Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 17:57   #21
Quote:
Loonie. kaže: Pogledaj post
Da traje duže nego veza o kojoj se raspravlja?

Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
I sad samo zamisli da on nakon jednozamenkastog broja mjeseci veze ne zeli brak i dijete. hocked:
Ja bih bio za, ali za nekih godinu i pol ili dvije, kad prodje honeymoon faza.
Ne bih ni cekao puno duze u svojim godinama, ali sigurno ne bi toliko zurio.
Mene uvijek jako zabrine kada netko kaze da je necije ponasanje univerzalno normalno/abnormalno

Evo, i moj neki minimum je godina dana ak veza stima. Moj, a ne univerzalni.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:18   #22
Bilo je blizu godine a ipak mu je 39.Jel se mozda trebamo odati do 45?
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:26   #23
Pa sta predlazes onda, da se na silu ozeni s tobom iako mu ne odgovaras ipak jer mu je po tvom misljenju vrijeme da se zeni?

Ajd dobro onda. Ali shvacas valjda da je to smijesno? On se moze ozeniti sutra s nekim, a ne mora nikad, ali jedino sto tebi tu treba biti vazno je da se ne zeli ozeniti s tobom, nit sad nit ikad.

Prosto mi je nevjerojatno da nisi skuzila to.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:27   #24
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Nigdje nisam rekla sa bilo kim ali bi htio sa momkom s kojim je mjesecima u vezi ,koji zajedno obilaze porodice i svaki su dan zajedno

pa dobro, u kojem to filmu nakon par mjeseci magicno pozelis prokreirati se sa nekim?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:36   #25
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
pa dobro, u kojem to filmu nakon par mjeseci magicno pozelis prokreirati se sa nekim?
Neki sa Tom Hanks-om?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 19:56   #26
@ Trudna foko,

bolje da te uhvatila panika od godina kada neke žene misle da bi već trebale biti u braku nego da te uhvatio očaj u braku koji nije na dobrim temeljima.
Ti si zapravo sretna a da toga nisi ni svjesna.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:04   #27
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
Bilo je blizu godine a ipak mu je 39.Jel se mozda trebamo odati do 45?
Pa nije ga mozak napustio zato kaj ima 39.
Na brzinu se ne treba zeniti. Zakaj je problem pricekati da se veza ustabili i da prodje pocetno ludilo?
Kolko na tebe utjecu tvoje godine i bioloski sat?
Kolko je to blizu godine?

Sjecam te se od prije par godina da si otvarala stalno neke teme o svojim frendicama, a mi ostali smo smatrali da u stvari pises o sebi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:07   #28
To nije bilo rijec o meni,kada jeste o meni ja to i kazem ionako me niko ne zna pa sto da lazem.
10 mjeseci
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:16   #29
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
To nije bilo rijec o meni,kada jeste o meni ja to i kazem ionako me niko ne zna pa sto da lazem.
10 mjeseci
Kak je prica o djetetu i braku uopce pocela?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:29   #30
Čovjek da bi dao savjet o nedoumici iz uvodnog posta mora znati više informacija.
Ovako forumaši moraju ispitivati uvodničarku da bi mogli dati konkretan odgovor.

Napiši zašto ste prekinuli (druga, tvoja želja za brakom..njegova ne..da li se samo prestao javljati...da li ste prekinuli i kako...itd.) ...
Ovako zaista ne znam što savjetovati i li napisati.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:33   #31
O djettetu nismo pricali ali za brak je prica pocela kada je njegova majka pitala kad cemo se mi uzeti i sta cekamo,Ja sam sutila on je rekao Polako ja i ona mislimo ozbiljno.I kad sam ga ja pitala sta mu to znaci kasnije rekao je da je rekao ono sto misli.
Prekinuli smo tako sto sam ja pitala jel njemu dovoljn da se vidjamo jednom sedmicno covjek je rekao da jeste,I bio je nervozan pa kad sam ja rekla da ja tako mogu naci drugog on je rekao Nadji ne interesuje me
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:40   #32
Quote:
Trudna foka kaže: Pogledaj post
O djettetu nismo pricali ali za brak je prica pocela kada je njegova majka pitala kad cemo se mi uzeti i sta cekamo,Ja sam sutila on je rekao Polako ja i ona mislimo ozbiljno.I kad sam ga ja pitala sta mu to znaci kasnije rekao je da je rekao ono sto misli.
Prekinuli smo tako sto sam ja pitala jel njemu dovoljn da se vidjamo jednom sedmicno covjek je rekao da jeste,I bio je nervozan pa kad sam ja rekla da ja tako mogu naci drugog on je rekao Nadji ne interesuje me
Onda je sve jasno.
Ne zeli s tobom, ohladio se i to je to.

