dozivaju, a nevidi osobe
35. Prestanak rada jednog cula


naravno ako imas jedno ili vise od tih SIHRBADZNIH TEGOBA ti se obracaj njima i nista se nemoras briniti jer za sve su nasli neki SIHRBASKI lijek

znate li da uzrok sterilnosti je ustvari SAJTAN (Djavo)

procitate ove mudrosti ovdje :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/medicina.html

kazu:

Prilikom prelaska iz testisa u spermni kanalic, spermatozoidima je potrebna sluzava tecnost koju luci tzv.˝ Kuperova zlijezda˝ i izliva je u spermin kanalic odakle se hrani spermatozoidi koji su stacionirani u njemu. Na ovom mjestu sejtan (sotona, vrag, djavo) poduzima drugi dio svog posla, a to je da sprijeci ˝Kuperovu zlijezdu˝da luci tecnost. Tada spermatozoidi pohranjeni u sperminom kanalicu ne nalaze hranu i umiru te kao takvi nisu u stanju da oplode.

sve smo culi ali ova cuda jos nisam

dok za sterilnost kod zena su krivi DZINNI :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/medicina.html

Ako je oboljeli zena, nekada dzin pusti da oplodnja uspije, ali prekine trudnocu prije nego plod sazrije. To cini tako sto prekine venu u maternici i izazove krvarenje te tako nastane pobacaj. Cesto se pobacaj, uzrokavan od strane dzina, ponavlja.

vrlo zanimljivo ucenja , link je vrlo zabavan ..moete ga staviti pod (MUST READ)

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/

na kraju nemojte zaboraviti da uzmite broj telefona ko zna mozda ce trebati

pozdrav

Zadnje uređivanje Rima : 29.01.2003. at 00:48.
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:35   #2
Ima li nesto protiv ljudske gluposti? Stvarno je bezgranicna.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:12   #3
Quote:
Blaise kaže:
Ima li nesto protiv ljudske gluposti? Stvarno je bezgranicna.
Ima. Obrazovanje.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:43   #4
procitaj ovdje :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/vatikan.html

cak ppostoji vojska od Dzinna ..kao i vojska od sajtana

ako kliknes na LINKOVI sve ce ti biti jasno
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 17:34   #5
Quote:
Rima kaže:
procitaj ovdje :

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/vatikan.html

cak ppostoji vojska od Dzinna ..kao i vojska od sajtana

ako kliknes na LINKOVI sve ce ti biti jasno
U IME ALLAHA MILOSTIVOG SAMILOSNOG -POCINJEM

NIJE LIJEPO PRICATI O NEKOJ TEMI A DA O NJOJ COVJEK NEMA NIKAKVIH SPOZNAJA.
__________________
HTML Code:
POSMATRAČU MOGA GROBA
JEDNAKI SMO SKORO OBA
JA SAM JUČER BIO TAKAV
TI ĆEŠ SUTRA BITI OVAKAV
NADA_STRAH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 13:41   #6
Quote:
NADA_STRAH kaže:
U IME ALLAHA MILOSTIVOG SAMILOSNOG -POCINJEM

NIJE LIJEPO PRICATI O NEKOJ TEMI A DA O NJOJ COVJEK NEMA NIKAKVIH SPOZNAJA.
ajde nado prestani se derati, tko te želi čuti čut će te, ali rima sigurno neće jer je odavno nema. inače tebi na znanje rima je prošla najviše medrese u egiptu!

i sigurno je znala o čemu govori i imala je itekakve spoznaje. zato se i ljutila na praznovjerice kod nekih muslimana, jer je smatrala da je to nespojivo s modernim znanjima i spoznajama. dok su muslimani bili spremni za više proučavanja znanosti...imali su i uspjeha i veliku civilizaciju, a zašto danas kaskaju za vremenom to se sama pitaj, ako misliš da je islam vjera razuma, kako nas ovdje godinama uvjeravaju i tvrde da samoubojice nemaju veze s islamom.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 13:44   #7
Quote:
NADA_STRAH kaže:
U IME ALLAHA MILOSTIVOG SAMILOSNOG -POCINJEM

