Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2004., 12:50   #81
Quote:
Blackbird kaže:
osim na jednoj prosječnoj bajci za djecu
Fijuuuuuuuuu! Ode tvoj krediblitet u kua. Sad kad krene bashing od tolkien fanova.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 12:56   #82
Quote:
glupinickname kaže:
Fijuuuuuuuuu! Ode tvoj krediblitet u kua. Sad kad krene bashing od tolkien fanova.

kuiš, danas sam milosrdan....




ali ipak, ne mogu si pomoći.

prosječna bajka za djecu? blackbird, molim, hoćeš li to objasniti na književnosti? ja sam već više puta objašnjavao zašto je gospodar prstenova remek-djelo, pa neću startati topic. ako želiš, pokreni ga ti, pa da vidimo. može?
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 15:34   #83
Quote:
manwe kaže:
prosječna bajka za djecu? blackbird, molim, hoćeš li to objasniti na književnosti? ja sam već više puta objašnjavao zašto je gospodar prstenova remek-djelo, pa neću startati topic. ako želiš, pokreni ga ti, pa da vidimo. može?
Govorim o onom što sam vidio iz filma.
OK, ajmo reći i da je književno remek-djelo, što ja ne znam jer nisam čitao i neću jer me tematika ne zanima, ali možda i bi da imam 15 godina manje. To ne znači da je film dobar. Filmska umjetnost je nešto drugo...
Blackbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 17:12   #84
Quote:
Blackbird kaže:
Govorim o onom što sam vidio iz filma.
OK, ajmo reći i da je književno remek-djelo, što ja ne znam jer nisam čitao i neću jer me tematika ne zanima, ali možda i bi da imam 15 godina manje. To ne znači da je film dobar. Filmska umjetnost je nešto drugo...
Dobro, da, filmovi jesu nesto drugo, ali cisto sumnjam da bi ti se film mogao i svidjeti uopce sa stavom "nisam citao roman", "tematika me ne zanima a mozda bi da sam 15 godina mladji". Ali, hej, kolko ljudi, tolko cudi. Neko voli fantasy, a netko ne.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2004., 17:15   #85
Quote:
Blackbird kaže:
Govorim o onom što sam vidio iz filma.
OK, ajmo reći i da je književno remek-djelo, što ja ne znam jer nisam čitao i neću jer me tematika ne zanima, ali možda i bi da imam 15 godina manje. To ne znači da je film dobar. Filmska umjetnost je nešto drugo...
ha, dobro onda.

iako ja mislim da je film dobar.
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 21:43   #86
meni definitivno najgluplji film- "beyond the valley of the dolls".
ali pretpostavljam da taj film ima kultni status.totalno je koma.
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 22:08   #87
Quote:
masterblaster kaže:
meni definitivno najgluplji film- "beyond the valley of the dolls".
ali pretpostavljam da taj film ima kultni status.totalno je koma.
Joooooooooooj! Jel to onaj film iz 1970ih kaj ima one ultra kewl umjetnicke psihodelicne kadrove i scene i di se tip sevi sa zenskom u autu dok ona vice kako "MANY GUYS DRIVE ROLLS! ROLLS! ROOOOOOOLLS! BUT I PREFER BENTLEY! BENTLEY! BENTLEEEEEEEEEEEEEY!!!"

Predivno blesav film.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 22:19   #88
rezirao ga je russ meyer.i da,film je iz 1970. kad sam ga gledala mislila sam- ovo ne moze biti stvarno.
 
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 23:49   #89
Quote:
masterblaster kaže:
rezirao ga je russ meyer.

...a napisao Roger Ebert.


...kojem je danas rođendan!
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.

Zadnje uređivanje kozz : 19.06.2004. at 01:45.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2004., 16:18   #90
Quote:
kozz kaže:
...a napisao Roger Ebert.


...kojem je danas rođendan!
Dakle, hepi ti bijo...



btw, neki dan gledo dan poslije sutra"...
dakle, ti ameri ne znaju više šta bi...

efekti su fakat ali, dajte, ljudi, mojtene se zahebavat...
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:09   #91
Blair witch project
Not another teen movie
Bitka za školu

A sigurno ima onih koji su toliko glupi da sam ih potisnula iz sjećanja (zašto se onda sjećam vještice iz Blaira??? )
Spots is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 22:04   #92
Joj, bio je na HTV-u prije neki mutavi filmić sa Aliciom Silverstone...radnja nikakva, gluma očajna, takvi klišeji od kojih se proljev dobije... nisam film do kraja pogledala...
A osim toga jako me žifciraju ovi američki isprdci tipa "Američka pita"...
I LOTR mi nikak ne sjeda, recite kaj hoćete... meni je to jednostavno dosadno...
Taun We is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 22:57   #93
Blair Witch Project
Boogie Nights
Scary Movie 2

i serija Striperella

 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 21:11   #94
toliko loših filmova sam pogledala da ne mogu izdvojiti jedan, ali primijetila sam da postoji sličnost u svim filmovima koje izbjegavam u širokom krugu:
FILMOVI S DJECOM I ŽIVOTINJAMA kao glavnim likovima.
Naježim se od njih.
A u novije vrijeme od onih filmova koji ističu američki patriotizam.
Thiniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 00:07   #95
Jedan od losijih........
1.Sirove strasti
2.Good will hunting.....
3.Flubber
Ima toga jos........takoder bi spomenuo, recentniju hrvatsku kinematografiju........
__________________
Screw the inocennt!!!
MRAQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2004., 23:18   #96
pa jel netko gledao ovaj užas od battlefield earth?! pa film je smijurija... i teško mi je povjerovat da su travolta i whittaker glumili u tom filmu... pa kaj ih je neko nadrogiro?!
__________________
Kako oblikovati potpise
S3der is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2004., 00:14   #97
Quote:
S3der kaže:
... pa kaj ih je neko nadrogiro?!

Je.

Ron L. Hubbard.

__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 13:14   #98
Stvarno je loš ovaj Battlefield, možda čak i gori od ovog kaj ću sad napisat, ali iako pretpostavljam da ovdje ima velikih ljubitelja Ed Wooda ja moram ovo napisati jer je taj film jednostavno prestrašan, dakle: Plan 9 from outer space.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2004., 23:25   #99
ima ih više,ali mi trenutno na pamet padaju samo:

mortal kombat 2-katastrofa...

star wars:episode 1-totalni shit,teška patetika i još onaj glupi jar-jar...ma to je jedan od najglupljih filmskih likova koje sam ikad vidio

matrix reloaded-također totalni shit,najbolja mi je ona scena kad on njoj izvadi metak iz srca pa ona oživi
__________________
[xGajox]hardcore, papčine!
monobrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 11:08   #100
Mislim, Glup i gluplji...općenito američke komedije ne volim, ali taj film mi je bijedno tužan
__________________
Remember the shaman when he used to say:man is a dream of dolphin
Dolphindream is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.