Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2006., 13:17   #21
sjetih se još:
-alien (1.,naravno),kad ga prvi put vidimo kak se rađa (mislim da je i inače ta scena jedna od najimpresivnijih u povijesti sf-a,a film je jedan od najutjecajnijih)
-terminator 2,kad robert patrick prolazi kroz rešetke a nakraju mu zapne pištolj,i naravno,kad se isti počne raspadat nakon što ga s*ebe dušik(jel je dušik?) i onda se opet sam sastavljat
-6.čulo,kad skuži da je mrtav (poslje njega je snimljeno još par filmova na istu foru,al ovaj je bio prvi pa zaslužuje spominjanje)
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 13:43   #22
Quote:
kokakoka kaže:


:
mada... od tamo bi prije izdvojio dvije scene...
Doomovo obračanje vjernicima prije nego kaj se Conan popne na binu i cjela ta scena koja završava bacanjem thulsine glave
I kad se Conan obračunava s onim... ma kak mu je ime... ovaj ga sruši na pod i taman da će ga rikolj: kadli uleće njegova mrtva draga... Nakon toga se on diže uz opaku muziku (Basile svaka ti čast) i rasturi zlikovca

SW
Vader - What is thy bidding, my Master?
Emperor - There is a great disturbance in the force
Vader - I have felt it
Emperor - We have a new enemy. Luke Skywallker
Vader - Yes my Master
Emperor - He could destory us
Vader - He's yust a boy. Obi-Wan can no longer help him
Emperor - The force is strong with him. The son o Skywallker must not become a Jedi.
Vader - If he could be turned, he would be a powerful ally.
Emperor - Yes....yes. He would be a great asset. Can it be done?
Vader - He will join us, or die, Master

Ma ima ih milion

Maratonci...

Umro Pantelija i svi stoje oko kreveta, plaču i jauču kadli odjednom...
"Eto ga Mirko ukrade kola. DRŽ GA" i svi za njim hehe

-U januaru ste rekli lova u aprilu. Od tog obečanja prošla je godina dana. Oču pare u subotu inaće ODE KUĆA!
-Šta će biti s kućom?
-Zapalit ću je!
-Ma slušaj ti zlikovče, ako još jednom spomeneš moju kuću ma krvi ću ti se napiti
-PROBAJ LUCKY

Balkanski špijun:
Profesor objašnjava plan Vinče, a ovaj naš-samo sluša i pamti. Njega su u špijunsko terorističkim centrima naučili da sve pamti...

Kad Ilija opali profesora po glavi, ovaj zvekne na pod i taman u tom trenutku nalete neki frajer i ženska a Ilija brzo stavi palicu iza leđa.

-Šta mu je?
-Ma napio se.
-Pu đubre pijano!

Apokalipsa danas... a znate koja scena "I love the smell of Napalm in the morning..."
Uvodna scena iz istog filma... helikopteri lete u žutom dimu, đungla u pozadini i njihov zvuk se pretapa sa zvucima pjesme The End... i u trenutku kad grune napalm "This is the end, beautiful friend"... OPAKO...

Sve scene sa Agnetom Smithom ...
Uh, toliko od mene danas...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 13:50   #23
Total Recall - žena s tri sise
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 14:09   #24
Terminator 1.
Kad izleti kroz izlog na cestu... leži... pa počne micati prstičima i ustane se i
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 14:14   #25
Quote:
Maj.Tom kaže:
Vuk samotnjak?
vuk samotnjak iliti lone wolf mcquade
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 14:28   #26
Ne, ne, ne... Vuk samotnjak sa Slafkom Štimcem

"Jest da je Hund, al je i Mile"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2006., 22:06   #27
The Wages of Fear (nadnica za strah) - kad okrecu kamione na onom malom drvenom mosticu, produzetku ceste, sto li vec ...pre j*****
__________________
"... and I'll be put in a box, and all I'll need is a tiny glass of water and lots of tiny pieces of pizza and the box will have wings like an airplane." And you ask, "Where will it take you?" "Home." I say.
clone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 10:01   #28
Doberman - kada policijski kapetan upadne u obiteljsku kuću pred večerom i otkriva roditeljima da je transvetit homoseksualac. Scena uključuje rečenice: Sigurno si morao popušiti kilometre kurac... da dobiješ onakav auto. Ili Ne moraš mi, mama, više davati tablete. Prdim zato jer me guze u šupak...
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 11:46   #29
Najjača scena ikad - Pulp Fiction, UMa se predozira i onda ju Travolta vozi frendu pa joj trebaju skucat špricu u srce
__________________
Life is just a chance to grow a soul.
Lili Marlen' is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 13:23   #30
A ona Hitchcockova s preletavanjem aviomna preko kukuruzišta?