NIJE LIJEPO PRICATI O NEKOJ TEMI A DA O NJOJ COVJEK NEMA NIKAKVIH SPOZNAJA.
oprosti, abeceda neta je da se pisanje VELIKIM slovima smatra vikanjem. moraš caps lock kliknuti da dobiješ mala slova, ali i obratno kad hoćeš velika.
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2022., 22:56   #8
CRNA MAGIJA ISLAM

https://sites.google.com/view/crna-magija-islam/home
PM84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2003., 23:48   #9
a ovdje mozes citati , metoda kako DZINNI ulazii u ljudsko tijelo (a to sve u dvadest prvom vijeku)

http://www.lijecenje-kuranom.s5.com/...%20tijelo.html
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 00:00   #10
sad nakon ovog uvoda , zamolila bih Shadya da (umesto da se bavi Ademom i Biblijom) da nam malo objasni ovo sa Dzinnima i sihrbadzima , i kako su njegovi suvjernici mogli otkriti ove mudrosti..
a da postavim njemu nekoliko interesantnih pitanja:

1.da li u Kuranu pise o postojanja ovih Dzinni a kakvi su
2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima
3.da li je istina da Dzinni mogu izazvati bolseti (recimo steriljnost)
4.da li islam prizna ove metode najsavremenije tehonologije
5.na kraju pitrala bih Shadya , u slucaju ako tvoje djete (ne daj Boze) razboli , da li ces ga voditi u Sihrbasku ambulantu ili u najblizu bolnicu

hvala unapred
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 00:11   #11
Thumbs up

Tako je !

Nek se konačno i Muslići(to ja tak od milja ) pokrenu!
Roga Baba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 04:32   #12
Quote:
Rima kaže: "Sad nakon ovog uvoda , zamolila bih Shadya da (umesto da se bavi Ademom i Biblijom) da nam malo objasni ovo sa Dzinnima i sihrbadzima , i kako su njegovi suvjernici mogli otkriti ove mudrosti..."
Rima,
kao prvo, trebaš da shvatiš da ti nemaš kilažu da meni odredjuješ čime ću ja da se bavim i šta ću da pišem. Za to trebaš još da rasteš.

Drugo, ne znam zašto samo mene ovdje prozivaš, zašto se ne obratiš svim muslimanima?!? Ako si se ti svadjala sa vehabijama na islam Bosni po pitanju Džinna, sa mnom se nisi! Ako su te oni napali u vezi toga, ja te nisam, pa ne moraš mene da prozivaš, prozovi njih da ti oni daju detaljnije odgovore.

Treće, ti dobro znaš da ja nisam vehabija i da nisam sklon razmišljanju na ovu temu. Ja sam se veoma jasno distancirao po tom pitanju da me ne stvari ne interesiraju, pa čak sam rekao robu Molostivog da je do mene došla jedna takva video kaseta koja prikazuje takve stvari, i da sam ja tu video kasetu bacio u rijeku. Dakle, ne znam zašto specijalno mene prozivaš, osim ako misliš da možeš sa mnom da se prepireš?
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 04:44   #13
Na tvoja pitanja sada ću odgovoriti iz kurtoazije, ali znaj da ti se ne isplati prepirka i nemoj me pokušavati isprovocirati. Dakle, evo odgovora.


1.da li u Kur'anu pise o postojanja Dzinna, i kakvi su?
Odgovor: Da, u Qur'anu časnom piše da oni postoje! Jedno se poglavlje i zove "Džinni" a ja vjerujem da je Qur'an časni Objava. A kakvi su džinni - to ne znam! Nikad ni jednog nisam vidio i ne znam šta se pod tim podrazumjeva. A vjeruješ li ti da džinni postoje?


2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima.
Odgovor: Meni nikada nije trebala takva komunikacija, niti sam ikada pokušao, niti me to zanima! Ko s tim hoće da se bakće, neka ga.


3.da li je istina da Dzinni mogu izazvati bolesti (recimo sterilnost)?
Odgovor: Mislim da su to o sterilnosti vehabijske gluposti, i sa islamom nemaju nikakve veze. (ne znam zašto ove stvari samo mene pitaš).


4. da li islam prizna ove metode najsavremenije tehonologije.
Odgovor: Koje metode?!? O kakvoj savremenoj tehnologiji se radi?!? Nisi ništa napisala u svom pitanju!


5. U slucaju ako tvoje djete (ne daj Boze) razboli , da li ces ga voditi u Sihrbasku ambulantu ili u najblizu bolnicu?
Odgovor: U bolnicu naravno! Ti si mene očito pomiješala sa vehabijama sa IslamBosne, a dobro znaš kako ja stojim sa njima.

