Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2011., 10:51   #121
Otkud to da je Čunga Lunga gay??? ..ma ne može biti.... ...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 11:10   #122
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Bas tako pravo osvjezenje
nakon ovog terrora kojem napokon danas dolazi kraj

Necu moci gledati svaku epizodu ali kad god stignem pogledat cu je
napokon nesto sto valja u terminu 12:30 vec je bilo vrijeme
ne brini, ono šta ne stigneš pogledat, bit će ovdje dobro prokomenirano, tako da ćeš bit u toku( ako nisi seriju već i prije pogledala)...

uglavnom, mislim da će dosta forumaša ovo pratit, pa će bit i dosta komentara...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 11:17   #123
Quote:
Winterfresh kaže: Pogledaj post
Ja nisam mogao izdrzat pa sam pogledo seriju do 15 epizode. Kraj 15 epizode oni koji su pogledali seriju znat ce na sta mislim
Quote:
megan2711 kaže: Pogledaj post
Malo sam osvježila pamćenje
Nek me netko od vas dvoje podsjeti kak je završila 15-a epizoda, zaboravila sam, por favor, ukratko mi opišite s jednom ili 2 rečenice, ne treba mi link, muchas gracias.

Quote:
Doña Barbara kaže: Pogledaj post
Otkud to da je Čunga Lunga gay??? ..ma ne može biti.... ...
To se sa 100 postotnom sigurnošču ne može reći, ali da je sumnjiv je, zna se da je hodao s Thalijom, ali to je bilo prije 15 godina, ni sa jednom ga se ne može povezati nakon Thalie, navodno je ona njega ostavila, a on je teško prebolio prekid.

Jučer sam čak gledala i TV kalendar i prvih pola sata Mar de amora kako bih vidjela najavu, ali je nije bilo, možda je bila nakon MDA, danas ću gledati MDA, nadam se da će biti najave.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 12:27   #124
Hoće li Spanicka moći uopće govoriti od silnih injekcija i radova na sebi?
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:23   #125
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Jučer sam čak gledala i TV kalendar i prvih pola sata Mar de amora kako bih vidjela najavu, ali je nije bilo, možda je bila nakon MDA, danas ću gledati MDA, nadam se da će biti najave.
e tako i ja, kad ono ništa već sam ja najavila svojim ukućnima i bližnjima
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:33   #126
A dajte ljudi di gledate na netu?
Ja bi isto gledala, vidjela sam najavu na tv-u
A nisam uvijek doma u 12.30
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 13:52   #127
Quote:
Uncika kaže: Pogledaj post
A dajte ljudi di gledate na netu?
Ja bi isto gledala, vidjela sam najavu na tv-u
A nisam uvijek doma u 12.30
Pa kad je bila najava? Možda prije dnevnika, upalila sam TV oko 12.15, odgledala TV kalendar, zadnju epku MDA kao možda će biti najava poslije tog sranja, a ono ništa.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:45   #128
i ja sam čekala najavu, usput sam kuhala ručak, ali mislim da mi nije promaknula, nije je ni bilo, ja sam odgledala dnevnik i tv kalendar i more uzasa, i dok nisu počeli rafteri ??
jedino da je prije dnevnika bila
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 14:55   #129
vidim da se od ponedjeljka počinje prikazivat na tv-u.

daj napišite jel vrijedi to gledati? zadnja koju sam gledala je bila ona gdje glumi Colunga sa Silvijom Navarro, a lucero je negativka.

jel ova soy tu duena bolja od ove sa cOlungom i Navarro?
a i čudno m i je kaj je lucero pozitivka.
zgode3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 15:27   #130
I meni je bilo čudno gledat poslije Meps-a, poslije genijalno odrađene uloge negativke ali ona sve može odglumit

Isplati ti se pogledat
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 16:32   #131
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Pa kad je bila najava? Možda prije dnevnika, upalila sam TV oko 12.15, odgledala TV kalendar, zadnju epku MDA kao možda će biti najava poslije tog sranja, a ono ništa.
Ja sam vidjela da reklamiraju seriju, da pocinje od ponedjeljka ali nije bilo poslje MDA nego totalno onak iznenada usred takoreci nicega na programu.
I bas sam se iznenadila i razveselila jer sam citala jos tu prije o seriji i cekala kad bi mogla na male ekrane. Tko ce znati
Da nisam vidjela nebi ni znala da MDA zavrsava... napokon
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 18:04   #132
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
vidim da se od ponedjeljka počinje prikazivat na tv-u.