Kathryn Bigeow - Near Dark, zadnje scene kad vampiri umiru, predobro, Carpenter je je skroz pokrao u Vamppirima
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 13:29   #31
Quote:
poirot kaže:
A ona Hitchcockova s preletavanjem aviomna preko kukuruzišta?
psiho-klanje pod tušem. vjerovatno jedna od najjačih u filmskoj povijesti uopće
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 15:25   #32
Indiana Jones i Otimači izgubljenog kovčega - scena borbe Indiane protiv nacističkog protivnika pokraj aviona. Kada rotor aviona rasječe njegovog protivnika, a krv prekrije trup...
Indiana Jones i sudbonosni hram - scena večere, ma tako zabavna scena, svi ju stalno pljuvaju i omaložavaju i neugodno im je, a ja svaki put riknem od smijeha...
Indiana Jones i posljednji križarski rat - kada komad podvali lažni gral nacistu, a ovaj počne stariti pred njezinim očima. Jedino loš dojam ostavlja njezino loše vrištanje.
Star wars - povratak jedija - Luke pada na pod pod munjama Mastera koji kaže: e, sada ćeš, umrijeti, mladi jediju. A otac Dark Vader to nemoćno promatra kako jedini razlog za (ne)život umire. I tada se pobuni protiv svoga Gospodara i baci ga u ponor. Omiljena scena iz Star warsa
Star wars - nova nada - ona scena potjere na Zvijezdi smrti, Luke u letjelici, a proganja ga otac u neprijateljskoj letjelici i sprema ga se upucati, no spašava ga Han Solo...
Star wars - imperija uzvraća udarac - kada živoga karboniziraju Hana Soloa (volim te - znam...), nakon chewbacinog krika, mali patuljak položi kameni kip i uz glasan tresak se pokaže obris njegova lica na karbonu...
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 19:22   #33
uz neke nabrojene, scena iz odiseje 2001. u kojoj se majmuni uspravljaju
__________________
u prolazu...NADAM SE
hahahaaaa
I_am_a_Guest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 01:30   #34
e sad si me sitija odiseje: kraj kada se vrati na zemlju i brzo stari

eraserhead.. kad onaj retaj ubija sina
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 01:36   #35
Quote:
poirot kaže:
Kathryn Bigeow - Near Dark, zadnje scene kad vampiri umiru, predobro, Carpenter je je skroz pokrao u Vamppirima
to se baš vidi da je taj film radila žena, preloš film, koma, a ta scena izgleda kao da su ju amateri radili. Dobro da nisi spomenuo onu scenu kad lik postane od vampira normalan čovjek tako da mu otac zamjeni (filtrira??) svu krv, e da je tako lagano, onda nitko nebi imao aids
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 01:49   #36
Unforgiven

Munny (Clint Easwood) je napokon popizdija i vratija se alkoholu i ubijanju:

"I've killed women and children. I've killed just about everything that walked at one time or another, and I'm here to kill you, Little Bill, for what you did to Ned."



Deliverance (Oslobađanje)

Skoro cili film.

-Bendžo

-Guženje

-Ruka iz jezera
-...
__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 19:29   #37
makar zaboravio sam, da nebi near dark baš tako posrao, ima ona odlična scena s vampirima u baru
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 20:49   #38
Svaka sekunda Indiana Jones trilogije... ali ajde kada bi trebalo izvući naj:

1 dio, kada se Indy nakon toliko godina ponovno sretne sa Marion. Dolazi do nje onako samodopadno, misleći da će mu se objesiti oko vrata od sreće kada ga vidi. Kada ono: pras! Ova ga opali šakom u bradu. Pogled na Fordovom licu je priceless

2. dio. Kada zlikovac bičuje ono malo dijete. Ono udara ga krvnički, tebi kao gledatelju počne krv ključati. Cut na Indianu Jonesa u polumraku, polako ga osvjetljavaju ona rudnička kolica. Izraz lica: pissed off. Cut na onog zlikovca kako leti zrakom i pada na hrpu kamenja.

2 dio. part II. Sam kraj filma. Ona plavuša ljutito odlazi od Indya. Ovaj je coolerski zgrabi bičem, privuče sebi i frajerski poljubi. Kamera proleti između njih, u pozadini skakuću ona djeca koju su spasili. Titlovi. Williamsova jebena mjuza. Kraj.

3. dio. Indiana i njegov stari su pravo zbrisali od nacista na motoru. Indiana zaustavi motor. Nešto se prorječkaju, i ovaj opsuje: "Jesus Christ!". Pras, šamarčina od starog. "To ti je za bogohuljenje", veli ovaj. Fordovo lice na rubu suza. Ono čovjek je prošao toliko smrtnih opasnosti i porazio toliko zajebanih neprijatelja ali je ipak pokleknuo pred jednom običnom roditeljskom pljuskom. Legendardno.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 21:01   #39
Prljavi Harry-"you got to ask your self one question,do I feel lucky..."
Mućke-kad Delboy i Rodney obučeni u Batmana I Robina trče kroz izmaglicu i ni ne znajući spašavaju vijećnicu od lopova!!!!
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2006., 21:01   #40
a kad mu se onaj lik kurči tam s nekim sabljama, nogama, kaj ti ja znam, brijem u prvom dijelu, a ovaj ga mrtav hladan napuca iz pištolja?

a kad hiti naci lika iz cepelina i kaže da lik nije imo kartu, pa ekipa počne mahnito karte vadit?

al brijem da mi je najjači kadar bio na kraju zadnjeg dijela kad onaj stari pije iz fejk grala pa naočigled sviju spontano pomumija!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.