________________
P.S. Upamti, Rima! Nemoj ubuduće samo mene prozivati, ja ti nisam one ublehe sa IslamBosne. Ako ti se svadja, svadjaj se sa njima, a mene zaobidji.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 06:38   #14
Vahsi, jel' jos uvek osecas simptom broj 2?
 
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 06:53   #15
Gizmo, ne razumijem te.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 07:05   #16
Quote:
Rima kaže: Čak postoji vojska od Dzinna... kao i vojska od sajtana! Ako kliknes na LINKOVE sve ce ti biti jasno.
Rima, Da li ovo negiraš vojske šejtanske, vidim da ti je smiješno? Možda se pod "vojske" podrazumjeva "skupine". Evo za tebe nekih stavaka:

"O sinovi Adamovi, neka vas nikako ne zavede satan, kao što je roditelje vaše iz raja izveo, skinuvši s njih odjeću njihovu, da bi im stidna mjesta njihova pokazao! On vas vidi, on i vojske njegove, odakle vi njih ne vidite." (Qur'an časni, 7:27) -- "vojske Iblisove..." (Qur'an časni, 26:95) itd.
Shady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:25   #17
Quote:
Shady kaže:
Rima,
kao prvo, trebaš da shvatiš da ti nemaš kilažu da meni odredjuješ čime ću ja da se bavim i šta ću da pišem. Za to trebaš još da rasteš.

Drugo, ne znam zašto samo mene ovdje prozivaš,
prozivam te jer si ti autor najmanije 5-6 topika ..pitanja za krscane .. pa sam mislila da je red i za pitanja za Shadya

drugo nemoj gledati na moj nik ..mogu ga menjati kad hocu ,, znaci koja sam ja je namanije vazno sad idemo :
pitanja :
da li bi dozvolio da te neki SIHRBADZIJA lijeci svoje djete

i dali je istina da mnogi muslimana iz Bosne (evropska zmlja) lijece zapisima

hvala na suradnju
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:11   #18
Quote:
Rima kaže:
prozivam te jer si ti autor najmanije 5-6 topika ..pitanja za krscane .. pa sam mislila da je red i za pitanja za Shadya

drugo nemoj gledati na moj nik ..mogu ga menjati kad hocu ,, znaci koja sam ja je namanije vazno sad idemo :
pitanja :
da li bi dozvolio da te neki SIHRBADZIJA lijeci svoje djete

i dali je istina da mnogi muslimana iz Bosne (evropska zmlja) lijece zapisima

hvala na suradnju
Rima nakon raskola

Zanimljivo... :vraća se čitati:
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:30   #19
Quote:
Shady kaže:


2.da li je moguce da se ljudi komuniciraju sa Dzinnima.
Odgovor: Meni nikada nije trebala takva komunikacija, niti sam ikada pokušao, niti me to zanima! Ko s tim hoće da se bakće, neka ga.
Shady nije pitanja da li ti mislis vec da li u Islamu ima takve mudre vjerovanje da sa Dzinnima mozemo komunicirati
jer an ovom ISLAMSKOM SAJTU PISE da lijecenje se sastoji o tome sto Sihrbadzija komunicira sa Dzinnima onda taj mu Dzini kaze da li je jedan Sajtan usao u bolisnikovu tjelo ili da li Dzinni drzi mu testis pa nemoze praviti djecu

znaci nezanima nas tvoj stav vec stav Islama (sjecas se ti si pitao Krscanina sta pise u Bibliji)

onda zanima me da li je istina da iza minstrualnih tegoba stoji IFRITI ..objsni nam molim te taj izraz IFRIT sta su IFRITI

jos da dodam:
za mene i vjerovatno za mnogi ovdje , nema nikakva razlika izmedju Vehavbija , Shija ,ili kako god , svi ste muslimani za nas

hvala Shady za trud
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 09:34   #20
Quote:
Shady kaže:
Rima, Da li ovo negiraš vojske šejtanske, vidim da ti je smiješno? .
well dragi Shady , ako si otvarao taj link sto sam dala ovi tvrde da je za vrijeme rata u Bosnu ..Vatikan poslao vojsku Shajtana
pa im je Allah pomagao vojskom od Dzinija..


otvaraj linkpa citaj na Bosansko laHkom jeziku
otvaraj link , idi na pitanja i odgovora i biraj pitanja o vezi vojske dzinija

inace nema sta nema ....

hvala Shady , pozovi i gorcin da te pomogne , neka ostavi sad sveto trojstvo i neka nam ovo objsnjava please please
Rima is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:01.