daj napišite jel vrijedi to gledati? zadnja koju sam gledala je bila ona gdje glumi Colunga sa Silvijom Navarro, a lucero je negativka.

jel ova soy tu duena bolja od ove sa cOlungom i Navarro?
a i čudno m i je kaj je lucero pozitivka.
e sad si me podsjetila na silviu, bilo bi lijepo opet gledati neku sapunicu s njom. ona mi je predivna.
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 21:53   #133
Nadam se da će biti najave ovaj vikend dok ću gledati televiziju, ne bih ju htjela propustiti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 22:39   #134
Jedva čekam ponedjeljak !!!!!! NAPOKON !!!
__________________
:) Hasta...ya...no...respirar...yo...te...voy...amar. ..!! :)
sonriisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 23:39   #135
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
ne brini, ono šta ne stigneš pogledat, bit će ovdje dobro prokomenirano, tako da ćeš bit u toku( ako nisi seriju već i prije pogledala)...

uglavnom, mislim da će dosta forumaša ovo pratit, pa će bit i dosta komentara...
U to uopce ne sumnjam da ce biti detaljno komentirano pouzdam se u vas
da kad ne stignem pogledati da saznam od vas moje drage forumasice
Nisam gledala kad je isla u MX ali ako pocne TDA prednost dajem Willu i Maite a Soy duena kad stignem bacit cu pogled da vidim sta ima.....
Dvije sapunice su mi limit(TDA i Kameleoni) a treca kad ulovim vremena
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 06:25   #136
Nadam se da će ovo biti melem za gledat nakon Mar de Amor hebi ga,kad mi samo taj termin paše za gledanje sapunica,mislim na onaj u 6.20 ujutro
Colunga mi se nikada prije nije sviđao,sve do Passion,tamo mi je bio super
__________________
Svaki zid su vrata!
Ria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 11:47   #137
Quote:
zgode3 kaže: Pogledaj post
vidim da se od ponedjeljka počinje prikazivat na tv-u.

daj napišite jel vrijedi to gledati? zadnja koju sam gledala je bila ona gdje glumi Colunga sa Silvijom Navarro, a lucero je negativka.

jel ova soy tu duena bolja od ove sa cOlungom i Navarro?
a i čudno m i je kaj je lucero pozitivka.
da bolja je jedno stop puta od one s colungon i navarro .. serija jeee odlicna .. i lucero jeee savrsena, odlicno glumi
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 11:57   #138
ja vam moram priznat da što se više blizi ovo sto sve više veselim, Gabicinom preglumnjavanju s tom tranzla facom, i old school ugođaju jednom kad Lucero dođe na hasijendu, a na hasijendi polugoli Čungić. bude se gledalo
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 12:23   #139
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
ja vam moram priznat da što se više blizi ovo sto sve više veselim, Gabicinom preglumnjavanju s tom tranzla facom, i old school ugođaju jednom kad Lucero dođe na hasijendu, a na hasijendi polugoli Čungić. bude se gledalo
meni je spanicka legendarna...ali tvarno u ovoj seriji ove siske joj nikako ne stoje...totalno igubi čar...ali na nekoj zabavi u seriji kasnije..nekamo 60 epozoda il do vec....to znate vi sta ste geldali vec..imala je friz total u punđi i siske na srani
ali serija je siigurno savrsena cim je ona tu i jos lucero i čungaluga, i jacqueline anderejedno bolje od drugog
__________________
INEVITABLE!!
Es que no enamorarme de ti, es Inevitable..Quiero pero no puedo, Resistir a este sentimiento!!
El Usurpador is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 19:05   #140
ajme stara garda. ovo ću i ja gledati, bit će to prva meksička sapunica nakon mepsa

tko glumi seksi negativca, poznat mi je tip?
lika daroš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.