Zao mi je.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:52   #33
Čovjek očito ne želi nikakve obaveze u životu.
Samo što si napisala njegov odgovor na tvoju rečenicu...mene je raspalio samo tako, i da sam na tvom mjestu, da me na koljenima moli nebi mu se vratila.
Široko mu polje...a i tebi..za pronaći čovjeka istih afiniteta.
Bolje da se ovo dogodilo sada vjeruj mi.
__________________
Kao prvo ne moram ja nista..kao drugo isto to..
Slakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 20:57   #34
Slatkice u pravu si
Trudna foka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:20   #35
Foka, ti si uvjerena da bi bio red da se oženite jer hodate 'već 10 mjeseci' i jer on ima 39 godina (pa mu je krajnje vrijeme)?
Jako nezrelo od tebe, a ti si navodno malo mlađa od njega.
Upravo iz tog razloga muškarci bježe od takvih žena, jer ih pritišću.
Možda bi se i razvila kakva ljubav između vas, da ti ne navaljuješ.
Čovjeku je prisjelo. Vjerojatno ima iskustva iz prošlosti s takvima kao ti.
Nisu svi ludi za brakom i djecom, samo zato što je red. Prošla su ta vremena.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:27   #36
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Nisu svi ludi za brakom i djecom, samo zato što je red. Prošla su ta vremena.
A tko će nam djecu rađati žalosna nam majka, crnci, romi, sirijci i pakiji...
Al u pravu si, ako se nije ženio zašto bi sad.. kao što bi moj otac rekao, šta ćeš je ženit ako snjom nećeš imat djece...?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 21:43   #37
U čemu je zapravo problem?!

Šta se događa s njim? Ništa se ne događa. Čovjek je s tobom bio u vezi, ozbiljnije od toga očito nije ni mislio. To što je rekao majci moglo je biti samo iz razloga da ga pusti na miru s pričom o ženidbi jer eto ima skoro 40. Jeste li vas dvoje nasamo pričali o budućnosti, djeci?

Mislim da možeš biti zahvalna što ste proveli samo godinu zajedno. Mogla si tako utući godina i godina i biti na istom mjestu vjerujući i nadajući se u neku zajedničku budućnost.

Zadnje uređivanje kokicha : 21.03.2017. at 22:01.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:00   #38
Za desetak godina više nitko neće htjeti ni ulaziti u brak.
Ljudi vide kakva se sve sranja događaju, rastave, svađe, problemi s djecom..
pa si misle WTF ? To mi ne treba.
Život je prekratak za sve probleme koje donosi brak i djeca.
Dok sve posložiš - otplatiš kuću ili stan, dok odgojiš djecu, i sve ostalo... prođu ti najljepše godine... a onda više nemaš ni volje, ni snage, ni zdravlja da bi nešto mijenjao...
Nemojte se onda čuditi što mnogi danas ne žele brak.
Ljudi jednostavno žele uživati, putovati, provoditi se.. bez obaveza.
Ja im se uopće ne čudim. U pravu su. Život je prekratak za sva sranja koja sa sobom nosi.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:44   #39
U svemu tome, vjeruj mi još imaš sreće. Nećeš završiti sa krivom osobom u braku a znamo svi bar iz svoje okoline koliko takvi brakovi mogu biti traumatični. Znam da nije lako prihvatiti da te netko ne želi al nije svako zlo za zlo nit je zlato sve što sja što bi rekli naši stari. To što je on kazao pred materom da mislite ozbiljno to ništa ne znači. Netko je rekao da ju je samo htio skinuti s grbače a s tim se slažem. Svašta znamo reći svojima i znancima samo da nas puste na miru... Ne treba se za svaku riječ hvatati! On tebe ne želi, pomiri se s tim i idi dalje. Ne varaćaj se i ne troši vrijeme na njega, da je stvarno mislio nešto ozbiljno već bi ti i rekao, tebi samoj bez prisustva prijatelja, majke... Neki ljudi ne žele brak ni djecu, neki žele samo brak a na sam pomisao da imaju djecu im se diže kosa na glavi... Takvi su, nisu bitni razlozi. Kad muškarac kaže da se neće ženiti to ne znači da se on uopće neće oženiti ali neće s tobom al oni su slabići i svašta će reći samo da te ne uzrujaju.
Oni su takvi, pomalo jadni (ne svi). Njih oblije hladan znoj na pomisao tvog plača, scene, dernjave i ostalih strašnih slika povezanih s tobom u njihov mašti.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 22:47   #40
Ma što ti vrijedi brak kao brak ako u njemu nećeš bit sretna, zadovolja, voljena?! To je tada jedno veliko sranje i trauma prije svega. Zar se isplati na to trošiti vrijeme? Na osobu koju nije briga za tebe?!! Ne troši godine na nikog!
Ja sam godina kao i vi i smatram ako sam nekom bitna taj me neće zavlačiti više od godine dana a pogotovo više od godine i pol. Ako mi se to desi ubuduće već za godinu dana ga ostavljam. Nema se tu što tražit!!
Tko te voli taj ne čeka, ne oteže već te zgrabi i drži za sebe jer se boji da će naletit netko bolji i on ostat sam bez svog slasnog kolača.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.